לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה -- ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶ -- -- ברוכים הבאים לפורום גורמה -- -- אנא קיראו את דבר מנהלי הפורום -- -- שימו לב !!! רשימת הקישורים השימושיים של פורום גורמה מתעדכנת מפעם לפעם -- -- אשכול האירועים הקולינריים מחכה לעידכונים שלכם !!! -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אוכל, מסעדות ומתכונים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-03-2011, 20:31
  illi illi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.03
מסעדה ממש מגעילה
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "אין בכלל ספק - בית זרזיר,..."

היום אכלתי שם עם עוד 3 פיות .
2 מנות חומוס לאחר ששמעתי כל כך הרבה המלצות על החומוס הזה.הוגש כאשר כולו טובע בשמן.
סלט ירקות. שישב במקרר מיום אתמול .
וסלטים לפי ראות עיני המלצר.
מנה גריל מעורב.שלא היה טעים לסועדת .
מנה צלעות כבש שאני הזצמנתי ולא היה מי יודע מה. בשר על האש ללא תיבול . סתמי לגמרי.
מנה מחמר שזה כרעיים עוף על מצע של פיתה ואורז .שלאחר טעימה אחת מהמנה היא הושארה על השולחן.. 2 מלצרים ניגשו לשאול אם טעים לנו. הוסבר להם שהמנות אינן כפי שפורסם ומנת המחמר אינה אכילה . אחד מהם ניסה להפגין רצון טוב ושאל אם לארוז אותה ולא הבין מדוע אנחנו צוחקים. אפילו לא שאלו אם להחליף המנה . יתר על כן, המנה לא הוסרה מהחשבון .
ושתייה .
ביקשתי החשבון שילמתי את כל הסכום הנקוב , 260 ש"ח בערך, השארתי טיפ של 10 ש"ח בלבד ויצאתי ראשון מהמסעדה.
בדרך יציאת אחת הנילוות , ניגש המלצר אליה ודרש עבור "שירות" . מאחר וזו היתה גברת , היא השאירה לו עוד 10 שקלים .
רבותי, המסעדה הזו ממש ממש אינה ראוייה לבקר בה, האמינו לי שאני סועד מסעדות לא קטן בכלל.

לא לאל סולטן בזרזיר !!! שלא תגידו שלא אמרתי.

illi
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-07-2009, 08:09
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "החומוס הכי טעים בארץ? (בלי קלישאות)"

החומוס הטוב בעיני הוא חומוס אסף בירמיהו בתל אביב
השאלה הזו נשאלת מדי כמה חודשים והתשובות מעידות על טעמים שונים של הסועדים כך שאין תשובה אבסולוטית. זה תלוי בזן גרגירי החומוס ובאופן ההכנה.
יש המון פרמטרים שמשתנים וכל אחד וטעמו.
יש גרגירי חומוס מתוקים כמו למשל חומוס נטו בירמיהו תל אביב וחומוס גבעתיים.
יש כאלה שטוחנים את הגרגירים חמים ויש כאלה שמקררים אותם
יש כאלה שמוסיפים יותר טחינה ויש כאלה שיותר מים.
יש כאלה שאוהבים חומוס סמיך ויציקתי שנחשב לחומוס של בשר, מפגש הסטייק למשל והמי ומי.
איש איש וטעמו.
רות תבור הבעלים של חומוס אשכרה שזוכה לא מעט בתואר החומוס הטוב ביותר נכשלת כל פעם מחדש בזיהוי החומוס שלה לעומת חומוסים אחרים.
במפגש שנערך בחומוס גבעתיים והשתתפו בו רב יצרני החומוס התעשיתיים נכשלו רובם בזיהוי החומוס של עצמם וחומסים של אחרים.
הזהרו מחומוסיות שמתמשות בקורנפלור לעיבוי העיסה, לצערי אני לא ממש יודע להגיד כיצד מזהים.
אם כבר שאלה או סקר אפשר לשאול מהי צורת הגשת החומוס המועדפת ונלמד מי אוהב מה ומה ההגשה המועדפת על רב הכותבים.
כי יש חומוס רגיל
יש חומוס גרגירים
יש משאוושה
יש מסבחה
יש מחלוטה
יש חומוס פול
יש חומוס צנובר, פטריות, בשר, קציצות, שקשוקה ועוד....
אני בוחר במנה הנקראת משולש.
שליש חומוס, שליש גרגירים חמים ושליש פול. עם ביצה כמובן.

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

ישן 10-09-2009, 21:28
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי yuefner שמתחילה ב "מבחינתי רק אבו דאבי בתל..."

אבו דאבי אכן חומוס משובח, והמוזיקה גם
חומוס שכונתי בקינג גורג' 81 בתל אביב
יש לציין שהבעלים, גל, הוא ממקימי אבו אדהם בתל אביב, פרש מהנבחרת והקים לבד את אבו דאבי
חומוס בסגנון גלילי, יש גם מחלוטה מצוינת
הרפיל, המילוי החוזר, חקוק על אמנת השרות, ולא יוצאים משם רעבים, לעולם.
גם באבו אדהם יש מילוי חוזר כקונספט מנצח.

אם כבר חומוס בתל אביב, אז לאחרונה שמתי לב שחומוס אבו שוקרי המקורי שנפתח ביהודה הלוי/נחלת בנימין סגר את שעריו כנראה לא הרבה אחרי שפתח.
המנטליות של מסעדה אבו-גושית בתל אביב, עם אותן המנות המוכרות, בשרים, סנייה וכמובן החומוס, לא ממש תפס בפינה די מנחוסית בתל אביב.
מפגש השובבים שמולו כנראה נתן לו בראש. זה אזור של שווארמות ולחמג'ון והחומוס הפסיד.

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

ישן 05-10-2009, 20:24
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי yuefner שמתחילה ב "מבחינתי רק אבו דאבי בתל..."

אני גם מאוד אוהב את המקום.

הויכוחים על הטעם של כל מקום לא יגמרו לעולם, לכל אחד יש את הטעם המועדף שלו. באבו דובאי יש חומוס טוב, חלק ממש יאהבו אותו (אני פשוט התמוגגתי מהטעם), חלק פחות יתלהבו - מה שבטוח שאף אחד לא יצא משם ויאמר "לא טעים לי" (משהו שכן יכול לקרות בחומוסיות טובות אחרות - חמוץ מידי, לא משחתי מספיק, נוזלי מידי וכו...)

מה שעושה את המקום לכל כך מיוחד זה האווירה - מוסיקה טובה, "ראש טוב", תחושת אירוח חמימה וביתית.

לפני כמה חודשים ישבתי שם, נהנתי כל כך מהחומוס, כשהמלצרית שאלה אותי אם אני רוצה refill חייכתי כמו ילד קטן, כמו שנאמר, אף אחד לא יוצא רעב משם.

בסוף הארוחה יציעו לכם קפה שחור לפני שאתם הולכים.

יש גם צ'יפס ופלאפל, הם לא כל כך טעימים, בטח לא ברמה של החומוס, אבל כדאי להזמין אם אתם הולכים עם אנשים שלא חושבים שחומוס זה ארוחה מלאה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:35

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר