לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-06-2009, 08:22
  tair25 tair25 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.03.09
מחפש שותף לאימונים בנינג'יטסו

הבעיה עם הנינג'יטסו בארץ, הוא חוסר רמה מוחלטת. תגידו מה שתגידו, אבל עברתי כמעט את כול המכונים בארץ, ואין מה לעשות הרמה פשוט ירודה, בניגוד למדינות אחרות ששם ניתן לראות בבירור רמה גבוהה בהחלט. חוץ מיכך ישנה עוד בעיה- בלתי אפשרי להגיע לרמת לחימה גבוהה כשמה שמתאפשר לך ללמוד הוא שעתיים בשבוע בחוג של פעמיים בשבוע. ההתקדמות איטית. יוצא שלמעשה אנחנו לומדים 40 דקות בשבוע שזה מעט מאוד, אם נחשב גם את הזמן המיותר שמתבזבז על כושר גופני על חשבון הלמידה... כשלמעשה אפשר לעשות כושר גופני בכול מקום אחר במקום לצרף אותו לאימוני לחימה. כתוצאה מהמצב העגום הזה, חשבתי לעצמי שהכי כדאי זה למצוא שותף מתאים וראוי שבאמת רוצה להגיע לרמת לחימה גבוהה, מה שבהחלט לא מתאפשר בחוג עלוב של פעמיים בשבוע. אני מחפש אדם מורעל שהאומנות לחימה אצלו במקום הראשון, להצטרף אליי לאימונים, לחקירת טכניקות ולפיתוח מיומנות לחימה- ללא חוג מזוין של פעמיים בשבוע, וללא הגבלת זמן מייגעת. ניתן להיפגש כמה פעמים בשבוע ולהתאמן בצורה אינסטנסיבית ומהנה- במקום להשקיע את הזמן בחוג מטופש שלא באמת יוביל לשום דבר חיובי. תחשבו על זה..
חזרה לפורום
ישן 08-06-2009, 14:28
  tair25 tair25 אינו מחובר  

לא מעט
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי aikidoka from hell שמתחילה ב "אתה בטוח שאין מכון נינג'יטסו..."

לא מעט זמן עם הפסקות של תקופות... שלא תטעה אני לא ברמה גבוהה מכיוון שלא הייתה לי האפשרות ללמוד כמו שצריך ולהגיע לרמה גבוהה בנינג'יטסו, שכול מה שניתן ללמוד זה פעמיים בשבוע. אבל יש לי המון המון ספרים על נינג'יטסו.. ספרים שרכשתי במהלך שנים ובהם יש את כול הידע של הלחימה הזאת.. לכן אני מחפש שותף כדיי להתקדם, ללמוד, להתאמן, ולפתח מיומנות לחימה על כול האספקטים שלה.. בחוג אי אפשר לעשות את זה. הרמה שלי בנינג'יטסו היא דיי צולעת כי לא יצא לי להתאמן בצורה שאני רוצה.. אבל אני מאמין שאחרי חצי שנה עם אימונים עם שותף אני אעלה את הרמה בצורה דרסטית. יש לי חומר מהסגנון הישן של הנינג'יטסו!! לא הסגנון שנלמד כיום. משהו הרבה יותר אפקטיבי.. הרבה יותר מרשים.. נינג'יטסו טהור! ללא סלט ועירובים מודרניים כמו שיש כיום.. זה שונה לחלוטין מהסגנון של בוג'ין קאן...
חזרה לפורום
ישן 09-06-2009, 10:27
  aikidoka from hell aikidoka from hell אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.01.08
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי tair25 שמתחילה ב "לא מעט"

אם אתה מספיק טוב בשביל לאמן את עצמך.....
או חברך לאימונים כשתמצא ,יהיה מספיק טוב כדי ללמד אותך אז זה יכול להיות נהדר בשבילך...
אני לא רואה אופציה לאדם ללמוד מספר...כל הרעיון במורה הוא שזה אדם שיש לו יותר ניסיון ממך ועבר יותר ממך ויכול לחלוק איתך את הניסיון וההבנה שלו ...אם אתה והשתוף באותה רמה ואתה רוצה לקדם עצמך מי יקדם ויסביר לך ??
יש לי סיפרי אייקידו בבית ולא ניתן בשום צורה אפילו את הטכניקה הכי "פשוטה" ללמוד ממנה ומהתמונות שם
ובטח לא ללמוד מסרטונים ביוטיוב ...
כבן אדם לוקח שותף לאימונים זה בהנחה שהוא כבר יודע הכל מה שצריך ומה שנשאר לו זה ללטש את הטכניקות ..ואני לא חושב שאתה יודע הכל....כך שזאת תהיה בעיה דיי קשה ללמוד מספרים ומסרטונים

דרך אגב שיהיה לך המון בהצלחה וכאשר תפתח דוג'ו ללמד את הדרך שלך
אני יהיה הראשון שיגיע לשיעור ניסיון רק תודיע מראש .....

בהצלחה...
חזרה לפורום
ישן 09-06-2009, 11:30
  tair25 tair25 אינו מחובר  

תגובה
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי aikidoka from hell שמתחילה ב "אם אתה מספיק טוב בשביל לאמן..."

יש לך טעות ידידי היקר! ניתן לפתח וללמוד אומנות לחימה גם ללא מורה או מדריך. זה סתם מיתוס מוטעה לחלוטין מה שאתה אומר! ההפך, כשאתה מרשה לעצמך ללמוד ולהתאמן עם חבר, האימונים הופכים הרבה יותר יצירתיים ופוריים מאשר אתה בתוך קבוצה. בקבוצה יש הרבה הגבלות. הריי אומנות לחימה לא הומצאה מעצמה, היו אלו אנשים שפיתחו אותה במהלך השנים, עוד לפני שידעו מה זה אומנות לחימה. גם אם אקח עכשיו מישהו שאין לו שום מושג באומנות לחימה, אבל מטבעו הוא לוחם ויש לו זיקה עזה לתחום, ממש לא יהיה קשה לשנינו לפתח מיומנות גבוהה עם קצת השקעה. אני יכול להתערב איתך שאם אני מתחיל להתאמן עם שותף בצורה רצינית ההתקדמות של שנינו תהיה הרבה יותר מהירה מאדם שלומד בחוג של פעמיים בשבוע.
בחצי שנה נוכל להגיע למה שלא היינו מצליחים להגיע בשלוש שנים בחוג של פעמיים בשבוע. כמובן שלשם כך אצטרך למצוא מישהו רציני באמת . וניתן לקלוט וללמוד רבות מספרים וסרטים שמלמדים.. כולם למדו ממשהו. אף אחד לא נולד עם חגורה שחורה דאן 7.. אני אפילו ארחיק לכת יותר ואני אגיד שגם שניים שאין להם שום מושג באומנות לחימה, יתחילו ללמוד לבדם מספרים וסרטים, ויתחילו להתאמן בצורה אינסטנסיבית, לא יאוחר היום שהם ימצאו את עצמם ברמה מעולה. הכול עניין של אימונים- ועוד אימונים. וכמובן רצון ונחישות ואהבה גדולה לתחום.
חזרה לפורום
ישן 09-06-2009, 14:10
צלמית המשתמש של coolroy
  משתמש זכר coolroy coolroy אינו מחובר  
מנהל פורום פלאש

חבר מתאריך: 04.03.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי tair25 שמתחילה ב "תגובה"

דבר ראשון למה להמציא את הגלגל מחדש ולחזור על כל הטעויות שאנשים כבר עשו? אנשים פיתחו וייעלו את השיטה מדור לדור במשך מאות שנים (אני לא יודע מה בדיוק הסטוריית הנינג'יטסו מלבד למה היא שימשה אבל אני מניח ככה).
לא רק שמה שאתה אומר לא הגיוני אלא גם שאחר כך תמצא את עצמך בקרב עושה שטויות, ובמוקדם או במאוחר תבין שאתה בעצם מבזבז את הזמן על שטויות.
באסה שנפלת על מקום שלומדים רק 40 דקות בשבוע אבל תאמין לי שיש הרבה מקומות אחרים שמלמדים הרבה יותר.
אני מתאמן "רק" פעמיים בשבוע, כל שיעור 3 וחצי שעות, סך הכל 7 שעות בשבוע.
נשמע לי אפילו קצת מוזר ששיעור זה 20 דקות, ב 20 דקות בקושי מספיקים חימום.
אני מציע שתחקור קצת יותר, שמעתי למשל על "9 הידיים החותכות", שזאת שיטה שפותחה על ידי מישהו מהארץ, אין לי היכרות אישית עם הדבר אבל ממה שראיתי התרשמתי שזאת שיטה די פרקטית (שיטה שפותחה מנינג'יטסו).
אני בספק אם מעבירים שם 2 שיעורים של 20 דקות בשבוע.
זה ממה שאני שמעתי אני פשוט לא מכיר מקומות שקשורים לשיטה אבל אני בטוח שאם תחפש מספיק טוב תמצא.
לאחר שיש לך מורה שמעביר לך שיעורים באופן קבוע, אתה מוזמן בשאר ימות השבוע לחזק את הטכניקה, ויש הבדל ענק בין לחזק לבין להמציא את הכל מחדש.
מאחורי כל תנועה ותנועה לרוב יש סיבות שאתה אפילו לא מסוגל לחשוב עליהן ובטח לא להמציא מהראש.
חזרה לפורום
ישן 13-06-2009, 11:12
צלמית המשתמש של ninpo
  ninpo ninpo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.04
זאת הבעיה כיום
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tair25 שמתחילה ב "מחפש שותף לאימונים בנינג'יטסו"

עם כל הסרטים, הספרים, הDVD והיוטיוב פתאום אפשר ללמוד ממקורות נוספים. פעם, במאה הקודמת כשהתחלתי, אם לא היית הולך למורה לא היה לך מושג מכלום. כמובן שאפשר היה ללמוד מגוון רחב של טכניקות משו קוסוגי סנסיי או מואן דאם או סיפו לי ואולי כמה קלטות VHS אם ידו של מישהו הייתה משיגה.
ספרים היו מעט, מסטרים היו עוד מעט יותר וכאלה שהציגו עצמם כמסטרים פחות עוד יותר.

היום יש המוני מסטרים, עשרות שיטות, פתאום נזכרו כולם במגילות שהיו להם בבוידם וגילו שאפשר לעשות מזה בוחטות וגם לכתוב כמה ספרים ולהוציא סרט או שניים כדי להעביר את החומר הסודי. קונים לסחורה לא חסר.

אבל עדיין, כמו פעם גם היום, אי אפשר ללמוד אותו הדבר בלי מורה, את הקודן אף אחד לא חולק סתם ככה וגם אז יש מידור. כמובן שאפשר להגיע לרמה X מלראות סרטים או לקרוא ספרים אבל יש מי ששואף לY.

סע ליפן אם זה כ"כ חשוב לך. תלמד כל יום, פעמיים ביום ממקור ראשון. אולי תבין דבר או שניים.

יש הרבה בשיטות מעבר לטכניקות וניכר מכתיבתך שאתה רחוק מלהבין זאת. אולי יום אחד... אם תתמיד... אם תלמד במקומות הנכונים ותהיה תלמיד טוב...
חזרה לפורום
ישן 17-06-2009, 16:50
  tair25 tair25 אינו מחובר  

טעות ..
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי ninpo שמתחילה ב "זאת הבעיה כיום"

הכי חשוב דבר ראשון זה הכשרון!! השאר הם דברים שוליים~! אני אתן לך דוגמה: שניים יוצאים לקרב אוקיי? לאחד אין כישרון בגרוש ויש לו חגורה שחורה, ולשני אין שום חגורה שחורה אבל הוא בעל כשרון יוצא דופ]ן.!לוחם מלידה-! מי יינצח? לגטימי לחשוב שההוא בעל החגורה שחורה יינצח במקרה הזה- אבל זאת טעות נפוצה ידידי. אם אין לך את האינסטיקט הזה להיות לוחם -הצבעים של החגורות והניסיון שלך, לא יעזרו לך בדבר! זה כמו כול אומנות. כמו להיות צייר אוקיי? אם אין לך את זה מלידה, לא יעזור לך ללמוד ולהשקיע.. אומנם אתה תצליח להגיע לרמה מסוימת, אבל אתה אף פעם לא תצליח להשתוות לצייר שיש לו את זה מלידה. זה תופס בכול תחום של אומנות לא רק בהקשר של אומנות לחימה. יש כאלו שיש להם את ויש כאלו שלא. אני חושב שהדבר הכי חשוב זה כשרון טבעי ולא כשרון נרכש. ההבדלים הם: שבכשרון נרכש אתה רק מתחיל ללמוד, את הדברים שנמצאים באופן טבעי אצל בן אדם שיש לו כשרון טבעי.
חזרה לפורום
ישן 17-06-2009, 18:14
  tair25 tair25 אינו מחובר  

עוד טעות
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי coolroy שמתחילה ב "כן אבל צריך שידריכו אותך איך..."

מבלי להשתחצן כמובן, אני הצלחתי לגבור על מישהו בגילי, בעל חגורה שחורה בקראטה!! מישהו שנחשב תותח בתחום- ככה לפחות הוא חשב וחשבו עליו. ואת האמת לומר לך? זה ממש לא היה קשה!! לא חסר מקרים! אז אתה לא יכול להכליל.. אני גם ראיתי הרבה מתחילים לוקחים בקרב חגורות כחולות או חומות.. או אנשים נמוכים ורזים, לוקחים בקרב אנשים גבוהים ושמנים. שנראים כמו רולות. אז מה??הצבע של החגורה זה לא משמעותי וזה בטח לא מה שקובע!! או שיש לך את זה או שאין!! מה לעשות שהצבע של החגורה הוא בסופו של דבר רק צבע!! לוחם אמיתי לא נמדד בדרגות ובחגורות. הוא נמדד במצבים אמייתים! ואם היית מהמר בעיינים עצומות על בחור שהוא בדרגת חגורה שחורה- ולא על בחור אחר בלי חגורה שחורה אבל עם פוטנציאל לחימה- סביר להניח שהיית מפסיד! כמובן שברוב המקרים לזה שיש חגורה שחורה יש יתרון מסוים על זה שאין לו, אבל לא בכול המקרים- וגם לא תמיד- תהיה בטוח בזה! תלוי על מי אתה נופל..

נערך לאחרונה ע"י tair25 בתאריך 17-06-2009 בשעה 18:18.
חזרה לפורום
ישן 18-06-2009, 12:16
  tair25 tair25 אינו מחובר  

יכול להיות..
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי coolroy שמתחילה ב "עצוב לשמוע שאשכרה ניצחת חגורה..."

יכול להיות שאתה צודק. אני ממש לא שולל את האפשרות שאם אני אצא לדו קרב עם אחד מאצלכם עם חגורה שחורה או אפילו צהובה- אני אצא מובס ומושפל, אבל אני גם לא שולל את האפשרות שאני אביס אותו.. אי אפשר לדעת. נכון שאכן יכול להיות שאצא אפילו עם רגליים ויידים שבורות אוקיי? לא שולל את זה, כי אין לי שום דרך לדעת... אך מנגד אני גם לא שולל את האפשרות שאוכל להביס אותו, תאמין לי נתקלתי בהרבה מקרים מוזרים בחיים, וראיתי המון קטטות שהפתיעו אותי ... להמר על המובן מאליו, זה ברוב המקרים צודק! אבל לא תמיד.. כי לא משנה איזה לוחם תהיה ובאיזה דרגה, תמיד יהיה מישהו טוב יותר מימך.. אין שום ערבונות בתחום הזה, וערך לוחם נמדד בסיטואציה אמיתית ולא על פי צבע החגורה והדרגה שלו.. כפי שאמרת בעצמך- כנראה הבחור שהבסתי נתנו לו חגורה שחורה אחרי חודש- מה שאני אישית לא מאמין שקרה- אך גם לא שולל את זה שנעשה כאן מסחרה.. בכול אופן אתה מציג מטאפורות ותאוריות, ובשביל באמת לדעת מה יקרה- צריך למדוד את זה בזמן אמת ובקרב אמיתי. זה הכול. אני גם בחיים לא אלך מכות עם מישהו רק בשביל לבדוק מי יינצח.. זה מגוחך, טיפשי וקטנוני..זה ילדותי בטירוף.. אני בדרך כלל הולך מכות רק בשביל להגן על עצמי מתקיפה- ולא משום סיבה אחרת.. למען הגנה עצמית בלבד.. מי שהולך מכות סתם כך, ובשביל לבדוק מי ינצח, כנראה מעורער בנפשו..
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:10

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר