לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-06-2009, 18:21
  ishaicohen ishaicohen אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.07
שעת האפס

יצא לא לצפות לפני שעה ב-DVD תוכנית בשם "שעת האפס"

אני מודה, בכיתי (כמה דמעות) וכשאתם תצפו בזה, גם אתם תזילו דמעה
אני לא אדם דתי אני מודה, אבל אחרי שצפיתי בתוכנית הזאת הייתי חסר מילים...
ואני עדיין חסר מילים

בכמה מילים אני אומר שמדובר שם על הקשר בין ישראל לבין הערבים ולבין התנ"ך

לאחר חיפוש באינטרנט מצאתי שאפשר לצפות בצפייה ישירה
זה סרט מאוד פטריוטי ואני מקווה שתהנו כמו שאני נהנתי !

קישור לצפייה ישירה
לא די שיידע מפקד את מלאכתו. עליו להיות אוהב את האדם, שחיי הפקוד שלו יהיו יקרים לו והחייל שנשלח אליו יהיה יקר לו, שיאהב אותו. רק מפקד כזה ימצא בפקודיו את מסירות-הנפש שתלכם לכל אשר ישלח אותם. אם המפקדים יעוררו את האמון, את הדבקות ואת האהבה בחיילים שלהם-אזי תדע כל אם עבריה כי הפקידה את גורל בניה בידי המפקדים הראויים לכך.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i44.tinypic.com/bdqhi0.jpg]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-06-2009, 12:19
  ishaicohen ishaicohen אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.07
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי op9090 שמתחילה ב ""כל העובדות המובאות הינן..."

אין לי כוח ומספיק כוסות קפה כדי להתווכח על עצם קיומו של אלוהים ובריאת העולם

אבל

אני יהודי
אתה יהודי
וזה שצחק למטה יהודי

אסור לנו היהודים להתכחש למסורת שלנו
לא די שיידע מפקד את מלאכתו. עליו להיות אוהב את האדם, שחיי הפקוד שלו יהיו יקרים לו והחייל שנשלח אליו יהיה יקר לו, שיאהב אותו. רק מפקד כזה ימצא בפקודיו את מסירות-הנפש שתלכם לכל אשר ישלח אותם. אם המפקדים יעוררו את האמון, את הדבקות ואת האהבה בחיילים שלהם-אזי תדע כל אם עבריה כי הפקידה את גורל בניה בידי המפקדים הראויים לכך.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i44.tinypic.com/bdqhi0.jpg]

ישן 21-06-2009, 22:27
  maguse maguse אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.01.05
כמה תיקונים
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "שמוש בספר התנ"ך לתעמולה זולה"

1) לא הפכנו לעם בארץ ישראל, הפכנו לעם במדבר.
2) זכותנו לארץ ישראל היא מולדת? בן גוריון לא נולד בארץ ישראל, ואלפיים שנה אחורה לא היה שום שלטון יהודי בארץ ישראל. בגלל שהיינו בארץ ישראל לפני אלפיים שנה יש לנו זכות להיות בה גם היום? ואם אתה הולך אלפיים שנה לך גם שלושת אלפים שנה ואז גם אנחנו לא היינו פה.. כמו שלקחנו אנחנו מאחרים ככה לקחו מאיתנו.
3) אין שום פשרה שתבטיח את קיומך פה. מאחר והפשרה היחידה שהצד השני מוכן להתפשר עליה היא יפו ירושלים גליל שומרון ויהודה וכל "פלסטין" בידיים שלו, ואתה וכולנו בים.
4) עין לעיל 3, זה גם הגבולות היחידים המוכרים ע"י הצד השני.

אלון,
אם אתה לא מאמין בבורא, ולא בדת, מה יש להוקיר במסורת? הרי ללא האמונה בה' ובתורתו המסורת זה סתם אוסף מנהגים מומצאים שונים ומשונים, ומה יש לכבד פה?
איך אפשר להוקיר את המסורת אבל לא להאמין בה'.. לא מובן לי..
(אני לא אומר לא להוקיר את המסורת, אלא אם אתה כבר מוקיר, אפשר לצפות שתחשוב קצת לפני שאתה מזלזל בתורה במצוות ובבורא עולם..)
ישן 22-06-2009, 00:52
  maguse maguse אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.01.05
תגיד
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי op9090 שמתחילה ב "[QUOTE]איך אפשר להוקיר את..."

כשאתה יושב באוטובוס, ועולה זקן/זקנה/אישה מבוגרת/אישה בהריון וכו', אתה קם בשביל שהם יוכלו לשבת?

איך שאלתך קשורה לדיון? אתה מנסה להשוות בין המסורת היהודית לבין עמידה בצפירה, וממילא כמו שאדם עומד בצפירה בלי קשר לאמונה בה' ככה הוא יכול לכבד את המסורת היהודית בלי להאמין בתורה ובה'?

על זה כבר אמרתי שבאמת הצפירה אין לה שום קשר לתורה וממילא לא צריך לכבד את התורה כדי לעמוד בצפירה, אבל המוסרת היהודית כולה בנויה ומושתתת על התורה ועל האמונה בבורא עולם, וממילא מי שמזלזל בזאת מה יש לו לכבד במסורת.. או לחלופין, מי שמכבד את המסורת איך הוא יכול לזלזל בתורה ובאמונה בבורא עולם.
(וזה בלי להכנס לדיון עצמו על כל אלו שאומרים בפיהם שאין בורא לעולם שהם סותרים את עצמם, וכבר גדולי מדענים אומרים בפה מלא שיש בורא לעולם...)
ישן 22-06-2009, 07:59
  op9090 op9090 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.07
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי maguse שמתחילה ב "תגיד"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי maguse
כשאתה יושב באוטובוס, ועולה זקן/זקנה/אישה מבוגרת/אישה בהריון וכו', אתה קם בשביל שהם יוכלו לשבת?

איך שאלתך קשורה לדיון? אתה מנסה להשוות בין המסורת היהודית לבין עמידה בצפירה, וממילא כמו שאדם עומד בצפירה בלי קשר לאמונה בה' ככה הוא יכול לכבד את המסורת היהודית בלי להאמין בתורה ובה'?

על זה כבר אמרתי שבאמת הצפירה אין לה שום קשר לתורה וממילא לא צריך לכבד את התורה כדי לעמוד בצפירה, אבל המוסרת היהודית כולה בנויה ומושתתת על התורה ועל האמונה בבורא עולם, וממילא מי שמזלזל בזאת מה יש לו לכבד במסורת.. או לחלופין, מי שמכבד את המסורת איך הוא יכול לזלזל בתורה ובאמונה בבורא עולם.
(וזה בלי להכנס לדיון עצמו על כל אלו שאומרים בפיהם שאין בורא לעולם שהם סותרים את עצמם, וכבר גדולי מדענים אומרים בפה מלא שיש בורא לעולם...)

אני משווה בין מנהגי עם ישראל כיום לבין המשך המנהגים מהעבר
אני מכבד את המסורת של העם הזה ללא קשר לאלוהים כזה או אחר, אני לא צריך להאמין שאלוהים היה לצידי הלוחמים היהודים בזמן ממלכת יהודה וישראל כמו שאני לא מאמין שאלוהים היה לצד הלוחמים במלחמות מדינת ישראל החדשה, אבל בכול זאת אני כן יצין את נצחון מרד בר כוכבה כחג כמו שאני יצין את יום העצמאות כחג.

תפריד בין מסורת העם היהודי לבין הדת היהודית, למרות שזה נראה לך אותו דבר, יש אנשים ( ואני בתוכם ) שלא מאמנים בניסים ונפלאות, במלאכים ושדים ומפלצות ספגטי מעופפות אלה רק בדאגה הדדית לבני עמנו היהודים.
ישן 22-06-2009, 06:39
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
התייחסות
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי maguse שמתחילה ב "כמה תיקונים"

1) לא הפכנו לעם בארץ ישראל, הפכנו לעם במדבר.
====== בני ישראל נכנסו לארץ ישראל שבטים שבטים והתמקמו בה כשבטים ולא כעם. רק בשלבים מאוחרים יותר התגבש משהו היכול להקרא עם, למרות שהמסגרת השבטית נותרה.
2) זכותנו לארץ ישראל היא מולדת?
===== זכות מולדת ( מלשון לידה - לידתו של עם)
3) אין שום פשרה שתבטיח את קיומך פה. מאחר והפשרה היחידה שהצד השני מוכן להתפשר עליה היא יפו ירושלים גליל שומרון ויהודה וכל "פלסטין" בידיים שלו, ואתה וכולנו בים.
====== אם אתה יוצא מההנחה הזאת אכן לא תהיה פשרה. כך חשבנו גם לגבי מדינות ערב האחרות, שעם שתיים מהן קיים הסכם שלום ועם מרבית האחרות קיימים קשרים גלויים או סמויים. לא לעולם יכולים כולם לחיות בצד החרב ומגיע הזמן שההגיון גובר אפילו על השנאה.
4) עין לעיל 3, זה גם הגבולות היחידים המוכרים ע"י הצד השני.
====== אם זה המצב שיחכו עד שירגעו.

אלון,
אם אתה לא מאמין בבורא, ולא בדת, מה יש להוקיר במסורת?
===== המסורת שלי הם ספורי ההיסטוריה ( אפילו שבחלקם מוטים בהתאם לצרכי השליטים דאז), התרבות המתקדמת והמפותחת, מאז ועד היום. אינני צריך את האל (כל אל) על מנת לבסס את קיומי בארץ הזאת. העובדה שעם ישראל שרד (נכון בעיקר בגלל האמונה) יצרה מצב אל-חזור ועם זקוק למדינה ומדינת ישראל בתוככי ארץ ישראל היא המקום היחיד עבורו.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:24

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר