לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חדשות טיולים אפריל 2014 - הסתיימו עבודות הסדרת הדרך לדיר עזיז ע"י מועצה אזורית גולן. ניתן לשוב ולטייל באתר. הסגירה שהתקיימה באזור דרך בורמה מערב, הסתיימה וניתן לטייל באתרים כרגיל. עקב סיום עונת החורף שביל מספר 9363 (סימון שבילים כחול) שבשמורת נחל שורק נפתח חזרה למטיילים. נפתח מחדש מסלול נחל רקפת בכרמל שהיה סגור למטיילים. עקב פעילות צבא באזור אילת במהלך חודש אפריל אין להגיע לאתר "נ.ג. 292" מצפון לאילת. | חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מטיילים ותרמילאים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-06-2009, 16:36
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim מנהל chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי BIG BOZ שמתחילה ב "אחולי את חושבת יש לי כסף לכל..."

אוקיי,

בהמשך לתגובה של g.l.s.h-

נתחיל ככה-

אוסטרליה
- ההגירה לאוסטרליה נעשית בשני מישורים- על בסיס מקצוע ועל בסיס משפחה.
בחלק ממסלולי ההגירה יש לעבור מבחן נקודות המבטיח שלמבקש יש את הנתונים המתאימים להגירה כגון גיל ומקצוע. התנאים משתנים במהלך הזמן ויש להיות מעודכן לפני תחילת התהליך.
עלויות ההגירה גבוהות וכוללות לעיתים גם תשלום לסוכן הגירה שמגיש בשמכם את הטפסים. אין החזר תשלום במקרה והתהליך נכשל, כך שיש לבדוק היטב את סיכוייכם לפני הגשת הבקשה.
לאחר שקיבלתם את אישור הקבע ,תצטרכו לחיות שנתיים מתוך חמש כדי להגיש בקשה לאזרחות ולקבל תשלומי ביטוח לאומי כגון דמי אבטלה . לביטוח רפואי ממשלתי הנקרא MediCrae תיהיו זכאים מיד עם קבלת הויזה.
(אתר שגרירות אוסטרליה)

ניו זילנד-

הגירה לניו זילנד על בסיס מקצוע - כדי להכנס לקטגוריה זו, עליך להיות בעל בריאות טובה, הגון, רמה סבירה של אנגלית ומתחת לגיל 56. בנוסף, יהיה עליך לעמוד בדרישת הסף של 100 נקודות כדי לרשום "הבעת עניין" (Expression of Interest) .

הגירה לניו זילנד על בסיס משפחה - מטרת המסלול לחסות משפחתית הינה לאחד משפחות בניו זילנד באמצעות מתן תושבות קבע לבני משפחה של אזרחים ותושבי קבע בניו זילנד.

הגירה לניו זילנד על בסיס עסקים - באפשרותך לקבל תושבות קבע בקטגורית משקיע (Investor), יזם (Entrepreneur), או עובד בעסק העובר מקום. בנוסף, קיימת קטגוריה עסקית אחרת – אשרת עסקים לטווח ארוך

http://www.newzealand.co.il/Migration/Migration_index.html

קנדה

ארה"ב

הולנד

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-06-2009, 18:56
צלמית המשתמש של SnakeR
  SnakeR SnakeR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.12.01
להלן דעתי בנושא...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי BIG BOZ שמתחילה ב "העתקת מגורים לחו"ל"

טוב אז נתחיל בכך שכל מה שאני כותב מבוסס על נסיון אישי שכן ממש לפני שבועיים עברתי לגור במדריד לצורך לימודים (או לפחות בשאיפה לכך) ותאמין לי שלא מדובר בדבר של מה בכך והוא דורש המון תכנון וסבלנות...

לדעתי כדאי מאוד שקודם תגדיר לעצמך כמה דברים כגון:

מהי סיבת המעבר? (עבודה, לימודים, מערכת יחסים)
האם יש לך את האמצעים לכך? (לכמה זמן הכסף שחסכת יספיק במידה ולא תמצא עבודה מהר)
האם אתה תוכל להתאקלם שם בקלות? (האם אתה דובר את השפה המקומית)
כמה זמן אתה מוכן להקדיש לתוכניות שלך? (האם אתה מוגבל בזמן מסיבה כלשהי)
וכו' כו'....

מאחר ואתה נשמע לי כמו בנאדם שרוצה להתנסות בדברים חדשים ודי נעול על ההחלטה לגור בחו"ל, אני מציע לך לעשות את המעבר הזה במסגרת של עבודה. לך תנסה לעבוד באל-על בתור סלקטור או משהו כזה.

ככה אתה גם תהיה במסגרת החל מהיום הראשון שלך בחו"ל, וגם לא תצטרך לדאוג לגבי המעמד החוקי שלך במדינה. אחרי מספר חודשים או שנים שתחייה באותה מדינה תוכל לראות איזה אופציות חדשות נפתחות בפניך ותוכל להחליט האם אתה רוצה להישאר.

כל הנושא של פתיחת חשבון בנק בחו"ל הוא שולי ולא מסובך. מה גם שאתה תמיד יכול להשתמש בחשבון בנק הישראלי שלך במידה ויש לך כרטיס אשראי בינלאומי.

שני דברים נוספים שלדעתי חשוב שתקח בחשבון זה שגם אם אתה מעתיק את מגוריך לחו"ל אתה בכל זאת תצטרך לשלם ביטוח לאומי בארץ, ושכדאי מאוד לעשות ביטוח רפואי בארץ עוד בטרם הנסיעה לחו"ל. שוב אלה דברים שבמידה ואתה נשלח לחו"ל מטעם חברה מסויימת אני מניח שהם מכוסים.

בכל אופן הרעיון של העתקת מגורים לחו"ל הוא לא כזה ראדיקלי, אבל חשוב מאוד שתשקיע זמן ומחשבה לפני שאתה עושה את זה ולא סתם כי קמת בבוקר באיזה יום והחלטת שאתה עובר לחו"ל.

דבר אחרון וחשוב לא פחות זה תכין את עצמך נפשית לכמה שבועות של הרגשת בדידות וגעגועים. אתה ציינת שההורים שלך גם ככה לא חיים בארץ אבל זה לא אומר שלא תגעגע לחברים, או לפאב השכונתי, או לדברים הקטנים האלה שפתאום חסרים...

ישן 25-06-2009, 13:00
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim מנהל chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי BIG BOZ שמתחילה ב "תודה על העזרה שלך היה כתוב..."

ציטוט:
תושב ישראל נחשב מי ש"מרכז החיים" שלו בארץ, ששהה בישראל בשנת המס 183 ימים או יותר או שהה בישראל בשנת המס לפחות 30 יום וסך כל תקופת שהייתו בישראל באותה שנת מס ובשנתיים שקדמו לה הוא לפחות 425 ימים. ב"מרכז החיים" הכוונה היא לא לאיפה מעבירים את רוב הזמן אלא יותר לנושא של מכלול קשרים, בעלות על בית ונכסים אחרים וכדומה.

אם אתה לא מתכוון לשהות בארץ את השהייה הזו, ואין לך בעלות על נכסים כמו בתים או רכבים, ואין שום דבר שקושר אותך לפה- אתה לא תחשב כמי שמרכז החיים שלו נמצא בארץ. בכל מקרה, אני הייתי ממליצה לך לקפוץ למשרדי ביטוח לאומי ומס הכנסה הקרובים לביתך ולברר את הנושא עד תומו, כולל מה תהיה חייב (אם בכלל) לשלם, וממה אתה פטור.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:26

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר