לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-06-2009, 19:44
  remolus remolus אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.07
NWO בראייה אישית

שלום לכל חברי הפורום.
אתחיל בזה שזו פעם ראשונה שאני כותב בפורום זה , עד כה אני נהנה לקרוא ולהעמיק בנושאי הפורום. נחשפתי לפורום לראשונה לפני מספר חודשים אך עוד לפני שנחשפתי אליו התעניינתי בנוגע לכמה אירועים שקרו וקורים , החל מתאוריית הקונספרציה על רצח רבין , עד לNWO אשר תופס תאוצה.
לNWO נחשפתי בפורום זה , אודה שבהתחלה לא ייחסתי לזה עניין רב (לא שללתי) אך כיום אני מאמין שיש ביסוס די מוצק לתאוריות הקשורות בנושא.
כיום אנ נמצא בארה"ב (טיול אחרי צבא ) וכישראלי שהגיע למדינה ענקית בפעם הראשונה וכמובן עם הסתכלות שונה על החיים פה יש לי רשמים על כל ההתנהלות של המדינה בכלל והאזרח האמריקאי בפרט.
בגדול , יש תחושה שהחיים דיי מכוונים וחד גונים. האזרח האמריקאי חי כביכול בצורה די מושלמת עם כל מה שאדם יכול היה לבקש. אך הגבולות לידע ולמידע אשר יש בידיהם של האזרחים הוא ברור לעין.
דוגמא פשוטה אשר הייתי רוצה להעלות היא הקניות במרכולים הגדולים. כל מי שהיה בארה"ב קרוה לוודאי מכיר את הWALL MART או את הPUBLIX , BEST BUY ודומיהם , מרכולים עצומים המאכלסים בתוכם כל מה שצריך על מנת לחיות , הפרושים ברחבי היבשת. הבעיה כאן לדעתי היא שאזרחי ארה"ב מוכוונים בעל כורחם לקנות במקומות אלו ולצרוך את שירותיהם , כי מי שלא ייקנה לא יהיה לו ויישאר בלי ובעצם לא יהיה חלק מהכלל, והרי הכלל הוא החלק הארי שפועל נכון ואסור להיות אאוטסיידר ושונה. אך בסופו של דבר , הכלל הזה , אזרחי ארה"ב הפשוטים , משרתים מטרה הנעלה מהם , משמנים ומניעים את גלגלי השיניים...
דוגמא זו היא דומא קטנה המצביעה על תהליכים סמויים וגלויים בחברה ולהשקפתי מצביעים על הולכת האדם בדרך נבחרת.

עד כה התרשמותי , מעניין מה טומן לנו העתיד.

תגובות ייתקבלו בברכה , יופ טוב לכולם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-06-2009, 12:03
  iceman4ever iceman4ever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי remolus שמתחילה ב "NWO בראייה אישית"

ברוך הבא, נחמד לראות עוד אחד שהתעורר בדיוק ומפהק

לגבי תופעת העדר - אין מה לעשות ידידי, כל גוף בעל אינטרסים עיסקיים יגלה במוקדם או במאוחר ששיטת הפילוח הנכונה היא שליטה בעדר,
זה למה אתה רואה בכל מקום "מועדון חברים" וכרטיס חבר וכל השטויות האלו, זה נועד כדי להכניס עוד אחד למאגר הלקוחות, לתת אלשייה של מבצעים והטבות
לכל כבשה בעדר וכך בעצם לקנות את ליבה בשיא המניפולציה. מחקרים בהחלט הוכיחו שאנשים נוטים לחפש את הקיבוציות, כולם מעדיפים
להיות בתוך קבוצה מוסיימת, לא הרבה אנשים אוהבים להתנהג כאינדיבידואל. למרות שכל אחד מתנהג אחרת וזה תמיד משתנה.

אז זה לא משנה אם אתה בעל עסק, בעל מרכול גדול , ממשל או חבר בNWO, אתה תמיד תלך לפי מה שכבר מוכח ועובד בשטח כדי לשלוט ולהוביל את העדר,
כי אם האוכלוסיה שלך מורכבת מקבוצות (עדרים קטנים) אז סביר להניח שיש גם קבוצות עדר שמזדהות זו עם זו, מה שיוצר עדר עוד יותר גדול ואם אתה מגלה מה
מניע אותם אתה בהחלט יכול להשתמש בזה כדי לעשות איתם מה שאתה רוצה..

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:38

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר