לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-06-2009, 00:49
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי מנהל קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Tx155 שמתחילה ב "ראשית תודה על תגובתך. הדבר..."

לא התכוונתי אל ה my documents אלא אל כל התיקייה של הפרופיל.

ברגע שאתה יוצר מפתח פרטי הוא לא נוצר רק משם המשתמש והססמה אלא גם מהמידע שיש בתיקיית הפרופיל ומזמן החלפת הסיסמה האחרון (לכן אסור לבצע reset password למשתמש עם קבצים מוצפנים כי ככה אתה דורס את הנתונים האלו)

אם תיקיית הפרופיל אבדה - כך גם היכולת שלך לשחזר את המפתח הפרטי ולכן האפשרות לפתוח את הקבצים, גם אם שם המחשב, המשתמש והסיסמה זהים לחלוטין למה שהיה לפני הפרמוט.

אני אפנה את הבמה לאחרים עכשיו - אולי סתם הורדתי לך את הרוח מהמפרשים, אני אשמח לגלות שאני טועה
(עד כמה שהבנתי הצפנה היא לא כזו חזקה במקרה של חלונות אז אולי תוכל למצוא מישהו/משהו שיפרוץ אותה בשבילך, אבל במקרה כזה קצרה ידי מלהושיע)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-06-2009, 13:40
  Tx155 Tx155 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.11.04
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "לא התכוונתי אל ה my documents..."

אני חושב הבנתי את דבריך. כל שאמרתי הוא שהתיקייה המוצפנת, בה נמצא המידע היקר, היא תיקיית ה-my documents.

מצאתי ברשת כל מיני תוכנות ומדריכים שלכאורה נועדו לעזור להתגבר על הקושי, אך כל הפתרונות מצריכים הימצאותו של ה-certificate...אבל אז נשאלת השאלה למה אני צריך את התוכנות והמדריכים...

מה גם, שחלק מהתוכנות שמתיימרות לספק פתרון נמכרות באינטרנט במאות דולרים(או בעשרות רבות), כך שבתומי הנחתי שהן חייבות לעשות משהו מועיל במיוחד..אך מקריאת מאמרים ומבדיקת גרסאות demo עולה שהן לא מסוגלות לעשות שום דבר מועיל. לכל היותר לחפש את קובץ ה certificate במחשב בשבילי..

התוכנה היחידה שמתיימרת לעשות את העבודה ללא ה certificate, היא EFS KEY, אבל היא לא מצליחה בטענה שכנראה הסיסמא לא נכונה(כאשר היא כן נכונה).

בלית ברירה אין לי התנגדות עקרונית לנסות b-force, אבל לא מצאתי מדריכים או אפילו אמירות כלשהן שמתייחסות לזה ברצינות, רק אמרות מעורפלות שההצפנה נחשבת לחלשה(שזה עוזר כמו כוסות רוח למת).

אני מניח שהמשימה לא פשוטה במיוחד, אחרת כבר הייתי מוצא לזה פתרון די מהר ב-google. אבל אני עדיין לא מרים ידיים

אשמח לשמוע רעיונות, מקרים דומים בהם נתקלתם, או סתם דעות !

תודה מראש.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:48

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר