לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-07-2009, 01:07
  met_mizman met_mizman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.06.07
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Rationalist שמתחילה ב "יפה. אני מבין שהזמנת את..."

ובכן.

הזמנתי 3 גומיות, חבר שעובד בת"א הביא לי את הגומיות משם, ס"ה כולל מע"מ 70 ש"ח ליחידה.

מצ"ב שירטוט החלקים הרלוונטיים ביותר, כפי שניתן לראות יש את המוט (שאינו מסתובב בחופשיות), עליו גלגל פלסטיק, שעליו 'מתלבש' חצי גלגל פלסטיק נוסף - כשהוא עטוף בגומיה.

אני מניח שאפשרי לחלץ את הפלסיטק והגומיה שעליו גם בלי פירוק המדפסת, אבל עם ידים שמאליות כשלי לא הצלחתי.

פירקתי את הדופן השמאלית של המדפסת, והדופן האחורית (נצרך בכדי לפרק את דפנות הצדדים), זהו תהליך פשוט מאוד.

לאחר הסרת הדופן השמאלית (יש לחלץ את כבל הרמקול הקבוע בדופן), יש לחלץ את כבלי החשמל המחוברים ללוח, לכל הפחות את אלו שלמטה ואלו שמצד ימין.

חילוץ הברגים המצמידים את הלוח + 2 ברגים של יציאת ה LPT, ולהסיר את הלוח.

תחתיו ישנו לוח מתכת, לחלץ את הברגים שמחברים אותו למסגרת הפלסטיק + 2 ברגים הנמצאים בצד האחורי של המדפסת, וכעת ניתן לשלוף אותו החוצה.

תחתיו ישנם גלגלי שינים, להוציא ולהניח במקום נקי (הם משומנים ולא מומלץ שיצמד ליכלוך), כעת מוט ההזנה עם גלגל הפלסטיק והגומיה שעליו מסתובבים בחופשיות.

בשלב זה ניתן בקלי קלות לשלוף את חצי עיגול הפלסטיק עם הגומיה, להחליף את הגומיה ולהחזיר את החלק למקומו, לגלגל חזרה את המוט למקומו הטבעי, להחזיר את גלגלי השינים לפי הסדר, להרכיב את לוח המתכת עליהם, להחזיר את לוח החשמל עליו, לחבר את הכבלים כל אחד למקומו וכו'.

כל העסק אמור לקחת בסביבות 15 דקות.

אם מישהו נתקל בבעיה דומה ורוצה לנסות גם כן לפתור אותה בכוחות עצמו, וזקוק לעזרה נוספת והסברים נוספים, אשמח לעזור.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-09-2010, 15:55
  raviv214 raviv214 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.09.10
מבולבל פשוט יותר
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי met_mizman שמתחילה ב "ובכן. הזמנתי 3 גומיות, חבר..."

גם אצלי המדפסת עשתה בעיות במשיכת דפים, עקבתי אחר הוראות קניתי את הגומיה שאכן עלתה 70 ש"ח.
פירקתי את המדפסת כפי שעשית, אני לא זוכר מתי קיללתי כל כך הרבה. הסתבכתי עם גלגלי השיניים לקח לי יותר משעה להרכיב הכל בחזרה.
תוך כדי קילול נמרץ חיפשתי באינטרנט מדריך טכנאים עבור המדפסת. רציתי להבין איך אני מחזיר את גלגלי השיניים בסדר המקורי.
מצאתי מדריך בכתובת http://www.scribd.com/doc/24614165/PHASER-3200MFP טוב גם PE220
ההסבר להחלפת הגומיה ללא הפרוצדורה המפרכת נמצא בעמוד 81/270
בהצלחה לכל היתר

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://htmlimg1.scribdassets.com/g28sx3l2ztdiqgw/images/81-dfadd9fffe/000.jpg]

Repairs/Adjustments
Phaser 3200MFP / Workcentre PE220
04/07
4-5
REP 2.1 Pick Up Roller
Phaser 3200
Parts list on PL 6.2
WARNING
Switch off the electricity to the machine. Dis- connect the power cord from the customer supply while performing tasks that do not need electricity. Electricity can cause death or injury. Moving parts can cause injury.

1. Remove the MP tray, REP 1.
2. To exchange the Pick Up Sponge, pull
apart the pickup stoppers.
3. Release the Pick Up Sponge in the direc-
tion of the arrow.
Figure 1
Replacement
Replacement is the reverse of the removal
procedure.
ישן 03-11-2010, 14:36
  haimma7 haimma7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.10
יש לי פתרון פשוט ויעיל לבעיה הנל- תחסכו את הכסף של הגומיות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי met_mizman שמתחילה ב "מדפסת לא מושכת דפים"

אני בעצמי טכנאי מחשבים ומדפסות ומצאתי פתרון מצחיק שאכן עוזר בבעיה הכרונית של המדפסת הזו ויכול לחסור בהוצאות מיותרות.

הבעיה:
מדפסת לייזר משולבת XEROX PE220 גומיה לגריפת נייר מתייבשת לאחר כשנה ,נסדקת ולא גורפת נייר או תוקעת דפים לעיתים קרובות .
פתרון מתבקש הוא כמובן רכישת גומיה חדשה , עלות גבוה ובזבוז זמן.וכמובן שגם הגומיה החדשה תשרוד מקסימום שנתיים.
פתרון יצירתי בעלות אפסית?
רכשו במידה ואין לכם שפורפרת סיליקון טהור(כזה שמדביקים איתו זכוכית לאקווריום)
פתחו את מכסה המדפסת והוציאו את הטיונר,
מרחו שכבה דקה של סיליקון על פני הגומיה עם האצבע באופן כזה שימלא היטב את הסדקים.
המנעו מיצירת גבשושיות והשתדלו שהסיליקון ישאר חלק באופן כאילו טבעי.
המתינו שעה.
החזירו את התוף וסגרו את המכסה.
המדפסת תדפיס לכם כמו חדשה.
יתרון נוסף שהסיליקון עמיד לזמן לא מוגבל.
לעומת החלפת גומיה שתחזיק לכם לשנתיים בלבד.
וגם עסק יקר.
מקווה שעזרתי
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:23

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר