לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חדשות טיולים אפריל 2014 - הסתיימו עבודות הסדרת הדרך לדיר עזיז ע"י מועצה אזורית גולן. ניתן לשוב ולטייל באתר. הסגירה שהתקיימה באזור דרך בורמה מערב, הסתיימה וניתן לטייל באתרים כרגיל. עקב סיום עונת החורף שביל מספר 9363 (סימון שבילים כחול) שבשמורת נחל שורק נפתח חזרה למטיילים. נפתח מחדש מסלול נחל רקפת בכרמל שהיה סגור למטיילים. עקב פעילות צבא באזור אילת במהלך חודש אפריל אין להגיע לאתר "נ.ג. 292" מצפון לאילת. | חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מטיילים ותרמילאים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-06-2009, 20:49
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
העלית בי חשש שאולי לא שמתי לב לפרט הזה
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי cstav שמתחילה ב "אמרו לי שהמספר זמני, כלומר..."

אז הלכתי לבדוק בדרכון שם יש לי את הכרטיס הזמני עוד בתוך העטיפה...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

אין קשר בין המספרים הסידוריים - הם שונים לגמרי. נרשמתי לתוכנית הנאמנות באותה הזדמנות בה ביצעתי בפעם הראשונה הזמנת כרטיס ישירות דרך אתר החברה (אוסטריאן זה אם אני לא טועה) ואני חושב שמייד גם פתחתי משתמש באתר, כל שאני חושב שהחברה פשוט ממירה את המספר הישן בחדש אוטומאטית (כנראה אחרי הטיסה הראשונה) ומבצעת את כל העדכונים לבד - עובדה שעד עכשיו לא ידעתי בכלל שהמספר שהיה על "הזמני" הוא לא אותו המספר על ה"קבוע".

כמו שאת רואה הלוגו הוא רק של לופטהנזה - שהם מפעילי התוכנית המקורית, אבל סוויס, אוסטריאן, לוט ועוד כמה חברות כולן משתמשות בתוכנית הזאת כתכנית הראשית שלהן (בנוסף לעוד הרבה שהשותפות אתן חלקית). זה כמו שתכנית הנאמנות של "סטארווד" - שהיא מפעילת רשת שרתון - היא גם התכנית של מלונות מרידיאן ועוד כל מיני רשתות.

מה שכן צריך תמיד לעקוב אחרי הנקודות כי הם מפספסים לא פעם: היו לי מקרים שעידכנו לי נקודות בעוד לאחד הילדים (שגם להם יש) לא עידכנו באותה טיסה, או שפיספסו מבצעי כפל מקודות וכו'. מכיוון שבניגוד לתוכנית של אל-על שהיא בלוף אחד גדול, התכנית הזאת מאוד מעשית, כדאי לשים לב לפרטים האלה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-06-2009, 21:02
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אני לא ניילנתי אותו - הזנתי את המספר בצ'ק אין האוטו'
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי cstav שמתחילה ב "וואי המון תודה! אני מקווה..."

באתר לפני לפני הטיסה. כשהגעתי לשדה שאלתי את הדיילת האם המספר הוזן ומאחר והתשובה הייתה "כן", לא היה צורך להציג את הכרטיס המצולם הזה. מה שמעניין אותם זה רק המספר.

אף פעם לא טסתי על סוויס, אלא רק עם האוסטרים, הגרמנים והפולנים. מה שכן עברתי בציריך כמה פעמים בלי טיסת המשך: השדה עצמו לא ממש מעניין וכמובן שכמו בשוויץ אפילו כוס קפוצ'ינו מצריכה מכירת קרנית או כליה. יש מין רכבת פנימית שמקשרת בין מקום נחיתת המטוס והטרמינל, מה שכן, אבל ההליכים די מהירים.

מהשדה ועד מרכז ציריך: 15 דקות מקסימום ברכבות מאוד תדירות, ולכן נסיעה לעיר עצמה זה פתרון מצויין להעביר את הזמן. לא העיר "הכי" בעולם, אבל ב 3-4 שעות לא מספיקים לרוב לעלות על זה... (אני עוד זוכר את התיאור של טומי לפיד ז"ל ב"מדריך לפיד לאירופה": "ציריך אחרי 21:00 היא כמו בית קברות, רק שקטה יותר". קצת השתנה, אבל לא יותר מדי).

טיסה נעימה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:49

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר