לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-05-2009, 18:33
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Anselmo 3 שמתחילה ב "השעבוד ואני"

קודם כל, לוטם ברוך הבא לבית החדש שלך
עצם ההצטרפות שלך להקהילה הצנועה שלנו שהולכת וגדלה מיום ליום,
היא תאמין או לא, הצעד הראשון שלך בהתנתקות מאותו שיעבוד שאתה מתאר.
כאן תמצא קהילה תומכת לתחושות הצודקות שלך,
גם אם הסביבה שלך תגיד לך שאתה מדבר שטויות, גם אם יביטו עליך מוזר,
פה זה לא יקרה, כי מה שיש כאן זה קהילת אינפורמציה שמגבה את זכות קיומה בהוכחות בכל פעם ופעם.

אצלנו ההוכחות והסימוכין הן חלק אינטגרלי מהטענות הקשות לעיכול שנכתבות כאן.
תאוריות קשר וחופש המידע (עם דגש הולך וגבר על חופש המידע) זה פורום שונה מכל פורום בפרש,
הוא לא מדבר על החדשות של היום, אלא על החדשות של מחר.

קודם כל, בלי שום קשר תמיד טוב להיות מנותק מכימיקלים ומיני רעלים,
סמים, סיגריות, אלה דברים שהופצו ומופצים ע"י ה CIA כדי להחליש אנשים צעירים ולעמעם אותם,
כי אנשים צעירים הם מסוכנים לסדר העולמי החדש, הם חדורי מוטיבציה, בעלי חושים חדים ואינסטינקטים בריאים,

החלק הכי מפחיד בעיניי בסדר העולמי החדש, זה שהוא מתגנב אלינו לאט לאט,
מספיק לאט כדי שאנשים לא ירגישו את החיים שלהם עוברים פאזה, אבל מספיק מהר כדי שיהיה קשה לעצור את המהלך.

יחד עם זאת, עוד ועוד פורומים כמו שלנו בעולם, עוד ועוד אמצעי תקשורת אלטרנטיביים וכתבים חוקרים,
מדענים, אנשי רוח וספר, פוליטיקאים מכל העולם, ואנשים שעדיין נותרה פיסת בינה בדעתם,
לומדים עוד ועוד, רואים נבואות מגוחכות של פעם קורמות עור וגידים למציאות עכשווית מאיימת,
ולכן, הכי חשוב זה להיות קהילת מידע שהולכת וגדלה, ומפיצה את המידע כמה שיותר, וזה אנחנו

אז ברוך הבא לוטם, אנא תעבור על תקנון הפורום כדי להמנע מאי נעימויות,
ותרגיש חופשי להפנות כל שאלה באופן פרטי לי או לקרדינל
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-05-2009, 22:32
  mi luni um mi luni um אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.01.09
זריעת פחד

היי לוטם ברוך הבא לפורום
כתבתי מקודם תגובה מלאה ויפה אבל משום מה זה לא עלה לי אז אני יעשה את זה שוב בקצרה ובתיקווה שאני אהיה ברור.
אני רוצה לתת לך טיפ אישי ממני ואני מקווה שתזכור את זה טוב טוב כי אתה הולך לגלות פה הרבה דברים מטורפים על העולם שאנו חיים בו .
חשוב חשוב לזכור תמיד שכל הרוע בעולם הזה וכל מהלכיי ה NWO הם חלק מתהליך ביקום שכדור הארץ לוקח חלק בו ...חייב להיות אחוז שליליות גבוה בעולם הזה כי זו הדרך היחידה של בני האדם להתעורר ולהבין מה באמת הולך פה ומה באמת ההיסטוריה שלנו .
הפורום הזה מעולה וטוב ואני שמח לקחת בו חלק אבל לצערי יש פה גם הרבה זריעת פחד ואני אתן פה דוגמא מעולה :
"קודם כל, בלי שום קשר תמיד טוב להיות מנותק מכימיקלים ומיני רעלים,
סמים, סיגריות, אלה דברים שהופצו ומופצים ע"י ה CIA כדי להחליש אנשים צעירים ולעמעם אותם,
כי אנשים צעירים הם מסוכנים לסדר העולמי החדש, הם חדורי מוטיבציה, בעלי חושים חדים ואינסטינקטים בריאים," (לאנס)

אומנם זה נכון שהסי איי איי הם הדילרים הכי גדולים בהיסטוריה ויש להם חלק חשוב בכל עניין הפצה של כימיקלים וסמים לא בריאים לנו בעליל אבל עדין מה עם כל הסמים והכימיקלים שכן עושים לנו טוב וכן פותחים לנו את הראש ומחכימים אותנו ומביאים אותנו להבנה שאנחנו חלק מהיקום וכולנו אחד ויש הרבה מעבר למה שאנו רואים במצב רגיל .... מה עם כל המידע הזה מה עם כל המחקרים והדוגמאות שיש לכך. וזה בדיוק הסיבה למה אנשי השלטון לא רוצים שניגע בחומרים אלו ... כי יש סמים וכימיקלים שכן מביאים אותנו להבנה שיש עוד בפאזל הגדול הזה ולא רק NWO.

כשאנו בפחד הכי קל לשלוט עלינו וכשאנחנו זורעים פחד באנשים שעוד לא נכנסו והגיעו להבנה על כל מה שהולך בעולם הזה האנשים האלה ישר מסרבים להאמין או בכלל להיכנס לזה .
חשוב להבין שהכל זה חלק מתהליך .... זה בדיוק היין וייאן הסמל של השיוויון ,חייב להיות במימד\עולם הזה שליליות ורוע לכן אין מה לכעוס על מה שקורה בעולם ולשנוא את האנשים האלה כי יש הרבה מעבר לזה ,ומי שנימצא בראש הפירמידה זה לא האנשים ששולטים בעולם .

זהו בגדול אני מקווה שהייתי מובן ניסיתי לעשות זאת בקצרה
אני מקווה שאף אחד לא לקח אותי קשה מידי בכל העניין של זירעת פחד בפורום הזה
המידע פה הוא חשוב מאוד לכל האנושות וצריך להפיץ אותו אבל לא לזרוע פחד
העולם הזה הוא אנרגיה הכל רוטט פה וברגע שאתה נילחם במשהו מתוך שינאה אתה רק מחזק אותו והוא ימשיך לרטוט פה במימד\עולם הזה. ברגע שנפסיק לחזק אותם ונפיץ את המידע מתוך אהבה כי זה חשוב שאנשים יתעוררו ויבינו אז רק ננצח כל עוד נעשה דברים מתוך שינאה וכעס זה ימשיך לרטוט פה.
תודה לפארש על הפורום הניפלא הזה ומי יתן והאמת תצא לאור
ישן 01-06-2009, 01:05
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי mi luni um שמתחילה ב "זריעת פחד"

אתה עושה לי ולפורום הזה עוול, ואני אגיד לך למה.

אנחנו האנטיתזה לזריעת פחד, אנחנו בעד זריעת מידע,
אנחנו בעד לא לדחוף מידע לאנשים בפה, אלא לתת להם את התובנה לחפש בעצמם,
להתנער מהפחד האמיתי שדוחפים לנו בחדשות, הפחד שבלי מאגר ביומטרי הטרוריסטים ינצחו,
ובלי האח הגדול שינטר אותנו, יוכלו לפרוץ לנו או לגנוב לנו זהות, כשבעצם הפחד הגדול צריך להיות
העובדה שאנחנו מוסרים את חרותנו בהכנעה, מוסרים זכויות שלא ניתנו לנו ע"י אף אדם אלא ע"י עצם קיומנו.

שאני מציע להמנע מסמים, אני יודע על מה אני מדבר בגיל שלי.
יש לי חברים שהראש שלהם כבר צלוי אחרי שנים של סטלנות,
הזיכרון שלהם מעורר רחמים, יכולת הריכוז שלהם אפסית, הם עייפים, מבולבלים,
לא מסוגלים לקרוא ווליומים גדולים של טקסט - ואם זה לא הסמים, זה האספרטיים או ה MSG או הפלואור.

המשפט דעת צלולה בגוף בריא צריך להיות המוטו של כל אחד מאיתנו,
נכון סמים זה כיף, אבל צריך להבין למה הסמים לא חוקיים, ומי שיקרא את היסטוריית הקוקאין
יגלה שהקוקאין הוצא מחוץ לחוק רק משום שהערך שלו היה נמוך מדי, והוצאתו מחוץ לחוק הפכה אותו למצרך יקר.

אותם גורמים (כמו ה CIA) שמנהלים ביחד עם גופים אחרים את עסקי הסמים העולמיים בין היתר,
עושים זאת לא רק למטרת הרווח האדיר שעומד מאחורי זה, אלא במטרה לייצר אוכלוסיה דגנרטית, לא מתפקדת, לא בריאה ומוחלשת.

סמים לא מחכימים את האדם, הם מכניסים אותו למצב של גלי בטא,
כמו למשל בצפיה בטלוויזיה, או נהיגה למקום קבוע (שאתם כבר נוהגים "על טייס אוטומטי"),
שהמח נמצא בגלי בטא, אנחנו במצב היפנוטי דמוי שינה (כמו חלומות בהקיץ למשל),
יכולת הריכוז שואפת לאפס, ומעבר לזה בכלל, סמים שורפים את תאי המח,
סמים הורגים (וזה לא שום זריעת פחד זו עובדה) הורגים את תאי החשיבה במח, כמו הזיכרון והאנליטיקה.

אני בעד חופש לסמים קלים, אני בעד לגליזציה למה? כי אני בעד חירות ולא שיעבוד,
אבל! כאן נכנסת אחראיות אישית של מי שרוצה להיות מוכן לדברים שעלולים לקרות בעתיד,
אדם שרוצה להיות מוכן לרע מכל צריך להיות בעל מחשבה חדה וצלולה, כושר גופני טוב, וצלילות דעת
לראות דברים נקי, מפוכח, להיות ערני ועם אינסטינקטים פעילים - וזה לא בדיוק תופעות לוואי של סמים.

אז זריעת פחד? ממש לא, אני חושב שטעית לגמרי בהגדרה שלך.
אנחנו אנטי הפחדה, אנחנו בעד חיזוק המורל והבטחון העצמי של האזרחים,
השבת עמוד השדרה לשפופים, והפצת מידע מתועד - ובעיקר בעיקר, פניה פשוטה: לחקור עצמאית, ולא לחכות שמישהו יסביר לך כל דבר.

בשביל זה אנחנו פה, זה הייעוד, זה ולא שום דבר אחר - בטח שלא זריעת פחד.

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 01-06-2009 בשעה 01:08.
ישן 01-06-2009, 11:02
  Anselmo 3 Anselmo 3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.09
קבל ח"ח
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "אתה עושה לי ולפורום הזה עוול,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lance
אתה עושה לי ולפורום הזה עוול, ואני אגיד לך למה.

אנחנו האנטיתזה לזריעת פחד, אנחנו בעד זריעת מידע,
אנחנו בעד לא לדחוף מידע לאנשים בפה, אלא לתת להם את התובנה לחפש בעצמם,
להתנער מהפחד האמיתי שדוחפים לנו בחדשות, הפחד שבלי מאגר ביומטרי הטרוריסטים ינצחו,
ובלי האח הגדול שינטר אותנו, יוכלו לפרוץ לנו או לגנוב לנו זהות, כשבעצם הפחד הגדול צריך להיות
העובדה שאנחנו מוסרים את חרותנו בהכנעה, מוסרים זכויות שלא ניתנו לנו ע"י אף אדם אלא ע"י עצם קיומנו.

שאני מציע להמנע מסמים, אני יודע על מה אני מדבר בגיל שלי.
יש לי חברים שהראש שלהם כבר צלוי אחרי שנים של סטלנות,
הזיכרון שלהם מעורר רחמים, יכולת הריכוז שלהם אפסית, הם עייפים, מבולבלים,
לא מסוגלים לקרוא ווליומים גדולים של טקסט - ואם זה לא הסמים, זה האספרטיים או ה MSG או הפלואור.

המשפט דעת צלולה בגוף בריא צריך להיות המוטו של כל אחד מאיתנו,
נכון סמים זה כיף, אבל צריך להבין למה הסמים לא חוקיים, ומי שיקרא את היסטוריית הקוקאין
יגלה שהקוקאין הוצא מחוץ לחוק רק משום שהערך שלו היה נמוך מדי, והוצאתו מחוץ לחוק הפכה אותו למצרך יקר.

אותם גורמים (כמו ה CIA) שמנהלים ביחד עם גופים אחרים את עסקי הסמים העולמיים בין היתר,
עושים זאת לא רק למטרת הרווח האדיר שעומד מאחורי זה, אלא במטרה לייצר אוכלוסיה דגנרטית, לא מתפקדת, לא בריאה ומוחלשת.

סמים לא מחכימים את האדם, הם מכניסים אותו למצב של גלי בטא,
כמו למשל בצפיה בטלוויזיה, או נהיגה למקום קבוע (שאתם כבר נוהגים "על טייס אוטומטי"),
שהמח נמצא בגלי בטא, אנחנו במצב היפנוטי דמוי שינה (כמו חלומות בהקיץ למשל),
יכולת הריכוז שואפת לאפס, ומעבר לזה בכלל, סמים שורפים את תאי המח,
סמים הורגים (וזה לא שום זריעת פחד זו עובדה) הורגים את תאי החשיבה במח, כמו הזיכרון והאנליטיקה.

אני בעד חופש לסמים קלים, אני בעד לגליזציה למה? כי אני בעד חירות ולא שיעבוד,
אבל! כאן נכנסת אחראיות אישית של מי שרוצה להיות מוכן לדברים שעלולים לקרות בעתיד,
אדם שרוצה להיות מוכן לרע מכל צריך להיות בעל מחשבה חדה וצלולה, כושר גופני טוב, וצלילות דעת
לראות דברים נקי, מפוכח, להיות ערני ועם אינסטינקטים פעילים - וזה לא בדיוק תופעות לוואי של סמים.

אז זריעת פחד? ממש לא, אני חושב שטעית לגמרי בהגדרה שלך.
אנחנו אנטי הפחדה, אנחנו בעד חיזוק המורל והבטחון העצמי של האזרחים,
השבת עמוד השדרה לשפופים, והפצת מידע מתועד - ובעיקר בעיקר, פניה פשוטה: לחקור עצמאית, ולא לחכות שמישהו יסביר לך כל דבר.

בשביל זה אנחנו פה, זה הייעוד, זה ולא שום דבר אחר - בטח שלא זריעת פחד.

יישר כח אח יקר,
מסכים עם כל מילה ומילה.
ישן 01-06-2009, 19:31
  mi luni um mi luni um אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.01.09
התנצלות

לכל אנשי הפורום ולאנס:
דבר ראשון אני מתנצל אם פגעתי במישהו פה , חשוב לי שתדעו ותדע לאנס שאני ממש ממש מעריך פה כל אחד פה שנימצא בפורום כי אני לא חושב שיש נושא יותר חשוב ממה שאנו מתעסקים פה.

כל מה שרשמתי זו דעתי האישית בלבד ואני עדין חושב שיש פה זריעת פחד לאנס....
סבבה לחקור את הדברים לעומק ולדסקס אליהם אבל כמה פעמים יש פה תגובות כמו "כן זה סוף העולם , עתיד האנושות מגיע לקיצו ניהיה עבדים כל חיינו , כולם כבשים ואנחנו יודעים הכי טוב מכולם מה נכון...." כמובן שהקצנתי פה וגם שלפתי סתם דברים מהראש רק כדי להמחיש לך פחות או יותר איזה תגובות יש פה ....

ושוב נתת לי דוגמא לכך אם עניין הסמים ...אני לא מכיר את החברים שלך ואני לא יודע מה הם לקחו ומה הם ערבבו ומה זה עשה להם. (דוקטור הופמן מת בגיל 101 כשהוא צלול ופיכח)
הדוגמא שהבאת עם הקוק ...הכל סבבה ואולי נכון (אני אישית הגעתי לבד למסקנה שקוק זה סם רע ולא נותן שום דבר חוץ מהנאה רגעית)
אבל שוב החלטת שכל הסמים הם לא טובים והם שורפים לנו את המוח וכו וכו....
מה לגבי החברה שגילו את הדי אני איי (הם היו על אסיד)?
מה לגביי פרופסורים שלוקחים שפיצים כדי לחדד את המוח ?
מה לגביי ניסויים שערכו והראו מסקנות חיוביות בקשר לאסיד?
מה לגבי על האמנים הגדולים שהביאו לנו את מיטב האומנות בכל תחום שיהיה כשהם תחת השפעת אסיד?
התייחסתי פה רק לאסיד יש עוד מספר "סמים" שיכולים לעשות לנו טוב כמו פטריות וכו...
להגיד שכל הסמים הם רעים זה לעשות עוול כי זה גם סוג של תאוריית קשר למה בעצם לא רוצים שזה יהיה חוקי....והסיבה היא שכניראה יש בזה משהו שאנשים שלא ניסו את זה קשה להם להבין
אני לא חושב שצריך להשתולל ולעשות סמים כמו חזיר ולעשות הכל אבל אני כן חושב שאם היה יותר פתיחות לנושא והיו גם מלמדים אותנו בדיוק מה זה כל סם ומה הוא נותן ולאן אפשר להגיע אם זה אז היינו רואים הרבה פחות אנשים שניפגעו מכך .... למרות שרוב האנשים שניסו יגידו לך שהחוויה היתה חיובית מאוד.

יש בעולם הזה מלא מלא דברים שצריך לחקור ולהבין כדי להבין את התמונה הגדולה לחקור רק את הNWO ולפי זה לקבוע את עתיד העולם זה עוול.
הכל בעולם זה אנרגיה הכל רוטט פה אז איך אפשר להתעלם מהשמאנים שעושים צמחים פסיכודלים שם ומגיעים לרמות תובנה כל כך גבוהות ואיך אפשר להתעלם מכל המדע של המוח כמו איך מחשבות משפיעות על דברים ומה מדיטציה קבוצתית יכולה לעשות ואיך היא יכולה להשפיע על דברים אפילו כמו מלחמה. ברגע שלא נחזק את הNWO אז זה פשוט יפסיק לרטוט בשלב מסויים ויעלם .....קצת קשה להבין אבל חשוב להבין שאנחנו יוצרים את המציאות .

לצערי יש פה התעלמות מכל מיני נושאים חשובים כמו 2012 ואטלנטיס ועוד הרבה דברים שאין להם רשות פה בפורום כי כביכול הם לא קשורים לפורום... אבל הכל קשור לפורום כי כל העולם הזה הוא תאוריית קשר אחת גדולה וצריך להתסכל על כל מה שהולך בעולם הכל כולל הכל כדי להבין את הפזל השלם
הפורום הזה הוא מעולה ואני שוב פעם אומר לכל מי שאחראי עליו תודה תודה תודה
אבל הוא עדין מתעסק בחלק מהפזל השלם ופה בדיוק עניין זריעת הפחד... ועד שלא תחקרו את כל הכיוונים כולל את הניו אייג אז אתם מתעסקים בכל הנושא הזה מתוך פחד.
חייב להיות אחוז נגטיביות במימד\עולם הזה (זה כל העניין של היין ויאן סמל השיוויון)
זו הדרך היחידיה שאנשים יתעוררו ויבינו מאיפה באמת באנו ומה ההיסטוריה שלנו ולמה אנו מסוגלים.

אז שוב פעם אני מתנצל אם עשיתי עוול למישהו ...זה ממש לא הכוונה ,שמרו על מחשבות חיוביות
ישן 01-06-2009, 20:07
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי mi luni um שמתחילה ב "התנצלות"

קודם כל תסלח לי שאני לא אתייחס לכל התגובה שלך, כי היא מאוד ארוכה.
אבל אני כן אתייחס לכמה נקודות:

נקודה א:
ציטוט:
דבר ראשון אני מתנצל אם פגעתי במישהו פה

לא פגעת באף אחד ואין צורך להתנצל, עצם זה שטענתי שאתה עושה עוול לפורום, היא דעתי האישית.

זה שיש פה תגובות על דברים שהולכים להחמיר, זה לא זריעת פחד זה דיון לגיטימי,
זה כמו שתגיד שכשצועקים בספינה טובעת "אנחנו עומדים לטבוע" זה זריעת פחד, לא. זה התראה מושכלת.

ציטוט:
שוב נתת לי דוגמא לכך אם עניין הסמים

אמרתי את מה שאמרתי באחראיות מלאה, ומה שראיתי זה תוצאות של עישון חשיש בלבד,
חברים שלי שמעשנים חשיש וגראס מגיל 17, אינם בעלי זיכרון חד כמו שלי, אינם מסוגלים להתרכז כמוני, וכו'...

מי שרוצה לקחת סמים, שיקח. אני רק רואה חשיבות מובהקת להזהיר אותו,
שבעצם כך, הוא פוגע בעצמו, והוא משרת אינטרסים גלובאליים שמנוגדים לאינטרסים שלו כאדם חזק.

ציטוט:
לצערי יש פה התעלמות מכל מיני נושאים חשובים כמו 2012 ואטלנטיס ועוד הרבה דברים שאין להם רשות פה בפורום כי כביכול הם לא קשורים לפורום... אבל הכל קשור לפורום כי כל העולם הזה הוא תאוריית קשר אחת גדולה וצריך להתסכל על כל מה שהולך בעולם הכל כולל הכל כדי להבין את הפזל השלם

לצערך, אנחנו פורום שמבוסס על הוכחות וסימוכין, אבל לא לצערי.
תאוריות קשר מלכתחילה היה שם שנאלצתי להתפשר עליו ביני לבין עצמי,
כדי לאפשר את הקמתו של הפורום, מידיעה שלהציג את נופח המידע הזה כעובדות,
עלול לסתום את הגולל להקמתו של הפורום לפני שזה קם.
אז כדי לפצות על כך ולמנוע מהפורום להפוך לפורום חסר אמינות קבעתי תקני כתיבה ברורים.
יש לך משהו שאתה יודע שלא מדווח? קונספירציה שמוסתרת מהאוכלוסיה? תוכיח!
כל נושא של פרסום קשירות קשר בפורום מחויב בהבאת סימוכין,או ביסוס כלשהוא "שמחזיק מים" כמו שאומרים.

2012, היא תאוריה מדעית מקומה בפורום מדע, ולכן מעבר לאשכול חריג שהתרתי, הנושא לא ידון כאן.
לגבי אטלנטיס, יבשות תת-קרקעיות ממשלות חייזריות ומיני ירקות, אני לא אשקר לכם, זה נשמע לי קישקוש,
למה זה נשמע לי קישקוש? רק מסיבה אחת - אין שום תשתית ראייתית, אין שום ראיות נסיבתיות אפילו,
אין שום סימוכין ולא הפשוט ביותר, שעליו אפשר לבסס את הדברים - ועד שלא יהיה, אנחנו לא נאשר את זה בפורום.

המטרה שלנו היא אמינות המידע. המטרה שלנו זה שהפורום יקבל מעמד מסויים של אמינות,
כדי לעודד אנשים לחשוב שיש משהו בדברים שנכתבים פה,
וששווה לעשות מחקר עצמאי ולחשוב מחוץ לקופסא קצת.
ולכן אנחנו הקפדנו, מקפידים, ונמשיך להקפיד על קוי הכתיבה בפורום ללא יוצא מהכלל,
ומי שזה לא לטעמו, ייאלץ להשלים עם זה. ושוב כמו תמיד, נזכיר שאתר פרש פותח בפני הגולשים
אפשרות להציע פורומים חדשים לאתר, זוהי השיטה שבאמצעותה הקמתי את הפורום, וכמוני גם גולשים אחרים,
יש לכם הצעה לפורום עם תכנים שאין להם מקום בפרש עדיין? תציעו את הרעיון שלכם, ואולי הוא יתקבל.
------------------------------------

מעבר לכל זה, אין לך מה להתנצל או להרגיש שפגעת במישהו כי לא כך המצב
אני פשוט חולק (די קשה) עליך באופן שבו אתה מרגיש שאנחנו פועלים מתוך זריעת פחד,
אנחנו פורום מידע, פורום אינפורמציה - פורום מעט ספוקלטיבי, אבל כזה שמגבה ספקולציות עם סימוכין, וזה מה שחשוב.

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 01-06-2009 בשעה 20:16.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:43

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר