לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-06-2009, 03:25
צלמית המשתמש של amit2
  משתמשת נקבה amit2 amit2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי amit2 שמתחילה ב "מספר תמונות מהמצעד הצדעה לישראל מניו יורק"

ו-ו-א-ו !
האיחוד הלאומי באום אל פאחם ....
התשובות הן שלך או של מי שבחתימה שלך?
מצער שאתה לא מבין את ההבדל בין פרובוקציה,
לבין פעולה פעולה עם כוונות טובות - מהלב - רצון טוב...

כמו ההבדל שמכל הלב בחרתי וארגנתי תמונות להעלות לכאן -
לעומת תמונה שערכתי ל"שמאלני הקיצוני שלי"...
על התמונה כתבתי: האם זה XXXX ? עם חץ לדמות לא ברורה עם כובע.
ידעתי איך הוא יגיב - כמו שהיה ידוע מראש מה תהיה התגובה באל פאחם.
מעניין מה יצא לכם מהפרובוקציה, חוץ מלהטריד את המשטרה?...

בערך כמו שלי לא יצא כלום, חוץ מתגובה צפויה.
הנה צילום מסך של הפרובוקציה שלי:
הוא שלח לי בבקר דואר זבל,
עניתי לו (reply) בתמונה - בלי מילים - למעלה התגובה שלו:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-06-2009, 22:57
צלמית המשתמש של amit2
  משתמשת נקבה amit2 amit2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.07
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "לא פשוט כי הדגל עצמו לא פוגע..."

ציטוט:
אני באמת חושב שגם אם אתה תיכנס לשם עם דגל ישראל, בלי שום פרובוקציה בכלל, לא תצא בחתיכה אחת ללא עזרה של כמה גדודי יס"מניקים חסונים.

אני באמת לא יודעת כמה עלה האירוע.
הוא השתרע לאורך יותר מ 20 בלוקים.
הרחובות הסמוכים נחסמו ואסור היה לחנות בהם.
בכל רחוב חנו ניידות רגילות - ומספר שוטרים במדים.
וזה בטח רק קצה הקרחון - מה שאנחנו לא יודעים זה על הפעילות הסמוייה !
פעם ראשונה שראיתי חסימה כפולה של הגדר הפרדה מהקהל - שאפשר לראות בתמונות.

לדעתי עם התקציב שהיה להם - יכלו גם להבטיח צעדה עם דגלים במרכז עזה.
אבל מה התמורה להשקעה? זה ריגושים אחרים ...

שבוע הבא יהיה מצעד של הפורטוריקנים -
ואז אפשר יהיה להבין איך מצאו תקציב כזה - מי משלם מיסים - מי תורם לחברה.
במצעד של פורטוריקנים - יהיה גלאים לאלכוהול - לא לחמרים מסוכנים / טרוריסטיים,
והשוטרים יתמודדו עם סכנות אחרות...

שוב, זה היה אירוע הצדעה תרבותי מכובד.
ישן 01-06-2009, 15:37
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
אז אתה מקבל את התנהגותם של ערביי ישראל...
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי GreenBerret שמתחילה ב "סבבה, לך תעשה את אותו דבר..."

כמובנת מאליה, ותעשה הכל כדי לא להרגיז אותם, חלילה...
טוב, כנראה שאתה עדיין לא מבין את משמעות המונח "מדינה ריבונית" או לפחות "מדינה עצמאית".

מצעד עם שלטים בנוסח "ערבים החוצה" בלב אום אל פאחם זה פרובוקציה. מצעד עם דגלי המדינה בכל מקום שהוא בגבולות המדינה (כן, גם ברמאללה) אינו פרובוקציה, ולא משנה מי מניף את הדגלים (אגב, אם לא היה מדובר בח"כים של האיחוד הלאומי ובברוך מרזל, בזמנו, אלא, למשל, בח"כים של מרצ, גם לא היה מדובר בדגלי ישראל...).

והנה דברי הברווז, ככתבם וכלשונם, למקרה שלא הבנת:
ציטוט:
לא פשוט כי הדגל עצמו לא פוגע באף אחד, לא פשוט כי העיר הזו עדיין נמצאת בשטח הריבוני של מדינת ישראל ולא פשוט כי למי שגר בעיר הזו אין בעיה לנצל את המדינה שהדגל הזה מייצג ולקחת ממנה תקציבים ביטוח לאומי וכו'. אני באמת חושב שגם אם אתה תיכנס לשם עם דגל ישראל, בלי שום פרובוקציה בכלל, לא תצא בחתיכה אחת ללא עזרה של כמה גדודי יס"מניקים חסונים.

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 01-06-2009, 21:02
  GreenBerret GreenBerret אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.05
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "אז אתה מקבל את התנהגותם של ערביי ישראל..."

לגבי מה שהברווז כתב, כתבתי את זה לפני שהוא הגיב.

אין לי בעיה עם זה שאתה לא מקבל את זה שאתה לא יכול להרים מצעד הצדעה לישראל, או לצה"ל או למה שלא יהיה. גם אני לא מקבל את זה. ההבדל הוא שאני מבין את זה.
אני אנסה לפרט קצת. העיר איסלאמית. מבחינה דתית, עצם הקיום של מדינה שהיא לא מוסלמית באדמה שהתיישבו בה מוסלמים מפריע להם. תסתובב ותריע עם דגל ישראל במקום ש:
* לא מכיר בך כמדינה, ולא מכיר בדגל.
* תפריע לסדר היום.
* במקום של גרים יהודים.
* גם ככה יש מתיחות והם הרבה פחות מתורבתים ממך.

עכשיו אפשר לשבת ולדון בזה שעות, בסיבות למה כך וכך. אני מניח שאם "יניפו" דגלי ארה"ב לא יקרה יותר מידי. וכמה שנים טובות של התקפלות גורמי האכיפה וכו' לא תרמו לעניין.
ובגלל כל זה, מצעד כזה הוא פרובוקציה. מעצם המצב שנוצר. אם אתה עדיין לא מבין למה, אז אני לא יודע איך להסביר לך.
ישן 02-06-2009, 10:46
צלמית המשתמש של הפטריוט

כן, אתה מבין את זה...
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי GreenBerret שמתחילה ב "לגבי מה שהברווז כתב, כתבתי את..."

ומשתדל, כמובן, לא לפגוע ברגשותיהם העדינים של תושבי אום אל פאחם, שחלילה לא נרגיז אותם...

פייסנות לא עובדת. לא בין מדינות ולא בתוך מדינה, עם מיעוט עויין ואלים. הנפת דגל המדינה, בכל מקום בתוך המדינה, אינו פרובוקציה. כל עוד תושבי אום אל פאחם הם אזרחי ישראל, והם רוצים להמשיך ולהינות מכל היתרונות שמעניקה אזרחות זו (כולל גישה חופשית לתשלומי הביטוח הלאומי), הם צריכים להכיר בכך שהם חיים במדינת ישראל, שהיא מדינה יהודית ולא מוסלמית, ודגלה הוא מגן דוד כחול-לבן, ואין כל סיבה שלא יונף במרכזה של העיר.
אם נקבל את הגישה שלך נגיע למצב (שכבר הגענו אליו, למעשה) של אזורים שהם למעשה אקס-טריטוריאליים, שבהם ריבונות המדינה היא להלכה בלבד (וגם זה במקרה הטוב), שתושביהם אינם כפופים לחוק הישראלי, וזרועות המדינה אינן יכולות לאכוף את שלטון החוק (כן, זה תקף גם לגבי ערבים, לא רק לגבי יהודים - מפתיע, נכון?) - אבל תושביהם, המסרבים לקבל את ריבונות המדינה, דורשים את כל הזכויות האזרחיות שלכאורה מגיעות להם.

שוב, צעדה בלב אום אל פאחם עם שלטים בנוסח "ערבים החוצה" היא פרובוקציה מיותרת. צעדה עם דגלי המדינה, באום אל פאחם, בסכנין, ביפו, בנצרת או בכל מקום אחר אינה פרובוקציה אלא דבר המקובל והמובן מאליו - במדינה ריבונית, כמובן.

אם לערביי אום אל פאחם יש בעיה עם הדגל ועם הריבונות היהודית, הם יכולים לעזוב. אף אחד לא מכריח אותם להישאר. הם יכולים למצוא להם מקום אחר לגור בו, הרחק מהמגן-דוד היהודי ומה"דיכוי" וה"אפליה" של הציונים. אם הם מעדיפים להישאר (ולהמשיך לקבל תשלומי עתק מהביטוח הלאומי) יש לכך מחיר - והמחיר הראשון שעליהם לשלם זו ההכרה בריבונות יהודית.

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 02-06-2009, 11:17
צלמית המשתמש של הפטריוט

ואיך תהפוך את המצב...
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי GreenBerret שמתחילה ב "זה בדיוק מה שאני אומר. אז למה..."

אם אתה נזהר שלא להרגיז אותם ולא לעשות שום דבר שלא נעים להם או לא מתאים להם?

אתה מציע להמשיך במדיניות של פייסנות - וכך לא תשנה דבר. בעצם, דברים ישתנו, אבל לרעתנו.

אין כל סיבה לקבל כמובנת מאליה את אי ההכרה של ערביי אום אל פאחם בריבונות הישראלית. חלק מהריבונות הישראלית זו אכיפת שלטון החוק, גם אם זה לא נעים להם ולא מתאים להם.

כל עוד אום אל פאחם היא במדינת ישראל, ותושביה הם אזרחי ישראל, אין כל סיבה שלא יוכלו אזרחים ישראליים לצעוד במרכזה כשהם נושאים את דגלי המדינה.

ויליאם ראלף אינג'

ישן 02-06-2009, 11:52

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "ואיך תהפוך את המצב..."

יש לי הרבה הצעות.
1. לאכוף את התמאו"ת באיזורים שבהם עוברים על החוק. כדוגמת בנייה לא חוקית.
2. להגביר את האכיפה בנושא הפלילי. גם בנושאים ה"שוליים".
3. להכריח פירוק של בתים שלא סיימו לבנות אותם או לחילופין שיסיימו. ברור לכולם מה הסיבה שלא מסיימים לבנות את הבתים.
4. להוסיף ולעודד מקומות עבודה.
5. להכריח שירות לאומי.

אני מתאר לעצמי שזה לא יהיה לרוחם, ופה יהיה צריך להתעקש. אפשר להציע הרבה דברים. אין לי את הכלים לדעת אם ההצעות הגיוניות או ניתנות ליישום, אבל אני בטוח שמצעד כשהמצב טעון זה לא הכיוון.

סיפור קצר.
במילואים האחרונים הייתי באיזור הצפוני של רמה"ג. ישבנו ערב אחד עם כמה דרוזים ממג'דל.
אחד מהם, הצעיר, התחיל לבכות שהוא רוצה "לחזור" לסוריה (כאילו שהוא היה שם אי פעם), ושפה בישראל חרא וכו' וכו'. בו במקום הוא חטף כאפה מצלצלת מהמבוגר שישב בחדר.
אחרי שהוא התאושש, ישב המבוגר והסביר לו ש"אחיו" בעבר השני של הגדר עדיין שואבים מים מהבאר, משתמשים בסוס ופרד כדי לעבד את האדמות, מדליקים אש בשביל אור בלילה ושלא נדבר על טכנולוגיה של "העידן החדש" כמו מחשב וסלולר וכו'.
אני מתאר לעצמי שהמצב לא כל כך גרוע כמו שתיאר המבוגר, שעדיין זוכר כנראה איך היה תחת שליטת הסורים. אבל את התמונה הוא הצליח לצייר.
אני לא רוצה להעליב אף אחד, יש מרחק אדיר בין דרוזים ומוסלמים, אבל לדעתי, החינוך פה הוא מה שקובע.
ישן 01-06-2009, 16:57
צלמית המשתמש של הפטריוט

כן, יש מצב בעייתי
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "זה כי אנחנו..."

ולא תפתור אותו על ידי טמינת הראש בחול ומחשבה שהכל יסתדר אם רק לא תרגיז את הצד הבעייתי - כי אם היום אתה לא יכול לצעוד עם דגל ישראל באום אל פאחם, מחר לא תוכל לצעוד עם דגל ישראל בתל אביב (כי זה ירגיז את ערביי יפו).
כל עוד אום אל פאחם נמצאת במדינת ישראל, ותושביה הם אזרחים ישראלים (שזכאים לשירותי המדינה, שאותם הם יודעים לחלוב ולמצוץ טוב-טוב בעודם זועקים נגד עצם קיומה), אין כל מניעה שדגל המדינה יונף באמצע אום אל פאחם, כמו בכל מקום אחר.
אם יש להם בעיה עם דגל ישראל, הם מוזמנים למצוא להם מקום אחר לחיות בו (רחוק מעטיני הביטוח הלאומי).

ויליאם ראלף אינג'

ישן 01-06-2009, 23:44
  לב כל-רואה לב כל-רואה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.02.08
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי GreenBerret שמתחילה ב "באמצע עיר איסלאמית זה כן..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי GreenBerret
באמצע עיר איסלאמית זה כן...

ובאחת המדינות המרכזיות והחשובות של ארצות הברית, לא ??

אז אום אל פאחם היא עיר שרוב תושביה מוסלמים.... נו , אז מה.

היא נמצאת בארץ ישראל, ובמדינת ישראל.
לפיכך, יש לנו זכויות עליה.

ומה לגבי הנפת דגלי פלשתין, בעיר תל אביב, ? האם העיר הזו אינה יהודית ??
האם שם זה לא פרובוקציה?

מה שאני רוצה להראות לכם,
הוא שיש הבדל ענק בין חופש הביטוי בארצות הברית, לבין זה שיש בישראל.
שמה, חופש הביטוי הוא דבר קדוש.
כאן, יכולים לבטא את עצמם רק מי שהאליטות מרשות להם.

נקודה למחשבה : מדוע להיות יהודי ביהודה ושומרון זה פרובוקציה ???

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://he.manhigut.org/templates/mlevi/cutimages/top_logo.jpg]

"צדק צדק תרדוף"

ישן 02-06-2009, 09:06

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי לב כל-רואה שמתחילה ב "[QUOTE=GreenBerret]באמצע עיר..."

מי דיבר על יהודה ושומרון? מה הקשר עכשיו?
תקרא את שאר השרשור. לא כתבתי שאין לי בעיה עם זה. כתבתי שעצם המצב יוצר פרובוקציה.

ציטוט:
אז אום אל פאחם היא עיר שרוב תושביה מוסלמים.... נו , אז מה.

תראה, אין לי בעיה עם זה שאתה ימני. אולי אפילו קיצוני. זה באמת לא משנה לי. אבל אל תהיה נאיבי קיצוני.

כן. עיר מוסלמית.
כן. הם לא אוהבים אותך.
כן. הם מצפצפים על החוק.
וכן. הם יזרקו עליך אבנים אם תעשה מצעד לישראל באמצע העיר.

לשאול "למה פרובוקציה?", כשאתה יודע שיש מתיחות, זה להיות נאיבי.
קודם תפתור את שורש הבעיה, אחרי זה תשאל "למה זו פרובוקציה".

היא לא עיר שרוב תושביה מוסלמים. היא עיר מוסלמית. ועוד דבר, כדי לא להכליל, אני מניח שלא אחד בעיר יראה בעניין כפרובוקציה.

ובעניין דגלי "פלשתין" בתל אביב. אני שמח שהעלית את זה. זה בדיוק הקו שמפריד אותנו מהם. אנחנו מתורבתים. תקרא לזה חלשים יותר, תקרא לזה חזקים יותר לא אכפת לי. ההפגנה הזו גונתה (אפשר להגיד את זה? ) באמצעים המקובלים ובנוסף הייתה הפגנה מנגד מאוחר יותר והייתה עצומה ביחס ל"הפגנת הבוגדים". אף אחד (כמעט) לא נהיה אלים ואף אחד לא זרק מקררים ותנורי גז מהגגות.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:00

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר