לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אשכול שאלות נפוצות ותשובות עודכן ב-30.10 בנושאי באנרים לפרש. אתם מוזמנים להכנס. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > משוב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-06-2009, 09:35
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "אם יוכלו לכתוב באתר בלי..."

התשובה שלך לא הגיונית.
אין כלל ספאם בפרש.

בנוגע למשתמשים אנונימיים, אפשר לפתוח בעיקרון משתמש אנונימי שהודעותיו לא יראו מייד בפורום, אלא יעמדו בתור לאישור המנהלים. אפשר לנסות את השיטה הזו כיוון שספאמרים בוודאי ינטשו את הרעיון של לנסות להספים בצורה אנונימית כי ברור שמנהלים לא יאשרו את פרסום הפוסט / תגובה.
מצד שני, לחכות לאישור מנהל יכול לקחת זמן...
מצד שלישי, זה יכול מאוד לשחוק מנהלים במידה והטענה של שיפ כן נכונה, וכן יש ספאם בפרש.

קיצר - זה אפשרי ברמה הטכנית, אבל זה עוד עבודה למנהלים (שכמו שתומר כתב, גם ככה עובדים פה בשכר רעב של 45 שקל לשעה במשמרות של 12 שעות ביום, ורכב השרד הצמוד גלום בתוך המשכורת החודשית).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-06-2009, 13:49
צלמית המשתמש של MatiM
  משתמש זכר MatiM MatiM אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.06
שלח הודעה דרך MSN אל MatiM
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MatiM שמתחילה ב "משתמש אנונימי"

נתחיל בכך שאני מודה לכם על זה שבכל זאת יש דיון על העניין והוא לא מוחלט באופן מידי וסופי.

עכשיו בנוגע למה שאמרתם -

בנוגע לפתיחת משתמשים חדשים
זה אחד הדברים שלא הבנתי בפרש, נותנים לאנשים להרשם שוב ושוב, גם אם יש כפילויות ויותר של משתמשים לאותו בנאדם.
אם דיברתם על הצפה/ספאם בהודעות - אז גם פתיחת אינספור משתמשים מהווה ספאם.
חוץ מזה, ששוב כמו שאמרתי - המטרה היא לגרום לאנשים לפרסם נושאים, ולא לדכא אותם מכך על ידי כך שהם צריכים לעבור דרך מנהלים או דרך הרשמה חדשה.

תשובה ל פאקטשלי
לא התכוונתי לפגוע, ואני יודע שאתם לא משתמשים במידע שמגיע לרעה או משהו כזה,
אבל כמו שרשום בתקנון של פורום "מה שבלב", הסיבה שניתן לפנות אליכם, היא כדי שחברים ובלה בלה בלה לא יראו/ידעו, חשבתם על אנשים שאתם בקשר איתם ומדברים איתם - חברים שלכם?
אם יהיה יום שהם ירצו לפרסם הודעה, אז מה יהיה? לא יפרסמו דווקא בגלל שאתם אלה שמקבלים את ההודעות?
ובנוגע להודעות השטותיות או הסתמיות - ממילא בנאדם שרוצה לעצבן יפתח משתמש חדש כדי להיות אנונימי, אז בגלל מי שמפריע - אחרים צריכים להפגגע? (השאלה הקבועה במצבים כאלה חחח)

אפשרות אישור ההודעות ממשתמשים אנונימיים
זו אפשרות שלא חשבתי עליה כמניעת ספאם, והיא יכולה להיות יעילה ביותר.
אני לא רואה איך דרך זו מקשה על המנהלים, אם ממילא הם מקבלים הודעות פרטיות ופותחים נושאים עם התוכן המבוקש.
הרי בדרך הזאת, הם רק צריכים ללחוץ "אשר" או "בטל" עבור ההודעה,
במקום לבדוק את התוכן שלה, להעתיק לנושא, לפרסם...

ודבר אחרון -
בנוגע לשכר שמנהלים כאן מקבלים או לא [ואני מניח שזו בדיחה פנימית של הצוות],
אני ניהלתי בעבר לא מעט פורומים ברמה נמוכה פי כמה מפרש, והייתי צריך לסבול הצפות וספאם ומשתמשים בעייתים וכו', וכל זאת - בלי שכר ובלי שומדבר.
כמו שאני רואה [ואני גולש בפרש הרבה זמן] - בפרש יש קהילה איכותית, באמת, שלא מוצאים בכל מקום, ואני לא רואה סיבה למה אנשים יבואו בכוח להפריע כאן [וגם אם כן, אני בטוח שהמנהלים כאן יכולים לנטרל את ההפרעות בכמה שניות].
אז - עוד קצת מאמץ מהמנהלים [כדי שיפסיקו לשבת רגל על רגל כל היום ], לא יהיה נוראי כל כך.

תודה על תשומת הלב

ישן 08-06-2009, 14:05
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי MatiM שמתחילה ב "נתחיל בכך שאני מודה לכם על זה..."

לא נפגעתי

הקטע הוא שאישית אני רוצה לראות את המשתמש האנונימי כמשהו נקי שאפשר לסמוך עליו שהוא לא הלצה. ונכון, אני יודעת שגם כך אנשים מנצלים את זה. החשש העיקרי שלי זה שאם ינצלו את המשתמש לרעה, גולשים יבינו שזה לא באמת רציני ויעדיפו לא להשתמש בו- כי גם כך לא לוקחים אותו ברצינות. אני לא יודעת לחזות את העתיד, אבל זה בעקרון מה שמרתיע אותי במשתמש חופשי.

כמו כן, ישנה מערכת נפרדת לאשרור אשכולות. זה לא בעיה להכנס אליה (למרות שצריך להזין משתמש וסיסמא מחדש..) ואני לא אשתמש בתירוץ של הזמן, אבל בעיקרון נכנסים אליה (לפחות אני נכנסת אליה) רק לעיתים רחוקות, ולא באופן קבוע. בהודעה פרטית יש לי את האפשרות לראות מיד אם שלחו לי הודעה. אני יודעת על עצמי שאם ישלחו לי אשכולות לאשרר לא תמיד זה יהיה לי זמין, ולפעמים אני אשכח. סה"כ תדירות הבקשות לפרסום המשתמש האנונימי די נמוכה.. ואם גם כך אני לא נכנסת לשם הרבה, סביר להניח שיהיו שם הודעות שישכחו.

אם הייתי עצלנית לא הייתי לוקחת את הניהול. אבל החשש שייעשו מזה צחוק או שהודעות ישכבו לי הרבה זמן לאשרור יותר מסרבלות את העיניין ממקלות עליו

ישן 08-06-2009, 16:08
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
כי המנהלים (של מה שבלב) מחזיקים שני יוזרים בהתאמה "משתמש אנונימי", "משתמשת אנונימית"
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי MatiM שמתחילה ב "בעע ההגדרות השונות באינטרנט..."

כמובן שיש כאלו גם שפותחים כינוי עבור השאלה
בגלל שלפתוח כינוי חדש זה יותר מסורבל עדיף להשתמש בזה
וכמובן שקיימת האופציה לשלוח הודעה למנהל הפורום הרלוונטי ולבקש ממנו לפרסם בעילום שם
אני כמנהל מתחייב בפנייך ובפני כל הגולשים לרשום את השאלה הקונקרטית בלבד אם זה באחד משני הפורומים שאני מנהל קולנוע וטלוויזיה וסטודנטים ללא סיפורים מסביב על גיל,מין,וכו'
אלא רק אם זה מתייחס לשאלה ואתה בוחר לספר מיוזמתך
(כמובן שזה מתייחס לכולם אבל בגלל שאני מגיב לך נוח לי להשתמש יותר בגוף שני)

ישן 08-06-2009, 21:04
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי MatiM שמתחילה ב "בעע ההגדרות השונות באינטרנט..."

בדיוק בשביל זה קיים המשתמש/ת האנונימי/ת. כאשר אתה פונה אלינו, רק אדם אחד רואה את הבקשה (כלומר, המנהל שבחרת לפנות אליו) ומיד אנחנו מפרסמים דרך המשתמש האנונימי.

אני לא באה לקטול.. זה מאד יפה שאתה חושב על איך לשפר את האתר ואיך לסייע לגולשים. תודה! אבל אני לא חושבת שהאפשרויות האחרות פחות טובות, או פגומות..

בקטע של התכנות.. הכל תלוי בהאם לשימי (או כל אדמין אחר, לא זוכרת את חלוקות העבודה בין ה4) יש כח
אם זה אפשרי ויש רצון מצד הגולשים ויש כח לאדמין- תפדאלו. אבל אני חושבת שגם האפשרויות הנוכחיות בסדר כמו שהן עכשיו.

אגב, אם נושא הפרטיות כ"כ מפריע, יש אפשרות לשלוח גם דרך אי מייל בקשה. היה בטוח שלמנהלים יש דברים אחרים טובים יותר לעשות מלהצליב כתובות אי מייל לגולשים

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:12

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר