לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-06-2009, 21:16
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
מגעיל ליאור שליין, גנב קטן מקומיקאים גדולים

מדי פעם (בהפסקות פרסומות בעיקר) אני פוזל לחטייאר הקומי הזה שנקרא "ליאור שליין" בערוץ 10,
וכל פעם אני נדהם מחדש, עד כמה חוסר מקוריות ועצלנות מייצגים את התוכנית שלו.

עפ"י הפורמט של תוכנית לייט-נייט, יש מונולוג ואז קטע\פינה קומית קבועה, ואז האורחים.

מה שמתגלה פעם אחרי פעם, זה שאת הקטעים הקומים שליין פשוט אוהב לגנוב (אין מילה אחרת לתאר את זה),
הוא גונב מקונאן אוברייאן, מג'יי לנו ומדיוויד לטרמן, מי שמכיר את הפינות הקבועות בתוכניות האלה,
לא יתקשה לזהות אותם בגרסה הישראלית שלהם אצל שליין, נכון עדיין אין חוק נגד גניבת בדיחות וגאגים קומיים,
ויעיד על כך הבדרן קרלוס מנסייה, שגונב במשך שנים בדיחות, עד שהחברים למקצוע כמו ג'ו רוגן החליטו לחשוף אותו.

הקטע שכל כך מכעיס אצל שליין, זה עיקר העובדה שהוא לא מנסה לטשטש את הגניבות שלו,
ומבצע את הפינות האהובות של מנחי הלייטנייט האמריקאים אחד לאחד, ובאופן עלוב ולא מצחיק בעליל.

אז כל מה שיש לי להגיד לשליין זה זה, אם אתה וצוות הכותבים שלך עצלנים מדי
בכדי לחשוב על פינות וגאגים משלכם, אין לך ולתוכנית שלך זכות קיום, וראוי שתוחלף ביחד עם הכותבים שלך בהקדם.

זה כל מה שיש לי להגיד.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-06-2009, 10:29
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
תוכניתו של ליאור שליין ממשיכה "לשאוב השראה" מאחיותיה הגדולות באמריקה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "ליאור שליין, גנב קטן מקומיקאים גדולים"

ככל הגויים

תוכניתו המתחדשת של ליאור שליין לא שונה מקודמותיה, וממשיכה "לשאוב השראה" מאחיותיה הגדולות באמריקה. אבל סמדר שילוני דווקא לא סבלה, ואפילו אופטימית לגביו, בערך סמדר שילוני פורסם: 08.06.09, 10:00 מי אמר שאנחנו מפגרים אחרי אמריקה? אחרי הפרוזן יוגורט, המהפכה במוסד הנשיאות (אצלם "נשיא עם זיקה מוסלמית", אצלנו "נשיא עם אמא ערביה"), "מסודרים" והמשבר הכלכלי, מגיעה לארץ גם מהפיכת הטוק-שואו.

ממש לפני שתי דקות קונאן אובריאן החליף את ג'יי לנו ב"טונייט שואו", רק בשביל שלֶנו יעקוף אותו בסיבוב ויתרווח במשבצת השידור שמקדימה את אובריאן, מהלך שיצר בלוק חוסם של לא פחות משלוש תוכניות אירוח יומיות ורצופות בלוח השידורים של NBC.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3727802,00.html

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:16

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר