לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-06-2009, 00:19
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
מי אתה, מוני יקים?

נחשפתי לאדם לאחר שנרשם לרשת חברתית ממש לאחרונה, והתחיל להפיץ דברי שטנה. עיקר דבריו הוא גזענות כנגד יהודים אשכנזים, להם הוא קורא- כוזרים ולא יהודים,והשאיפה להקים מדינה משותפת ליהודים ופלסטינים, להם הוא קורא "אחיי", היות ולשיטתו יהודי ערב קרובים גנטית יותר לאומה הערבית ולא ליהודי אשכנז.

אני חייב לציין שדבריו נאמרים בבוטות מדהימה. הכינוי יודונאצים שגור בפיו, או שילוב של אשכנאצי, ציונאצי, כוזרואשכנאצי ועוד. את דבריו הוא חותם ב"מוני יקים, אנטי ציוני".

מחיפוש ברשת עולות בעיקר תגובות שלו מאתרים שונים, משם למדתי שהאדון היה בפנתרים השחורים, הוא ממוצא בולגרי דווקא, ולא מזרחי, ושכעת הוא חי בפאריז.

מישהו יודע לספר עליו יותר, על פעולותיו בפנתרים השחורים, על דעותיו הפוליטיות?

דוגמא להתבטאות טיפוסית, שזיכתה אותו במחיקה מהרשת:

"צריך קצת מרחק לפרספקטיבה ולראיה ברורה שתגלה עד כמה
הפרוייקט הציוני הכוזרי שביצעו היודונאצים הכובשים המנצלים והמגלים שנואי האנושות שהוקאו מארופה ומנסים לשחזר אותה
ואת זוועותיה במזה'ת.
כל התאוריה הציונית היודונאצית היא כישלון אדיר פרט מאשר
להתעשרותו האדירה של המיעוט האשכנאציוני השיילוקיסטי
שהונה את עם ישראל האמיתי להאמין שצאצאי הכוזרים יהודים
הם ופה מתחיל השקר הגדול של הטרגדיה שבה שיעבדו
הכוזרים את עם ישראל האמיתי ושדדו את המולדת הפלסטינית
מ ''אדוני הארץ'' הפלסטינים שמרביתם ככולם יהודים מבית
שני שהתנצרו והתאסלמו והם יחד עם עם ישראל הספרדומזרחי
הם היחידים בעלי הקשר והזיקה לחיים משותפים בארץ זו.
עברה תקופת ''לחם עבודה'' היום עם ישראל המקורי הלא כוזרי
רוצה שליטה על גורלו ולא קבלת תכתיבים כוזררים תמורת
נזיד עדשים שילכו הכוזרים לדרכם ומיטעני השנאה והגזענות
שהביאו עימם כשהוקאו מארופה אהובתם וישאירו אותנו עם
אחינו הפלסטינים לבנות עתיד חדש/ישן של חיים משותפים
''איש תחת גפנו ותאנת'' כל איש יעבוד את אלוהיו בדרכי
אחווה וסובלנות ולא בדרכי השנאה והרמייה שפותחו בארופה
הנוצרית וגזענותה הקולוניאליסטית.

בחורבן הציונות הכוזרואשכנאצית ננוחם ובא לציון גואל ."

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-01-2010, 14:18
  משתמש זכר מרקויס מרקויס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.08
התופעה מוני יקים
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "וכי למה אתה מתרגש מאדם כזה?..."

אני מקפיץ כי גם אני נתקלתי ביצור הזה, ומה שהיכולות הפסיכולוגיות המוגבלות שלי אומרות לי הן כאלה:
האיש בן 64, חי לבד, מובס בגולה, הוא אכול שנאה ולא רואה שום דבר מלבד אשכנזים, כוזרים, ציונים וספרדים ציונים שרודפים אותו.
אני "מעריך" הרבה יותר את טלי פחימה זביידי, שהיא לפחות גרה עם חבריה הפלסטינים ומשלמת מחיר יומיומי על צעדיה..
מוני יקים פתח לאחרונה קומונה בתפוז שהוא קורא לה "מוני יקים אנטי ציוני".
אני מדליק אותו שם אבל חוץ מציטוטים הוא לא מסוגל לתת כלום.
האיש הוא מעריץ של הנאצים רק בגלל שהם חיסלו אשכנזים.
אם מישהו מכיר חומר נוסף עליו זה יכול להיות מעניין.

ישן 24-01-2010, 14:33
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
הערכתי יש יותר ממוני יקים אחד
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי מרקויס שמתחילה ב "התופעה מוני יקים"

בדיוק כמו שיש יותר מאהרון תמוז אחד (כותב ממוצע עיראקי שמשלב בדבריו אובססיה אדירה לאותו מיעוט מטורף שרואה בעדות המזרח ערבים גאים ומצד שני הוא מין פנאט יהודי בגדדי): במקור מדובר היה על כותב אחד, שלא ממש משנה מיהו ומה הוא ("God Created Idiots, the Internet made them equal") אבל ההתמדה שלו הפכה אותו ל"מותג" (גם לי אישית יש "שם מותג" בטוקבקים של אתר מסויים, ואפילו יש לי מתחזים וחקיינים) אינטרנט שהביא ל-2 תופעות:

1. הוא השתכלל ולעשה "קיבל פינה משלו"
2. קמו לו חקיינים שכותבים בדיוק ברוחו - ממש קולעים לדעתו - ואתה לא ממש יכול להבדיל ביניהם ללא יכולת אבחנה ומעקב קפדניים.

אגב: כל כנופיית "קדמה" חוגגת ברשת לא מעט עם דברי הבל כמו אלה של מוני יקים הזה. בין השאר אתה תמצא הרבה את :

1. איריס חפץ - בעליל לבנבנה בנשמתה שמאוד רוצה להיות "ניגר וואנבי". נשואה לגרמני וחיה בגרמניה. לא מנבלת את הפה אב למקפידה על רטוריקה אנטי ישראלית, אנטי אשכנזית ודי אנטי יהודית, ותמיד איכשהו מגיע לזה שהיום הגרמנים הם מלאכים ואנחנו הנאצים (היא אדם אמיתי).

2. אילה סבאג-מרציאנו - אחת שזורם בעורקיה "דם הפנתרים" אבל השכל הוא של אחת שמריאנו או אסי כהן אמורים לעשות... יש לה המון פניני חוכמה כאילו שהיא מתעקשת להצדיק סטריאוטופים מסויימם. שונאת אשכנזים (אבל עושה את עצמה שלא) ויותר מזה שונאת מזרחים שנלחמים למען יותר תרבות מזרחית אבל לא עושים זאת בקנאות של הטליבאן.

3. שירה אוחיון - אחת שהייתה מנהלת התזמורת האנדלוסית עד שהסתבר שאנדלוסיה בפשיטת רגל. שונאת אשכנזים כמו השאר, אבל יש לה אליבי : אשכנזי הוא אבי ביתה.

4. משה (מואיז) בן הראש - לא כותב טוקבקים עד כמה שידוע לי, אבל תועמלן אנטי אשכנזי די קיצוני במסרים שלו. הוא מאוד גאה בשורשיו המזרחיים ולכן תמיד מקפיד להדגיש שהוא יליד טנג'יר הספרדית (חו"ח לא מהשלופים...).

יש עוד כמה שהספקתי לשכוח, אבל הם מסתובבים ברחבי הרשת.

ישן 25-01-2010, 00:23
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "נו טוב, הבחור גיבור גדול ברשתות חבריות"

בפרש היו חוסמים אותו הרבה יותר מהר על אזכור "נאצים".

לצערי אתר מקושרים נקנה על ידי וואלה, והאידיאולוגיה שלהם מחלחלת גם מטה. לקח לי הרבה זמן להשיג את החסימה שלו ושל הצל הקבוע שלו, אדם בשם אייל שכבר דאגתי שייחסם מ-3 פרופילים שונים.

הוא אכן דפ"ר, הוא והחבר הקומוניסט המזרחי מעריץ הערבים שונא האשכנזים והציונים שלו, אין להם ידע בסיסי בכלום, הם ממש מדברים כמו פלסטיני ממוצע, מאשימים את כל העולם בבעיות שהיו למזרחיים בהקמת המדינה ועד היום וכדומה.

קל להיכנס בהם, במיוחד על גבי הרשת כשהוכחות בדבר האמת זמינות לכל אחד. ואחרי שהם מתייבשים הם מתחילים עם המנטרות הקבועות.

ישן 25-01-2010, 16:04
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
בולגרים זה כמו סוג דם "O"
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "הבולגרים הם דווקא הכי מזרחיים שיש."

הם יכולים להתערבב עם מה שהם רוצים.

מה שכן תמיד משעשע אותי לראות אצל יהודים את הגישה האאוגנית (הנפוצה אצל אמריקאים במיוחד) ומנסה למצוא התאמה בין ה"שורשים" הגנטיים ואי אילו תכונות. מצחיק גם למצוא יהודים שבכוח מנסים למצוא לעצמם איזשהו שביל של גנים שיוציא אותם "אצולה" (כל הבן דוד, ב"ק, כ"ץ וס"ט למיניהם - שרובם אצולה בדיוק כמוני וכמוך רק עם סיפורי הופמן על משמעות שם המשפחה שלהם).

מי שלמד דבר אחד או שניים על גנאולוגיה (יהודית ובכלל) יודע שהכל, או כמעו הכל, בלוף, ויותר מכך: בלוף הנשען על כרעי תרנגולת שהולכים אחורה לכל המוקדם למאה ה-18.

כל פעם מחדש אני נפעם אל מול העליבות של אנשים שונים שבכוח מתאמצים למצוא לעצמם ייחוס זה או אחר (שורשים רבניים, "המייפלאואר הציוני", "דור תשיעי בארץ" וכו') וכדי חו"ח לא לשייך שורשים שלהם למאגר העצום של יהודים פשוטים, ניצולי שואה או עושי ריבה מהרי האטלאס. אתה מדבר עם בנאדם ושואל אותו מאיפה עלו ההורים או הסבים שלו, והוא אומר "אני דור שביעי בארץ". אתה שואל "משני הצדדים?" ונענה "לא... אמא שלי עלתה מרומניה ב 1950 אבל אבא שלי דור שביעי".

התופעה חוזרת על עצמה גם בקרב יהודי ארה"ב - שגם הם מעלימים שורשים "פשוטים". רבים מיהודי ארה"ב ידונו בטמפלים שלהם בשואת העם היהודי, או יפגינו ידע רב בפוגרומים וקהילות מזרח אירופה, אבל כאשר ישאלו ביד ושם ע,י המדריך המיוחד שמחלקת יח"צ יצמידו להם "האם יש לכם משפחה שנספתה בשואה" כולם, כמעט ללא יוצא מן הכלל, יגידו "המשפחה שלנו כבר X דורות בארה"ב".

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:02

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר