לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-07-2009, 23:53
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל בן אור שלח הודעה דרך MSN אל בן אור Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי y.e.f שמתחילה ב "צמצום האוכלוסיה האנושית."

נראה לי שעדיף לעשות תשלום פר ילד באופן גלובאלי

כך שמשפחות ללא אמצעים לא יכניסו ילדים בלי שיוכלו לטפל בהם, ומשפחות בעלות אמצעים יפצלו את כספם.
בצורה כזאת גם גנים של אנשים המסוגלים להרוויח יותר יהיו יותר נפוצים ונגיע לממוצע גנטי איכותי יותר
והפער בין עניים לעשירים יצטמצם, יהיו פחות ענייים ויותר עשירים אז העושר יתחלק.

אבל פגיע בזכויות אדם וכל השטויות האלו יעצרו את זה, מה גם שכרגע אנחנו מייצרים הרבה יותר מזון מהכמות שהעולם צורך, והצפיפות קיימת רק באזורים אטרקטיבים ושם תהיה צפיפות גם אם 90% מאוסלוסיה תעלם

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-07-2009, 00:01
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי y.e.f שמתחילה ב "צמצום האוכלוסיה האנושית."

יש עוד שטחים עצומים בעולם שלא נגעו בהם.
מדברים ענקים שרק מחכים שנשתמש בהם... איים ריקים, אזורים מדהימים שנפש חיה בקושי דורכת שם.
חוץ מזה שבמטרופולינים בעולם צריך לבנות לגובה...
ויש לנו גם הנדסה ביולוגית שתאפשר לנו לקיים מספיק אוכל לכל אוכלוסיית העולם לא משנה כמה אנשים יהיו.
גם אם יהיו 20 מיליארד אנשים בעולם, יהיה לכולם מספיק אוכל...
חוץ מזה שצריך להפסיק קצבאות ילדים. לא צריך לחייב אנשים לשלם כסף על ילדים כמו שבנאור אמר... אבל להפסיק קצבאות - בכל העולם.
ככה כולם יוכלו להביא ילדים - לא תהיה עליהם מגבלה, אבל יש המון אנשים שמביאים ילדים מסיבות כלכליות.
לדוגמא במרוקו - אדם שיש לו 10 ילדים מקבל מספיק כסף מהמדינה ככה שהוא לא צריך לעבוד יותר בחיים...

וחוץ מזה שאנחנו לא מנצלים גם בנייה תת-קרקעית ובנייה לגובה מספיק - שיאפשר לנו לדייר את כל אוכלוסיית העולם בלי שום בעיה, ויישארו שטחים עצומים למרעה וטיפוח איכות הסביבה וחקלאות וטיולים וכו' וכו'...
ישן 04-07-2009, 00:32

בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי y.e.f שמתחילה ב "20 מליארד זה הרבה הרבה הרבה..."

משבר דלק?
חחח על מה אתה מדבר?
העולם עובר לאט לאט לדלק אלטרנטיבי.
מקומות חלופיים...
יש דלק גרעיני... לדוגמא יש את הנשאיות מטוסים (אני לא בטוח אם זה השם לא זכור לי כל כך...), הספינות, של ארה"ב שמונעות בדלק גרעיני ומסוגלות לנוע בים במשך 20 שנה בלי לעגון בשום מקום...

ויש אנרגיה סולארית, ויש אנרגיה מהרוח, ואנרגיה מהים...
בעוד 20-40 שנה דלק כבר לא יהיה משמעותי כמו היום.

ממש לא יצאנו משליטה - זה כי אף פעם לא היינו בשליטה.
ואנחנו נוכל להיות בשליטה בנושא רק אחרי שיהיה שלום עולמי ולא יהיו אינטרסים לעמים מסוימים אל מול אחרים וכשכל מדינות העולם יהיו דמוקרטיות - רק אז יהיה אפשר לשלוט בכל העולם בנושא.
וכמו שאמרתי - יש הרבה מאוד פתרונות לבעיית האוכלוסייה בעולם, ודלדול אוכלוסייה לא יעזור - וגם לא יעבוד לעולם... אין גם סיבה לעשות את זה.
אתה לא יכול לעצור את האינסטינקט הבסיסי ביותר שקיים אצל בע"ח ואחד האינסטינקטים הטבעיים היחידים שנותרו אצל בן האדם האינטליגנטי - לא משנה מה תעשה לא תוכל לעצור את זה.

אנחנו לא נוכל לעולם לשלוט בכמות האוכלוסייה, אבל נוכל לנתב אותה למקומות טובים יותר ולדאוג שהאוכלוסייה הגדלה תקבל פתרון מחיה הולם.
אפשר להביא כמויות מים עצומות ממאדים, אפשר להתפיל מים בכמויות עצומות.
אפשר לשתול מיליארדי עצים באזורים צחיחים בעולם ובכך לשנות את האקלים באזורים האלו.
כמו לדוגמא בישראל.
בתחילת המאה הקודמת המעלות הממוצעות בישראל היו בערך 40-50 פלוס ואחוזי הלחות היו גבוהים יותר מהיום.
עכשיו אנחנו בממוצע מעלות של 30 פלוס עם אחוזי לחות נסבלים.
וכל זה בגלל העבודה הקשה של עבודת האדמה ושתילת עצים וחקלאות שגרמו לכך שהאזור יהיה פורה ועם יותר משקעים - שישנו פה את האקלים.
את כל זה אפשר לעשות בכל שאר הנגב, שטח עצום ללא שימוש.
במדברים העצומים של מצרים שם אפשר לאכלס מיליארדי אנשים בבנייה נכונה (בנייה לגובה ותחבורה תת-קרקעית, ואוירית כמו לדוגמא רכבות שמחוברות למסילות באויר (המסילות יהיו מחוברות לקרקע) ובניית מדרכות גבוהה באויר).
ישן 04-07-2009, 12:04

בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי Idan13 שמתחילה ב "זה ידוע שזה שנורא קשה למצוא..."

אני ראיתי תכנית על זה בערוץ 8.
משפחה שקיבלה מכונית מימן לשנה, והם כל כמה זמן באו לתדלק בתחנה מיוחדת ליד הבית שלהם.
התחנה הייתה דיי קטנה, הייתה שם מין מערכת כזו בתוך ביתן, וליד המערכת הייתה שורה של קולטנים סולארים.
אני חושב שהם הביאו מים ושמו במכונה, והמכונה פועלת על חשמל בלבד, והיא ייצרה את המימן הזה והעבירה למכונית.

הבעיה היחידה שהם נתקלו בה זה העובדה שהקולטנים הסולארים שלהם לא היו מספיקים ליצור כמות מספקת של מימן. לקח להם יותר מידי זמן ליצור מספיק חשמל בשביל זה.
אז כאן בא לידי ביטוי ננו-טכנולוגיה, או הקטנה של מוצרים. כשמצופפים מספיק קולטנים בתוך פלטה סולארית אחת, הוא מסוגל ליצור מספיק חשמל...
ואנחנו תמיד מתקדמים בדברים האלה...
פעם טלפון סלולארי היה חסר מסך, חסר איכות והיה בגודל של שתי ידיים, ובעיקר היו משאירים אותו באוטו.
הוא זה מגיע לגודל של כף יד, עם מסך ואיכויות מדהימות - ואנחנו רק משתפרים כל הזמן.
אז תהיה בטוח שתוך כמה שנים ימצאו פתרון לעניין החשמל הזה...
ישן 04-07-2009, 00:34

בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי boris2k4 שמתחילה ב "טוב אז כך: א. אתה לא גר במדבר..."

א. אני כן גר במדבר.
ב. זה כן נכון. הנדסה ביולוגית מאפשרת שכפול עצום של מספיק צמחים ומאכלים שונים ואפילו בע"ח - באיכות גבוהה מאוד ולפעמים אפילו יותר טובה מהטבעי, משום שמוסיפים לזה מינרלים שונים...
ג. משפחות חד הוריות זה מצב שונה... הכוונה היא שלא יהיה מצב שבו בן אדם מביא לעולם 7 ילדים ומסתמך על קצבאות הילדים שיספקו לו כסף לאוכל, מגורים וכל שאר הצרכים שהילדים שלו צריכים - לרוב הם גדלים בעוני ובקושי והופכים לעבריינים ומתנהגים כמו אביהם במטרה לקבל גם הם כסף ואולי להשתמש בילדיהם ככוח עבודה כשיגדלו. במצבים של משפחות חד הוריות וקשיים סוציאליים - אז כן צריך לעזור להם, אבל לא בצורה של קצבאות ילדים שיעודדו את העניים להביא עוד ילדים לעולם.
ישן 04-07-2009, 15:22

בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי boris2k4 שמתחילה ב "מן הסתם שלא גרים שם אנשים. לא..."

אני לא יודע איך קוראים לתהליך הזה, האדמה היא עדיין מדברית...
אבל זה מה שאני יודע.
עצים, וצמחים בכלל, הופכים את האדמה שסביבם ויוצרים את אותו אפקט של חרישת האדמה - כמו שעושים עם מכונות.
תשים לב, שאם יש לך מדשאה, ויש לך לדוגמא עץ באמצע המדשאה - לא יהיה דשא סביב העץ, כי העץ מונע מהדשא לצמוח שם כי הוא חורש את האדמה.

אני יודע שהייתה שם אדמת לס כי זה היה מדבר מוחלט לפני כן, שיממון.
היום לפחות זה בשיפור.
אני אתן לך נתונים (לא מדויקים כי אני לא זוכר בדיוק) שקיבלתי מאדם יודע דבר (ד"ר בנושא) בעת שטיילתי עם הבית ספר והוא היה המדריך שלנו (הטיול במדבר).
לפני כמה עשרות שנים ירדו באזור באר בסביבות הכמה עשרות מילימטרים מים בשנה, אפילו פחות.
בשנים האחרונות הממוצע הוא 200 מילימטר לפחות בשנה... וכל זה בגלל העצים והפרחת הנגב שנעשתה, שאפשרה את חרישת האדמה ויצירת משקעים באזור.
ישן 04-07-2009, 00:47
צלמית המשתמש של boris2k4
  boris2k4 boris2k4 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.04
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "א. אני כן גר במדבר. ב. זה כן..."

א. יש הבדל בין לגור בבאר שבע, בעיר השביעית באוכלוסייתה בישראל, שעה וחצי(?) נסיעה ממרכז הארץ לבין לגור במדבר אמיתי(סהרה, סיני לדוגמא).
ב. אוקיי, אז מה שאתה אומר זה שגם אם בעולם יש מאה אלף מליון איש (תקרא את המספר שוב) תהיה כמות מספקת של אוכל? לא הגיוני לחלוטין. חוץ מזה שככל שכמות האנשים גדלה כך גם כמות שטחי הגידול קטנה.
זה נכון שהנדסה גנטית משפרת בהרבה את כמות האוכל שצמח יכול לתת. אבל יש גבול להכל.
כמו כן לא משכפלים צמחים באופן שאתה מציע. לא לוקחים צמח בוגר אחד והופכים אותו ל2. אפשר ליצור זרעים עם קוד גנטי זהה, אך הם עדיין צריכים לגדול ויש סיכוי שהם יפגעו ממחלות.
ולא, לא "מוסיפים לזה מינרלים שונים". זו שטות גמורה.
ג. אוקיי, אז קצבאות למשפחות חד הוריות זה בסדר. מה עם משפחות עניות (דו-הוריות) עם 7 ילדים? איך עוזרים להם?

ישן 04-07-2009, 00:53

בתגובה להודעה מספר 76 שנכתבה על ידי boris2k4 שמתחילה ב "א. יש הבדל בין לגור בבאר שבע,..."

א. מדבר הנגב זה מדבר כמו כל מדבר אחר... זה שהוא שעה נסיעה מתל אביב לא אומר שהוא לא מדבר.
ב. אחד היתרונות של הנדסה גנטית זה שלא חייבים לגדל בשטחי גידול על האדמה. וחוץ מזה שכמו שאמרתי, בנייה לגובה תפתור את בעיית השטחים ומיגור המדבר והתפשטותו תאפשר להשתמש בשטחים העצומים האלה (של סהרה לדוגמא) עבור חקלאות ושימוש באותם גידולים.
ג. אז מונעים מצב שבו יש משפחה עם 7 ילדים. מצב כזה לא אמור להיות. ולמה הם עניים? כי יש להם 7 ילדים.
אז מתייחסים אליהם כמו אל כל משפחה ענייה, ודואגים להם - כמובן שכמות הילדים זה גורם והיקף העזרה שיינתן יהיה גדול יותר. אבל לא צריך ליצור מראש תקדים שאומר ש- אם תביא ילד לעולם, תקבל X כסף. כי אז אנשים יביאו ילדים רבים לעולם ויקבלו 7X כסף.
כמובן שהכסף לא יספיק לכל כלכלת הבית ואז הם יהפכו לעניים. כי כשיש לך 7 ילדים אתה גם בקושי הולך לעבוד מרוב העומס בגידול שלהם.
ישן 04-07-2009, 01:02

בתגובה להודעה מספר 78 שנכתבה על ידי boris2k4 שמתחילה ב "א. זה לא כמו כל מדבר אחר. יש..."

א. אז בוא תספר לי...
ב. במעבדות פיתוח שונות... שוב אני מכניס פה את הבנייה לגובה ובנייה מתחת לאדמה.
ג. יאללה בוא נספר להם. הבעיה היא שאותם אנשים גם גדלים בעוני ולכן לא זוכים לחינוך הראוי - ולכן מגיעים למצב כזה. ואם אתה מנסה להגיע לזה אז - לדעתי מעטים האנשים שמביאים ילדים לעולם מסיבות דתיות, לרוב זה המניעים הכספיים... הם גם חושבים שהילדים שיוולדו יכולים להיות יופי של כוח עובד ומפרנס לבית. אני חושב שאם תעזור לבן אדם להשתקם כלכלית, ותיתן לו את החינוך הכלכלי הראוי - הוא יבין שהוא לא צריך להביא כל כך הרבה ילדים.
חוץ מזה, שהחינוך פותר הכל. ובמידה והם יחונכו לעבוד כמו שצריך ולא להתבטל ולשתות כל היום - אז אולי הם יצליחו לכלכל את עצמם.
ישן 04-07-2009, 23:00
  omry n omry n אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.07
בתגובה להודעה מספר 98 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "אנחנו כבר ב-7 מיליארד. גם פעם..."

ולהזכיר לך שבעקבות כלייה של משאבי טבע בצורה מופרזת אנחנו מביאים על עצמנו קטסטרופה סביבתית גלובלית?

אי אפשר למתוח את החבל יותר מדי. תוכל להוסיף כמה מיליארדים, אולי גם להכפיל את האוכלוסייה, אבל כדור הארץ ירגיש את זה, וכך גם מי שנמצאים בו. אין מה לעשות, יש מגבלה.
אני לא יודע מאיפה הגיע הנתון לגבי הגדה המערבית, אני יודע שיש שם על פי הערכות בין 1.5 לכ2 מליון תושבים. בטח ובטח לא 5 מליון. וגם כשיהיו, אתה יודע מה ההבדל בין הגדה (שהיא שטח מכובד מאוד מבחינת שטח ביחס לעזה לדוגמא, שחיים שם למעלה ממליון אנשים בשטח קטן בהרבה) לעולם? שלעולם אין דרך לקבל סיוע חוץ, לגדה, לעזה או לכל מקום אחר צפוף בעולם, תמיד יש את האפשרות לקבל מים, מזון וסיוע מגורם חיצוני. עכשיו תחשוב שכדור הארץ נזקק לסיוע, אבל לו אין מי שיתן סיוע, אלא אם נתיישב בכוכבים אחרים ונהעזר בהם.

הכמות שאתה מדבר עליה, 100 מיליארד, היא פשוט מופרזת, ובשום צורה שהיא, אתה לא מסוגל להגיע למספר הזה, אלא אם אתה מתכוון לגמור את מקורות המזון, המים, האנרגיה והמקום ולהוריד את רמת החיים של כולם. הסיכוי היחיד שיהיה אפשר להגיע למספרים כאלה זה כמו שאמרתי, סיוע חוץ שיפתור בעיית כליית משאבים, איזשהו פטנט שייצור מזון, ותעסוקה למיליארדי האנשים. בינתיים, אין פתרון לאף אחת מהבעיות הרבות שרק מקצתן מניתי.

נערך לאחרונה ע"י omry n בתאריך 04-07-2009 בשעה 23:13.
ישן 05-07-2009, 13:30
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל בן אור שלח הודעה דרך MSN אל בן אור Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 135 שנכתבה על ידי Benor2005 שמתחילה ב "אפשר לייבש גם שטחים בים,..."

הם רוצים את ישראל מאותה סיבה שהדתיים רוצים אותה, היא קדושה להם.

ובהולדנת רק שומרים עליה יבשה, לא יוצרים יבשה חדשה.
היא במקור יבשה אבל היא בגובה פני הים ובגלל שנים של יבוש היא מתחת לגובה פני הים אז עכשיו הם צריכים להקים הרבה סכרים.
בדובאי יצרו שטח אדמה חדש של האיים המיוחדים שלהם אבל זה פרויקט יקר מאוד ולא שווה להשקיע כמות כסף כזאת בשביל ליצור מקום לגידולים, אני גם לא בטוח שאפשר לגדל על האדמה הזאת

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:13

הדף נוצר ב 0.27 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר