לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-07-2009, 01:16
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "סבבה-אז שלא תתגייס לא היא ולא שאר הסלבריק'ה"

אם הם מתפרנסים מכספי הציבור?
למה גובים מהם את זה בכוח?? מישהו הכריח אותך לקנות פוסטר של בר רפאלי?!
איפה זה קורה?! אל תגיד לי "אם ככה וככה אז שלפחות יעשו ככה וככה" איזה תרומה יתנו לציבור?? הציבור בוחר לקנות! זה לא מס ולא ניצול! זה פרסום !

ואני מצטערת להגיד לך, אם כך אתה חושב - ההערכה שלך לא שווה כלום! כאילו חסרים אנשים שיש להם מלא תהילה ובכל זאת לא מאושרים.. אז מה אם יש לה כסף?? זה אומר שהיא כלבה? אז מה אם היא כוסית? אתה לא יכול להעריך בנאדם כי קראת עליו בעיתון משהו! אתה לא מכיר אותה בכלל, אתה לא יודע מה היא עברה או עוברת בשלבים אלו. אין לך שמץ של מושג!

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-07-2009, 01:34

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "חלאס"

בטח שהיא תעדיף לקדם תקריירה שלה!!! גם אני הייתי מעדיפה וגם אתה וכל מי שנמצא פה היה מעדין לנצל את ההדזמנות של החיים. אתה יכול להגיד כמה שאתה רוצה, ולסבן את כולנו, אבל מה שבטוח - אם הייתה לך הזדמנות כזו, לא היית מפספס אותה.

ודבר שני, לגבי התקן עציץ - זו טעות ובזבוז מיותר של כסף וזמן. אם אתה קורא לבנאדם שהיה עובד רסר ובא פעם בשבוע לבסיס שלו להגיד שלום, או לסלב שמגיע לבסיס פעם בחודש וגם אז לא עושה כלום, כמישהו שעשה צבא - אז יש לך בעיה קשה, מאוד קשה.

בזבוז משאבים, כסף וזמן של שני הצדדים. אם היו יותר מקפידים על דברים כאלו, היינו חוסכים מיליוני אם לא מיליארדי דולרים ! ובוא נגיד ככה, את הכסף הזה היה אפשר לבזבז על הרבה דברים אחרים. אם הצבא היה גוף פרטי, הוא היה יותר דואג לכסף שנשפך מכיסינו הפרטי, אזרחי מדינת ישראל.

לאאא, אבל אתה חייב שכולם יעשו צבא, אפילו אם לא עושים שם כלום ומקבלים על זה כסף, אוכל, נסיעות, תרופות חינם. מה אכפת לך??? הרי כל הקטע שיהיה כתוב "שירת במדינת ישראל" - זה פשוט אומר הכל !

מצטערת להגיד לך, יש לך ראיה חלולה ושטחית.

ישן 07-07-2009, 01:33
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
היא יודעת מה חושבים עליה בארץ
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "אם הם מתפרנסים מכספי..."

בגלל זה היא כמעט ולא מראה את עצמה פה.
פעם היה טרנד להתגייס ללהקות צבאיות. היום הטרנד אם אתה כוכב נולד לפני גיוס זה להשתמט.
ספיר קופמן דוגמנית מצליחה עם קריירה בינלאומית ועם שירות צבאי
רינה מור מיס תבל שירתה כמדריכה בגדנ"ע בזמן שהתמודדה בתחרות מלכת היופי
אילנה שושן-עוד דוגמנית שעשתה חיל בחו"ל וזכתה במלכת היופי כשהייתה חיילת
תסלחי לי שעל לינור אברג'יל אני מדלג-גם לא התגייסה וגם התחתנה עם גוי
אם הן יכולות אז בוודאי שגם בר רפאלי יכולה להקדיש מזמנה ולהתגייס.
אם היא כל כך בטוחה ביופי שלה עד כדי להצטלם בעירום, היא יכולה להיות בטוח שבשנתיים שהיא תשרת היא תמשיך להיות יפה
אבל לא אני זה שקונה פוסטרים שלה ושאר דברים אז עם כל הכבוד מותר לי לא לכבד אותה

ישן 07-07-2009, 01:42

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "היא יודעת מה חושבים עליה בארץ"

סליחה שאני מגיבה לך על משהו אחר,
אני מצטערת, מישהו שואל אותך עם מי להתחתן? אני הולכת להתחתן עכשיו עם מוסלמי, מי אתה שתבוא תגיד לי עם מי אני אתחתן? שמעת על הזכות הבסיסית שיש לבנאדם, הפרטיות? הביטוי?
למה נראה לך שאתה בא ומתחיל להגיד לאשים איך לחיות את החיים שלך?

אני בטוחה שבר יכלה להקדיש מזמנה, ושוב, אתה לא מכיר אותה.
ואם לא שמת לב, אני בכלל לא מגוננת עליה ! אני נלחמת באנשים שחושבים שהם יודעים הכל לפי שתי כתבות מזוגגות שקראו בעיתון, או לפי העניין שהיא לא שרתה בצבא.
איך אתה יודע מה עבר עליה באותו זמן? נשמא שגם אתה מכיר אותה אישית, אולי ספר לי.. ?

shruki, לנינט שילמו גם לא מעט וגם לא מי שהשתתף שם. אתה לא יכול לבוא ולהתלונן על זה שהם מקבלים כסף, זו העבודה שלהם. זה כמו שתגיד למקורות לתרום בניית משזלא יהיה למדינת ישראל - למה נראה לך? אבל זה למען מדינת ישראל!! מה הבעיה פה?

זו עבודה של אנשים, אתה לא יכול לקחת מהם את הכסף שלהם. התפקיד שלהם זה להשפיע על אנשים בכך שהם מפורסמים. מה לעשות, ככה עובד העולם.

ישן 07-07-2009, 01:56
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
את יודעת-מדינת ישראל היא מדינת היהודים (למרות כל מיני זחאלקות וטיבי שטוענים אחרת)
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "סליחה שאני מגיבה לך על משהו..."

נועה תשבי בחרה להתחתן עם גוי? שתהנה. היא גרה בארץ? לא! בגלל זה לא התייחסתי אליה בתגובה הקודמת.
אני באמת לא רוצה להכיר את בר רפאלי
(שלפי איך שאת מגוננת עליה נראה שדווקא את די מכירה אותה...)
מאיפה את יודעת מה עבר עלי לפני שהתגייסתי?
את לא
וגם לא היית יודעת כי עלי לא כתבו בעיתונים
אף אחד לא מבקש מהגברת רפאלי להסוות את עצמה,לאכול מנות קרב ולהכנס לעזה לפעילות מבצעית.
בסך הכל מבקשים ממנה להקדיש שנתיים מזמנה עבור המדינה בה היא אזרחית כמוני וכמוך.
בשביל זה היא לא צריכה להזיע ולא צריכה להפעיל ממטרות.
היא יכולה להרצות בפני חיילי מקא"מ ולתת להם תקווה,היא יכולה לסייע לקשישים בבתי אבות,היא יכולה לבקר חיילים פצועים ולעודד אותם
ואפילו ללהקה צבאית
אבל כנראה שלהתחתן פיקטיבית עם בן אדם בן 40 זאת הבחירה שלה
היא מעולם לא הסתירה את זה כצעד שעשתה כדי להשתמט
אם ככה שתשא בתוצאות.
אין שום סיבה שאני אכבד אותה או אתן לה לגיטימציה
היא מייצגת את עצמה ולא אף אחד אחר

ישן 07-07-2009, 02:52
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Ingsoc שמתחילה ב "עדיין לא הבנת שהבעיה היא לא..."

איזה בולשיט.

המגזר בעל אחוז ההתגייסות הכי גבוה לעומת האחוז שלו באוכלוסיה - הוא המגזר הדתי לאומי.
הבנות לא בוחרות להשתמט או משהו, הן בוחרות במסגרת שירות חילופית ולא פחות טובה(!!!) - מסגרת השירות הלאומי, בה הן תורמות שנה או שנתיים. ברור שגם בשירות הלאומי יש בנות שלא ממש עושות משהו משמעותי, אבל גם בצבא יש את זה, והמון. מה שהכי נחמד הוא שלתקנים שנחשבים "תורמים" בצבא (כלומר, שאשכרה עושים בהם משהו) יש בהרבה מקרים חלופה בשירות הלאומי. ע"ע מורה חיילת, תקנים בשב"כ ועוד.

לגבי הבנים - כמו שכתבתי, אחוז הגיוס בציבור שלנו גבוה עשרות מונים מאחוז הגיוס אצלכם, והגיוס אצלנו הוא ליחידות מובחרות בעיקר. שים לב לאחוז ההרוגים הדתיים במסגרת שירותם הצבאי (ואני לא מדברת על התאבדויות או תאונות...). איך הגיוני שהאחוז כ"כ גבוה, אם האחוז שלנו באוכלוסיה כ"כ נמוך? איך בזמני מלחמה, וגם סתם ככה, שומעים כ"כ הרבה על חיילים דתיים שנהרגו/נפצעו בעת מילוי תפקידם? (שים לב שגם לא תמיד מצויין שהם דתיים, אבל אם תהיה קשוב, תגלה שיש המון מקרים כאלה.)
השירות בן הכמעט שנתיים שמשרתים תלמידי ההסדר הוא ברוב המקרים משמעותי בהרבה מהשירות של מקביליהם החילוניים. שלא לדבר על העובדה שהם מתחייבים למדינה למשך 5 שנים (בניגוד אליכם שמתחייבים לשלוש שנים), אף על פי ששלוש שנים מהן מוקדשות לישיבה ולא לצבא. זו עדיין התחייבות למדינה, ואם המדינה איפשרה מסלול כזה - כנראה שמבחינת האנשים שיושבים שם למעלה (שלרוב אינם פרו-דתיים במיוחד, ככה שאין מה להאשים אותם בזה) השירות של בני ישיבות ההסדר מספיק חשוב בצורה בה הוא נעשה.
בנוסף, ההסדרניקים מתגייסים להיות לוחמים. יש גם הרבה דתיים שמשרתים כג'ובניקים, ואם אני לא טועה הם לא עושים את זה דרך ישיבות ההסדר (לפחות לא באופן מסודר, כי הגיוס המסודר של ההסדר הוא לקרבי). מה שאומר שהם עושים 3 שנים בדיוק כמוך. בכלל, בלי קשר לקרבי/ג'ובניק, הרבה מאוד דתיים (ונראה לי שבאחוזים זה עדיין יוצא יותר מאשר החילונים) מתגייסים לשירות רגיל של 3 שנים, עם שנת מכינה לפני או משהו כזה (במקום הסדר).

אז בבקשה לא להשמיץ.
תודה.
ישן 07-07-2009, 03:04
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "איזה בולשיט. המגזר בעל אחוז..."

ציטוט:
הבנות לא בוחרות להשתמט או משהו, הן בוחרות במסגרת שירות חילופית ולא פחות טובה(!!!) - מסגרת השירות הלאומי, בה הן תורמות שנה או שנתיים. ברור שגם בשירות הלאומי יש בנות שלא ממש עושות משהו משמעותי, אבל גם בצבא יש את זה, והמון. מה שהכי נחמד הוא שלתקנים שנחשבים "תורמים" בצבא (כלומר, שאשכרה עושים בהם משהו) יש בהרבה מקרים חלופה בשירות הלאומי. ע"ע מורה חיילת, תקנים בשב"כ ועוד.

אני לא יודע מאיפה את קובעת מה יותר תורם ומה פחות תורם, ואיך את משווה שירות צבאי לשירות לאומי, אבל כל שירות לאומי, באשר הוא - לא יתרום בשום דבר לצבא, כאשר מנגד, שירות צבאי בהכרח תורם למדינה, ובחלק מהמקרים (כפי שציינת), שירות צבאי יכול להיות מול אוכלוסיה אזרחית (כמו במקרים של מורה חיילת או פיקוד העורף) שזו תרומה ישירה.
הצבא מורכב מהרבה תפקידים. חלקם גדולים יותר וחלקם גדולים פחות, אבל כל תפקיד שלא תעשי - יתרום וישפיע, אם תבחרי לעשותו טוב. גם להיות פקידה זה חשוב. הצבא לא היה יכול לזוז בלי פקידות (אפילו שזה לא מאתגר במיוחד ובהחלט ללא רמת סיכון).

ציטוט:
שים לב לאחוז ההרוגים הדתיים במסגרת שירותם הצבאי (ואני לא מדברת על התאבדויות או תאונות...). איך הגיוני שהאחוז כ"כ גבוה, אם האחוז שלנו באוכלוסיה כ"כ נמוך? איך בזמני מלחמה, וגם סתם ככה, שומעים כ"כ הרבה על חיילים דתיים שנהרגו/נפצעו בעת מילוי תפקידם? (שים לב שגם לא תמיד מצויין שהם דתיים, אבל אם תהיה קשוב, תגלה שיש המון מקרים כאלה.)

כנראה שהם לא נזהרים מספיק...
מצד שני, תראי כמה דתיים וחילוניים צריכים להלחם בנוער הגבעות ובמאחזים לא חוקיים שברובם מתבצעים ע"י אותם נוער דתי לאומי. כך שאתם גם מספקים חיילים וגם תעסוקה לחיילים, בזמן שחילונים בד"כ לא מהווים בעיה לצבא

ציטוט:
השירות בן הכמעט שנתיים שמשרתים תלמידי ההסדר הוא ברוב המקרים משמעותי בהרבה מהשירות של מקביליהם החילוניים. שלא לדבר על העובדה שהם מתחייבים למדינה למשך 5 שנים (בניגוד אליכם שמתחייבים לשלוש שנים), אף על פי ששלוש שנים מהן מוקדשות לישיבה ולא לצבא. זו עדיין התחייבות למדינה, ואם המדינה איפשרה מסלול כזה - כנראה שמבחינת האנשים שיושבים שם למעלה (שלרוב אינם פרו-דתיים במיוחד, ככה שאין מה להאשים אותם בזה) השירות של בני ישיבות ההסדר מספיק חשוב בצורה בה הוא נעשה.

הטריק של ההסדר הוא קונץ של כמה דוסים בממשלה לסחוט את הממשלה החילונים כדי לקבל רוב בכנסת.
לא הרבה מעבר. התרומה הדתית של ההסדרניקים לצבא אינה קיימת. התרומה הצבאית שלהם קיימת ועוד איך, בתקופה אותה הם משרתים בצבא, ולא בישיבה. מבחינת הצבא, המדינה וסבתא-דודה, הם יכולים להיות בישיבה גם 50 שנה - זה לא נחשב כשירות המדינה או הלאום.

ציטוט:
אז בבקשה לא להשמיץ.
תודה.

כנ"ל
|משיקה|

ישן 07-07-2009, 04:42
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "[quote] הבנות לא בוחרות..."

שחף דרור את צודקת שירות לאומי כן תורם למדינה, אל תקשיבי לו.
הוא לא יודע מה זה אני מניח שירות לאומי ומי משרת שם את המדינה כנראה.

ל Narxx:
שירות לאומי לא עוזר?
אני מכיר משהי שומרת מסורת, הלכה לשירות לאומי והיא עובדת במשרד הביטחון! חלק עובדות בקופת חולים ובבית חולים ועושות עבודה שרוב האנשים לא יהיו מוכנים לעשות בכלל.
אתה לא יודע מה זה שירות לאומי כנראה.
שירות לאומי כן תורם למדינה! אם אתה דתי או ערבי או אפילו יהודי ועושה שירות לאומי עשית את שלך למדינה, כאילו עשית צבא.

מי שעושה שירות לאומי תן לו כבוד בבקשה Narxx.

יש לי שכנה שלא שרדה בצבא חודש חילונית לא הצליכה לשרוד בצבא. העבירו אותה לשירות לאומי מצה"ל. שם היא תרמה למדינה את הזמן ומלא, כמו כולם וכולן.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 07-07-2009 בשעה 04:45.
ישן 08-07-2009, 01:00
צלמית המשתמש של שחף דרור
מנהלת פורומי הצילום

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "אני מבין שהבנת הנקרא זה לא..."

ציטוט:
כל שירות לאומי, באשר הוא - לא יתרום בשום דבר לצבא, כאשר מנגד, שירות צבאי בהכרח תורם למדינה, ובחלק מהמקרים (כפי שציינת), שירות צבאי יכול להיות מול אוכלוסיה אזרחית (כמו במקרים של מורה חיילת או פיקוד העורף) שזו תרומה ישירה.

למה לתרום לצבא? יש איזה אידאל בתרומה לצבא? הרעיון בגיוס לצבא הוא לא תרומה לצבא אלא תרומה למדינה באמצעות שירות בצבא. הרעיון הוא לתרום למדינה. באותה מידה אני יכולה להגיד לך ששירות בצה"ל לא תורם לבית חולים איכילוב, וששירות לאומי בבית חולים איכילוב לא תורם לבית הספר התיכון שבו אני שירתתי. אלו גופים שונים, שכל אחד מהם חשוב למדינה, ואתה יכול לתרום למדינה באמצעות שירות באחת מהאופציות הנ"ל, או באחרת.

ציטוט:
הצבא מורכב מהרבה תפקידים. חלקם גדולים יותר וחלקם גדולים פחות, אבל כל תפקיד שלא תעשי - יתרום וישפיע, אם תבחרי לעשותו טוב. גם להיות פקידה זה חשוב. הצבא לא היה יכול לזוז בלי פקידות (אפילו שזה לא מאתגר במיוחד ובהחלט ללא רמת סיכון).

מכיר את הביטוי "קשוט עצמך תחילה"? אז תחזור להודעה הקודמת שלי וצטט לי איפה כתבתי ששירות צבאי של בנות לא תורם.
(אגב, יש עכשיו דיון במה שבכיפה על גיוס בנות דתיות לצבא, ואני דווקא מהמתנגדים-להתנגדות לזה... אני לא תומכת נלהבת, אבל אני כן חושבת שבמקרים מסויימים זה בדיוק המסלול שבחורה צריכה לבחור. למשל החברה שלי שפגשת, שסיימה שירות צבאי ביחידה מובחרת של המודיעין, ותרמה ממוחה הגאוני למדע הצבאי...)

אני רק כתבתי שאת השירות הצבאי של בחורות רבות אפשר לסכם ב - "לא עשיתי כלום", בדיוק באותה מידה ששירות לאומי של בנות אחרות אפשר לסכם ככה. מי שרוצה לא לעשות כלום - לא תעשה כלום. (תכלס, יש מצב שבשירות הלאומי יותר קשה לא לעשות כלום, כי המוסד בו משרתים משלם בד"כ על התקנים איזשהו מחיר, וחבל להם לקבל בת שלא עושה כלום. או שהיא לא תתקבל, או שיעיפו אותה, או שינערו אותה טוב טוב שתתחיל לעבוד.)
מצד שני, תקנים משמעותיים יש בשירות הלאומי לא פחות מאשר בצבא. עבודה עם זקנים, עם משפחות מצוקה (אחותי עבדה השנה במועדונית של ילדים ממשפחות מצוקה, וכן בעבודה פרטנית עם ילדה שאחיה נהרג במלחמה. זה בנוסף לעבודה מזכירותית+פעילותית<?> בבי"ס יסודי של ילדי-משפחות מצוקה), עם נוער שצריך הכוונה, ריכוז סניפים של תנועות נוער (שזה הכנת הנוער המנהיג הבא - תרומה משמעותית למדינה. זה הנוער שאח"כ מתגייס ליחידות מובחרות, כמפורט לעיל), כוח עזר בבתי חולים ועוד ועוד.
בנוסף, כמו שכתבתי קודם, יש תקנים מקבילים למורות חיילות (בתיכונים וכאלה), לתקני חיילות בשב"כ (כשאני עברתי את תהליך המיון, נאמר לי שהתפקידים שניתנים שם לבנות שירות לאומי בד"כ יותר משמעותיים מאלה שניתנים לחיילות, כי הבש"ליות בוחרות לבוא לשם מרצונן, והחיילות לא. ואכן, כמה חברות שלי עובדות כיום בשב"כ אחרי שעשו שם שירות לאומי) ואפילו למדריכות טיולים (יש הדרכת טיולים גם דרך הצבא).

בקיצור, אני רק תקפתי את הזלזול בשירות הלאומי שהושמע מעלי (מאכילים אתכם בכפית בזלזול במטופש הזה, והבחורים שמעלי פשוט קנו את זה, בלי לבדוק). אני לא זלזלתי בצבא. אז איך הצלחת לקרוא זלזול כזה?
ישן 08-07-2009, 01:18

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "[QUOTE]כל שירות לאומי, באשר..."

מחזק את שחף דרור החכמה, אני מכיר משהי (לא נציין את שמה.) דתייה עובדת במשרד הביטחון בובה של בחורה עם לב זהב. היא חושבת להמשיך בזה אחרי השירות הלאומי שלה כנראה.
אז נכון בימי שישי ואפילו חמישי שולחים אותה הביתה עקב האמונה שלה וזה שהיא לא "חיילת מלאה". אך בשאר השבוע היא עובדת קשה, יותר מחלק מהגברים הגובניקים בצבא עצמו.

ככה שלא משנה, אם זה בבית חולים, משרד הביטחון, בית ספר, בית חולים שיקומי וכו... זאת לפעמיים עבודה יותר קשה משאר היו נותנים לאותו אדם בצבא עצמו.

בגלל זה אני תומך בדעה שערבים, תלמידי ישיבה,נשים דתיות, וסרבני מצפון ילכו לשירות לאומי לפחות, אם לא לצה"ל. ככה זה לא פוגע לו/ה בדעות שלו/ה ועדיין האדם עצמו נותן חזרה למדינה. שחף צודקת אדם צריך לבחור כיצד לתת חזרה למדינה צבא או שירות לאומי.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 06-07-2009, 23:27

בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "בטח ממודיעין... אתה זוכר את..."

לא, הרכבת הייתה מתל אביב לחיפה. היא ירדה לפני חיפה לצערי. זיכרון או אחת התחנות באיזור לפני חיפה.
בחורה חכמה ויפה בניגוד לגברת רפאלי! הלוואי הייתי חבר שלה, זה סוג הבחורות אותן אני אוהב. חכמה קודם כל ואופי נעים, אני אוהב נשים עם מוח ואופי נעים. המוח והאופי יותר חשובים לי מהיופי החיצוני אצל בחורות, אם יש גם יופי זה בונוס בלבד.
לא זוכר את התג שלה, אך הדרגה הייתה אז סגן או סרן. שתיים או שלוש ארונות. לא זוכר כבר כמה. קצינה רגילה, לא מקצועית. קל לזכור כאלה פנים, כמו שלה עם חיוך כזה מדהים ועוד חכמה עם אופי נוח.

נשים כמו בר רפאלי, זה הסוג הרע של הנשים. בלי הגוף שלה הרי אין לה עבודה בפועל...
ללימוד היא לא לומדת עד כמה שידוע לי. אחרי גיל 34 תהיה לה בעיה, אם היא לא תהיה נשואה למשהו שאוהב אותה. אני מניח שהיא מבזבזת הרבה כסף לפי סיגנון החיים שלה עוד דבר שיכול לפגוע בה בעתיד.

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 06-07-2009 בשעה 23:31.
ישן 07-07-2009, 02:20

בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "לא הבנת... אם יש לה מדים..."

אחי זה לא מעניין אותי אם היא בדרגת רב סרן היום או אזרחית. זאת סתם חפירה מיותרת אחי אז היא הייתה סגן סבבי. לא ממש משנה לי כבר.
מה שמעניין אותי בבחורה, זה מוח ואופי נוח קודם כל. היה לה אופי נוח ומוח יותר מזה זה צריך? זה בונוס יותר מזה.

מה אתה מעדיף בחורה כמוה נחמדה או כמו בר רפאלי לחיים?
למדתי משהו חשוב בחיים האלה, צריך למצוא משהי לחיות איתה יחדיו, שתאהב אותך ואתה אותה חזרה ולא לחפש נשים שאין לך איתן שפה משותפת. מי שרודף אחרי נשים כאלה לא יהיה מאושר סבירות גבוה מאוד.

ישן 07-07-2009, 01:11

בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "לא, הרכבת הייתה מתל אביב..."

איזה סגנון חיים יש לה? נשמע שיצא לך לדבר איתה מתישהו.. ספר, נשמע מעניין.

לא מבינה אתכם, איך אפשר לשפוט בנאדם כשאתם לא מכירים אותו? אתם מושפעים בצורה מטורפת ממה שאתם רואים וקוראים. אז מה אם היא אוהבת להשוויץ בגוף שלה? הוא יפה, אז שתשוויץ.
מה כואב לכם? אז היא לא עשתה שירות, כאילו אם היא הייתה עושה, היא הייתה עוזרת למישהו..
המקסימום שהייתה עושה זה לבוא פעם בחודש, להגיד שלום, ולחזור לחו"ל.
אני בעד שאנשים יעשו צבא, אבל אם הם לא עושים שם כלום (ויש הרבה כאלו), למה להחזיק אותם שם? מצידי שיעיפו אותם, סתם בזבוז של כסף.

בקיצור, אל תזיינו תשכל על הסגנון חיים שלה, ועל מי שהיא ועל כל הדברים שטוחנים לכם בעיתונים.

ישן 07-07-2009, 02:01

בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "איזה סגנון חיים יש לה? נשמע..."

גברת רפאלי היא דמות ציבורית. דמות ציבורית לא מוגנת מביקורות RedBlossom הלא כך? חוץ מזה אחרי הדברים שגברת רפאלי אמרה על ישראלים לתיקשורת בארה"ב ואז כמובן הגיע עוד ראיון לעיתון בריטי שהיא ירדה על ישראל עוד יותר. מותר לנו לא לתת לה כבוד אחרי הדברים שלה. זה לא היה חד פעמי הדברים שלה.
הדברים שלה גם לא נכונים על זה, לא מצלמים אותך ככה בחו"ל גברת רפאלי? את כנראה עוד לא דוגמנית על וחסר לך פירסום. מדונה לא יכולה לצאת מהבית בלי שומרי ראש אז שגברת רפאלי לפחות לא תספר "סיפורים" ותבקש סליחה מחו"ל.

זה שערוץ 2 ,ערוץ 10 ואחרים רוצים לצלם אותה וכו... זה לא אומר, שישראלים צריכים לחבב אותה יותר. היא ירתה לעצמה ברגל בכל אותם פעמיים, שדיברה עלינו ככה בחו"ל וזאת עובדה. זה שהיא לא הייתה בצבא, לא מזיז לי למען האמת. מפריע לי, שהיא אמרה מה שאמרה ויותר מפעם אחת בחו"ל עלינו. לא נוח לגברת רפאלי בארץ? לפחות שלא תדבר עלינו ככה בחו"ל, כי היא לא דוברת אמת פשוט.

ישן 07-07-2009, 01:49

בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "בסדר.."

או, תודה רבה, הרגע הוכחת את הטענה שלי:
ציטוט:
את מכירה אותי? לא.

ואתה מכיר אישית את בר רפאלי? לא. אז למה אתה שופט אותה?
נעים לך שאני שופטת אותך ככה? דע לך, שזה מה שאתה ועוד כמה אנשים הרגע עשיתם פה לבר רפאלי.. ולא רק זה, אתם יורדים עליה ומכסחים לה את הצורה ללא ידיעתה בכלל, היא אפילו לא יכולה לענות לך.. אבל אתה כן יכלת לענות לי. זה נראה לך פייר שאתה בא ושופט בנאדם ככה? כי מה שבטוח, לא היה נראה לך פייר שאני שפטתי אותך ככה..

אז, הוכחתי את טענתי מולך, אתה מוזמן לחשוב על זה עוד קצת ואם תיהיה קצת בוגר, אולי תודה בכך שאני צודקת.

לגבי ההתנהגות הנימוסית והנורמטיבית, לא באתי וקיללתי אותך, אפילו לא הרמתי את קולי, הבעתי את דעתי הכנה לגבי דברים שבכלל לא פוגעים בך או באף אחד כאן.
ממה אתה המום? מזה שיש לי דיעות כמו שלך יש? מזה שאני מביעה אותן? אז מה אם אני מנהלת? זה אומר שאסור לי להביע את דעתי לגבי הצורה שאתה חושב? התנהגתי אליך בגסות?
פגעתי בך? ממה אתה מתרעם?

נ.ב
סתם שתדע שנפלת בפח בעניין ההודעה הראשונה שלי אליך.. איי רסט מיי קייס.

ישן 08-07-2009, 01:09
צלמית המשתמש של שחף דרור
מנהלת פורומי הצילום

בתגובה להודעה מספר 75 שנכתבה על ידי jolynana שמתחילה ב "אתם מבינים?"

תאמין לי, אני לא מבינה מה אתם מוצאים בה. גוף - טוב, יש מספיק דוגמניות עם גוף יפה. אני חושבת שגוף של אישה יפה זה דבר יפה, אבל תעשה טובה, זה לא כזה דבר חריג. ברגע שאת רזה, רק נשאר להגדיל את החזה וסגרנו פינה...

מבחינתי יופי דווקא נמדד על פי הפנים, ותעשה טובה - הבחורה מכוערת!!! טוב נו, אולי הגזמתי, אבל היא לא יפה, בכל מקרה. נוכחתי בזה כשראיתי בעיתון כתבה על הפרסומת "ישראל מתייבשת" או משהו כזה, והיו שם הצילומים של שלושת הדמויות ששיחקו בה. וההשוואה בין הפנים של בר רפאלי לשל רננה רז, פשוט עשו עוול לבלונדה המעאפנה הזו. תראה:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://mad.walla.co.il/archive/516938-5.jpg]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.news1.co.il/Thumbs/200/NEW-108501613140107.jpg]

וואו, רננה רז יפהפיה ברמות. תווי פנים מרהיבים.
אם התמונה היתה בשחור לבן, ובר לא היתה מוכרת, אף אחד לא היה מתבלבל וחושב שהיא יותר יפה. אבל בגלל שהיא מחומצנת עם עיניים בהירות, ההתלהבות הישראלית מכל מה שמריח בלונד מיד מזנקת, וכולם מתבלבלים וחושבים שבר יפה.
ישן 08-07-2009, 01:31

בתגובה להודעה מספר 76 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "תאמין לי, אני לא מבינה מה אתם..."

שחף ישראלים לא מתלהבים ממנה כבר, התיקשורת פה עוד אומרת שאוהבים אותה, רוב עם ישראל לא אוהב אותה כבר אני מאמין. היא אנטי ישראלית זה כבר לא חדש רק הגברים בלי שליטה על היצר המיני (סליחה על הביטוי שחף.) או אנשים מעולם האופנה והעולם התיקשורת עדיין רודפים אחריה פה. אני לא מבין למה בחרו אותה לאותה פירסומת בכלל, היא לא מייצג את ישראל בכלל. אני בטוח, אם יבדקו כל אדם מפורסם, שהופיע באותה פירסומת קיבל כסף סבירות טובה מאוד בנוסף.

ישן 09-07-2009, 20:10
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 93 שנכתבה על ידי Pan1c שמתחילה ב "למה באמת?"

מי שרוצה עושה יותר.
יש שחיקה גדולה בתפקידים שעושות לרוב בנות, ולכן קיצור השירות.
זה נולד מהצבא של המאה הקודמת בו בנים הלכו לקרבי, ולאמן חייל לקח המון זמן, אז החליטו שבנים עושים 3 שנים כדי שיהיה אפשר להינות מחייל מאומן.
בנות עשו תפקידים עורפיים אשר להם אימון קצר משמעותית משל לוחם, והשחיקה היתה גבוהה, ולכן שירות קצר יותר.
האבסורד הוא שיש בנים שעושים תפקידים פקידותיים (מה שנחשב 'של בנות' דיאז) ויש בנות לוחמות.

בעיקרון, תקופת השירות אמורה להימדד לפי התפקיד, אבל אז תהיה פגיעה בערכי צה"ל השואפים לשוויון בין החיילים. אין חייל עשיר וחייל עני. כולם לבושים אותו הדבר, מקבלים את אותו היחס, אותו האוכל וכולם משרתים אותו הדבר.

אם תתחיל לשחרר בנים אחרי שנתיים כי עבדו בעבודה פקידותית, אתה פוגע בערכים אלו של צה"ל.
מה גם שזה עלול לגרום לאנשים לרצות לעזוב תפקידים שנכללים באלו של השלוש שנים לטובת אלו של השנתיים בלבד כדי להשתחרר מוקדם יותר. כאשר כל התפקידים אותו הדבר, אולי זה יכול לעזור להשאיר חיילים במקום המג'וייף בו הם נמצאים.
לא יודע, עלי זה לא עבד... לא הצליחו להשאיר אותי בחור שתקעו אותי בהתחלה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:37

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר