לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-06-2009, 11:41
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "מדוע פוטרים אותם משירות חובה?..."

הצבא ובהמלצת שירותי הביטחון מעדיפים לא לגייס מי שנתפס כסיכון בטחוני, ולעיתים מצהיר על כוונותיו העתידיות - בין אם בנשק ואלימות נגד אוכלוסייות מסויימות ובין אם שיתוף פעולה נגד משימות מסויימות שיוטלו על הצבא (בניגוד לסרבני שמאל שלכאורה הם נגד אלימות ורק בעלי פוטנציאל סירוב).
האנשים שאת מציינת למיטב ידיעתי מגוייסים בסטטוס שונה, מתנדבים ולא בכשירות רגילה לתקופה מלאה (ושוב, הם רוצים להיות שם).

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-06-2009, 12:11
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "אמת, וגם הוא יכול, ברגע של..."

כן, אבל גם מש"ק ממטרות עתידי שאינו "נער גבעות" שיצהיר לפני הגיוס על אפשרות ריסוס חבריו לבסיס, כנראה שגיוסו לא יהיה בטוח באותה מידת וודאות של נערי גבעות שמצהירים הצהרות.
מאבחנת: "ד', אתה מעוניין להתגייס?"
ד': "בטח, הכי קרבי שיש. ברגע שיהיה לי M16 ווסט כוננות,אערוך ביקור סופ"ש בכפר השכן לבצע הדרכה מעשית ולגמול חסד לשכני"
מאבחנת: "ברוך הבא לצה"ל"
מי שהיה מצהיר על כך בזמנך בצבא? לא היה מופנה לקב"ן? וקב"ן היה לוקח סיכון שזו סתם הצהרה?

כל עוד אין סנקציות אכיפה חברתיות וחוקיות קשות, לא ניתן יהיה להמשיך לכפות גיוס חובה בארץ - ובטח שלא על אוכלוסיה שמתנערת מהמדינה ושירותיה.

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

נערך לאחרונה ע"י GrimReaper בתאריך 28-06-2009 בשעה 12:20.
ישן 28-06-2009, 14:52
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
רצוי שתתקין אצלך מערכת מבית מדרשה של אירן המתקדמת והפיקוח שלך יהיה אוטומטי ויעיל
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "החסינות שיש לך בפורום היא רק..."

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.debka.co.il/photos/1656.jpg]
המודיעין האיראני פעל ברשתות האינטרנט וחדר לאי-מיילים, כבתוך שלו.

הפך המודיעין האיראני אותו לנשק היעיל והקטלני ביותר לדיכוי המפגינים.

מי ששלט באמת במידע זה שזרם מתוך איראן ואליה, לא היו אלא מומחי האינטרנט של המודיעין האיראני, אשר הקימו בטהרן, כמה חודשים לפני הבחירות וההפגנות, את המטה הגדול ביותר הקיים בעולם ללוחמה בעולם האינטרנט.

בשנה וחצי האחרונה, הקימו בבניין זה קבוצות מהנדסים וטכנאים של שתי ענקיות טלקומוניקציה אירופאיות, 'סימנס' הגרמנית Siemens AG, וחברת הטלפונים הסלולאריים הפינית (הפופולארית ביותר בישראל), 'נוקיה' Nokia Corp, את אחד המערכים המתקדמים ביותר לשליטה, מעקב, והטלת צנזורה על האינטרנט, והטלפון הסלולאריים.
בעזרת הציוד שעומד לרשותו מסוגל מרכז העיקוב והשליטה הזה להפעיל בכל רחבי איראן, מה שנקרא Deep packet inspection, כלומר פיקוח עמוק על כל סוגי התקשורת הקיימים באינטרנט. אי-מיילים, שיחות טלפוניות, שליחת או קבלת תמונות וסרטי ווידיאו.

המערכת זו פועלת ב-3 מישורים:

1. כמו מערכות עיקוב מודיעיניות אלקטרוניות מתקדמות אחרות בעולם, המערכת בנויה מיכולות לזהות במהירות שיא של מיליוני חלקיקים של שנייה milliseconds, מילים, סימנים, תמונות, אשר המעקב המודיעיני מעוניין בהם. כמו: כל רמז של התחשבות/התייחסות לאחר, כל רמז לקראת רגיעה וחס וחלילה שלום.
כל מסר שהוא שעובר בדואר האלקטרוני, או ברשת הסלולארית, והמכיל את המילים האלה, או תמונות העוסקות בנושאים אלה, מעוכב אוטומטית על ידי מערכת העיקוב, שתוך חלקי שנייה, פותחת אותו, מנתחת אותו, קובעת מי שלח את המידע הזה ומה היא כתובתו האלקטרונית.
2. דרך זו של מעקב, (Deep packet inspection), מעכבת את העברת המידע און-ליין online data
ככל שהמערכת העיקוב והשליטה עוקבת אחר מספר גדול יותר של מטרות כך מהירות העברת המידע הופכת להיות איטית יותר.
ישן 28-06-2009, 16:35
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
אז בפעם הבאה שאתה קופץ לרצועה לקבל תדריך מחבריך השובבים בעניני תעמולה
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "רצוי שתתקין אצלך מערכת מבית מדרשה של אירן המתקדמת והפיקוח שלך יהיה אוטומטי ויעיל"

ו"כיצד מסנגרים על טרור ערבי בשישים שניות" תביא לנו מכונה כזאת. נפרק אותה וננסה לבחון כיצד עובד דפוס החשיבה שלך. מובן כי במקרה שלך הנושא מורכב יותר שכן על המערכת לפעול בתנאי רטיבות ומליחות אשר יוצרים דמעות תנין המזרזפות ללא הרף מעיניך.

אתה הרי מנסה 'לתקן' את חברי הפורום ואת כלל היהודים שאינם ששים לעלות על מזבח מעשיות השלום לך באותם דרכים בהם ניסו שונאי ישראל 'לתקנם' בכל הדורות. קצת התעלמות מפוגרומים וטרור, קצת חילופי תפקידים בין קורבן ותליין וכמובן חיוך רחב ומתחסד של 'אמרתי לכם' ו'היהודים אשמים' בכל פעם שמישהו מהזרוע הביצועית של ארגון האב שלך מצליח לפגוע במדינה, בריבונותה או באזרחיה.

אתם, תועמלני החמאס כמובן לא שמים לב לפרטים הקטנים ולכן הדמוי שלך בענין ה'צלם בהיכל' שגוי. הייתי אומר כי במקרה עולם הדמויים שלך ההשוואה המתאימה יותר הינו 'עגל הזהב של השלום'.

ונחזור ונדגיש - אין לאמירתי כל קשר לכן שטחים /לא שטחים. באשכול זה זכו נערי גבעות משתמטים לבוז גם מאנשי ימין. הענין הוא כתיבתו בפורום של שונא ישראל המערבל במילים וממסך כל מעשה איבה ואלימות [שגרתיים] של האויב אך התנכרותו ושנאתו לקבוצת המוצא שלו והזדהותו עם אויביה מבצבצת בין השורות.

אני חושב כי כתיבתך בפורום היא דבר חשוב. אתה הוא זה המזכיר לשפויים משמאל ומימין כי לעולם לא ימצא שובע הרעב לרצח של הטרור הפלשיני ולעולם יהיו שונאי ישראל וגם יהודים בתוכם אשר יאשימו את עמם באלף פיתולי לשון. במילים אחרות - נוכחותו של של 'עגל הזהב של השלום' בפורום חיונית אפילו אם בשל הקיצוצים הוסר הזהב.
ישן 29-06-2009, 04:21
  hamora hamora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "אז בפעם הבאה שאתה קופץ לרצועה לקבל תדריך מחבריך השובבים בעניני תעמולה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי .ישראלה היפהפיה
אני חושב כי כתיבתך בפורום היא דבר חשוב. אתה הוא זה המזכיר לשפויים משמאל ומימין כי לעולם לא ימצא שובע הרעב לרצח של הטרור הפלשיני ולעולם יהיו שונאי ישראל וגם יהודים בתוכם אשר יאשימו את עמם באלף פיתולי לשון. במילים אחרות - נוכחותו של של 'עגל הזהב של השלום' בפורום חיונית אפילו אם בשל הקיצוצים הוסר הזהב.

הפיסקה שכתבת פה נכונה וחשובה אבל למה הפכת גם אותה לכלי ניגוח כנגד ישראל היפה? אפשר היה פשוט לכתוב שלפורום פוליטי יש אינטרס שיכתבו בו כותבים המיצגים קשת דעות נרחבה ככל האפשר.

ישן 29-06-2009, 06:55

כי אני סבור [ללא מעורבות רגשית או משהו אישי] כי את הרטוריקה של הנ"ל צריך לנגח
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי hamora שמתחילה ב "[QUOTE=.ישראלה היפהפיה]אני..."

הבעיה בגולש האמור אינה 'דעותיו' שכן הוא מעולם לא ניצב מאחרי 'דעות'. הבעיה הינה אימוץ דפוס הפעולה של תועמלני האוייב באירופה. השוואות מרומזות בלתי פוסקות בין מוטיבים יהודיים לנאציזם, התייחסות 'מפרשת' לטרור וכאשר הוא נדחק לקיר ונאלץ לגנותו - יעשה זאת במתק שפתיים תוך יצירת סימטריה בין 'עמו' לבין הטרור הפלשתיני.

'ישראל היפה' אינו חלק מהמחנה שבין נוער מרצ לנוער הגבעות שכן הנושא עליו הוא מערער אינו יו"ש כן/לא אלא עצם קיומה של המדינה היהודית בא"י. אשר על כן - אני נוהג בחילופי הדברים עימו בדיוק באותה דרך בה הייתי נוהג אילו הייתי מזהה בברור כי מישהו מן הגולשים הינו למעשה איש משרד התעמולה האיראני. צר לי על הצורך להגרר אחריו אך ניגוח הינו חלק מהמאבק בתעמולת הצד שמנגד.

אילו היה מדובר בויכוח בין 'דמויות גלויות' ואפילו אם היה כותב רק 'בשמו' כאזרח ישראלי - לא הייתי טורח לענות לו שכן אז היה זה עלבון אישי מיותר אליו לו הייתי רוצה להגרר. הנ"ל בחר כנוי תעמולתי ומתריס לאמור: כולכם מכוערים וה'כולכם' הזה כולל לא רק את שוכני הפורום אלא כמעט את כל היהודים חפצי החיים בא"י. גם רוב מצביעי מרצ לא יוצרים סימטריית תליין-קורבן ולא משווים את עמם ברמזים לנאציזם או לדיקטטורות אלימות השכם והערב.

אסור היה להשאיר את אדוארד סעיד ללא מענה ולהסתפק בידיעת 'האמת שלנו' ובאותה מידה רק עם הרבה פחות תחכום לתועמלן - אסור להשאיר את הנ"ל ללא מענה. גם אם לא מנומס ועוקצני.

ובכל זאת, אני תמיד לוקח לתשומת ליבי הערות מ'המורה'

ישן 29-06-2009, 09:10

את הרטוריקה של הנ"ל צריך לנגח
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "כי אני סבור [ללא מעורבות רגשית או משהו אישי] כי את הרטוריקה של הנ"ל צריך לנגח"

סיסמא המתאימה לליל הבדולח

כל דבריך מעוותים ומלאי כזב - תפלות ורעות רוח. מזכירים את דברי השליטים במשטרים האפלים ביותר.

חבל שאתה מוליך אחריך חבר מרעים שוטים השותים את דבריך בשקיקה. אני רק מקווה, שהשלטון יגלה יותר חוכמה והבנה וינטוש בזמן, סיסמאות ריקות תוכן ויחבור אל המציאות. אמנם המציאות מרה ואינה סוגה בשושנים אבל היא מציאות שחייבים להתמודד איתה, על מנת שמדינתנו תמשיך בדרכה היפה - דרך שאינה סיסמא ריקה.דרך על בסיסה התבססה מדינת ישראל - דרך המלך שבתבונה נחזור אליה על אפך ועל חמתך.

נערך לאחרונה ע"י ישראל היפה בתאריך 29-06-2009 בשעה 09:18.
ישן 29-06-2009, 14:29

הפטנט שלך וחבריך ה"מלומדים" הוא לחזור הרבה על דברי הבלע והעוות
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי moozes שמתחילה ב "טיעונים רצינים, ממש, כל מה..."

הרי לטיעונים רציניים ולתורה סדורה, אינכם מסוגלים להתייחס. אז חבל להציגם השקם וערב.

אלו היית קורא ברצינות את דברי ומנסה להתמודד אתם אולי גם היית מבין את עמדתי.

נוח להתייחס לתגובותי כנגד המשמיצים שלוחי הרסן, שאני מציג בפניהם מראה, שלא נוח להם להתבונן בה. שיראו למי הם דומים ולאן עשויים להביא מעשיהם.

ראה כל ראשי הממשלה החל מבגין וצפונה, ראו שאם לא נתמקד בגבולותיה של מדינת ישראל מ- 1967 בשנויים קלים, לא יהיה לנו עתיד בחבל ארץ זו. ה"תעמולה" שלי כביכול היא למען שמירתם של ערכי מדינת ישראל הנוכחיים, שמירה על רוב ישראלי (אם תרצו יהודי (על פי תפיסתי)) וקיומה של מדינת ישראל, ככזאת, לדורות.
ישן 29-06-2009, 16:19

טיעוניך ברורים: יהודים שאינם שייכים למיעוט האלים ותאב הרס המדינה של ה'שמאל' הקיצון
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "הפטנט שלך וחבריך ה"מלומדים" הוא לחזור הרבה על דברי הבלע והעוות"

שווים/מקבילים/דומים לנאצים. הלך חשיבה קלאסי של האנטישמים המודרנים ושל האיסלאם הפשיסטי.

'ליל הבדולח' בעיניך היה ככל הנראה התנגחות אינטרנטית. בשביל העם היהודי ובשביל היהודים חפצי חיי עמם [אתה חפץ בחייך בלבד] - ליל הבדולח היה מעבר לכך.

טרמינולוגיית היפוך התליין-קורבן של 'אבו מאזן' / 'הנייה' וכו' תתקבל בברכה בפורומים של גלוחי ראש, בפורומים רשמיים במדינות החפצות שלום מהסוג שאתה מתאווה לו וכו'. בפורום ציוני ודמוקרטי - אתה רשאי [בחסד] לשפוך את חמתך על היהודים אך גם לגלות כי הם מציבים מראה מול פניך ואינם נרתעים להשיב לך כאיוולתך.

זו הרי המהות של 'להיות עם חופשי בארצנו' - היכולת שלא לקבל בשתיקה את הבלע והלהג האנטישמי ולא משנה מפי מי הגיע

ישן 30-06-2009, 04:05

יהודים שאינם שייכים למיעוט האלים ותאב הרס המדינה שווים/מקבילים/דומים לנאצים
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "טיעוניך ברורים: יהודים שאינם שייכים למיעוט האלים ותאב הרס המדינה של ה'שמאל' הקיצון"

שלוש הערות קצרצרות:

1. שקר יותר מגס.
כמה פעמים אני צריך לחזור ולהבהיר, שאין כמעשי הנאצים. אין דומה להם וכל המשווה מעשים כל שהם הנעשים ונעשו בדורינו למעשי הנאצים גורם לזילות השואה.
2. נכון שמדי פעם אני שם מראה מול אלו שדעותיהם ופעילותם המילולית, מזכירות דעות וקריאות פשיסטיות/לאומניות. שיחשבו היטב לאן דעות כאלו עשויות להוביל. למזלנו הכל היום בגדר מן השפה אל החוץ ולא מעבר לכך.
3. באשר למיעוט האלים שיביא הרס המדינה הם אלו ה"קופצים" מגבעה לגבעה והמנסים לחבל בכל הסדר אפשרי ופוגעים בציפור הנפש של המסורת היהודית. אפילו הם אינם תאבים להרס המדינה ואני מניח שאין כאלו התאבים לכך. הם פשוט טועי דרך, אינם מוכנים לקבל מרות ומובילים את המדינה אל עברי פי פחת. אבל המדינה והצורך בשרידותינו בתוך מדינת ישראל, בארץ ישראל, תגבר על כל המכשולים והמכשילים באשר הם.
ישן 30-06-2009, 05:23

חלק קיצון מתושביה היהודים של המדינה כמו גם חלק גדול מהקופצים מקטטת בילעין
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "יהודים שאינם שייכים למיעוט האלים ותאב הרס המדינה שווים/מקבילים/דומים לנאצים"

לקטטה יזומה במסגרת 'עזרה לחקלאים ערבים' - עלול הביא להרס ולנזק למדינה. חלק משתי קבוצות הקיצון מצהיר בראש חוצות על התנכרותו למדינה. 'טועי דרך' הינו 'תאור מעודן' אך הנסיון לשמיטת טיעון זכות הקיום המוסרית של מדינה יהודית בא"י מעורער רק ע"י מעטים עוד יותר. חוששני כי אתה בינהם.

בין טיעונים 1 ל 2 קיימת סתירה או יותר נכון מבצבצת מידה לא מבוטלת של התחסדות לאמור: אינך משווה את השואה לשום דבר אחר - למעט לאלו שעימם אינך מסכים...

אני 'מניח' כי כאשר הצעירים בדירה לידך מאזינים למוסיקה רועשת אתה מניח מטען ליד קיר ביתם 'בכדי שיבינו איזה נזק יכול רעש לחולל לעור התוף'...

שוב - טיעון מתחסד וחמקמק כטיפטוף הנצחי של מה שפעם נראה כיוהרה ומשיחיות והיום נראה כסתם שנאה למי שהיו בני עמך וחיבוק עז ומבין לצד שמנגד. אין פיגוע טרור או איום איראני הסוחטים ממך בדל כאב או דאגה על גבי הפורום ואין כותרת שגרתית של עלי וואקד שאינה סוחטת ממך שפך של שינאה לבני עמך שאינו הופך להתנצלות כעבור שעתיים עד יומיים כשמתברר כי עורבא פרח וכי הדובים שגזמו את היער לא היו בהכרח מתנחלים.. גרזן בראשו של ילד יהודי לא גורם לך להתחבר לפורום ולהעלות הגיג אך חמש שורות של הצהרה פלשתינית המובאת באתר וואלה ומתבררת כעבור שעתיים כהפוכה להודעת דו"צ ידהירו אותך להסתער על בני ישובו של הילד. אפילו על התשפוכת כנגד לוחמי צה"ל בענין פרשת המכללה של דני זמיר - לא טרחת להתנצל.

זו הרי שיטתכם מאז ומעולם: עלילה כנגד היהודים [המכונים 'הישראלים' ע"י האקדמיה הארופאית ו'המתנחלים' ע"י הקיצוניים שאינם ראויים להקרא 'שמאל' בארץ, בכדי שלא להצטייר חלילה כאנטישמים], היפוך תליין-קורבן, אימוץ מלא של הנרטיב של הצד האלים כנגד היהודים - ו.... היתממות.

אבל אם אפילו אתה נאלץ להתפתל ואינך מצליח להביט במראה בדמות שיצרת - אולי יש תקווה.
ישן 30-06-2009, 05:45

ה'עזרה לחקלאים ערביים' אינה נעשית בד"כ למטרות עזרה
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "'עזרה לחקלאים ערבים'"

שכן הלבוש הארופאי הכבד והידיים העדינות של 'הזרים' [מחוץ ומארץ] אינן באמת מסוגלות לסייע לחקלאי, במיוחד כשהן עמוסות בציוד צילום.

למשטרה מחוז שלם ליו"ש ולפרקליטות מחלקה מיוחדת ונהלים מיוחדים לאוכלוסיית החלוצים היהודיים הגרה שם - צא ובחן כמה הרשעות הפיקו הללו כנגד יהודי יו"ש בגין הפרעה לחקלאים הערבים?
הרבה פחות ממספר הכותרות שמייצרים וואלה וYNET בשבת בבוקר

וכעת שאל את החקלאים שבפורום - מה מספר ההתנכלויות הממשיות של ערבים בא"י לרכושם הם?
כאשר יגיעו אותם פרובוקטורים לסייע לחוואים ומושבניקים יהודיים מגניבות חקלאיות בקו התפר - יהיו ראויים אולי להתחיל ולאיית את המילה 'שלום' על דל שפתיהם.

והנה שוב הלהג הפרובוקטיי שלך אודות הפלשתינאים 'החפצים להוציא לחמם' 'ממה שנותר מאדמותיהם'.. יש בידך נתונים אודות קרקעות פרטיות שהיו מעובדות ע"י ערבים ביו"ש והופקעו?

שוב - דמוניזציה של היהודי 'המתנכל באופן מתמיד' [במסווה של 'בקורת על 'המתנחל הגוזל את לחמו של הפלאח הערבי התמים'].

משרד הבריאות מזהיר - אימוץ של הנראטיב הפלשתיני עלול להזיק לחייהם של יהודים. בכל שנה מתים עשרות עד מאות יהודים בשל הרוח הגבית שנותן לטרור אימוץ נרטיב זה.

ישן 30-06-2009, 08:20

ה'עזרה לחקלאים ערביים' אינה נעשית בד"כ למטרות עזרה
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "ה'עזרה לחקלאים ערביים' אינה נעשית בד"כ למטרות עזרה"

אם אכן כן - אין לי כל ויכוח אתך.

זאת מה שכתבתי במסר, שאתה בכשרונך כה רב מנסה לסרסו.

אין לי נתונים על שטחים אבל, ללא כל ספק, כל מטעי הזיתים, שנטעו עד ל - 1967, שחלקם "נתפס" ע"י מתנחלים, לבניה או כחלק ממיגון הישוב, הם לבטח שטחים שעובדו ע"י ערבים. היום לשטחים אלו מנועים הערבים להכנס - לא לעיבוד ולא למסיק.

באשר למשטרה - מהו אחוז הפשיעה אותה המשטרה מצליחה לפענך ? על זאת לא הייתי מסתמך.

מהכללות בכלל וכגון "שוב - דמוניזציה של היהודי 'המתנכל באופן מתמיד' [במסווה של 'בקורת על 'המתנחל הגוזל את לחמו של הפלאח הערבי התמים']." חייבים להזהר. אפילו אם מסייעים בידך לעוות את דברי. רצוי שתקרא כל מילה ללא קיצורי דרך. מה שכתבתי: "ההתנכלות המתמדת של חלק מהמתנחלים לפאלחים הערביים".
ישן 30-06-2009, 01:52
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
רכוש לא להם?
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "נכון הכל פוליטיקה"

אז איך זה שכשרואים פינוי של איזה "מעלה חרובים ע", אתה לעולם לא תראה פלסטיני ברדיוס של קילומטרים? פשוט בגלל שאין להם כל אינטרס להיות שם. הם רק רוצים שה"יאהוד" לא יגורו שם כי מבחינתם - אין להם כל זכות קיום בכל הארץ, לא רק בהתנחלויות, כמו שאתה וכמה עיוורים אחרים מנסים לצייר. ראית פעם צילומי לווין של גבול ישראל-מצרים? תוכל לדעת מיד איה הגבול, שכן מהצד הצפוני שלו אתה רואה גידולים ומדרומו - מדבר:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
הערבים לא ממש נושלו מאדמותיהם ואפילו לא אכפת להם מהן מספיק בשביל לעשות עימן משהו. הם הפסידו אותן במלחמה ואפילו החוק הבינ"ל קובע כי יש לישראל זכות לספח שטחים אלו (לגבי האומץ של ישראל, שהייתה צריכה לזרוק משם את כל המקומיים ובאמת לספח חבלי ארץ אלו - זה כבר משהו אחר).

ישן 28-06-2009, 15:30
  Shpringa Shpringa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.07.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי BigSmoke שמתחילה ב "מלש"ב מנוער הגבעות: "כשההחלטות שבכירי הצבא מקבלים הן פוליטיות אין לי מה לחפש שם""

התקשורת יודעת למצוא מקרי קצה בודדים ולהפוך אותם ל"תופעה".
אף על פי כן, אני מקווה שהזרזיף יגדל ויגיע למימדים משמעותיים - הגיע הזמן שצה"ל יבין שהוא לא כוח שיטור בין לאומי הפועל ביו"ש אלה הגוף שנועד להגן על אזרחי המדינה.
אני בתור סדירניק בזמן הגרוש ידעתי טוב מאד שאף אחד לא יגרום לי לגרש יהודים מביתם, עם ההבנה הזאת נשלחתי ל"הכנה פסיכולוגית" (=שטיפת מוח) ולחברה שם הספיק יום אחד בשביל להפנים שסחבק לא ישתף פעולה ולהחזיר אותי ליחידה שלי לפני שאני מדביק גם אחרים. באותה תקופה גם שקלתי ברצינות "לפרוש" מהסדיר (ואני לא חושב שיש מישהו שבאמת מאמין שזה בלתי אפשרי), אבל בסופו של דבר סיימתי את ה3 שנים שלי (וממשיך במילואים).
אבל, אם מישהו חושש שהוא לא יוכל לסרב פקודה ברגע האמת צריך חד משמעית לא להתגייס, אם ב2003 הייתי יודע את מה שידעתי שנתיים אחרי זה סביר מאד להניח שהייתי נוהג בדיוק כך.
למעם הסר ספק אף פעם לא השתייכתי לא לנערי הגבעות ולא לנערי הצופים, אני בצד ה"נכון" של הקווים (לפחות אלו שהשמאל בארץ מדבר עליהם) וגם לא הנחתי בחיים תהילים.
ישן 28-06-2009, 18:06
  משתמש זכר הילמאר הילמאר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.07.08
זו לא הדרך הנכונה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי BigSmoke שמתחילה ב "מלש"ב מנוער הגבעות: "כשההחלטות שבכירי הצבא מקבלים הן פוליטיות אין לי מה לחפש שם""

אם בתי תכזיבני את כל הוני אתרום לצה"ל! הייתי חייל מצטיין. תאבקו בצה"ל מבחוץ ותשרתו בפנים. צה"ל הוא הכל. כל המטרה של הצעיר צריכה להיות השירות בצה"ל. יודע לירות שילך לקרבי. בת שיודעת שפות שתלך למודיעין. לא לחשוב על סמים מסיבות ושטויות. אנשים צריכים להמשיך את מה שעשו הדורות הקודמים. אשתי הייתה במילואים עד גיל 35! אימי עבדה עם עזר ויצמן בבור חיל האויר. אני רוצה שבתי תלך לקורס חובלים. ככה צריך לעשות ולתכנן לצעיר. כי אחרי שירות מוצלח בצה"ל תמיד העתיד טוב יותר.

ישן 29-06-2009, 12:45
  ishaicohen ishaicohen אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.07
בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי הילמאר שמתחילה ב "זו לא הדרך הנכונה"

גם אבא שלי כל הזמן אומר שאם אתה רוצה להיות בן אדם - אתה צריך לעשות צבא

אני באמת באמת מבין את נערי הגבעות
והצבא צריך לבוא עכשיו לקראתם, לדבר איתם ולעודד אותם
לא די שיידע מפקד את מלאכתו. עליו להיות אוהב את האדם, שחיי הפקוד שלו יהיו יקרים לו והחייל שנשלח אליו יהיה יקר לו, שיאהב אותו. רק מפקד כזה ימצא בפקודיו את מסירות-הנפש שתלכם לכל אשר ישלח אותם. אם המפקדים יעוררו את האמון, את הדבקות ואת האהבה בחיילים שלהם-אזי תדע כל אם עבריה כי הפקידה את גורל בניה בידי המפקדים הראויים לכך.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i44.tinypic.com/bdqhi0.jpg]

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:54

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר