לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-08-2009, 19:02
  rany rany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.09.03
סיפור מהחיים שקרה ליד בכביש שליד הבית
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי BIG BOZ שמתחילה ב "במקרה של תאונה בכביש, נגיד האוטו נכנס בעץ"

קבוצה של נערים (כנראה שתויים - בקבוקי וודקא היו על המושב) נסעו להם ב - 5 בבוקר בכביש שליד ביתי.
כנראה שלקחו את הסיבוב בצורה לא נכונה והרכב התהפך ופגע בעץ (למעשה העץ בלם את הרכב מלהכנס לתוך חצר ביתי - וזה מזלי) .
הרעש העיר אותי משנתי ורצתי מיד החוצה וראיתי את הנערים מחלצים עצמם מהרכב עם שריטות קלות.
אחד מהם הרים טלפון לאביו על מנת לעדכן אותו.
לאחר שניסיתי להוכיח את הנערים על מעשהם אמר לי הנהג (שהתנדנד שיכור כלוט) שאביו כבר מגיע "ויקח את התאונה עליו".
ואכן האב הגיע תוך שניות למקום עם רכב אחר, נתן את הרכב לבנו השיכור וביקש ממנו לעזוב את המקום "לפני שהמשטרה תגיע במקרה" .
הסברתי לו ש"המשטרה לא תגיע במקרה" שכן אני עומד להזעיקם למקום שכן אני חושש שהנהג עלול לגרום לתאונה נוספת כאשר ינהג ברכב של אביו.
התקשרתי למשטרה, הופתעתי , השוטרת אמרה לי כך: "אין נפגעים -אין משטרה" . כשהסברתי לה כקיים חשש שתהייה תאונה נוספת , ענתה לי: "במידה ויהיו נפגעים בתאונה הנוספת - אני מבטיחה שיגיעו שוטרים".
לכן, כפי שציין יובל: סבירות נמוכה שיגיע שוטר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:20

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר