לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-06-2009, 00:11
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי NehemiaG שמתחילה ב "יבש לפני רטוב, אתה לא תטרח..."

אותו מסוק יטוס במםגן עם אותה מערכת.
שוב ושוב מאשרים לפירסום את התמונות הללו.
כולל לנו וברזולוציה גבוהה למרות שהתווכחתי עם הצנזורה.
מה שמצחיק זה שהויכוח היה הפוך מהמקובל: אני מבקש שיאסרו עלי לפרסם כי רואים משהו שאסור לראות והם מתרים לי לפרסם. אני מתעקש והם מתעקשים שמותר וככה מתווכחים במשך דקות ארוכות.
כידוע התמונות פורסמו.

מה שמצחיק זה שלא מזמן יצא לי לפגוש תא"ל במיל' שהיה מפקד טייסת צפעים ומפקד פלמחים. בעצת טל ענבר שאלתי אותו אם זה נכון שאלו הקורות חיים שלו והוא השיב בחיוב. "אם כך", אמרתי, "יש לי שאלה אליך בנוגע לקוברה. האם תוכל להגיד לי מה רואים בתמונה הזאת" והצגתי לו את סידרת התמונות שהצנזורה התירה לי לפרסם ברזולוציה שהצנזורה התירה (ושאני הקטנתי, כי יש גבול למה שאני מתיר לעצמי לפגוע בבטחון המדינה). הבחור החליף צבעים והתרחק ממני תוך שהוא מלמל "קוברה?! אני בכלל לא מכיר מסוק כזה!"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-06-2009, 14:34
  טל ענבר טל ענבר אינו מחובר  
מומחה לתעופה, תעופה צבאית, חלל ולווינות. חוקר בכיר במכון פישר

חבר מתאריך: 02.07.05
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי סירפד שמתחילה ב "אז מה אם אישרו?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי סירפד
, אך לאורך זמן גילינו (מתוך נסיון מצטבר) שלמרבה הפלא גם הצנזורה מפשלת.

בוודאי. אולם - עם כל הכבוד, אינך מודע לשיקולים של הצנזורה (כגוף, לא צנזור תורן זוטר זה או אחר) כמשרתת יעדים שונים של צה"ל.

כך למשל, בטקס סיום קורס טיס בקיץ 2008 הוצג הכטב"ם זיק באוויר ועל הקרקע, כשהוא מעוטר בסמל של טייסת שבאתר הרשמי של חיל האוויר אינה מופיעה. טעות? מכוון?

מצחיק אותי שאני מסנגר על הצנזורה, אבל אם מתכוונים להטיס כלי זה או אחר במפגן, שאליו מוזמנים רבים, כולל כל הנספ"צים הזרים בישראל - נראה לי, שעם כל הכבוד לפורום המכובד, היה עוד מישהו שחשב על הנושא.
ישן 19-06-2009, 14:30
  שחר אדום שחר אדום אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.09.06
המפקד!
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "אותו מסוק יטוס במםגן עם אותה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי יוסיפון
אותו מסוק יטוס במםגן עם אותה מערכת.
שוב ושוב מאשרים לפירסום את התמונות הללו.
כולל לנו וברזולוציה גבוהה למרות שהתווכחתי עם הצנזורה.
מה שמצחיק זה שהויכוח היה הפוך מהמקובל: אני מבקש שיאסרו עלי לפרסם כי רואים משהו שאסור לראות והם מתרים לי לפרסם. אני מתעקש והם מתעקשים שמותר וככה מתווכחים במשך דקות ארוכות.
כידוע התמונות פורסמו.

מה שמצחיק זה שלא מזמן יצא לי לפגוש תא"ל במיל' שהיה מפקד טייסת צפעים ומפקד פלמחים. בעצת טל ענבר שאלתי אותו אם זה נכון שאלו הקורות חיים שלו והוא השיב בחיוב. "אם כך", אמרתי, "יש לי שאלה אליך בנוגע לקוברה. האם תוכל להגיד לי מה רואים בתמונה הזאת" והצגתי לו את סידרת התמונות שהצנזורה התירה לי לפרסם ברזולוציה שהצנזורה התירה (ושאני הקטנתי, כי יש גבול למה שאני מתיר לעצמי לפגוע בבטחון המדינה). הבחור החליף צבעים והתרחק ממני תוך שהוא מלמל "קוברה?! אני בכלל לא מכיר מסוק כזה!"

תגובה מיותרת . אם היית מתעלם מהעניין , 99% מהגולשים לא היו שמים לב למשהו שונה והאחוז הנותר הוא משלנו.

במקרה זה , הבאת יותר נזק מתועלת.

אגב, ברכות חמות לבוגרי 158! אפשר סופסוף לחגוג ולשמוח ( במגבלות! להיות עירניים עד שהכנפיים מוצמדות לוולקרו! ולא לעשות שטויות!... )
טוסו,הרקיעו וחזרו תמיד הביתה בשלום.
ישן 20-06-2009, 22:43
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי NehemiaG שמתחילה ב "לא חושב שאי פעם היו הדחות..."

היו הדחות בשבוע האחרון והייתה אפילו הדחה ביום האחרון אחרי קבלת הדרגה ולפני קבלת הכנפיים (החניך יובל, ברח לי שם המשפחה, אני כן זוכר שהוא היה מרעננה ולמד במכינה בגבעת שמואל) אבל זה היה לפני כמעט 20 שנה.

ישן 24-06-2009, 10:15
  צופה ורואה צופה ורואה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.10.07
אי חתימה על קבע ע"י טייס-מקרה ארני פטרושקה
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי Fang שמתחילה ב "היה גם מקרה הפוך"

ארני פטרושקה (שלימים הקים את חברת כרומטיס ומכר אותה במיליארדים) סיים קורס טייס, באותם ימים לא החתימו את החניכים על התחייבות לחתימה על קבע עם סיום הקורס והיה ברור לכולם שטייסים חותמים קבע כנדרש מהם.

פטרושקה סיים קורס טייס בן שנתיים, נשאר לעוד שנת שירות אחת כסג"מ בסדיר ו... הלך הביתה.
המקרה הרתיח רבים בחיל האוויר ופטרושקה לא זומן אף לטוס במילואים.
מאז מחתימים את חניכי הקורס על התחייבות לקבע עם סיום הקורס

(ויליאם רארף אינג')
גם כאשר יגור זאב עם כבש-אני לא מציע שנהיה הכבש.
(אלוף מיל' עוזי דיין)

נערך לאחרונה ע"י צופה ורואה בתאריך 24-06-2009 בשעה 10:30.
ישן 23-06-2009, 22:22
  גיל חזקיה גיל חזקיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.04.08
בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי NehemiaG שמתחילה ב "החבר'ה שאני מדבר איתם הם צלמי..."

בבקשה
מה 21 במאי השנה

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

ומה-6 ביוני

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

בכל אופן

זה לא משנה מה הקשרים של אותם צלמים.
צריך להיות מקור מידע נוסף שאיתו אפשר להצליב.

רא"ל רפאל איתן במברק אל שר ההגנה הדרום אפריקני מגנוס מאלאן מיד לאחר תקיפת הכור בעיראק.

נערך לאחרונה ע"י גיל חזקיה בתאריך 23-06-2009 בשעה 22:25.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:13

הדף נוצר ב 0.19 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר