לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-05-2009, 20:19
  Toni345 Toni345 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.09
עזרה - קיום יחסי מין עם קטינה

שלום,

אני בן 18 עוד 3 חודשים . כלומר כרגע 17.9.

אני בקשר עם מישהי שהיא בת 15.2 , והיא רוצה לקיים יחסי מין (סקס) , אני לא יודע אם זה בסדר, אבל היא ממש לא נראית בת 15, היא יותר כמו 16-17 , באמת יש משיכה מינית ובכלל ביננו, אבל מה שמרתיע אותי זה הגיל שלה, שהיא דיי קטנה.

מה שאני רוצה לשאול הוא : אם אני מקיים איתה יחסי מין בהסכמה זה חוקי ? קראתי בויקפדיה את זה:

גיל ההסכמה בישראל

בישראל קיימים חוקים הנוגעים בדבר גיל ההסכמה בחוק העונשין, התשל"ז-1977, בעיקר תחת הסעיפים אינוס (סעיף 345), בעילה אסורה בהסכמה (סעיף 346) ומעשה סדום (סעיף 347), כולם תחת סימן ה' לחוק העונשין. גיל ההסכמה ליחסי מין מלאים עומד כיום על 16.

קיום יחסי מין מלאים עם קטין או קטינה שגילו או גילה בין 14 ל-16 הוא חוקי כאשר מתקיימים הסייגים הבאים: אם הפרש הגילאים בין הנאשם לקטין אינו עולה על שלוש שנים, ואם הקטין הסכים למעשה, ואם המעשה נעשה במהלך יחסי רעוּת רגילים וללא ניצול מעמדו של הנאשם, אזי היחסים חוקיים (סעיף 353 לחוק העונשין). למשל, מותר לנער בן 17.5 לקיים יחסי מין עם נערה אם גילה מעל 14.5. לעומת זאת, במקרה של נער בן 19 המקיים יחסי מין מלאים בהסכמה עם בת 14.5, הוא עשוי לעמוד לדין פלילי באשמת בעילה אסורה בהסכמה.

תקופות המאסר הקבועות בחוק תחת סימן ה' (עבירות מין) לעניין גיל ההסכמה נעות בין שלוש שנות מאסר מרביות בעבירות הקלות לעד עשרים שנות מאסר בעבירות הקשות ביותר.

בלינק : http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%92...B%D7%9E% D7%94

השאלה כמה אפשר להתייחס לזה ברצינות והאם זה נכון? מה אתם אומרים ?

תודה ובאמת בבקשה לא לצחוק
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-05-2009, 21:14
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Toni345 שמתחילה ב "עזרה - קיום יחסי מין עם קטינה"

ואי, קראתי את הכותרת של האשכול, רגע אחרי שהייתה כתבה על זה שאנסו מישהי מכיתה ה' בטלוויזיה, אז זה נשמע ככה "משעמם לי, אני צריך עזרה בלאנוס קטינה" O.ס

ממה שאני זוכרת, כן, זה בערך מה שהחוק אומר. מצד שני, לדעתי, שניכם צריכים לקחת את הנושא ברצינות. במידה והיא לא קיימה יחסי מין בעבר, היא עשויה לקחת את זה ממש קשה אם עכשיו תשכבו, ואחרי חודש תמצא לך מישהי אחרת. וגם אם היא כבר מנוסה, עדין, תראה לה שאתה מכבד אותה, גם אם אין בניכם קשר רציני ואתם לא מתכננים להשאר ביחד עוד הרבה זמן, אני חושבת שזה יהיה הרבה יותר נחמד אם תראה לה שיש לזה משמעות בעינייך.

אה וכה, אמצעי מניעה, חשוב חשוב חשוב ><

ישן 31-05-2009, 01:54
  Toni345 Toni345 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Toni345 שמתחילה ב "עזרה - קיום יחסי מין עם קטינה"

תודה רבה על התשובות, באמת כל הכבוד חבר'ה אתם עוזרים לאנשים ואין לכם מושג כמה .

מצטער שהלחצתי עם הכותרת חח, לא אני ממש לא הבחור שעושה דברים לא בהסכמה \ מנצל בחורות שיכורות חחח אבל כן אני כמו כל גבר מקיים את המשפט "שהזין עומד השכל בתחת"

בקיצור, אני לא מעוניין במשהו רציני וגם הבחורה מנוסה (היו לה לפחות 3-4) , ודיברנו ואמרתי לה שאני ממש לא רוצה מחויבות ומבחינתי אם היא מוכנה ורוצה אנחנו יכולים להיות "יזיזים" , היא אמרה שהיא לא מחפשת משהו רציני גם ולהיות יזיזים זה מקובל והיא רוצה אתזה.

אז אני ממש רציתי לדעת שזה בסדר גם מבחינת החוק וגם מבחינה מוסרית, בכל מקרה אני עדיין עוד מעט בן 18 והיא אפילו לא בתיכון ...

שאלה קטנה : אם אני כבר יהיה בן 18, נגיד 18 וחודש, אז כבר אסור יהיה לי להפגש איתה או מה ?

תודה.
ישן 07-06-2009, 22:46
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "במקרה שלו הוא לא עושה שום דבר..."

הקטע הדפוק הוא שבמשך שלושה חודשים הוא יכול לקיים איתה יחסים, אבל מהרגע שהוא הופך בגיר, פתאום הוא צריך לחכות X שנים עד שגם היא תהיה בגירה כדי לחזור לקיים יחסים.
זה די מעאפן.

רומק צודק - ברומנים ובמיוחד באלו המתקיימים בגיל צעיר, שום דבר לא יציב. כדאי לחשוב גם על מקרה של פרידה (במידה ותהיה פחות נעימה) ולהסתבך עם החוק בגלל שילדה משקרת שמישהו אנס אותה - זה בלאגן (ולא חסרות כתבות על ילדות ששיקרו בתלונת אונס כוזבת... זה לא נעים במיוחד שלא משנה מה, אתה אשם שבעלת קטינה בהיותך בגיר [לא אתה אישית, שובי.. עליך אף אחת לא תתלונן, סקסי!])

ישן 09-06-2009, 00:34
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "למה אתה מסיק שהבחורה בין גיל..."

סליחה, טעות שלי.....
תחליף בהודעה הקודמת את הבחורה לגיל בין 14 ל-16, מעל גיל 16 היא מותרת לכל אדם.. (גיל ההסכמה בארץ עומד על גיל 16 בניגוד למה שהרוב חושבים)

אם היא בגיל 14 והוא בגיל 17.5 אז אסור להם לשכב ע"פ חוק. יש הפרש של מעל 3 שנים.

עריכה: אתה יודע מה? אני אקל עליך

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ShoobyD
אז בוא נדבר כללית.

יש בחור, יש בחורה
הבחורה בין גיל 14 ל-16
עכשיו ישנה רק אחת מ-2 אפשרויות:
או שהפרש הגילאים ביניהם עומד על פחות מ-3 שנים, ואז אין להם בעייה עם החוק, גם בזמן שהבחור מעל 18 (כמו במקרה דנן)
או שהפרש הגילאים ביניהם עומד על יותר מ-3 שנים, ואז יש להם בעייה עם החוק, עד לכשהבחורה תגיע לגיל 16
בכל מקרה, אין מצב כזה שבתחילה היה מותר להם ואח"כ לא.
התיקונים באדום

נערך לאחרונה ע"י ShoobyD בתאריך 09-06-2009 בשעה 00:38.
ישן 13-06-2009, 13:19
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי -=Ohad=- שמתחילה ב "מה נסגר איתך?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי -=Ohad=-
כל כך קשה למצוא מישהי שגם בגיל שהיא יודעת מה היא עושה וגם רוצה לשכב איתך?

היא ילדה בת 15 שמושפעת מהסביבה,
זה חוקי אבל מסריח, אבל רק שתדע
שאם היתה לי אחות בת 15 ואדיוט כמוך בן 18 היה נוגע בה באצבע, הייתי שובר לך את כל העצמות.

עם כמה שההודעה שלך מסיתה לאלימות, אני מרגיש כמוך.
האח הגדול תמיד צופה ושומר.

לצאת מנקודת הנחה שילדות בנות 15 הן אכן רק ילדות מתלהבות שמנסות לשחק במשחקים של מבוגרים, זו הנחה די מבוססת. אמנם יש תחרות 'מי מתבגר יותר מהר', והיא תמיד היתה.. אבל היא מטופשת.
בגיל הזה קשה לי להאמין אם מישהו באמת מבין לעומק את המושג 'אהבה', כך שלטעון שאתה 'ממש אוהב מישהי', זה די מונפץ בתאכלס.
ילדים וילדות מנסים למשוך תשומת לב... להיות במרכז העניינים והדרך הכי זולה ומהירה להשיג את זה (במידה ושאר הדרכים נכשלות או שהן דורשות יותר מדי מאמץ) הוא ע"י סקס.
הרי, סקס זה משהו שתמיד ימכור ותמיד יקָנֶה. סקס הוא המכנה המשותף הנמוך ביותר בין כל אנשי העולם כיוון שהיצר ההישרדותי שלנו מחייב אותנו לקיים יחסי מין ע"מ להתרבות.
רק שבגיל 15, הרצון להתרבות אינו הדחף המניע לסקס, אלא מסיבות אגואיסטיות ומטופשות הרבה יותר... יחס.

מי שחש את עצמו חרמן, יש דרכים להפיג את החרמנות (ואני לא מתכוון לפרט).
סקס בגיל צעיר? לדעתי זו זולות. בחורה שמשתרמטת בגיל כזה, לי באופן אישי, מוציאה את כל החשק ממנה (גם אם במקרה נמשכתי אליה לפני שידעתי שהיא מזרון פלוגתי).

-דיעה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:56

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר