לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-05-2009, 22:17
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
יש מספר דעות...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Pilon שמתחילה ב "התחממות גלובלית מעשה ידי אדם - אמת או בדייה?"

אבל הרציניות שבהן אומרות שזה בולשיט, אין באמת אפקט חממה.

כל הדיסאינפורמציה מאחוריי ה"חור באוזון" נועד להסתיר מטרות (אפלות) אחרות.
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-05-2009, 13:34
צלמית המשתמש של הקרדינל
  הקרדינל הקרדינל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Pilon שמתחילה ב "התחממות גלובלית מעשה ידי אדם - אמת או בדייה?"

בוא נתחיל עם עובדה שאין עליה עוררין: העולם מתחמם (כן רבותיי, הוא מתחמם. קרחונים נמסים, הטמפרטורה העולמית עולה, הוא מתחמם).

אז, מה גורם לכדור הארץ להתחמם? אנחנו יודעים שב200 השנה האחרונות יש עלייה בריכוז של גזי חממה: פחמן דו-חמצני, מתאן, תחמוצות החנקן ותרכובות פחמן הלוגניות. כיצד אנו יודעים שבני אדם אחראים לזה? נתחיל בזה שרוב תרכובות הפחמן ההלוגניות הן מלאכותיות לחלוטין, מה שאומר שבני אדם אחראים לייצורן והפצת באטמוספירה.
מה בנוגע לגזים אחרים, כמו פחמן דו חמצני? ובכן, יש שתי נקודות מעניינות:
1. בדיקה אטמוספירת גילתה שבאזורים מתועשים יותר (בעיקר חצי הכדור הצפוני) ריכוז הפחמן הדו-חמצני גבוה יותר (וראה את המאמר הזה).
2. מודלים ממוחשבים שלקחו בחשבון רק אילוצים טבעיים בהערכת העלייה של הטמפרטורה התגלו כשגויים, לעומת כאלו שכללו גם השפעה מצד האדם (ראה תרשים).
לסיכום, קיימות מספיק הוכחות שמראות שהתחממות גלובאלית נגרמת על ידי בני אדם. אם יש רצון להמשיך את הדיון הזה, אני מאמין שכדאי להעביר את האשכול לפורום מדע, שם הדיון יתאים יותר (מה לעשות, אם נתחיל לספח אלינו כל מה שקשו לתאוריות קשר נצטרך להקים אתר משל עצמנו ).
לבסוף, הנה מאמר שהתפרסם לפני כמה חודשים בסיינטיפק אמריקן בנוגע לנושא, מומלץ בחום.

נ.ב- חג שבועות שמח!

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 29-05-2009, 16:30
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "בוא נתחיל עם עובדה שאין עליה..."

הבה נתחיל מהסוף,החברה שעומדת מאחורי מגזין הסיינטיפק אמריקן,
היא Holtzbrinck group of Germany קבוצה ענקית ששייכת לג'ורג' וון הולצברינק,
שמוציאה לאור מדיה כתובה בלמעלה מ 80 מדינות, במילים אחרות, גוף תאגידי (תהרוג אותי, אני לא כל כך מאמין לתאגידים)

מעבר לזה, לא הייתי בכלל אומר אמרה שכזו ש"אין עוררין" על כך שכדוה"א מתחמם, כי יש.
החורף האחרון שנמדד למשל, היה הקר ביותר מזה עשורים:
http://www.express.co.uk/posts/view...nter-in-decades
http://www.foxnews.com/story/0,2933,246860,00.html
http://uk.news.yahoo.com/14/2009052...de-81c5b50.html
http://www.prisonplanet.com/global-...nter-night.html

מדענים יכולים להתווכח עד מחר, לנו האזרחים הקטנים אין דרך לדעת בוודאות מבלי מחקר משלנו,
מה שיש לנו זה מצד אחד את קהילת המדע התאגידית ומצד שני מדענים שאינם מסונפים לגופים גדולים ורבי השפעה,
ועכשיו עלינו להחליט מי מהם צודק, ולקחת בחשבון את כל האלמנטים הנוספים,
כמו העובדה שהיו התחממויות גלובאליות בעבר והיו התקררויות גלובאליות בעבר, וזה לא שינה כלום,
וגם להסתכל על האספקט הממשלתי של חוקי סביבה דרקוניים ובלתי הגיוניים בעליל,
ואז צריך קצת שכל וקצת הגיון כדי לעשות אחד ועוד אחד ולהבין שזה תרמית אחת גדולה.

היי, אפילו מייסד ערוץ מזג האוויר האמריקאי מחליט לתבוע את אל גור על מעשה מרמה
http://www.foxnews.com/story/0,2933,337710,00.html

אז לבוא ולקבוע שאין עוררין על התחממות כדורה"א
על סמך מה שכמה מדענים שמקורבים לצלחת אומרים? אני לא הייתי ממהר לעשות זאת...
ישן 30-05-2009, 00:47
צלמית המשתמש של הקרדינל

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "הבה נתחיל מהסוף,החברה שעומדת..."

גם ההנחה שכל מה שקשור לתאגידים הוא שקר, אינו נשמע כמו משהו רציונאלי במיוחד, אתה לא חושב? .

בנוגע להתחממות גלובאלית- שים לב שלפי תחזיות העובדה שהעולם מתחמם לא אומרת שחורפים יהיו חמים יותר, אלא האיזון האקלימי ישבר ובסופו של דבר יוביל לעידן קרח חדש.
כמו כן, מדוע שהמדענים שטוענים שאין התחממות גלובאלית צודקים? מפני שהם אומרים משהו שסותר את הממסד? קיימים מחקרים ודוחות בנושא שמצביעים על כך שההתחממות היא מעשי ידי אדם ושהעלייה בגזי החממה החלה לפני 200 שנה. כן, אתה יכול לטעון שמדובר בתוצאות מזויפות, אך אז אתה נכנס לטיעון שבעזרתו ניתן לשלול הכול.
לבסוף, אתה לא חושב שהגיע הזמן להיפטר מדלקים מחצביים? ב2008 מדינת ישראל לבדה הוציאה 12.8 מיליארד דולר על דלקים שונים (גז, פחם וכו') והשליטה הערבית על נפט מרעילה את הדיפלומטיה העולמית נגד ישראל. אז בואו נעשה לכולנו טובה ונתחיל לחיות ירוק .

ישן 30-05-2009, 18:09
צלמית המשתמש של הקרדינל

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "[QUOTE]גם ההנחה שכל מה שקשור..."

כמה נקודות אור ל"סיינטיפק אמריקן", בשביל שתוכל להעריך מחדש:
1. הם פרסמו מאמר מורחב המסביר ומדבר על הסכנות של הRFID. האם כתב עת המסונף לתאגיד "רע" יעשה את זה?
2. מאבק רעיוני מאוד נרחב כנגד רפואה מבוססת גנים. המגזין פירסם כמה וכמה מאמרים היוצאים נגד הריפוי המבוסס על המידע הגנטי ובכך שוללים גם את הטיעון של "מיפוי גנטי יעזור לרפואה".
3. מאמרים כנגד התוכנית הכלכלית של אובמה, תוכניות חימוש של החלל, מתיחת ביקורת על ארגוני סביבה שהטו החלטות בשביל אינטרסים כלכלים ועוד.
האם הנקודות האלה לא גורמות לך ולו במקצת לבטוח בסיינטיפק אמריקן? גם אם הוא נרכש על ידי תאגיד?

ישן 30-05-2009, 15:21
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "גם ההנחה שכל מה שקשור..."

לגבי שאר הנקודות שלך, מה זה לחיות ירוק? מיסוי ירוק? לכבות את האור לשעה, כמו שמעודדים אותנו בטלוויזיה?
בוא תבין דבר אחד קרדינל, כי אתה בחור פיקח ונבון לגילך,
כל הגורמים האלה שדוחפים לנו את האג'נדה הירוקה, הם המזהמים הגדולים בעצמם,
הם אלה שעומדים מאחורי קבוצת קרלייל, שקונה ומוכרת מדינות, ומפציצה פצצות נפאלם בלי למצמץ,
נכון שאיכות הסביבה היא דבר חשוב, אבל כל הקטע של להגדיר פחמן דו-חמצני
(שהוא אחד מהאלמנטים החיוניים לקיום כדוה"א) כגורם מסוכן לכדור הארץ, זה ספין אחד גדול.

לספין הזה מטרה מאוד ברורה ומוצהרת, וזה לשעבד וליצור ניהול-מיקרו של חיי האזרחים,
הכל מתחיל ונגמר בצמד המילים "האח הגדול", מיסוי ירוק, תיעוד ופיקוח מקוון של מיזוג האוויר בבית שלך,
כל אלה דברים שאינם על הנייר, הם קורמים עור וגידים, והופכים כבר בימינו לעובדה קיימת.

אתה צריך להבין מה ובעיקר מי עומד מאחורי האג'נדה הירוקה, ולהפנים שלא מדובר באקט של "אחראיות עולמית",
מדובר בספין, מדובר בפרופוגנדה, בקמפיין להרגיל את העולם המערבי, להיות כפוף ומוגבל לחוקים איזוטריים, כמו חוקים ירוקים.

כמובן שצריך לשמור על הפלנטה ולהפסיק לזהם כשאפשר, אבל אסור בתכלית האיסור,
ליפול בפח ולו לרגע, בקונספציה השקרית שהפרופוגנדה הירוקה
שפוקדת אותנו בשנים האחרונות, היא רעיון תמים וכן, כי האמת נמצאת 180 מעלות מכך.

כל דיקטטורה מתחילה מרצון של אנשים טובים אבל ממודרים (כלומר אינם יודעים דבר מעבר למה שניתן להם לדעת), לעשות טוב לעולם.
גם הנאציזם התחיל בכך שגרמנים האמינו בכל ליבם שהנאצים יתקנו וישפרו את העולם,
כל הנושא של יהודים, הומואים וכו', בא רק בשלב הרבה יותר מאוחר.
הבסיס לנאציזם הוקם ע"י הבטחה לעולם טוב יותר, כלכלה משגשגת ואיכות חיים גבוהה,
וכשנחשף פרצופו האמיתי של המשטר הנאצי, כבר היה מאוחר מדי להציל את המצב.

חבל שבני אדם סובלים מזכרון היסטורי קצר כל כך, כי כמו שאומר המשפט;
Those Who Forget History Are Doomed to Repeat It

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 30-05-2009 בשעה 15:23.
ישן 30-05-2009, 15:46
  diego_m diego_m אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.08
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "לגבי שאר הנקודות שלך, מה זה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lance
לגבי שאר הנקודות שלך, מה זה לחיות ירוק? מיסוי ירוק? לכבות את האור לשעה, כמו שמעודדים אותנו בטלוויזיה?
בוא תבין דבר אחד קרדינל, כי אתה בחור פיקח ונבון לגילך,
כל הגורמים האלה שדוחפים לנו את האג'נדה הירוקה, הם המזהמים הגדולים בעצמם,
הם אלה שעומדים מאחורי קבוצת קרלייל, שקונה ומוכרת מדינות, ומפציצה פצצות נפאלם בלי למצמץ,
נכון שאיכות הסביבה היא דבר חשוב, אבל כל הקטע של להגדיר פחמן דו-חמצני
(שהוא אחד מהאלמנטים החיוניים לקיום כדוה"א) כגורם מסוכן לכדור הארץ, זה ספין אחד גדול.

לספין הזה מטרה מאוד ברורה ומוצהרת, וזה לשעבד וליצור ניהול-מיקרו של חיי האזרחים,
הכל מתחיל ונגמר בצמד המילים "האח הגדול", מיסוי ירוק, תיעוד ופיקוח מקוון של מיזוג האוויר בבית שלך,
כל אלה דברים שאינם על הנייר, הם קורמים עור וגידים, והופכים כבר בימינו לעובדה קיימת.

אתה צריך להבין מה ובעיקר מי עומד מאחורי האג'נדה הירוקה, ולהפנים שלא מדובר באקט של "אחראיות עולמית",
מדובר בספין, מדובר בפרופוגנדה, בקמפיין להרגיל את העולם המערבי, להיות כפוף ומוגבל לחוקים איזוטריים, כמו חוקים ירוקים.

כמובן שצריך לשמור על הפלנטה ולהפסיק לזהם כשאפשר, אבל אסור בתכלית האיסור,
ליפול בפח ולו לרגע, בקונספציה השקרית שהפרופוגנדה הירוקה
שפוקדת אותנו בשנים האחרונות, היא רעיון תמים וכן, כי האמת נמצאת 180 מעלות מכך.

כל דיקטטורה מתחילה מרצון של אנשים טובים אבל ממודרים (כלומר אינם יודעים דבר מעבר למה שניתן להם לדעת), לעשות טוב לעולם.
גם הנאציזם התחיל בכך שגרמנים האמינו בכל ליבם שהנאצים יתקנו וישפרו את העולם,
כל הנושא של יהודים, הומואים וכו', בא רק בשלב הרבה יותר מאוחר.
הבסיס לנאציזם הוקם ע"י הבטחה לעולם טוב יותר, כלכלה משגשגת ואיכות חיים גבוהה,
וכשנחשף פרצופו האמיתי של המשטר הנאצי, כבר היה מאוחר מדי להציל את המצב.

חבל שבני אדם סובלים מזכרון היסטורי קצר כל כך, כי כמו שאומר המשפט;
Those Who Forget History Are Doomed to Repeat It

וואו לאנס, אמרת בגדול את מה שאני חושב ומפחד לומר כי אנשים כבר תוכנתו לקטול אותי מראש, זה כאילו ישבת לי בראש ושלפת את המחשבות החוצה, גם אני בדיוק כמוך חושב את אותו הדבר על כל אתם גופים וגורמים ממשלתיים,חברות גדולות,קבוצות ממוסדות וכל אותם לוביסטים פוליטים ובדיוק כמוך מחכה שאנשים יתעוררו כבר ויתחילו לקלוט מה קורה סביבם ויפנימו שהבחירה החופשית שלהם לא בדיוק קיימת ועל אף שהם לא חיים בבית סוהר מבחינה רשמית בלי לשים לב הם די חיים בלי חירות אמיתית(חייבים דין וחשבון על כל מעשיהם AKA מיסים,שרות צבאי,עבודות שמוגבלות למיעוט של מעסיקים כשחופשים הם מקבלים בכמות מקבילה כמו בכלא).
ישן 30-05-2009, 18:17
צלמית המשתמש של הקרדינל

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "לגבי שאר הנקודות שלך, מה זה..."

לאנס,

אני מודע לבעיתיות של הרבה דברים מה"אג'נדה הירוקה".
אני למשל לא השתתפתי בשעת כיבוי האורות משום שאני חושב שזה אידיוטי; אני גם יודע שלובי כלכלי חזק של חקלאים אמריקאים המעודד את הממשל להמשיך ולסבסד ייצור אתנול מתירס, על אף שלא מדובר בתהליך ירוק, גורם לעלייית מחירי המזון בעולם.
כמו כן גם הרעיונות של פיקוח עד לחיי הפרט הוא רעיון מוגזם ואני אתנגד לו, אך מצד שני מדוע שאצא כנגד המודלים החדשים של כלכלה ירוקה? רתימת השוק החופשי על ידי הנפקת מכסות פחמן ומסחר בהן כבר הוכיח את עצמו בכמה מדינות בארה"ב כיעיל ביותר.
אני מודה שאינני מכיר את המיסוי הירוק ואם תוכל להפנות אותי ללינקים בסוגייה אודה לך מאוד .

בסופו של דבר, הדיון נסוב סביב השאלה האם ההתחממות הגלובאלית היא מעשי ידי אדם או לא. אין הדיון מתנהל כיצד למנוע אותה או לעצור את הזיהום.

ישן 01-06-2009, 02:26
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "לאנס, אני מודע לבעיתיות של..."

ציטוט:
כמו כן גם הרעיונות של פיקוח עד לחיי הפרט הוא רעיון מוגזם ואני אתנגד לו

הבעיה היא שהסדר העולמי החדש עובד בשיטת השלבים, זה לא שבוקר אחד יגידו לך "שלום, זו המציאות החדשה שבה אתה הולך לחיות".

כל פעם זה עוד שלב קטן פה, ועוד תקדימון פיצפון שם, ועוד טביעת אצבע בביטוח לאומי,
ועוד הנחות של חברת החשמל למי ששם ווסת מיזוג בבית שנשלט ע"י החברה,
וככה לאט לאט, אתה מותנה בהתניה פבלונית בהדרגה איטית וקבועה לקבל הכל.
ואז שכבר תרצה להתנגד, תראה כחריג "מה פתאום להתנגד? זה החוק! זה למען טובת הכלל",
ואתה לא תתנגד, אתה תלך ביחד עם הזרם כי הוא כבר יהיה חזק מדי.
נשווה את זה למשל לצינור כמו המוביל הארצי, אתה יכול לעמוד כשהמים מדשדשים,
אתה יכול לעמוד שפרץ המים מרגיש כמו מפל בינוני - אבל כשהזרם יהיה על FULL,
הוא ישטוף אותך וישבור אותך לשניים כמו קיסם, וזה מה שקורה היום.

כל פעם מגבירים את הזרם, עוד קצת ועוד קצת ועוד קצת,
זה כמו למשל שאתה חי עם ילד שגודל כל הזמן, אבל אתה לא שם לב לזה,
אבל אם בא קרוב רחוב לבקר, ופתאום אומר "וואי איך הוא גדל", זה משום שהוא לא חווה את התהליך האיטי,
ז"א שאם אנחנו היינו משגרים באורח פלא ל 2009, קבוצת אנשים מ 1800 הם היו מזדעזעים,
מה ז"א חברה שבא אסור להגן על עצמך בנשק, שבה אתה מצולם בכל מקום,
שבה כל המידע שלך נמצא בשוק העולמי שנקרא "האינטרנט", אבל אותנו זה כבר לא מזעזע, למה? אנחנו מורגלים.

אז שאתה אומר שאתה תתנגד, אתה צריך לחשוב על זה קצת,
כי א: אף אחד לא שואל אותך ו ב: שאתה מתרגל לתקדימים אחרי תקדימים,
פסיכולוגית אתה לומד להשלים ולקבל את זה, אם אתה לא מודע לתמונה הכוללת (או לא משוכנע שהיא נכונה).

ציטוט:
אך מצד שני מדוע שאצא כנגד המודלים החדשים של כלכלה ירוקה? רתימת השוק החופשי על ידי הנפקת מכסות פחמן ומסחר בהן כבר הוכיח את עצמו בכמה מדינות בארה"ב כיעיל ביותר.

מהסיבה הפשוטה שמדובר בתקדימים לדברים גרועים בהרבה, ומהסיבה שהאג'נדה מאחורי זה היא נבזית ופאשיסטית.
מכסות פחמן של היום, יהיו מכסות טיסה לאזרחים מחר - טסת פעמיים השנה? זהו אתה לא רשאי לטוס יותר עד שנה הבאה,
נסעת לאילת במכונית? לא לא לא, הרכב שלך מוחרם ל 30 יום בגלל חריגה מהמכסה הלאומית.

אתה מבין איך זה מתחיל? זה תמיד נשמע טוב ונכון בהתחלה, אבל זה כל מה שזה "התחלה",
זה כמו במשחק שחמט, מה צריך לעשות כדי לנצח בשחמט? לאסוף כמה שיותר מידע על היריב,
למנוע ממנו כמה שיותר מידע עליך, להתחיל אסטרטגיית משחק פייסנית,
ואז לבצע את המהלך הסופי (Endgame) כשביטלת את כל החסמים שלו באמצעות הדרכים שפורטו קודם.

ציטוט:
אני מודה שאינני מכיר את המיסוי הירוק ואם תוכל להפנות אותי ללינקים בסוגייה אודה לך מאוד .

ובכן ידידי, נא להכיר....
http://news.bbc.co.uk/1/hi/uk_politics/6211176.stm
http://www.infowars.com/obamas-ener...r-carbon-taxes/
http://rawstory.com/news/2008/US_en...ea_of_0212.html
http://www.infowars.com/obama-pushe...eat-depression/
http://www.infowars.com/uk-company-...dit-gift-packs/
http://www.infowars.com/epa-expecte...carbon-dioxide/

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 01-06-2009 בשעה 02:28.
ישן 01-06-2009, 11:31
  VCPA VCPA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.08
שתי הפרוטות שלי לנושא

ברור שיש מגמה של התחממות גלובאלית במאה האחרונה. האם זה מעשה ידי אדם? למען האמת זה ממש לא משנה. כל תהליך בטבע מושפע מבני אדם בדיוק כמו שהוא מושפע מבע"ח ומצמחים. האדם הוא חלק מהגומחה האקולוגית והוא גורם לאי אילו שינויים כל הזמן. ההתחממות הגלובאלית הנוכחית בכלל התחילה לפני העידן התעשייתי, אז התעשיה העולמית היא לא הגורם להתחממות (זה אולי מעודד קצת, אבל בטוח לא הגורם העיקרי וזה גם לא מה שיהרוג אותנו).

כמו כן, היו התחממויות והתקררויות גלובאליות לפני מאות שנים. המגמה כל הזמן משתנה משום שאין דבר כזה איזון תמידי קבוע. למשל בתקופת ימי הביניים היתה מגמה ברורה של התחממות, לאחר מכן הגיעה תקופה של התקררות שגם כן נמשכה מאות שנים, ושוב אנחנו נמצאים במגמה של התחממות. הבעיה היא שלא יכולים להוכיח שהמגמות הקודמות היו גלובאליות, כי יש עדויות רק מהמערב שכן במערב ייחסו לזה יותר חשיבות. לא היתה אז טכנולוגיה מתקדמת בשביל למדוד טמפרטורות ממוצאות בכל העולם.

למעשה הטכנולוגיה של מדידת מגמה עולמית נכנסה רק במאה וחצי האחרונה. מדידה באמצעות לוויינים נכנסה רק בשנות ה-70 של המאה ה-20. אין כל בסיס לכל נבואות אחרית הימים של הסכנה האקולוגית מכיוון, שהטכנולוגיות שמנבאות את זה פותחו רק במאה וחצי האחרונות. הציוויליזציה האנושית בת עשרות אלפי שנים. תסכימו איתי שזה לא הוגן לשפוט דברים כאלה על סמך מאה וחצי.

כדי שתבינו למה אני מתכוון, אני אתן לכם דוגמא מעולם הכלכלה. אני מניח שיצא לכם לראות פעם גרפים של מניות, מט"ח וכיו"ב. כשאתם מסתכלים על גרף בן כמה ימים, אז יכולים לראות מגמה מאוד קיצונית, אבל אם תהפכו את הגרף לבן כמה שבועות/חודשים/שנים, אז אתם תראו שהמגמה שאנחנו רואים היום היא מגמה חסרת משמעות. אותו הדבר בגרפים של הטמפרטורות. במאה השנים האחרונות אנחנו רואים עליה קיצונית בטמפרטורות. אם נרחיב את טווח הזמן, אנחנו נראה תמונה שונה לגמרי - תמונה הרבה יותר מתונה ופחות בומבסטית ומפחידה, כי כל הזמן היו עליות וירידות.

כל הטרנד הירוק הזה נועד להפחדה, הפחדה שמטרתה לשלוט ולהגביל אנשים. לפני 30 שנה הפחידו אותנו שהאנושות והטכנולוגיה מחסלים את מלאי הנפט בעולם. התחזיות אמרו שבעוד 30 שנה לא ישאר נפט. טוב... עברו 30 שנים ועדיין יש מלאי אדיר של נפט, ותאמינו לי שהוא יספיק לנו לעוד 60 שנה לפחות (לדעתי אפילו לנצח). כל ההפחדות האלה נועדו בשביל לשלוט בנו.

לדעתי ההפחדות האלה נועדו גם בשביל מניפולציות כלכליות, שמטרתן לחזק עוד יותר את טייקוני העסקים בעולם. תחשבו מי באמת מרוויח מכל ההפחדות האלה? מפחידים אותונו שהנפט עומד להיגמר, ההיצע של הנפט לכאורה קטן וזה מוביל להקפצה של מחירי הנפט. מי מרוויח? מי ששולט בנפט (בדרך כלל אלה האנשים המאוד "נחמדים" שמבקרים בכנסים כמו הבילדברג ודומיו). מי מרוויח מהמיסוי הירוק? אותם האנשים! כל זה רק עוזר להם לצבור יותר כוח ולשלוט בנו יותר בקלות.

טוב, אני לא רוצה להלאות אתכם ביותר מילים, לכן אגיד שבגדול אני מסכים עם מה שלאנס כתב באשכול. ובזה נסיים

ישן 13-06-2009, 15:04
  end__game end__game אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי VCPA שמתחילה ב "שתי הפרוטות שלי לנושא"

הייתה לפני כמה ימים תוכנית בערוץ 8 שמדען דני וישראלי טוענים שהתחחמות נגרמת כתוצאה ממחוזרי השמש , שדה מגנטי שלה ומיקום מערכת השמש ביחס לגלקסיה.

הטענה העיקרית שלהם הייתה שהתגברות השדה המגנטי של השמש גורמת לפחות קרינה קוסמית על כדור הארץ ותוצאה מכך נוצרים פחות עננים. ואז יש פחות גשם ופחות קרינת שמש מוחזרת לחלל.
חבל ששחכתי את שמה של התוכנית.
אבל בהחלט היה מעניין.(הייתה גם טענה שבגלל שהם חושבים שונה מהתאריות הרגילות אז מחקריהם לא מתפסמים.) עד כמה התאוריה שלהם נכונה אין לי כלים לשפוט כמו לרבים מהתושבים על האדמה.
אבל מה שמעניין היא שמדעני התחממות אולי חושבים שכדור הארץ זה מערכת סגורה שלא מושפעת מהחלל.
מה שכן בישראל יש פחות ופחות גשם והחורף כאן הוא אביב.
לעיתים הוא בה לבקר לכמה ימים של גשם.

ישן 13-06-2009, 19:39
  VCPA VCPA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.08
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי end__game שמתחילה ב "הייתה לפני כמה ימים תוכנית..."

תראה, אני לא מבין בתחום הזה הרבה, אבל אני יכול להגיד לך שיש בתאוריה שלהם משהו מאוד הגיוני. כדור הארץ הוא לא בועה מנותקת מהיקום ובטוח הוא מושפע מהמיקום שלו בגלקסיה, כמו שהעונות משתנות בהתאם למיקום כדור הארץ ביחס לשמש.

אם התאוריה הזאת נכונה, אז זה רק מחזק את הטענה שלי שהמגמה כל הזמן משתנה (פעם התחממות, פעם התקררות). המגמה משתנה בהתאם למיקום שלנו בגלקסיה. הרי ידוע שהטבע הוא מחזורי - היום אנחנו נמצאים במיקום מסויים שגורם להתחממות, בעוד כמה מאות שנים, אולי אפילו פחות, אנחנו נהיה במיקום אחר בגלקסיה שיגרום להתקררות (כל זה בהנחה שהתאוריה נכונה).

אם התאוריה הזאת תתקבל, זה יפריך את הטענה ההזויה שהאדם גורם "להרס עצמי". אולי בגלל זה התאוריה הזאת לא מקבלת במה, הרי אז הציבור יהיה יותר רגוע ופחות מפוחד - קשה לשלוט בציבור כזה

ישן 13-06-2009, 20:56
צלמית המשתמש של Pilon
  Pilon Pilon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.06
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "הנני מאמין שהחור באוזון אכן..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי נוסטור
הנני מאמין שהחור באוזון אכן מתרחב לממדי אסון שמושפעים על ידי אותם חומצות שהתעשייה הכבדה בעולם משחררת לאוויר. האם אנחנו צפויים לאסון סביבתי רב מימדים? גם בזה אני מאמין וזה גם איננו דבר רחוק כבר כיום מורגשת השפעת החממה על כדור הארץ,הכל עניין של זמן והזמן קרוב יותר מתמיד.

חברה, תשכחו מהחור באוזון. יש משהו חמור בהרבה והוא נקרא האנומליה הדרום פסיפית!

כידוע, כדור הארץ מייצר שדה מגנטי אשר מגן עלינו מפני קרינה קוסמית(חגורת ואן אלן). בלעדי ההגנה הזו, החיים בכדור הארץ יפסקו. מדענים אשר בדקו את השדה המגנטי של מאדים, מצאו שהוא אינו בנוי בצורה מסודרת כמו בכדור הארץ (מגנט בעל קטבים צפון - דרום), אלה הוא מרובה שדות מפוזרים וחלשים. מדענים רבים מאמינים שזו הסיבה למצבו החרב הנוכחי של מאדים.

כיום מתגברת הדיעה שהאנומליה היא סימן להיפוך קטבים, ובתקופה זו של ההיפוך, נשאר ללא הגנה.

אני לא ארבה בדיבורים, מספיק שתחפשו בגוגל :
South Atlantic Anomaly או POLAR SHIT

http://image.gsfc.nasa.gov/poetry/tour/teachers2.html

אגב, הסיבה שבגללה נהייתי מודע לאנומליה היא שהתחילה להופיע באתרי קונספירציה שונים ההשערה שהמטוס הצרפתי שהתרסק, עבר באזור המדובר.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://image.gsfc.nasa.gov/poetry/tour/tr7.gif]

http://image.gsfc.nasa.gov/poetry/tour/teachers2.html

ישן 14-06-2009, 19:00
צלמית המשתמש של Pilon
  Pilon Pilon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.06
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "רגע אז התהפכות המגנטית תביא..."

בשבוע האחרון היה סרט דוקומנטרי באחד מערוצי המדע על הנושא הזה בדיוק. מסתבר שכדור הארץ כבר חווה תהליך שכזה מספר פעמים במהלך ההיסטוריה שלו.
בכל אופן, אם השינוי יהיה פתאומי ומהיר (ימים או אף שעות) יש לצפות לקריסת מערכות חשמל ותקשורת, סכנה מוחשית ביותר לכל תא חי עקב קרינה קוסמית, שינויים חריפים ואלימים במזג האוויר בדמות הוריקנים, טורנדו, הצפות ענק, גלי גאות גבוהים ביותר, סופות שלג וקרח, רעב עולמי וכו.

ביני לבין עצמי התחלתי להרהר...WHAT IF...מה אם כל אותם אנשים רבי עוצמה וכל ממשלות הצללים שאנחנו מדברים עליהם רבות, מה אם הם יודעים משהו שאנחנו הקטנים לא מעלים על דעתנו. מה אם יש איזה תרחיש אימים (מזג אוויר, חייזרים, כוכב שביט WHAT EVER) מתקרב לפתחנו וניתן להציל רק קומץ מכל אוכלוסיית העולם? זה יכול לעלות בקנה אחד עם כל אותן תיאוריות בדמות סדר עולמי חדש, רק מכיוון של רצון לשמר ולא מכיוון של רוע ועריצות. אולי הבילדרברגים יודעים משהו כזה ?

WHAT IF ?

ישן 16-06-2009, 15:54
  iceman4ever iceman4ever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.08
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Pilon שמתחילה ב "בשבוע האחרון היה סרט..."

אני חייב להגיד לך שלא פעם עברו לי המחשבות האלו בראש בדיוק! לא פעם חשבתי שאולי ה"מזימות" שלהם הם משהו שהוא דווקא לשימור המין האנושי ולא רק האליטות, אבל עדיין בסוםו של דבר יהיה מדובר באליטות, באנשים בכירים במקצועות חשובים, ראיתי את רוב הסרטונים על 2012 בזמנו כשפתחתי אשכול יעודי לכך והמסקנות שהגעתי אלייהן לא יצאו לי מהראש חודשים רבים, למעשה עד לא מזמן עדיין תהיתי כמוך WHAT IF כי יש כ"כ הרבה תרחישים אפשריים לסוף האנושות ממה שאנחנו בכלל מסוגלים להעלות על דעתנו, האנושות חייה בבועה ואיננה מקדישה מחשבות רבות לכך, אף אחד לא רוצה לחשוב על תסריטים אפשריים של אולי עוד 20 שנה לא יהיה זכר לאנושות כי בעוד 4 שנים נגיד משהו אפוקליפטי יקרה והאנושות תתחיל מימי הבניים בעצם..

אני רק יכול להגיד בוודאות שלא משנה מה יקרה תמיד תהייה עדיפות לגייס קודם כל את בעלי התפקידים החשובים, רופאים, מדענים, קרדיולוגים, פיסיקאים, מהנדסים, טכנאים, היסטוריונים, גאולוגים, כימאים וכו..
כי אלו האנשים שבאמת חיוניים להמשך המין האנושי, אז אולי הבונקרים והערים התת קרקעיות שקברניטי הNWO שומרים עלייהם בסוד הם בשביל מטרה טובה ולא רעה. כי לגיטימי והגיוני מאוד שאין מקום לכולם על פני הסיפון..
אבל בנתיים אין ראיות "טובות" ותמות לתוכניות שלהם, שלא לדבר על מפגשים כמו הבילדרברג והבוהמיין לא עושים טוב לתדמיתם ולסגוד לינשוף ענק לא באמת מייצג משהו שפוי בקרבתם.. אז גם אם יש תרחיש יום הדין שכזה, אף אחד לא באמת יידע אותנו גם אם ממש ברגעים אלו יש מטאור גדול שנע במסלולו לכיוון כדור הארץ!

לכן בסרטים ביוטיוב קיבלתי את הרושם שכל אחד לעצמו דואג, תמיד חשוב להשאיר את זה בראש, לשמור על יצר ההשרדות בכל מצב נתון, זה אומר לדאוג מראש למקום מבטחים לכל צרה אשר תהייה (כרגע אין לי משהו רציני ועינייני להציע) כי במקרה של קרינה קוסמית גם אם תתחבאו בממ"ד או מקלט זה עדיין לא יספיק, חובה שכבות בידוד כמו במעבורות חלל וחליפות של אסטרונאוטים,שלא לדבר על אוויר לנשימה במקרה של שינוי אקלים קיצוני, שלא לדבר על שיטפונות ועליית הים ע"פ היבשה, גם אם אתם במקלט זה לא יעזור כי המים שיחדרו יטביעו את כל יושבי המקלט, אם אתה בממ"ד בביניין רב קומות לא בטוח שהבניין ישאר לעמוד במקרה של הצפה.

מטאור - שום דבר לא יעזור גם אם אתה בבונקר עמוק באדמה זה לא יעזור כי מטור שפוגע בחוזקה באדמה יוצר מחתש עצום וכל מה שהיה בשטח הזה מושמד כלא היה.

לא יעזור גם להגיד לכם להצטייד בשימורים ואספקת חירום, חליפה קוסמית, גנרטור סולרי להפקת חשמל, בלוני חמצן ומה שלא יהיה.. שום דבר לא יבטיח את השרדותנו במקרה אימים שכזה. משהו שספק אם 2% מכלל אוכולסיית כדור הארץ חשבו אי פעם שיקרה.. גם הבונקרים והערים התת קרקעיים של הNWO ספק אם יהיו עמידים במקרים קיצוניים ממש. אולי ערים תת ימיות כן, אבל גם לזה יש את הסכנות שלו.

בקיצור חברים במקרה אימים אמיתי, שום דבר לא בטוח, תוסיפו לזה שוב נשקי יום הדין כמו HAARP וטכנולוגיות פולשניות, משטרים צבאיים ומחנות ריכוז, אין חדשות מעודדות באופק..

אבל יש תקווה אחת - כמו שאמרת הדברים האלו קרו לפלנטה שלנו כמה וכמה פעמים בעבר בדיוק כמו התחממות והתקררות גלובלית, הוא השתקם ועומד על כנו, אולי לפני כל תרחיש כזה הייתה סיביליזציה שנעלמה ותרבויות שנכחדו כי כל פעם כדור הארץ עשה לעצמו FORMAT אבל לעולם לא נדע, חוץ מעולם המיסטיקה שאולי יכול לטעון אחרת, או מדע שיכול לטעון שבמרחב המימדים והעולמות המקבילים זה כך..
בנתיים "האמת נמצאת אי שם".. אנחנו רק מגששים באפלה בניסיון נואש להאחז בשברירי מידע שילמדו אותנו מאין באנו ולאן אנו הולכים.. רק ההווה בטוח חברים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:29

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר