לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה  ✡ ברוכים הבאים לפורום יהדות ✡  חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > יהדות והלכה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-06-2009, 23:36
צלמית המשתמש של ארנון אלעל
  ארנון אלעל ארנון אלעל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.02.09
דברים שחשבתי במהלך חיי...

הנה כמה עובדות רוחניות שרכשתי/גיליתי/הבנתי במהלך חיי:

אתה לא יכול לשלוט על מחשבותיו של האדם. האדם יכול לחשוב שאתה שולט על מחשבותיו, אבל זו רק אשליה.

לא ניתן לשלוט על הגורל, ואף אחד לא יודע אותו בשלמותו.

אם תרצה, אתה יכול לשלוט על הכל, חוץ מנשמות וגורל.

הגוף הוא כמו עדשה, שמעוותת את הנשמה והופכת אותה לדבר מוחשי, פגיע, נתפס, ולא טהור. האמרה מתייחסת גם למה שאחרים חשים וגם למה שאתה חש.

זמן ומוות הם אשליה (שמעתם את זה בטח אלף פעם ).

כאב מטהר.

כשאתה מת, הגוף משחרר את הנשמה ומסיר ממנה את העדשה (שתי אמרות קודם לכן) והופך אותה לטהורה, גם במחשבות, ברגשות ובתפיסת החיים. עדיין לא התבססתי על זה שאתה הופך לטהור רגע לפני המוות, בזמן המוות, או אחריו. בנוגע לתפיסה שאתה הופך לטהור אחרי המוות, האמרה הבאה מרחיבה זאת.

בעולם החיים, אדם לא טהור, ובגלל זה כל אדם נמצא זמן כלשהו דרגת קושי שונה בגיהינום כדי להפוך לטהור. הזמן או דרגת הקושי שאתה נמצא בגיהינום תלויים איך התנהגת בעולם החיים. לבסוף כל אדם מסיים את זמנו בגיהינום והופך לטהור.

בנוגע לגן עדן, הוא מקום טוב, זה כל מה שאני יודע.

והכי חשוב... תן חיוך, הכל לטובה!!!!!

תגובות מישיהו...

הקרירות שאתה מרגיש היא הבעיה הפחותה שלך...
אם תחזור על הניסוי הזה עוד פעם פעמיים, התחת שלך יפתח תלות בשמפו נגד קשקשים, ובכל פעם שתנסה לוותר על החפיפה ולשטוף אותו עם סבון רגיל, יופיעו לך תוך מספר ימים קשקשי תחת, שהדרך היחידה להיפטר מהם היא לחזור לחפוף את שערות ישבנך עם השמפו המדובר.

חזרה לפורום
ישן 13-06-2009, 12:20

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי בן אור שמתחילה ב "הוא כותב הרבה ב47 (מדע..."

דבר ראשון מה לא נכון בקטע עם השקיפות, לכל האנשים עם הראש הקטן המנעולים זה רק דוגמא מוחשית!
דבר שני אם טעיתי אז מה??? האשכול הזה מוכיח שמכל האנשים שבפורום אני היחידי שידעתי את התשובה:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...%FA%E5%EC%F2%FA
דבר שלישי, הספר 1984 מדבר על זה שמשתלטים על המוח האנושי. זה ידוע שאפשר לשלוט במחשבות ע"י היפנוזה. אבל אל תשכחו על הקטע עם העדשה. כשאתה מת המחשבות שהחדירו לתוככך יוצאים, כי בסך הכל שינו חלק מן העדשה.
דבר רביעי, בן אור, אתה אחד האנשים שהעליבו אותי ביותר בכל חיי, אז עשה טובה ושתוק.

אם תחזור על הניסוי הזה עוד פעם פעמיים, התחת שלך יפתח תלות בשמפו נגד קשקשים, ובכל פעם שתנסה לוותר על החפיפה ולשטוף אותו עם סבון רגיל, יופיעו לך תוך מספר ימים קשקשי תחת, שהדרך היחידה להיפטר מהם היא לחזור לחפוף את שערות ישבנך עם השמפו המדובר.

חזרה לפורום
ישן 13-06-2009, 21:00

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי יגואר1 שמתחילה ב "אתה מודע לכך שאתה מאמין..."

אני שמעתי את כל הצדדים שיש, שמעתי על הסברים שאומרים שרוחניות היא דבר נכון וכאלו שאומרים שזה בולשיט, ועשיתי עם עצמי חושבים ויצרתי לי צורת אמונה שנראית לי הכי טוב. אף אחד לא הכניס לי את האמונה הזו לראש. אני חושב שרוחניות זה דבר ממשי לחלוטין, אך אם אתה חולק על דעתי, בוא נשמע מה אתה אומר, מי יודע, אולי תוכל לשכנע אותי

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:28

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר