לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-04-2005, 10:46
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
"טובתן של רשעים רעה היא אצל הצדיקים"

חכמנו ז"ל אמרו "טובתן של רשעים" (אם הרשעים כבר עושים טובה), "רעה היא אצל הצדיקים". גם אמרו רבותינו ז"ל "וחסד לעומים חטאת", שכל צדקה וחסד שאומות העולם עושים, זה עצמו חטא. (יוצאים מהכלל הם אלו שהם חסידי עומות העולם שבפנים בנפש הם מהות אחרת..).

לפני כשנה לערך ערבי נפגע בתאונה והמשפחה שלו תרמה את האברים להצלת חיים.

השמאל היו מאושרים עד עמקי נשמתם, ואיך לא? הנה יש ערבים שתורמים אברים ומצילים חיים. זה היה משהו שאסור היה להפריע את השמחה שלהם. לאף אחד לא עלה בראש, גם לימניים ביותר, כולל אותי שאין לשמוח ולחגוג.

אבל השמחה הייתה מוקדמת מדי. עכשיו גורמים שונים בעולם הערבי מפיצים סיפורים אנטישמיים נגד העם היהודי הכול על חשבון הסיפור ההוא של ערבי שתרם אברים.

"הישראלים מגדלים ילדים פלשתינים כדי להשתמש באיברים שלהם"
http://www.nfc.co.il/archive/001-D-...ml?tag=11-40-07

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 03-04-2005 בשעה 10:52.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-04-2005, 10:55
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

הסיפורים האלו התחילו להתגלגל אחרי תרומת האברים
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי קופדנוטס שמתחילה ב "שלוש שאלות"

גם לפני שנה היו אנטישמיים, וגם לפני שנתיים, אבל אז היו להם סיפורים אחרים.

היהודים אינם מחפשים לעשות תעמולה זדונית ומרושעת.

(הפעם האחרונה שהייתה אכן תעמולה זדונית ומרושעת על ידי יהודים (כנראה ערב רב), זה בעת שערבים שדדו ערבי אחר, וקבוצת אנשי שב"כ הטילו את האשמה על כלל היהודים בני עמם ובמיוחד המתנחלים. זה היה כשנה לפני רצח רבין שלא ידעו שאבישי רביב הוא פרובוקטור של השב"כ. זה היה אז תחלת דרכו של רביב).

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 03-04-2005 בשעה 10:58.
ישן 03-04-2005, 12:02
  סולידי,ספונטני,רגיש סולידי,ספונטני,רגיש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.04
רגע, רגע, אני חושבת שהבנתי אותך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב ""טובתן של רשעים רעה היא אצל הצדיקים""

יש פה רשימה ארוכה של אשמים,
ראשית מי שנטל את חיי הערבי ואח"כ משפחתו, כיצד בכלל חשבה על תרומת אברים.
ולא נתמקד רק בצד אחד, חלילה. מרכז ההשתלות, הכיצד הסכים לקבל תרומה זו, והאם יידע את המושתל לאיזה אומה משתייכים האברים הנתרמים? ואם יידע, אזי המושתל הוא האשם הסופי - הוא הסכים לקבל את התרומה. איזו אגואיזם טהור, הוא רצה לחיות ולא בחל באברים.
ישמרני ויצילני, זה לא המקרה היחיד.
מה אדוני מציע, כדי לפתור את הבעיה הנוראית הזו? להחזיר את האיברים? אולי אם נחזיר את האיברים הפצת הסיפורים תגמר? לתת ליהודים טובים לגסוס לאט, תוך כדי סבל נוראי והעיקר שלא יקבלו איברים ממישהו, שאינו משתייך לדתם?

אני מוצאת את ההקדמה לקישור כמבחילה. סיפורים ועלילות תמיד היו, וסביר להניח, ימשיכו להופיע. בכל פעם נגלה שיכלול אנטישמי חדש. מה גם, שעד עתה אחרי קריאה שוב ושוב, לא הבנתי איך קישרת את הסיפור הספציפי הזה לכתבה.
משפחת התורם עשתה מעשה אצילי, וראוי, שנעודד את כולם, לנהוג כמותם. להתעלם מהגזענות והאנטישמיות (משני הכיוונים) באשר הן ולהציל חיי אדם ללא הבדל מין, דת וגזע.

נ.ב. תודיע לי בהקדם מה לעשות עם אדם, שעבר השתלת איברים מתורם נוצרי.

בוקר טוב.

תודה ל AVIV-Y על החתימה ושדרוגה.

ישן 03-04-2005, 12:14
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

שלא נזדקק לזה.
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "אז אם חו"ח מישהו ממשפחתך יזדקק לתרומת איבר"

ובכל אופן הצהלות אז והפרסומים בעקבות זה היו לגמרי מיותרות. ייתכן שצריכים להתייחס כאילו הם לא קיימים, ולא לבדוק בכלל להתאמה איתם. כאילו לא קיימת כזאת אופציה לקחת מהם. בדיוק כמו שלא לוקחים מנפגעי איידס. מוותרים על זה. לא לכל דבר יש פתרונות. גם למוות אין פתרונות.

אני לכשעצמי עכשיו שאני רואה במה זה כרוך, אם זה היה קורה לי רחמנא ליצלן, הייתי מוותר על דבר כזה, ומעדיף לא להמשיך לחיות עם תחושה הנוראית הזו. על אחרים אני לא בעל הבית לחיים שלהם.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 03-04-2005 בשעה 12:16.
ישן 03-04-2005, 19:32
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
מעולם לא ראיתי הודעה אחת שיש בה כל כך הרבה משפטים..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב ""טובתן של רשעים רעה היא אצל הצדיקים""

ואי אפשר למצוא הקשר אפילו בין שניים מהם . למשפחה שתרמה אברים - מגיע כל הכבוד , הם התגברו על ההסתה האנטי יהודית במסגדים שלהם ובתנועות הפוליטיות שלהם והצליחו להתעלות על הסביבה שלהם ולעזור ליהודים . הם באמת "חסידי אומות העולם" אפילו - לפי ההגדרה ההלכתית . כך שההתחלה של הודעה שלך סותרת את המשכה . לאותה משפחה שתרמה את האברים , אין שום קשר לפרסומים מסיתים בעולם הערבי, לשמחת השמאל על תרומת אברים מערבי או לכותרת שלך .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:56

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר