לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-06-2009, 20:38
צלמית המשתמש של הקרדינל
  הקרדינל הקרדינל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "הנחשול הירוק לא נח לרגע - בריטניה: תאריכי התפוגה יוסרו - למנוע בזבוז מזון"

שני צעדים אחורה בבקשה. אכן, מדובר לכאורה בקמפיין מטופש שנותן פתח לחברות מזון למכור מוצרים לא אכילים לציבור הרחב, אולם אם תראו בהמשך הכתבה אין ביטול של תאריכי הצריכה, אלא שינוי שלהם כך שיבהירו עד מתי ניתן לצרוך את המזון.
לזה נוסיף עוד עובדה מעניינת- בכתבה של האינדפנדנט גם מוזכר הנושא:
ציטוט:
"One of the things we found in our research is that confusion over date labelling is one of the major reasons for throwing food away. Often people don't realise the difference between 'best before' and 'use by'," said Richard Swannell, director of retail and organics at Wrap, the Government waste watchdog. It is working with the Food Standards Agency (FSA) and leading retailers to get rid of the "sell until", "display until" and "best before" tags, which confuse customers, causing them to throw away edible food.

"It is an issue that we want to address, but there has to be a balance, as we have to protect consumer safety," said an FSA spokesman. "Not eating out-of-date food is one of the simplest ways of preventing food poisoning."

כפי שניתן לראות יהיה ביטול של כל אותן כותרות מבלבלות, אך עדיין יהיה שימור מזון. אין מדובר כאן בהפקרה כוללת של ציבור הצרכנים הבריטי לאפשרות שימכרו להם מזון מקולקל.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-06-2009, 21:54
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
ועכשיו, צעד אחד קדימה וסיבוב...
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "שני צעדים אחורה בבקשה. אכן,..."

מי שזורק אוכל הוא פושע סביבתי
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3546866,00.html

בריטניה הכריזה מלחמה על ביזבוז המזון
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3564857,00.html
ציטוט:
במסגרת היוזמה ייקראו מרכולים לחדול ממבצעי 2+1
ולהפסיק לעודד את הצרכנים לרכוש אריזות חיסכון או אריזות כפולות
,
כדי למנוע השלכת מזון שלא נצרך ופג תוקפו. גם מסעדות, קפיטריות בבתי ספר ומוסדות ממשלה
יתבקשו להפחית את כמויות המזון שהם משליכים מדי יום, בין היתר על ידי הקטנת המנות.

החוכמה הגדולה היא לדעת לקרוא בין השורות, לאסוף כמו בחלקי פאזל,
את כל החלקים הקטנים שלא מצביעים על משהו משמעותי, ולהרכיב אותם לתמונה הגיונית ברורה.
בקרוב, אני מקווה להעלות אשכולות על אג'נדה 21 וההחלטה על יישום הקודקס אלמנטריוס
שהם למעשה, השלב הבא בסדר העולמי החדש, לאחר הקמת האיחודים המרכזיים.

כרגע לצורך עניינינו נתמקד בקצרה בתוכנית הקודקס אלמנטריוס שמתוכנת לנו באו"ם (הגוף המושל העתידי של העולם)
שהיא הלכה למעשה, תפריט עולמי אחיד של אוכלוסיית העולם, מה נאכל, ויותר חשוב, כמה.ככה מתחילים משטרי עריצות קרדי,
בקטן, בספורדיות, מהדלת האחורית וכל זה מבלי שההמון המובס יוכל לקשר בין נקודה א' לנקודה ב'...
ישן 07-06-2009, 22:22
צלמית המשתמש של הקרדינל

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "ועכשיו, צעד אחד קדימה וסיבוב..."

כן, התיאוריה של "היום הם יגרמו לך לאכול בריא ומחר הם ישתלו לך במוח שתלים!" כבר קצת נמאסת. אם אינך יכול להציג תבנית ברורה של קישור בין נקודות א' לב', למעט ספקולציות, אז אני מציע לשמור אותן עד ששיטה מבוססת תהיה בנמצא.
כי ממה שאני קראתי, אלו העובדות שאני יודע- בריטניה מבזבזת מזון, קונה יותר מדי וזורקת יותר מדי. לכן הגיוני לבקש מחנויות: אל תתנו להם לקנות כמויות מזון מוגזמות שהם לא יצרכו ולבקש ממסעדות, קפיטריות וכדומה לייצר מנות יותר קטנות בשביל שלא יזרקו. האם אתה מתכחש לעובדה שאוכל נזרק בעולם המערבי?
כמובן שאפשר להביא את טיעון "אך זה מחקר עם קשר ממשלתי, אז הוא שטני ומסולף" אולם גם הוא כבר הפך לקלישה ואקסיומה שאין מערערים עליה.

ישן 07-06-2009, 22:42
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "כן, התיאוריה של "היום הם..."

ציטוט:
לכן הגיוני לבקש מחנויות: אל תתנו להם לקנות כמויות מזון מוגזמות

אחי, אתה תומך בפאשיזם - אז הדיון מיותר, כי זה מה שזה.
ברגע שנכתיב לאנשים כמה אוכל מותר להם לקנות, זה כבר הסוף ידידי.

אני לא צריך ספקולציות, הכתבות מדברות בעד עצמן - וכנראה שרוב האנשים בעד אז הידד לנו,
יאללה אחריי, אל משטרת המזון, אל איסור על גידול בקר שאינו מפומפם בכימיקלים ורעלים,
הגדרת ויטמינים כ"סם", הגדרת סלידה ממזון חריף כ"גזענות" - למה לא, מי צריך שיקול דעת אישי כשיש ממשלה שמכתיבה בשבילך.
אבל רק תזכור, שכשהממשלה מתערבת לבני אדם בצלחת - זה התחלה של דברים גרועים בהרבה.

וכשתתעורר (ואני מקווה שזה יקרה במוקדם מאשר במאוחר), ותפנים את הכיוונים שאליו שועט העולם,
אתה תבין, שכל הדרכים מובילות לעריצות עולמית, למדיניות תינוק אחד למשפחה, למזון מוקצב, לוויסות ממשלתי של מיזוג הבית,
התיעודים נמצאים, הכל קיים - אבל זה כמו שם הסרט ההוא של קרוז\קידמן "עיניים עצומות לרווחה", חבל...
ישן 08-06-2009, 07:48
צלמית המשתמש של הקרדינל

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "[QUOTE]לכן הגיוני לבקש..."

נכון, להמליץ למקומות ממכר מזון לרדת ממבצעים גדולים בשביל שאנשים לא יזרקו כמה טון של מזון בשנה זה פאשיזם.

ובוא נדון ב"מגמות עולמיות"- מה קרה לחוק המילטריזציה (H.R 393) של ארה"ב? אם מדובר בצעדים כל כך קטנים, איך זה שמאז פברואר הוא עדיין תקוע בועידות משנה? ומשטרת מזון- אבוי, אנשים ידברו על מזון לא בריא עם ילדים! פאשיזם פגאני שנועד למנוע מילדים את כל הדברים הטובים- ממתקים, המבורגרים ושתייה מתוקה! וזה ממשיך הלאה...
אז כן, יש חקיקות והחלטות מפגרות. אני לא מכחיש את זה. אולם ההודעות שלך לאנס מתחילות להעלות ניחוח של "התנשאות" ולא על בסיס כלשהו. אפשר בקלות לעשות כל מה שרוצים עם ספוקלציות; אני יכול למשל להוכיח שהNWO תמכו בחברות רכב יפניות ובמשבר הנפט בשנות ה70' בשביל לפגוע בכלכלה העולמית כיום עם פשיטת הרגל של חברות רכב אמריקאיות.

ישן 08-06-2009, 17:35
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "נכון, להמליץ למקומות ממכר..."

קודם כל אני לא מתכוון להשמע מתנשא, ואני מתנצל אם זה הרושם שאני מעביר,
אלה פשוט מילותיו של אדם שקצת התייאש מהאדישות שמסביבו, לפעמים ייאוש אולי יכול לגרום לזה.

אני לא מסכים איתך שמדובר בספקולציות, יש מספיק הוכחות ומסמכי עמדה לגבות את הדברים שלי,
החטא שלי הוא שאין לי את הזמן לנבור עמוק ברשת כדי למצוא אותם (הרי זה לא שהם מפרסמים את זה בגלוי),
אני גם לא מבין למה כל הזמן אני צריך להאכיל אנשים את המידע בכפית לפה, הרי זה אינטרס של כולנו
לעצור מגמות פאשיסטיות, ויש משהו מאוד מאוד לא בריא כשממשלה מתערבת לנו בקופה,
זה מתחיל היום עם "המלצות" וייגמר מחר עם מיסים על אוכל "לא בריא", הקודקס אלמנטריוס הוא דבר אמיתי שעתיד להתבצע,
אין לי את הזמן שיש לאלכס ג'ונס ולאחרים כמוהו למצוא את כל אותם ניירות עמדה ומסמכים מלפני 15 שנה,
או לאתר ראיונות שקיים עם אישי מפתח שמאשרים את הנושא, צר לי. אבל זה לא אומר שאני עושה ספקולציות,
אני מעולם לא הייתי אחד שכותב ספקולציות, אם אני כותב משהו אני כותב משהו על סמך מידעים שנחשפתי אליהם בעבר,
ושלדאבוני הרב, לא השכלתי לשמור את כולם באיזה הארד דיסק (מי ידע שיום אחד יהיה לי פורום שעוסק בזה ).

בכל מקרה, אם אתה לא משתכנע אז אתה לא משתכנע, אני לא אנסה בכח
ישן 08-06-2009, 13:56
  iceman4ever iceman4ever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "הנחשול הירוק לא נח לרגע - בריטניה: תאריכי התפוגה יוסרו - למנוע בזבוז מזון"

טוב קראתי קצת את הדיונים שהתפתחו כאן, ושמעו, לדעתי פאשיזם ועריצות מתחילה תמיד בדרכים כאלה!
אני מאוד מקווה שזה לא יקרה, אבל לשום ממשל ולשום רשות בעולם אסור לדחוף את האף שלה לצלחת שלי! ברגע שממשל מסויים
יפקח על כמות האוכל שאתה קונה ועל מה בכלל אתה צורך מפה הדרך למשטר אפל היא קצרה, כי גם אם אתה אדם רואה שחורות
שמאמין שמלחמה עלולה לקרות בכל רגע נתון, אסונות טבע עלולות לקרות בכל שניה, תופעות אפוקליפטיות עלולות להתרחש
בכל יום.. ואתה מצטייד ובונה לך נגיד מקלט לכל מקרה, קונה הרבה אוכל ושימורים לקמרה שמשהו יקרה, אז מה הממשלה
תבוא ותגיד לך שאסור לך? ואם אתה רוצה לפתוח בית תמחוי לנזקקים? גם אז יבואו וגידו לך שאסור כי זה כמות אוכל שמהווה
סיכון לסביבה? איפה ההיגיון כאן? במיוחד שמדינות כמו ארה"ב לא מכירות מה זה מנות קטנות, שם אתה נכנס למקדונלדס
ואתה מקבל מנות יותר גדולות מכאן וממה שיש בסניפים שלהם באירופה, שם אתה מקבל קולה גדולה יותר בכמויות גדולות בלי הגבלה
שם אתה אוכל פאסטפוד בכמויות שלא נראו בארץ ובמחירים מצחיקים! אז אחרי שכל החיים הרגילו אותנו לכמות, שפע וחופש
פתאום באים ומודיעים לנו שבעתיד זה לא יהיה, מצפים שכולם ישלימו עם זה וישתקו, מצפים שהעדר הטיפש יזרום עם זה וזהו...
ככה מתחילה דיקטטורה, עריצות, משטרים אפלים ושלטונים טוטליטריים! אם זה ימשך אל תתפלא אם יחייבו את כל האוכלוסיה
להפטר מהריהוט המגוון, מהמוצרים המגוונים ולעבור לסוג של בתים עם ריהוט אחיד ועיצוב אחיד, אביזרים, תמונות, מנורות
בית, פסנתרים ושאר אביזרי הריהוט יצאו מחוץ לחוק, מוסיקה תאסר, סרטים ותרבות גם כן ולאט לאט קיבלנו את מה שראינו
בסרט הזה של כריסטיאן בייל בדיוק "שיווי משקל" אני מציע לכולם פה לראות את הסרט גם בגלל שזה סרט מאוד מוצלח ומעניין
וגם בגלל שהוא די מדבר על הנושאים האלו שנדונו כאן בפורום ובאשכול הזה במיוחד.

זכרו, הכל מתחיל בצעדים קטנים, ככל שיותר נשלים עם זה כך יבואו עוד צעדים ומי יודע כמה יותר אפלים..

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:50

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר