לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-07-2009, 16:47
  tal8200 tal8200 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.07.09
התייעצות לגבי חברה

שלום אני חדש בפורום
יש לי חברה שאני מכיר אותה כבר 3 שנים מתוכם היינו ביחד חצי מהזמן
היה הרבה פרידות מצידי ומצידה, לפני כמה חודשים חזרנו להיות ידידים ואז מפה לשם חזרנו
עכשיו ככל שהזמן עובר אני מרגיש שאני לא יכול לצאת מהקשר והוא די כובל אותי, אני לא רואה אותנו ממשיכים הלאה, כמה פעמים אמרתי את זה לידה והיא התבאסה לכמה שניות ואח"כ כנראה חשבה שהדעה הזאת תשתנה אצלי וזה עניין של זמן, גם אני נתתי לזה זמן וזה לא מוביל לשום מקום.
עכשיו זה די קשה להיפרד כי יש לי רגשות כלפיה וכואב לי כשכואב לה, מצד שני כמה אני יכול לחכות עם זה? בזמן שאני איתה אני משקר לעצמי וזה די מעצבן. אני לא יכול לצאת עם בנות אחרות.וזה עושה לי הרגשה רעה ביום יום.
מצד שני היא באמת בנאדם טוב שאם היינו מתחילים הכל מהתחלה הייתי נותן לזה הזדמנות, בגלל זה חזרנו.
מה אתם אומרים לעשות ואם אתם אומרים לומר לה את כל זה אז אמרתי לה את זה ואז נפרדנו ואח"כ חזרנו
יש שני דברים שאני חושב עליהם
1. לתת לזה עוד זמן ולראות לאן זה מוביל
2. זה להיפרד ולא להיות יותר בקשר כדי שנשכח אחד את השני סופית
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-07-2009, 20:11
  פוצ'ה פוצ'ה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tal8200 שמתחילה ב "התייעצות לגבי חברה"

הקשר הזה לא ניראה לי בריא לא לך וגם לא לה, אפשר להבין שאתם מאוד אוהבים אחד את השני (ולאו דווקא כחברים) וגם מאוד רגילים אחד לשני, אבל זה לא מספיק כדי שתהוו חלק כל כך גדול מהחיים אחד של השני.
לא היית רוצה להתלהב מהקשר, להיות עם מישהי שבאמת תאהב, שלא תחשוב "ואיי איזה באסה, אני תקוע איתה, ועכשיו אני לא יכול לצאת עם בנות אחרות".
אתה אומנם ביקשת להתייעץ איתנו, אבל את האמת אתה כבר החלטת מה לעשות אתה פשוט מפחד לעשות את זה, לפגוע בה, אבל אתה צריך לבצע החלטות שתיהיה שלם איתן , שיגרמו לך טוב, ולדעתי ההחלטה הזאת תגרום בסך הכל גם לה טוב, אולי לא עכשיו אולי גם לא מחר, אבל לטווח הארוך בטוח!
אז שיהיה בהצלחה =]
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:05

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר