לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-06-2009, 13:27
  DisasterPiece DisasterPiece אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.05.09
אי התפנות על רקע רפואי

אז ככה, מיינו אותי לשיריון.
לא בדיוק מה שרציתי, אף על פי שהפלס"ר מאוד מושך אותי אבל אני לא יכול להסתכן בנפילה לשיריון,
ביקשתי חי"ר במנילה קיבלתי שיריון, עכשיו, יש לי אלרגיה לקרדית האבק, זה הוריד לי את הפרופיל ל82,
אני עדיין כשיר לחי"ר וליחידות החי"ר[ככה אמרו לי, אם מישהו יודע משהו אחר שיאמר לי בבקשה]
להיות בשיריון עם אלרגיה לקרדית האבק זה כמובן אבסורדי, מפני שבטנק עצמו לא אוכל לשבת יותר מפרק זמן מסויים ובטח שלא כל השירות שלי עם האבק בפנים,
השאלה שלי היא, נניח ואני מגיע ביום גיוסי לבקו"ם ומודיע שאני לא מתפנה על רקע רפואי, מביא איתי את המסמכים הדרושים להוכיח שיש לי אלרגיה לאבק, מה התהליך משמה?
מתייחסים אליי כסרבן רגיל? מתי יהיו לי ועדות רפואיות?
קראתי את המסמכים שנכתבו על סירוב פינוי אבל לא היה שם ממש פנייה לענייני אי פינוי מסיבה רפואית.
אשמח אם מישהו\מישהי יוכל \ תוכל לעזור לי בנושא, תודה (:
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-06-2009, 14:32
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי DisasterPiece שמתחילה ב "כרדית האבק הכוונה היא לאבק..."

אם אתה בעצמך אומר שאין קשר בין אבק של שטח לבין אבק בית, תסביר בבקשה שוב למה אתה לא יכול לשבת בטנק?!

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 24-06-2009, 16:56
  משתמש זכר Jesus Christ Jesus Christ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי DisasterPiece שמתחילה ב "אתה בטוח שהוא לא יפריע לשירות..."

האלרגיה הזאת לא תפריע לך לשרת בשום מקום אם תשמור על ניקיון ברמה סבירה בסביבה שאתה נמצא בה (מגורים).
גם אם קיבלת פרופיל 82, משמע שהאלרגיה שלך מתבטאת באופן קל. בטח בנזלת שקופה.
יש סיכוי לא רע שבתנאים בבית שלך אתה תסבול יותר מהתנאים בשטח.
המלצתי היא פשוט לשמור על רמת ניקיון סבירה במגורים שלך בצבא (אם יהיו לך כאלה), וכמובן שתמיד יהיה לך בסביבתך כדורים אנטי-היסטמיניים (לורסטין, אריוס לדוגמא..) וטיפות אף סטרואידיות אם יש לך נזלת (כמו אלרגו..).
אתה יכול לקבל את התרופות האלו כמובן בחינם מהצבא.

וכמובן שאני לא רופא ואני לא מייעץ לך רפואית, אלא נותן לך עצה בתור חובש ואדם שגם סובל מאלרגיה לקרדית אבק הבית. מומלץ גם לפנות לאלרגולוג שיתן את דעתו לפני הגיוס.

נערך לאחרונה ע"י Jesus Christ בתאריך 24-06-2009 בשעה 17:00.
ישן 24-06-2009, 18:25
  דג שמן דג שמן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.06.09
סדר בדברים: מהי קרדית אבק הבית
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DisasterPiece שמתחילה ב "אי התפנות על רקע רפואי"

מתוך ויקיפדיה:
קרדית אבק הבית חיה באזורים ביתיים בלבד, בעלי אחוז לחות הגבוה מ-45% (לחות מיטבית של 75%) וטמפרטורה מיטבית של 35 מעלות צלזיוס, על גבי בגדים, ספרים, ריהוט (ספות, מיטות וכדומה), מצבורי אבק וחפצים אחרים היכולים להמצא בבית.
היא ניזונה בעיקר מקשקשי עור (תאים מתים). קיימים שני זנים עיקריים של קרדית אבק הבית הנפוצים בכל העולם.
בארץ ישראל, בשל הלחות הגבוהה והחום הרב, נפוצה בעיקר באזורי שפלת החוף, שם התנאים הם הטובים ביותר לגידולה. היא נמצאת פחות באזורים היבשים, או הקרים מאוד, אך גם שם היא לעתים קיימת.

מתוך הרשום ניתן לראות כי אין כל קשר בין השרות על טנקים(או על נגשמ"שים, בחי"ר) לבין האלרגיה לקרדית האבק,
מתוך כך החליט צה"ל לקבוע לבעלי רגישות לקרדית אבק הבית פרופיל קרבי, 82

כן, ישנם לוחמים בעלי אלרגיה לקרדית המשרתים כלוחמים, אני אישית מכיר 2 חברים צנחנים ועוד 5 חברים ששרתו איתי כשריונרים.

ע"מ לא להיפגע מהרגישות אתה פרוש צריך לשמור על הניקיון במקום מגוריך ולהמנע מלשהות בבונקרים מיושנים כמו בקו ברמת-הגולן.
אין כל הבדל בין חי"רניק לשיריונר בעניין.

גיוס קל,
ברעות שריונאים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:43

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר