לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-06-2009, 11:44
  iceman4ever iceman4ever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.08
Zeitgeist Addendum - ביקורת, חוות דעת והאם מדובר בפרופוגנדה של NWO? אולי כן ואולי לא.

Zeitgeist Addendum - ביקורת, חוות דעת והאם מדובר בפרופוגנדה של NWO בכבודם ובעצמם? + תחקיר קצר:

טוב החלטתי להקדיש זמן סוף סוף לחלק השני של Zeitgeist מאחר ואהבתי מאוד את הראשון, באתי כרגיל בראש פתוח
והתחלתי לראות, אני חייב להגיד שהסרט הזה במיוחד בחצי הראשון שלו הוא פשוט מצויין כמסע הסברה לכל אדם על הפלנטה הזו
לגבי איך באמת הכלכלה העולמית מתנהגת ופועלת מאחורי הקלעים, גם מי שעשה דוקטורנט בלכלה לא יודע על בטוח את מה
שהסרט הזה מסביר, בכלל כל תעלומת הפדרל ריזרב שאנשים חושבים שזה פדראלי (חשבתם כך? תחשבו אחרת) בא ומנפץ
לנו את כל מה שחשבנו ומחדש לנו על הצד המכוער והמעוות של ממשלת ארה"ב וממשלת הצללים שמונעת מאינטרסים כלכליים
מעוותים ובחיפוש אחר עוד כוח ועוד כוח לשלוט ולשעבד! פשוט חובה לראות את הסרט הזה גם אם לא כל כולו ידבר אלייכם.

עצוב לומר אבל רק אחרי שראיתי את צייגיסט Addendum הבנתי למה באמת אולי יהיה צורך לדלל את אוכלוסיית כדור הארץ!
באמצע הסרט, בערך לאחר שעת צפייה יש קטע מאוד חשוב ומעניין שמדברים עליו, איך מונופולים, תעשיות ותאגידים
מסתכלים כמובן כמו שידוע רק על הרווח שלהם, למה חברות שופכות כימיקלים ופסולת תעשייתית לים, למה רשתות שיווק
ענקיות פותחות סניפים בעיירות קטנות ומביסות ע"י מונופול חנויות ועסקים קטנים, למה מפעלים ובתי עסק מפטרים כוח
אדם (בני אדם!!) בתמורה לקבלת מכשיר או רובוט חדש שעושה את אותה עבודה ביותר יעילות ובפחות כסף... כי
כל אלו מצביעים על אינטרס אחד מצד הגופים הללו - רווח! פחות הפסדים יותר רווח!! ולעזאזל בני האדם, השכירים
האנשים הפשוטים והמסכנים שעובדים! שישארו חסרי הכל, ככה אחוז האוכלוסיה העניה גדלה, ככה מעמדות נמוכים גדלים
המעמד הבינוני קטן, המעמד התחתון גדל ומי שנהנה מכל הרווח ומהתמורה זה רק האליטות האמיתיות, העשירים ביותר,
אפילו העשירים הקטנים לא חשובים, גם העסקים שלהם פושטים רגל, גם הם נופלים ישר מהמעמד הגבוהה לנמוך בלי לעבור
בכלל במעמד הבניים כי אם בעל מפעל או סופר מרקט קטן פשט רגל כי נפתח בעיירה שלו סניף ענק של וואל מארט אז הרי שהוא
יפשוט את הרגל, כל הסחורה שהוא קנה כבר מזמן לא תמכר והוא יפול לקרשים! אז יהיו בעצם אנשים חסרי הכל בכל העולם
כמו באפריקה המסכנים שאף אחד לא אכפת מהם, כלומר יהיו אנשים שחיים סתם, אנשים שאף אחד לא אכפת להם מהם!
אנשים מסכנים ונזקקים שאין להם עבודה, אין להם אוכל, אין להם איך לחיות ואיך לשרוד! מה שמצריך להתייחס אלייהם
כאל מגפה. ומגפה יש להשמיד! אז מה יותר טוב מבחינת האליטות מאשר להשמיד את המגפה ולהשאיר לעצמם עולם טוב
יותר ונקי יותר ממזיקים, ממעמדות תחתונות שלא מועילים להם בכלל? תחשבו על זה, זה פשוט זוועה שהאנושות הגיעה לזה
בכלל וכל זה בשביל מה? בשביל הכסף! בתחילת הסרט מדברים על איך מודפס כסף מהבנק הראשי בארה"ב והבנק העולמי,
שבעצם כסף מודפס מכלום, מאוויר! אבל לאן הכסף הזה הולך? לא לאוכלוסיות החלשות, אלא לאליטות! אם כסף
מודפס מהאוויר, מה הבעיה להדפיס כסף ולייעד אותו למסכנים? לשכבות החלשות? אין אינטרס לזה! כדי שבעלי הכח
ישארו האליטות, שיהיה משהו שיבדיל אותם מהגזעים הנחותים שהם יצרו לעצמם - המעמדות הנחותים שהם יוצרים! כדי
שתהיה סיבה להפטר מהם אחרי זה. פשוט עצוב ומחריד עד כמה העולם הזה שטוף מוח ועבדים כולם, עבדים לכסף,
כאשר בסופו של יום מי שהתעשר זה הבנקים! מזעזע!

נקודת האור היחידה שמוצגת בסרט כפתרון נפלא וטוב לאנושות הוא "פרוייקט וונוס" שלמעשה באמת נראה מבטיח.
לעומת זאת אני חייב להגיד שלמרות שאני לא יודע מה באמת האג'נדה והרעיון מאחורי PROJECT VENUS שמוצגת שם,
למרות שכמו שהם בעצמם אומרים שם אנחנו חיים בחברה שקשה לנו לסמוך על אחרים, אז כך גם לגבי הVENUS האלה גם,
אבל אני חייב להגיד שזה נותן נקודת אור לאנושות אם כולם היו חושבים כך, אני אישית בעצמי חשבתי לא פעם עוד בתור ילד
איך האנושות הייתה נראת בלי הקטע המגעיל הזה של הכסף, איך היינו מתפתחים כחברה בלי להאחז במה שנקרא כסף שבמילא
הורס את היצר האנושי ואת כל מה שבא איתו, שחיתויות, מלחמות, עוני, צער. האם הכל היה נעלם? אבל כיום אני יכול
לחשוב על זה בצורה הרבה יותר ריאלית ורציונלית, לא רק בצורה פילוסופית יוצאת דופן, היום זה באמת אפשרי.. אם רק
נאמין במשהו כזה.. אבל מה לעשות נכון לעכשיו רוב אוכלוסיית העולם מתוכנתת לחשוב בצורה מסויימת, כמו שהתקשורת,
הממשלות והתאגידים רוצים, רובנו חושבים שהדברים כך כי זו דרך החיים, אבל לא זו לא, הכל ניתן לשינוי, הכל ניתן
לקידום והכל בר ביצוע. יש כ"כ הרבה שיטות ממשל והנהגה שלא נוסו חוץ מדמוקרטיה, דיקטטורה ושיטות כאלו ואחרות שהיו
עד כה בעולם.. אז הסיסמה של אובמה אמרה שאנחנו צריכים שינוי, אבל האם באמת משהו ישתנה אם אנחנו נצפה שהם
ישנו משהו? הסרט "תרמית אובמה" של אלכס ג'ונס הבהיר לנו בדיוק מדוע לא נראה שום שינוי מבית אובמה וממשלתו,
או שאולי אם אנחנו רוצים שינוי ושמשהו יעשה כמו שצריך אנחנו צריכים לקום ולעשות זאת בעצמנו? נקודה למחשבה..

לסיכום - הסרט ניכנס לעומק הבעיה בכלכלה העולמית ומראה לנו איך אנחנו בעצם משועבדים לאליטות ובעלי הממון,
ואיך האנחנו מתוכנתים מראש לשנא את השונים מאיתנו ולקפח אותם. חלק גדול מהסרט מייחצן את "פרוייקט ונוס",
בשלב מסויים זה ניראה שכל הסרט הוא מין תעמולה לפרוייקט הזה, אבל את זה אתם תחליטו כל אחד לכוד בסוף הצפיה.
פרוייקט ונוס הוא דרך חשיבה חדשה ומציאות שונה, אבל זה עדיין מעלה חשדות באנשים כמונו שחושבים מחוץ לקופסא,
הרי אנחנו לא באמת יכולים לסמוך על כל אחד בלבוש לבן והילה על הראש שיבוא ויגד לנו שהוא מחזיק בפרון האולטימטיבי
לעתיד האנושי הכי טוב שיכול להיות, סטאלין, לנין, מוסליני, היטלר, מאו וכל הדיקטטורים הגדולים אי פעם נראו
כך בהתחלה וכולנו ראינו לאן זה הלך! אז כידוע לנו האנושות לא לומדת, כתוצאה מכך ההיסטוריה תמיד חוזרת על עצמה!
אז איך נוכל לסמוך על פרוייקט וונוס גם אם זה פונה אלינו במיוחד? איך נדע שזה לא מסכה של בעל אג'נדה כזה או אחר
שבסופו של דבר משרת את קברניטי הסדר העולמי החדש? איך נדע שזו לא פרופוגנדה בפני עצמה? זה בדיוק מה שאלכס ג'ונס
ניסה לברר בראיון שלו עם פטר ג'וזף, יוצר הסרט Zeitgeist, יש להם ראיון של שעה וחצי ביחד שבו אלכס מצד
אחד מסכים בהרבה דברים איתו, מצד שני סקפטי לגמרי ואפילו דוחה בצורה נוקשה חלק מהדברים של פטר ג'וזף.
מומלץ לראות ולהאזין ביוטיוב, לינקים מצורפים למטה, קודם תתחילו מZeitgeist , צפייה נעימה.

הראיון המלא של אלכס ג'ונס עם פטר ג'וזף

האתר הרשמי של פרוייקט Venus

התאר הרשמי של תנועת Zeitgeist ולינקים לצפייה בסרט

סרטון הסברתי שטוען שפרוייקט ונוס זה באמת תעמולה של הNWO, בשני חלקים:

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.
וגם

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

תצפו, תהנו, תשכילו ותחקרו, אשמח אם תפרסמו גם אתם מסקנות משלכם לגבי פרויקט וונוס ואמינותו.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-06-2009, 17:48
צלמית המשתמש של הקרדינל
  הקרדינל הקרדינל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי iceman4ever שמתחילה ב "Zeitgeist Addendum - ביקורת, חוות דעת והאם מדובר בפרופוגנדה של NWO? אולי כן ואולי לא."

לאנס, אני רוצה להשיב מן האפר את הטיעון שלי בנוגע לקשר בין קונספירטורים ומרקס!

אייסמן- אם אתה מדפיס כסף בלי חשבון, אתה מקבל אינפלציה. עד כמה שזייטגיסט רוצים לצודד בתפיסה שכסף כביכול "נוצר מן האוויר", אין זה המקרה ואני בטוח שאם תלך לפורום כלכלה השכן הם ישמחו להסביר לך שכסף הוא בכל זאת לא סתם המצאה לשליטה .
הביקורת שאתה מותח על רצון העסקים לרווחים, הוא ביקורת כנגד שיטת השוק החופשי. כן, יש פגמים בשיטה (ולכן יש פיקוח ממשלתי, פעילות של אזרחים ואף יצירת מודל בשם" קפיטליזם נאור" שישלב בין שוק חופשי לעקרונות סוציאליסטים) אך היא טובה יותר מכל שיטה אחרת. כשאתה מבקר את התאגידים על רצונם לרווח ומדבר על יצירת ועשיקת מעמדות, אתה מפיץ את התעמולה של לנין וסטלין; קפיטליזם הוא זה שנותן לך רווחה וכלכלה פעילה, במקום איזו כלכלה הנשלטת על ידי הממשל ומקפיאה אותה. זכור: אובמה בעצמו מביא את הכלכלה האמריקאית תחת פיקוח ממשלתי ומה יותר דיקטטורי משוק בו כל פעילות נעשת בפיקוח הממשלה?

ישן 19-06-2009, 21:32

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "לאנס, אני רוצה להשיב מן האפר..."

לא הבנתי מה אמרת ללאנס, חחח אבל אני מניח שזה בנייכם

לגבי תגובתך קרדינל יקר, שמע מצד אחד המצב שיש לנו היום הוא בהחלט טוב ומעניק פרנסה והכל טוב ויפה, אבל מצד שני כשאתה מתעורר מהאשליה
ורואה שמתחת לפני השטח לא הכל תמים ולא הכל נקי ולא הכל פייר לכולם, זה קצת מכעיס וקשה שלא להגיע לתובנות קצת ביקורתיות לגבי המצב שכרגע קיים בעולם,
אתה מכנה את זה שוק חופשי, אולי זה המצב האופטימלי ביותר מה שיש כרגע אבל כל דבר טוב אפשר לשפר עוד יותר כדי שכמה שיותר אנשים באוכלוסיה יהיו מרוצים.
אז הנקודה שמציגים בחצי הראשון של הסרט מאוד מכעיסה, שוק חופשי או לא, מה שהולך שם בפדרל ריזרב ובממשל ארה"ב זה פשוט מזעזע.. כשאתה בא וחושב
על זה בגישה של כמה אילי הון ששולטים בממשל, במדיה, בבנקים, בכלכלה ובציבור, אתה קצת נחרד מכל זה, לא שזה חדש לי אבל עדיין...
אז כשמסתכלים על זה בצורה ביקורתית מבינים שלאנשים בצמרת ממש לא אכפת מהציבור וממש לא בראש שלהם לשפר ולייעל למישהו את החיים.
זה מה שמפריע לי כאדם פשוט שצופה בסרט כזה, אני לא כלכלן, לא סטודנט לכלכלה ולא מתיימר להצטייר כאחד שהכי בקיא בזה.

אישית לא הייתי מתנגד לראות את חזונו של ז'אק פרסקו מתגשם, פרויקט וונוס נראה לי באמת משהו טוב ומוצלח, אבל גם שם תלוי איך יממשו את זה,
אני באותה דיעה מסתייגת כמו אלכס ג'ונס מול פטר ג'וזף... אי אפשר לדעת מי מוביל את העדר והאם באמת אפשר לסמוך עליו...

ישן 19-06-2009, 22:03
  diego_m diego_m אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.08
אייסמן אחי, זה היה מרגש לקרוא את מה שכתבת שם...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי iceman4ever שמתחילה ב "לא הבנתי מה אמרת ללאנס, חחח..."

אני חייב להודות שגם אני חשבתי כמו הקרדינל על הקטע של האנפלציה שהיתה צריכה להתפתח כתוצאה מההדפסה הלא מבוקרת של הכסף, אך עם זאת, למדתי בחיי שהכל ייתכן ובעולם שכלכלנים בכירים לא יודעים להסביר בקול אחד את מהות המפולת הכלכלית של התקופה האחרונה(101 גרסאות שאף אחת לא חופפת לאחרת!), ייתכן שיש דברים בגו ואנו בעמט עוצמים עיניים לנוכח ההונאה הגדולה(לא פלא שקרוב משפחה שלי מתמתיקאי בכיר שאת למודיו סיים שנים רבות קודם לכן בחו"ל אמר פעם כששאלתי למה לא בחר להיות כלכלן והוא ענה לא פחות ולא יותר ש"כלכלה זו פקצייה שאין לה קשר אמיתי לתחומי המדע" היום המשפט הזה נשמע קצת יותר ברור).

הייתי שמח עם פעם אחת אנשים היו ניגשים לבנקים ומושכים את כל כספם שהרוויחו בעמל רב ובזיעת אפם אפילו לשבוע אחד, מעניין מה היה קורה אז, המממ...
ישן 20-06-2009, 00:53
  VCPA VCPA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.08
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי diego_m שמתחילה ב "אייסמן אחי, זה היה מרגש לקרוא את מה שכתבת שם..."

ציטוט:
הייתי שמח עם פעם אחת אנשים היו ניגשים לבנקים ומושכים את כל כספם שהרוויחו בעמל רב ובזיעת אפם אפילו לשבוע אחד, מעניין מה היה קורה אז, המממ...

תאמין לי שלא היית שמח אם זה היה קורה. הרבה אנשים פשוט היו מאבדים את הכסף שלהם.
בנקים זה הונאת פונזי. בכלל כל הכלכלה העולמית זאת הונאת פונזי אחת גדולה. כל כמה שנים או כמה עשורים בועת הפונזי מתפוצצת, אנשים מפסידים הרבה כסף, ואז לאט לאט הכל שוב חוזר לקדמותו עד לפיצוץ הבא. אם כל האנשים היו מושכים את כספם מהבנק בשבוע אחד, בועת הפונזי הזאת פשוט היתה מתפוצצת. מי שיצליח למשוך מוקדם, ינצל בשן ועין. מי שיתעקב קצת, יפסיד את כל כספו.

ישן 20-06-2009, 11:30
צלמית המשתמש של הקרדינל

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי diego_m שמתחילה ב "השאלה הנשאלת היא בעצם ונאמר..."

או.קיי, נאמר ומחר נהרוס את כל השיטה כלכלית המבוססת כסף.

ובכן, באותו יום אתה תצטרך לבצע כמה פעולות:
1. אתה צריך לרכוש דלק למכונית.
2. נגמר החלב במקרר.
3. יש סרט ששמעת עליו ביקורות טובות ואתה רוצה לצפות בו.

בשביל לעשות את כל אלה, עלייך להציע משהו בתמורה לבעלי החפצים שאתה רוצה. בהתחלה אתה מחליף כל מיני מוצרים: אגרטל בשביל כרטיס לסרט, תפוחים בשביל חלב. אולם עם הזמן אתה והשאר מבינים שסחר החליפין הזה לא עובד כי אין לך דרך בטוחה לדעת שהמוכר לא מרמה אותך (כי הרי איך תדע ששני לחם שווה 5 ביצים או לחילופין שני בקבוקי מים?) ולכן אתם מחליטים לקבוע איזה חפץ שבעזרתו יבוצע סחר החליפין, לדוגמא מטבעות של מתכת יקרה.
כך העניין ממשיך להתגלגל ברם גם הקטע של המטבעות מתחיל להימאס: זה לא הגיוני להוציא שני מטבעות כסף על קניות לסוף שבוע וזה לא יעיל. אז במקום זאת אתם מחליטים לקבוע ערך תיאורטי לכסף וממשיכים להתנהל, כשעדיין יש בו קצת מתכת יקרה בשביל ערך ממשי אך לא יותר.
עם הזמן מערכת החליפין גודלת ולפעמים אנשים נתקעים בלי אותם מטבעות או שטרות שמשמשות לסחר חליפין. לפיכך, עולה הצעה של הקמת מוסדות שילוו את אותם מטבעות ובתמורה יקבלו את ההלוואה עם תוספת מסויימת (נקרא לה "ריבית"). בחלוף הזמן עולה הרעיון שאותם מוסדות גם ישמרו על הכסף שלך ואף ינהלו אותו בשבילך בשביל שבכל שנה יגדל הסכום.

רואה מה קורה כאן? אתה לא יכול להרוס את המערכת הכלכלית. אתה יכול לשפר אותה, להפוך אותה ליותר מיטיבה עם האזרח הקטן, אולם לא ניתן להעלים אותה בשביל איזו אוטופיה חסרת רכוש.

ישן 20-06-2009, 12:27

קרדינל יקר, לצערי כאן אני ואתה חלוקים בדעתנו...
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "או.קיי, נאמר ומחר נהרוס את כל..."

לטעמי יש לא מעט תיאריות שאנשים שמבינים כלכלה יותר משנינו, העלו כקונטרה לשיטה הנוכחית(אני לא זוכר כרגע את כל המהויות של אותן תיאוריות, אך בגדול הן מדברות על חלוקה נכונה של העוגה, קיבוע של סטנדרטים חדשים לערכו של המטבע ובכלל שיתוף אקטיבי של האזרחים כחלק מהביקורת על הנעשה במערכת החדשה), הקיבעון על התפיסה הזאת אומר שתמיד יש לאדם פחד מהלא נודע פחד משינוי(תאמין לי אנחנו באותה סירה, גם אני חושש מהחדש והלא מוכר) אך יחד עם זאת בעולם כמו שלנו שהכול כבר מושחת בו מהיסוד(בסדום ועמורה עדיין היו כאלה שניסו לשמור על שפיות החברה, פה נדמה שכולם ויתרו והרימו ידיים), צריך כנראה לזעזע את היסודות, בכדי לייצר סוף כל סוף מודעות(עד 120 לכולכם) שלא הולכים לקבר עם הכסף וכנראה שיש לאדם יותר מסתם סיבה להיות פה בעולם הזה מכדי להשתעבד לנייר הזה(כמה אנשים אתם מכירים שעובדים סביב השעון ואין להם זמן לאכול\להיות עם המשפחה\סתם להנות מחוויה אחרת), תבינו תכלית האדם צריכה להיות ברורה וזה אומר; להשתעבד לכסף או להיות אדם חופשי שמתפתח בעולם וזוכה להגשים את מהותו ולגדל דורות של אנשים שיזכו לאותו החופש(לצערי בעולם הזה האופק הזה רחוק מידי ).
ישן 20-06-2009, 13:52
צלמית המשתמש של הקרדינל

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי diego_m שמתחילה ב "קרדינל יקר, לצערי כאן אני ואתה חלוקים בדעתנו..."

דייגו, המודלים הכלכלים של חלוקה מחדש של העוגה מוכרים והם הופיעו בתור השיטה הסוציאל-דמוקרטית שהקפיאה את הכלכלה האירופית או הסוציאליזם/קומיניזם של בריה"מ שבכלל הפך את הכלכלה לבדיחה.
כל פעם שאתה מכריז על "חלוקה מחדש של העוגה בשביל כולם" אתה בעצם יוצר כמה בעיות:
1. מי ידע איך לחלק את העוגה? אינני חושב שהרעיון שהממשלה תחליט מי מקבל איזה נתח מהעוגה נשמע לי או לך טוב.
2. מה עם אלה שמצליחים יותר? כשאתה אומר לדוקטור שבילה שנים בהתמחות ובלימודים שהוא יקבל אותו תלוש שכר של שרת בית החולים, הדוקטור יעדיף להיות שרת בית חולים. חלוקה שווה מחסלת מעמדות, אך ללא מעמדות אין חברה מפותחת.
3. כיצד תחולק העוגה? לכל אחד יש שאיפות שונות, רצונות שונים. האם בכלכלה שבה העושר מחולק שווה בשווה יענו הצרכים של אנשים לצאת לטיול באירופה או לראות הצגה טובה?
קפיטליזם הוא לא השיטה הטובה ביותר, בדיוק כמו דמוקרטיה, אך היא עדיפה על פני השאר. יש כמובן בעיה כשהשוק נשלט על ידי כמה קבוצות הון אך אז כבר לא מדובר בשוק חופשי, כי שוק חופשי מחייב תחרות ואי-הצטברות של הון בידי מס' קבוצות שליטה. לכן, אמונה במודל השוק החופשי היא דווקא זו שמעודדת אותנו להעלים את קבוצות השליטה שחונקות את התחרות.

ישן 20-06-2009, 17:07

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "דייגו, המודלים הכלכלים של..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי הקרדינל
1. מי ידע איך לחלק את העוגה? אינני חושב שהרעיון שהממשלה תחליט מי מקבל איזה נתח מהעוגה נשמע לי או לך טוב.
2. מה עם אלה שמצליחים יותר? כשאתה אומר לדוקטור שבילה שנים בהתמחות ובלימודים שהוא יקבל אותו תלוש שכר של שרת בית החולים, הדוקטור יעדיף להיות שרת בית חולים. חלוקה שווה מחסלת מעמדות, אך ללא מעמדות אין חברה מפותחת.
3. כיצד תחולק העוגה? לכל אחד יש שאיפות שונות, רצונות שונים. האם בכלכלה שבה העושר מחולק שווה בשווה יענו הצרכים של אנשים לצאת לטיול באירופה או לראות הצגה טובה?
קפיטליזם הוא לא השיטה הטובה ביותר, בדיוק כמו דמוקרטיה, אך היא עדיפה על פני השאר. יש כמובן בעיה כשהשוק נשלט על ידי כמה קבוצות הון אך אז כבר לא מדובר בשוק חופשי, כי שוק חופשי מחייב תחרות ואי-הצטברות של הון בידי מס' קבוצות שליטה. לכן, אמונה במודל השוק החופשי היא דווקא זו שמעודדת אותנו להעלים את קבוצות השליטה שחונקות את התחרות.

1)לגבי השאלה הראשונה חד משמעית , הכוח צריך להיות בידי האנשים(אתה יכול ליצור וועדת חלוקה שתענה על צרכים המיידים לתקופה שעל עד שנה עד שהמערכת החדשה תתחיל לתפקד, תאמין לי שיש מספיק אמצעים לספק לכל אדם מה שהוא צריך בתמורה לעזרה הקטנה ביותר שלו להנאת התהליך),

2)לכן עדיף לתת לאנשי מקצוע אמיתיים(ולא אנשי עסקים ואנשי קריאייטיב,בנקאים,מנהלים כלכליים וגונבי דעת אחרים) רופאים,מדענים,יצרני מזון(כאלה שלא מרעילים אותנו במכוון) ובעלי השכלה מעשית את מירב התקציב בכדי שהידע שלהם ישמש לטובת האנושות ולא יעבור סילוף דרך האליטה ה"קלקלית"(השיבוש במכוון).

3)ברגע שהמערכת החדשה(תהה אשר תהה) תתחיל לנוע אני בטוח שהידע האנושי שבתקווה אז ישמש לטובת האנושות ידע למצוא פתרונות(תעסוקתיים,רוחניים,לימודיים,חוויתיים) עבור הכלל, לכן כל עוד אין פתרון כזה באופק, נדמה לי שעל השאלה הזאת זה יהיה יותר מידי היפוטטי מבחינתי לחפש תשובה אמיתית ועמוקה, סאלמת!
ישן 20-06-2009, 13:13

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "או.קיי, נאמר ומחר נהרוס את כל..."

בואו נרד שניה מהרעיון של סחר חליפין כי זה באמת לא ישים במציאות ובפרק זמן שאנו חיים בו.

אבל אני מציע לשנייכם אם לא ראיתם עדיין את צייטגיסט 2 אז קודם כל תראו, תבואו בראש פתוח ותבינו על מה פרויקט ונוס מדבר בעצם.
תאורטית זהו הפתרון המושלם לשים סוף למה שמכונה כסף! אין כסף = אין עליונות של אף אינדיבידואל על פני האחר, אין כסף = אין פשע וכו...
אז אולי קשה קצת להכנס לתפיסת העולם הזו, במיוחד בשביל אנשים שהם כבר נחשבים למבוססים כיום, הם יעשו הכל כדי להשאר במעמד שלהם
כי מדובר באנשים שמודדים כל ערך של משהו בחיים האלו ע"י כסף, תפיסה שהיא שגויה לחלוטין מהיסוד! כי ברגע שאנשים מתחילים להבדיל אחד
את השני ולמדוד עצמם לפי כסף ולפי הונם אז המצב יהיה גרוע לעד! למה לא? בוא נתחיל סחר חוקי בבני אדם, העשירים יכלו לסחור בעבדים
מהמעמד הנמוך, מזכיר לך משהו? כבר הינו בסיפור הזה, העבדים הכושים בארה"ב, עבדים יהודים במצרים ובכלל עבדים לאורך כל ההיסטוריה.
אף אחד לא יכול לקום ולקבוע חוקים שבגלל שיש לו X כסף הוא שולט באחרים, אבל כרגע המציאות כן כזו כי כשקומץ בנקאים ומשפחות אצולה שולטות
בכלכלה העולמית הם בעצם שולטות חד וחלק באוכלוסיות שלמות! בממשל, במערכת החוק, במערכת התברואה, במדיה, בתאגידים ובהכל!
כל אחד מהגורמים האלו משפיע עליך ובא איתך במגע או אתה בא איתם במגע בכל יום מחייך! אתה תמיד תצרוך מוצרי מזון, אתה תמיד תתעדכן
מהמדיה, אתה תמיד תפחד ותציית לחוק, אתה תמיד תהיה תלוי בכלכלה ובבנקים, אתה תמיד תהיה כפוף לממשל ולמשטר שהוא משליט.
אין כאן עוררין. המערכת שאנו חיים בה היא נראית טובה ומוצלחת במחשב תמימה אבל כשיורדים מתחת לפני השטח מבינים כמה היא מעוותת.

פרויקט וונוס מבחינתי יכל להיות הפתרון הכי מוצלח (אני לא אגיד מושלם כי אפילו ז'אק פרסקו לא אומר את זה) אבל זו בהחלט מערכת יותר מוצלחת
מהמערכת הפיננסית, זה הופך את כל בני האדם שווים, שום דבר לא יבדיל בנייהם, אף אחד לא ישאר מאחור רק בגלל שאין לו אמצעים, אף אחד
לא יקופח וזו תהייה בעצם סוג של מציאות שהכי קרובה לאוטופיה (למרות שאין דבר כזה) אבל כן אולי במצב שבו כולם בשביל אחד ואחד בשביל כולם
יהיה לאנושות יותר זמן ומוטיבציה להפסיק להתעסק בתפל ולהתמקד בעיקר! פיתוח ושיפור כל תחום בחיינו, מדע, רפואה, אסטרונומיה, היסטוריה
טכנולוגיה ומה שרק יעלה על דעתך. דברים שבמצב הנוכחי אתה לא יכול בכלל, כי אתה צריך כסף בכל דבר אשר תפנהת אתה רוצה לעשות מחקר רפואי?
תביא כסף לפתיחת מעבדה ולהתחלת המחקר! אתה רוצה להמציא משהו? תביא כסף כדי לרשום פטנט! אתה רוצה לחקור את החלל? תביא כסף
כדי שתוכל להקים מצפה כוכבים ולקנות את הציוד הדרוש! אתה מבין? כל דבר תלוי בכסף. אתה יכול להיות האדם הכי מבריק הכי גאון וכל יום להתעורר
עם 1001 רעיונות לפיתוח המין האנושי ב1001 מישורים, אבל אם אין לך כסף אז הכל ישאר כתאוריות חסרות ערך בראשך בלבד! זה המצב שאנו חיים
בו היום, מתן ההזדמנויות הוא לא זהה לכולם, משהו עוצר אותך והמשהו הזה הוא הבורג הקטן שיקבע אם המכונה שלך תפעל או לא.

אבל כל עוד אנו חיים בחברה שבה העליונות ניתנת רק לבעלי הממון והכוח, אז אנחנו משועבדים ונמשיך להיות משועבדים למערכת הזו! אני לא אומר
שפרויקט ונוס נראה לי מושלם כי אלוהים יודע מה באמת האג'נדה של ז'אק פרסקו הזה, גם הוא נראה לי זקן מטורף ששייך או אולי היה שייך לקבוצת
סוד כזו או אחרת בעבר, פתאום נגלה בכלל שהוא מהאילומנתי, מה אז? גם ממציא חזון מסויים שיגרור אחריו אנשים והוא יתפס בענייהם כסוג של מנהיג
יכול לנצל את המצב לטובתו, אי אפשר לדעת מי נביא שקר ומי נביא אמת בקטע הזה, אנשים מסויימים מחפשים להוביל, אנשים מסויימים (הרוב הגדול)
מחפשים מישהו שיוביל אותם, זה ההבדל הקטן שמבדיל בין בני האדם, לא כולם בנויים להוביל! גם אלו שבנויים להוביל לא בהכרח ירצו בטובת הכלל
בסופו של דבר כשהם יבינו איזה כוח יש בידייהם, גם הם יכולים להסתנוור מהתהילה ומהכוח ולחפש אחר עוד ועוד כוח... זה טבע האדם לצערנו.

ישן 20-06-2009, 14:18
צלמית המשתמש של הקרדינל

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי iceman4ever שמתחילה ב "בואו נרד שניה מהרעיון של סחר..."

באתי עם ראש פתוח, ראיתי ואני לא מסכים. הנה אתר נהדר שיסביר שמאיזו סיבה זייטגיסט משקרים לנו בלי בושה מתחילתו של הסרט.

פרוייקט וונוס מציע מהפכה טכנולוגית וחברתית שתונע על ידי כלכלה שמבוססת על משאבים. הם מציעים שבמקום המערכת הכספית הנוכחית, אנחנו פשוט נשתמש במשאבים לפי הצורך.
הרעיון הזה נורא נחמד, אך כבר כמה אלפי שנים שבני אדם משמידים אחד את השני בשביל משאבים. אפילו הקונספירטורים טוענים את זה: ארה"ב פעלה פעמיים נגד עירק בשביל נפט, אומות בעולם העתיק נלחמו אחת בשנייה בשביל שטחי מרעה וחקלאות וכו'. כדי שהאוטופיה שלהם תתאפשר, יש צורך בממשל עולמי שיחלק את המשאבים בהתאם לצרכיהם אך כאן אנחנו שוב מגיעים לאותה נקודה בעייתית: מי מבטיח לנו שהממשל העולמי שיווצר יחלק את עוגת המשאבים כמו שצריך? שאומות בכלל יהיו מוכנות לוותר על משאבים בשביל אחרים? שום דבר.

ישן 20-06-2009, 14:43

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "באתי עם ראש פתוח, ראיתי ואני..."

אה תודה על הלינק, זה טוב בנוסף ללינקים שאני צירפתי בפוסט הראשי, כי כמו שהבנת למרות שאהבתי את החזון של פרויקט וונוס אני גם סקפטי באותה המידה.

ידוע לך מי עומד מאחורי האתר הזה? אולי זה כמו חדשות המיינסטרים ששוללות תאוריות קשר כמו ערוץ החדשות שקטל את הסרט lose change?

ציטוט:
אך כאן אנחנו שוב מגיעים לאותה נקודה בעייתית: מי מבטיח לנו שהממשל העולמי שיווצר יחלק את עוגת המשאבים כמו שצריך? שאומות בכלל יהיו מוכנות לוותר על משאבים בשביל אחרים? שום דבר.

זה מה שמדאיג אותך? אותי מדאיג כל הקטע של דילול האוכלוסיה לפחות מ80% ממה שהוא כיום.
אותי מדאיג שאותם האליטות הם נרקיסיסטים חולי שליטה שמעוניינים לשלוט בעדר בצורה נוקשה.
אותי מדאיג שהם החליטו שהם יותר חכמים, אינטילגנטים מאיתנו ושיש להם את הזכות להיות עליונים על פנינו.
אותי מדאיג שהאהבה שלהם והחמדנות לכסף סיוורה אותם וגרמה להם קצת לאבד את שפיותם ולהתייחס לשאר האוכלוסיה כחסרי חשיבות.
אותי מדאיג הסגידה הפגאנית שלהם לטבע והמיסוי הירוק שלאט לאט יוריד את האדם למצב שהוא יותר נחות מאבן או גזע עץ או פרח.

בקיצור הבנת אותי, גם אם אלו דברים שנשמעים מפוקפקים לא כדאי לזלזל בהם, מאחר ולא רק בצייטגיסט מציגים אותם, גם אלכס ג'ונס דן על זה שוב ושוב בסרטים שלו,
גם קונספירטורים ולוחמי חופש אחרים דנים על זה וזה משהו שבלט כמעט בכל סרט שראיתי מאשכול הבקשות ומשיטוטים ברשת.

נקווה שלא נצטרך להגיע לזה... לא אכפת לי איזו שיטת ממשל תבוא עלינו העיקר שיהיה דגש על חירות, חופש פעולה ופרטיות! מה שכרגע ארה"ב בריטניה האיחוד האירופי והאו"מ לא כ"כ מתייחסים אליו..

ישן 20-06-2009, 14:52
צלמית המשתמש של הקרדינל

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי iceman4ever שמתחילה ב "אה תודה על הלינק, זה טוב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי iceman4ever
אותי מדאיג כל הקטע של דילול האוכלוסיה לפחות מ80% ממה שהוא כיום.
אותי מדאיג שאותם האליטות הם נרקיסיסטים חולי שליטה שמעוניינים לשלוט בעדר בצורה נוקשה.
אותי מדאיג שהם החליטו שהם יותר חכמים, אינטילגנטים מאיתנו ושיש להם את הזכות להיות עליונים על פנינו.
אותי מדאיג שהאהבה שלהם והחמדנות לכסף סיוורה אותם וגרמה להם קצת לאבד את שפיותם ולהתייחס לשאר האוכלוסיה כחסרי חשיבות.
אותי מדאיג הסגידה הפגאנית שלהם לטבע והמיסוי הירוק שלאט לאט יוריד את האדם למצב שהוא יותר נחות מאבן או גזע עץ או פרח.

תסתכל רגע על מה פרוייקט וונוס מדבר, על מה זייטגיסט מדבר: החברה חולה, כדור הארץ חולה, בני האדם כיום הם טיפשים מכדי להתקדם הלאה. הם מציירים לנו לעומת זאת מהפכה חברתית, השתלטות טכנולוגית על כל תחומי החיים שלנו והפיכת האנושות לתרבותית יותר.
אני יותר ויותר בטוח שזייטגיסט הם חלק מהסדר החדש, שפרוייקט וונוס הוא בעצם הצצה לתוכניות של האליטה, שמה שהם מציירים לנו הוא הפגאניות החולנית שרוצה להעלים כל קווי גבול על ידי "אתחול" של המערכת ורק על ידי מחיקת רוב העולם המהפכה שהם מציעים תהיה אפשרית!

ישן 20-06-2009, 15:30

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "[QUOTE=iceman4ever] אותי..."

בדיוק בגלל הסיבה הזו דאגתי לנסות לפתוח אשכול נייטרלי במידה מסויימת לגבי הסרט על אף שאהבתי בו כמה דברים, אני עדיין משוכנע
שזו פרופוגנדה של הNWO בכבודם ובעצמם, גם דאגתי להדגיש את זה בכותרת הפוסט. יתרה מכך, אני לא אתפלא אם כל מי שמספיק
תמים ואין בו טיפה של סקפטיות יכנס לאתר וירשם בשמחה לפרוייקט עם שמו האמיתי, מה שיקל על הNWO לתת למתנגדים הפוטנציאליים
שלהם לבוא אלייהם מיוזמתם ולהרשם לאלטרנטיבה אחרת כיביכול. מלכודת דבש אתה יודע... אחרת גם אני הייתי נרשם אם זה היה
נראה לי כזה מבטיח ותמים, אבל לא! אני סקפטי מטבעי וגם אם יבטיחו לי 100% אוטופיה ויספקו הוכחות, עדיין אהיה סקפטי..

הדבר היחיד שכן נתן לי תקווה שלא מדובר במזימה של הNWO זה שז'אק פרסקו טוען שלפי החזון שלו כשהאנשות תגיע לתבוסה מלאה
על גבי היבשה אז יש לו חזון לערים צפות, ערים תת ימיים וכו'.. במקום להפטר מהאוכלוסיה ולדלל אותה הוא מציג אלטרנטיבה
אחרת ולא רק על היבשה, אז זה משהו שהייתי שמח לדעת שהNWO יעשו במקום לדלל את האוכלוסיה שבעני זה הפתרון הכי קל מצידם
הרי מה יותר פשוט מלהפטר מהבעיה מאשר לנסות לטפל בה בצורה מתחשבת? אז כן אני שותף לדעתך במידה מסויימת וסקפטי כמוך.
ושוב - זו בדיוק הייתה מטרת האשכול, אני שמח שעזרת להבהיר נקודה זו.

ישן 21-06-2009, 16:58
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "בתחילת הסרט מציגים בפנינו את..."

אני עדיין מנסה להבין איפה החלק שמפריך את הטענה הזו, כל מה שראיתי באתר, היא טענת נגד שאינה מבוססת,
בעוד שבסרט הטענה מבוססת באמצעות המסמך או חוברת אם תרצה, שמוצגת בסרט.

מה שקורה דה פקטו לכספי המיסים זה שהם מועלמים, בכמויות מאסיביות,
הם ניתנו למטרות של תוכנית ההצלה, כשלמעשה אף אחד לא עושה עם זה כלום, וממשיכים לבקש עוד.

מישהו חישב ובדק שעם כל הטריליונים (ב-ט') שניתנו לתוכנית ההצלה עד היום מכספי המיסים,
אפשר היה לשלם את כל המשכנתאות, כל החובות, וכל צרכי האשראי של כל אזרחי ארה"ב,
במקום זה ארה"ב, מדפיסה עוד ועוד כסף, גורמת לפיחות של הערך המוניטרי של הדולר, ובמילים אחרות מרסקת אותו.

אני לא טוען שכל מה שפיטר ג'וזף מוציא מהפה שלו היא תורה מסיני,
אני גם לא בטוח שאלכס ג'ונס לגמרי מגבה את הסרטים שלו, אבל איפה ההוכחה לכך שהדברים בסרט מופרכים?

דווקא מכל הידיעות שסובבות סביב הפדרל ריזרב ותוכנית "ההצלה" השרלטנית של אובאמה,
זה הרבה יותר הגיוני לקבל את הדברים שנאמרים בסרט, ומסתמכים על חוברת כזו או אחרת שהוציא הפדרל ריזרב,
מאשר להסתמך על דברים בעלמא, שנכתבו באיזה אתר דמוי ויקיפדיה, באופן אנונימי וללא שום סימוכין.
ישן 22-06-2009, 11:57

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "סתם שאלה, לא הבנתי מה גרם לכם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lance
סתם שאלה, לא הבנתי מה גרם לכם ללכת שבי בהתלהבות כזו אחר הטענות של אותו אתר אלמוני, אשמח לדעת

לאנס ידידי, כבר ציינתי כאן באשכול את העובדה שהיו כמה מהדורות חדשות בארה"ב שהציגו והזכירו את הסרט Lose Change כסרט קונספירציה לא מציאותי ומנותק מהמציאות, כבר ראינו את בוש בכבודו ובעצמו מופיע בתקשורת וצוחק בעקיפין על הקונספירטורים באשר הם לגבי ה911.

מי כמונו ידוע (לצערנו) שזה הכי קל לקום ולשלול קונספירציה במיוחד כשהנמענים הכי טובים שלך זה העדר הטיפש שמאמין רק לתקשורת המיינסטרימית. אז גם אם קמו להם כמה אתרים, מרצים ומתנגדי קונספירצות כאלו ואחרות שמתיימרים להראות אמינים בעיני הציבור, אל תתפלא! כי כמו שציינתי כאן באשכול זה יכול לקרות בקלות! אז אני נייטרלי עם דעתי כלפי צייטגייסט 2, אני חושב שחציו הראשון של הסרט עושה יופי של עבודת הסברה לגבי הפדרל ריזרב! גם אם באתר הנ"ל שסיפק הקרדינל יש הוכחות שהסרט מטעה עדיין אני סקפטי מכאן ומכאן.

מה שאני אישית חושד שלא הקטע עם הפדרל ריזרב הוא מה שחשוב, אלא שפרויקט וונוס בכבודו ובעצמו שמתיימר להיות הפתרון האולטימטיבי לשיעבוד של האנושות כפי שאנו מכירים אותה כיום הוא סוג של פרופוגנדה של הNWO בכבודם ובעצמם! מה שבאמת יבאס אותי כי די אהבתי את הרעיון וגם הקטע בסוף שהם מנסים "להמריד" את הציבור כנגד המערכת הקיימת הוא באמת מעניין, אל תתגייסו, אל תעברו שטיפת מוח, אל תצרכו מידע רק מהתקשורת המיינסטרימית, תחפשו מידע אלטרנטיבי וכו...

זה משהו שעדיין לא ברור לי, מצד אחד זה נראה כמו פרופוגנדה של הNWO מצד שני יש בסרט מלא דברים שמתנגדים אם האידיאולוגיה של הNWO.. אז אני עדיין מחפש הוכחות מוצקות יותר מסתם אתרים "אמינים".

אבל זה שהציבור הוא עצלן מכדי לבדוק משהו, זה לא חדש, גם הNWO יכולים להשתמש בזה וגם הקונספירטורים עצמם, השאלה לאיזו מטרה?

נערך לאחרונה ע"י iceman4ever בתאריך 22-06-2009 בשעה 11:59.
ישן 21-07-2009, 23:07
  NWORESISTER NWORESISTER אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי iceman4ever שמתחילה ב "Zeitgeist Addendum - ביקורת, חוות דעת והאם מדובר בפרופוגנדה של NWO? אולי כן ואולי לא."

אני זוכר איך אחרי התאומים כולם חזו ירידת מניות קיצונית כי בכל זאת. זאת מרכז הסחר העולמי שנפל פה. ול''הפתעתם'' של כולם היו דווקא עליות במניות. אנשים אשכרה הרוויחו מזה.

זה התחבר לי אחרי שראיתי את זיגיסט

ואני יגיד לכם עוד משהו על הסרט זיגיסט. אני לא חושב שהרבה האמינו כולל אני. שלפחות בעניין מלחמת העולם הראשונה והשנייה מדובר בקונספירציות. לדעתי לפחות הם לא היו כאלה בכלל. בניגוד להמצאת האיום העיראקי והמלחמה בטרור שלא מתקדמת לכלום. גרמניה היתה באמת כוח מפחיד בשתי המלחמות האלה שלולא צבא ארה''ב היה משתלט על העולם. אז לדעתי הם לפחות לא היו קונספירציות מתוכננות. וגם עם הם כן היו אז יצא מזה התועלת. המשטר הנאצי נפל. זאת לא היתה מלחמת שווא. זאת היתה מלחמה שבאמת היו בה תוצאות

אני כן חושב שהממשל נהיה מושחת אחר כך. ואחר כך התחילו המלחמות האלה עם מבוי סתום סטייל ויאטנם,עיראק,אפגניסטן ללא שום אויב אמיתי. לחלק השני של הסרט שמדבר על מלחמת ויאטנם ומעלה אני מאמין.

לחלק הראשון לא כל כך. גם עם היתה קונספירציה בכניסה למלחמה של ארה''ב בסופו של דבר זה הוביל לתוצאות טובות.

נערך לאחרונה ע"י NWORESISTER בתאריך 21-07-2009 בשעה 23:17.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:27

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר