לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-06-2009, 10:00
  levi21 levi21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.06.09
תביעה נגד פלאפון

יש לי בעיה קשה וכואבת עם פלאפון ואי חייב עזרה מכל מי שיכול לעזור או מכל מי שיודע מי יכול לעזור.
לפני כשנה וחצי המעביד של אבי עשה עסקה עם סוכנת של פלאפון שהעבירה אותו מאורנג' בתמורה לכיסוי כל ההוצאות והקנסות שיטלו עליו באורנג'.
היות והמעביד היה בקושי כלשהוא, ולא היה לו אמצעי תשלום, נשאלתי על ידי אבי אם אוכל שחשבוני יחוייב בחשבון הטלפון והכסף יוחזר לי מדי חודש וזאת לתקופה קצרה.
לא ראיתי בעיה בכך והסכמתי לחיוב מחשבוני, וגם קבלתי מהמעביד מכשיר טלפון אחד שכל החיובים שלו יהיו על חשבוני (מתוך 5 מכשירים שקבל)
כחודשיים לאחר מכן גיליתי באופן מקרי שהעסקה של המעביד עם פלפון נעשתה גם על שמי, ושהסוכנת של פלאפון זייפה את חתימתי, חתמה בשמי על חוזה שלא ראיתי מימי על תנאים שלא ידעתי על קיומם ומבלי שראתה אותי או שמעה אותי לא במציאות ולא דרך הטלפון.
מיד אימי שלחה לפלאפון דרישה לבטל את שמי מהחוזה שאין לי שום קשר אליו , בפלאופן מתנהלים כמו ב"ארגון פשע", לא עונים בכתב על שום פניה אך מקליטים כל שיחה טלפונית שלך. אימי כתבה להם עשרות פניות אך לשום פניה לא ענו, אחרי כל פניה דברה אתם בטלפון שעות, אך ללא הועיל.
בסופו של דבר מתוך ייאוש וחוסר אפשרות כל שהיא להתמודד מול הבירוקרטיה שלהם, החלטתי להשאיר את הדברים כמות שהם עד לסיום החוזה.
לימים אבי סיים לעבוד אצל אותו מעביד ולא רציתי שחשבוני ימשיך להיות מחוייב ופניתי בהסכמת המעביד לפלאפון ובקשתי להפריד את החיובים שלי משלו או אז גיליתי שזה יותר גרוע מחתונה קטולית. אין דבר כזה זה לא קיים בלקסיקון של פלפון ושום פניה שלי בכתב או בעל-פה לא אושרה כמובן שתשובה בכתב לא ניתנה מעולם ובטלפון הבהירו לנו שאין כזה דבר, למרות שסה"כ רצינו להפריד את החיובים, לא לבטל את החוזה המזוייף, או להתחמק מתשלום.
לאחר כחודשיים נוספים הודעתי להם בכתב שבמידה והם לא יאפשרו זאת אזי אבטל את הוראת הקבע שלי.
וזאת אכן עשיתי וכאילו רק לזה חיכו בפלפון, תקופה קצרה אח"כ ניתקו את הטלפונים והעבירו הטיפול לעו"ד מטעמם שגם את זה לא ידעתי באופן אישי כי אני לא קיים ככתובת למכתבים אלא המעביד בלבד, ורק הוא ספר לי שזה בתביעה משפטית.
אימי פנתה לעוה"ד למי שמטפל מטעמו, וחזרה על בקשתי להפרד מהמעביד למרות שכלל לא חתמתי ולא הייתי בשום דרך חלק מהעסקה שנעשתה, וכל רצוני הוא להמשיך ולשלם את חלקי בלבד. וגם כאן הסבירו לה שאין כזה דבר ושכלל היום אני רשאי לבקש כלום היות והתביעה עומדת להיות על סך של 36,000 ש"ח כשהיא כוללת חיוב עבור מכשירים שבפועל היו בחינם כי מדברים ב100 שקלים ומזדכים ב100 שח בחשבון אך כשהמכשירים מנותקים אי אפשר לדבר אז החיוב של המכשיר דופק (עבודה בעיניים)
וקנסות וביטול תוכניות ואני לא יודע וכיצד הגיעו לסכום אסטרונומי כזה. אבל אם אני רוצה לחזור להשתמש בפלפון במסגרת תוכנים "שבים הביתה" אזי יהיו נחמדים ויחייבו אותי ב20,000 ש"ח שאשלם במזומן כמובן ואתחייב מחדש לפאלפון וזאת כשהחוב ליום הניתוק של כל המכשירים עומד על פחות מ2000 ש"ח..

אני מיואש ולא יודע מה לעשות, לא מבין איך הפכתי להיות שבוי של פלאפון בלי זכות יציאה לחופשי?
זוגות מתגרשים, מחליפים קופ"ח, הכל מותר לשנות ולבצע רק לא בפלאפון? הם השתלטו לי על החיים ואני לא יודע מה לעשות.

מצד אחד הם זייפו בעצמם את החוזה ויש לי הוכחות, מצד שני קבלתי מכשיר טלפון מהמעביד
ובסה"כ רציתי לשלם את המכשיר בלבד. איך יכול להיות שאין לי שום זכות להשתחרר מהם?
אני יודע שיש להם כוח אדיר וסוללות ענק של עורכי דין, אך איפה המדינה איפה הפקוח וההגנה על הצרכנים?
איך יכול להיות שלא קם עו"ד עם "000" והגיש נגדם תביעה ייצוגית על הסבל ועוגמת הנפש שהם גורמים לאזרח הקטן. האם יש עוד גוף בכל המדינה הזו שיש לו כוח כזה? אני שייך לבזק, רוצה לעבור להוט עובר להוט, רוצה לעבור ל-012 עובר והם חונקים אותי לא נותנים לי לנשום ולישון מרוב דאגות כי אין לי כסף לעו"ד ואין לי מאיפה לשלם להם דמי סחיטה בגובה של 20,000 ש"ח.

אני מבקש עזרה מכל מי שיכול לעזור בעיצה, בהכוונה לגורם מטפל או לאיזה גורם ממשלתי שיכול לתת לי מענה
מודה לכם מאוד וממתין לתגובותיכם.
רועי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:31

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר