לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חדשות טיולים אפריל 2014 - הסתיימו עבודות הסדרת הדרך לדיר עזיז ע"י מועצה אזורית גולן. ניתן לשוב ולטייל באתר. הסגירה שהתקיימה באזור דרך בורמה מערב, הסתיימה וניתן לטייל באתרים כרגיל. עקב סיום עונת החורף שביל מספר 9363 (סימון שבילים כחול) שבשמורת נחל שורק נפתח חזרה למטיילים. נפתח מחדש מסלול נחל רקפת בכרמל שהיה סגור למטיילים. עקב פעילות צבא באזור אילת במהלך חודש אפריל אין להגיע לאתר "נ.ג. 292" מצפון לאילת. | חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מטיילים ותרמילאים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-06-2009, 18:00
צלמית המשתמש של נחשותן
  משתמש זכר נחשותן נחשותן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.11.08
טיול לצפון - עתלית

שלום לכולם,
הטקסט קצת ארוך אבל חשוב לי שתקראו עד הסוף.

אז אני ועוד כ5 חבר'ה (6 סה"כ) מארגנים מיני-טיול לצפון (דיג,סתלבט ובעיקר קצת חופש לסופ"ש)...
שמעתי שיש חופים טובים באזור עתלית, שאפשר להקים בהם אוהלים ולעשות מנגל ולדוג ולצלול וכו'...
וכמו כל מורעל צבאי - הכוונה האישית שלי היא להתעורר בבוקר ולראות את מבצר עתלית (המבין יבין).
בקיצור, אני צריך חוות דעת לגביי המיקום שם, אם יש איזשהו חוף מומלץ, אם עולה כסף להיכנס אליו וכו'...
חייב לציין שאנחנו כולה ילדים בני 16 אז אני צריך להיות מוכן לכל האפשרויות שיש...
לגביי אוכל - חשבתי להביא קופסאות שימורים (תירס/טונה/זיתים ועוד) בנוסף לדגים ולבשר שנזרוק על המנגל (די ברור שמוצרי חלב יתקלקלו).. הבעיה שלי כאן היא מים - יש לי אפשרות מצד אחד להיסחב עם 2 שישיות עין גדי (אני לא לוקח את הסיכון שנקבל מכת שמש), מצד שני אני מעדיף לוותר על זה.. יש באזור שם מישהו שמכיר אולי מקור לקניית מים? מה אני עושה מהבחינה הזאת?... הטיול מתוכנן לחמישי-שישי (מגיעים ביום חמישי מוקדם בבוקר ועוזבים בשישי בצהריים לפני כניסת שבת)..

תודה רבה מראש.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-06-2009, 09:11
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim מנהל chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי נחשותן שמתחילה ב "טיול לצפון - עתלית"

אם אתה מגיע מכביש 4, פנה שמאלה לכיוון עתלית והמשך ישר ישר עד הכניסה לבסיס. רגע לפני הכניסה יש פניה ימינה שם תוכל לחנות במשך הסופ"ש.
אוהל ו/או מנגל תוכלו להקים על החוף, הכניסה אליו חופשית והוא נטול כל שירותים (או מציל, או קיוסק)

יש גם אחלה גשר שממנו אפשר לדוג, אלא אם אתה דג עם רובה.

שים לב- אין לעבור את קו הכניסה לבסיס. מהר מאוד תמצא את עצמך בחברת סירה וחיילים שיצעקו עליך להעיף את עצמך לחוף.

מבחינת מים- בכניסה לעתלית יש תחנת דלק די גדולה שם תוכלו לקנות מים. אל תוותרו וקחו איתכם לפחות שישיה אחת, ורצוי שתיים, למניעת התייבשות.

אני אשמח לענות אם יש לך עוד שאלות

ישן 18-06-2009, 15:50
צלמית המשתמש של נחשותן
  משתמש זכר נחשותן נחשותן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.11.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי נחשותן שמתחילה ב "טיול לצפון - עתלית"

קודם כל תודה רבה, עכשיו השאלות-

אוטו - ה-ל-ו-ו-א-י , אבל נראה לי שיש לנו עוד קצת זמן לגיל 17.. חח.. חשבתי יותר על להגיע ברכבת..
מת"א היא מגיעה לעתלית אז זה נראה לי רעיון טוב לא? השאלה היא איפה הרכבת מורידה אותי - היא מורידה אותי באזור שאמרת או שבאזור אחר לגמרי? כי אם היא מורידה אותי באזור אחר ולא בחוף שציינת - זו בעיה. אגב, איך קוראים לחוף הזה? ומה ז"א לעבור את קו הכניסה לבסיס? ז"א לעבור את הטריטוריה של הבסיס בתוך המים עצמם? כי את האמת שאני ועוד מישהו מביאים 2 רובים לדוג בצלילה
ויכול להיות שנמצא את עצמנו קצת רחוק במים מהאוהלים ומהשאר...

תודה רבה שוב.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:08

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר