לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-06-2009, 12:33
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
אחרון חביב, גם בא"ח הנח"ל ייפרד מהאוהלים

החיילים ירקרקי הכומתה יעברו לגור במבני קבע בתוך ארבע שנים - ובכך יישרו קו עם יתר המחנות בפקמ"ז. הלוחמים מרוצים: סוף-סוף יפסיק להיות לנו קר בלילה

יהלי סער

בסיס האימונים של חטיבת הנח"ל, האחרון מבין מחנות פיקוד המרכז בו עדיין ישנים חיילים באוהלים, עתיד לעבור בקרוב מתיחת פנים רצינית. במהלך שיתחיל בחודש הקרוב ויושלם במהלך שנת העבודה 2013, ישופצו תשתיות הבא"ח וחייליו יעברו לגור במבני קבע.

העבודות, שעלותן מוערכת בכארבעה מיליון שקל, יחלו בהחלפת האוהלים בבסיס באוהלים אמריקאיים עמידים מפלסטיק. עד סוף החודש יוצבו במחנה עשרה אוהלים חדשים, ועד סוף השנה הנוכחית ישופצו ויוחלפו התשתיות בחדרי האוכל, במקלחות ובשירותים בבסיס.

לחץ כאן להמשך קריאה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-06-2009, 21:07
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "מדוע בזיון? אין שום דבר רע..."

אני באופן כללי נגד לינה בבא"ח, אבל זה סיפור אחר.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 29-06-2009, 18:15
  painkille painkille אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.08.07
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי roboman שמתחילה ב "זה כן."

אז תן לי לחדש לך.....זה לא אומר שאתה שאתה יורה טוב יותר מהם ,זה גם לא אומר שהכושר שלך טוב משלהם ובטח ובטח שזה לא אומר שום דבר על רמת השדאות היחס לציוד ורמת הכרת התו"ל ..הדבר היחיד שזה אומר הוא שלך לא מפריע(השינה באוהל) ולהם כן כי הם לא רגילים...(דבר שיתאזן עוד שבוע).
אדרבה ,אני מוכן להתערב על כך שאם יבדקו את העניין לעומק יגלו שהם לוחמים יותר טובים ממך כיוון שהם נחו טוב יותר בין אימון לאימון ובמשך היום היו עפוצים פחות מה שגרם להם לירות טוב יותר ,לרוץ מהר יותר וללמוד יותר חומר בפחות זמן(כיוון שאתה היית עסוק בלנקר אחרי לילה עמוס הרפתקאות)

**למען הסר ספק ..גם אני ישנתי בטירונות ובאימון המתקדם שלי באוהלים
ישן 21-06-2009, 21:06
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "אחרון חביב, גם בא"ח הנח"ל ייפרד מהאוהלים"

מדובר בהחלפת גג בלבד - לא יותר מזה. ההבדל היחיד הוא שאוהלים יפסיקו ליפול על אנשים באמצע הלילה (חוויה מרנינה אמנם, אבל במידה..) ויהיה חם יותר בתוכם.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 21-06-2009, 21:15
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי RP. שמתחילה ב "היה גג שאפשר להחליף? ואם כבר..."

הגגות שיש בבאלי"ש כבר יותר מעשור הם גגות פיברגלס עם יריעות אוהל רגילות לחלוטין.

מעבר לזה - ראיתי הרבה יותר אוהל סיירים מאשר אוהל 20 (וטוב שכך).

ישן 23-06-2009, 14:09
צלמית המשתמש של Sharon Avraham
  Sharon Avraham Sharon Avraham אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.11.07
שלח הודעה דרך MSN אל Sharon Avraham
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "אחרון חביב, גם בא"ח הנח"ל ייפרד מהאוהלים"

כבר מעצבן לשמוע את התגובות האלה
בתור אחד שעשה מסלול בנח"ל הייתי שמח לחזור פעם אחת משבוע שטח בלי לראות לפחות 2 אוהלים על הרצפה ובמקום ללכת לישון אחריי שבוע מפרך צריך לעבוד כדיי להרים את הכל.
או שעולים ביום חמישי מהשטח ומחר מתכננים לחזור הביתה לא לגלות שכל המדי א' שלי ספוגים במים מכל החורים שיש באוהלים המסריחים האלה, היו לי הרבה לילות שהיינו ישנים אחד עם השני בשקש"ים כדיי שלא נמות מקור בלילה. מה עוד.. להתעורר באוהל עולה באש זה לא הדבר הכי סימפטי בגלל התנורים הספק מתפקדים שם. וגם בקיץ זה לא הכי כיף לנסות לישון שיש עדר של יטושים בלילה וזבובים ביום. קיצר אוהלים זה חרא תנאים, כל מי שעושה מסלול חי"ר ומעלה נמצא מספיק בשטח ומספיק מחשלים אותו, וואלה הבסיס עצמו צריך להיות מנוחה מכל זה ולא יזיק לחיילים תנאים קצת יותר טובים איפה שמגיע להם.

ישן 29-06-2009, 18:35
  משתמש זכר dvir860 dvir860 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.06.09
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי Zed3 שמתחילה ב ""לוחם פחות מקצועי ממה שיכל..."

"לוחם פחות מקצועי ממה שיכל להיות"

מאיפה הקביעה הזו?
הקביעה הזו באה מראייה שלי על לוחמים משני הסוגים (סוג אחד - ישנים באוהלים, סוג שני- לא ישנים באוהלים) והסתכלות על ההבדל בתפקוד שלהם אחרי האימון המתקדם (אני שייך לסוג הראשון).
למה אצל האמריקאים זה עובד יופי?
אנו לא האמריקאים שיש להם צבא קבע מקצועי (לנו, לצה"ל- יש צבא סדיר+קבע+מילואים).
יש הבדל גדול בין צבא קבע לצבא סדיר.
למה בשריון זה עובד יופי?
בגלל שאני הייתי חי"רניק ואני לא מכיר כ"כ טוב את הטירונות, התפקידים והדרישות של השיריונרים ובאיזה רמה הם צריכים ליהיות, אני לא יכול לענות לך על השאלה הזו.
לא כל דבר צריך לקחת לקיצון.
זה לא דבר קיצוני לדאוג שהלוחמים בעתיד יהיו יותר מקצועיים אפילו על חשבון "תנאים טובים" (מגורי קבע) בסופי שבוע.
כבר אמרתי, יש עלויות יחסית גבוהות באוהלים, תנאים בפירוש לפעמים לא אנושיים.
בעיות תברואה ובעיות בטיחות.
מאיפה הקביעות האלו? אתה היית באוהל בטירונות שאתה יכול להגיד את זה או ששמעת סיפורים מחיילים אחרים?

אני לא נגד תנאים טובים לחיילים, רק שאני נגד תנאים טובים (חדרים ו/או מגורי קבע) לטירונים חירניקים שמיועדים ליהיות לוחמים. הטירונות+האימון מתקדם הם דברים שמשפעים על החיילים בתפקוד שלהם אח"כ בקו (לטובה ולרעה),
תנאים טובים יכולים לבוא אחרי הטירונות והאימון מתקדם בהדרגה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:18

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר