לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-07-2009, 10:19
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
חוק גלעד שליט: לא יקודם ?

ב YNET מדווח כי חוק שליט (החוק שנועד למנוע ביקורי משפחות של אסירי חמאס) נתקע כי גורמי ביטחון לא גיבשו דעה סופית.

מהכתבה:
"על פי ההצעה, אסיר שהשתייך לארגון טרור שמחזיק באזרח או בתושב ישראלי בתנאי כליאה ומונע מאותו אזרח מבקרים - לא יהיה זכאי לקבל מבקרים. יחד עם זאת, נציגי הצלב האדום יוכלו לבקר את האסיר אחת לשלושה חודשים".

אני לא מבין איך זה יכול להיות שדווקא "גורמי ביטחון" מפריעים ליוזמה שמטרתה להפעיל לחץ על חמאס בהקשר של גלעד שליט. הייתי מבין את זה עם מישהו שממוקם במפה הפוליטית שמאלה ממפלגת העבודה היה מחפש לשים מקלות בגלגלים אבל גורמי ביטחון ??

אני שלחתי לח"כ דני דנון (ליכוד), מיוזמי החוק, מכתב בו אני מעודד אותו להמשיך לפעול לקידום החקיקה וכדאי שתעשו כמוני. זה דורש ממכם 5 דקות של מאמץ שאולי יעזרו להפעיל מספיק לחץ כדי שהנושא לא יתפוגג. החייל שלנו מוחזק כמו חיה איפושהו ואנחנו נוהגים באסירים שלהם באנושיות מוגזמת.

אני חושב שכש"הפטריוט" מדבר פה בפורום על ה"נאורות" שמרגיזה אותו הוא כולל בתוך אותה "נאורות" גם את האנושיות המוגזמת שלנו בעניין הזה ובנקודה הזאת אני מסכים לחלוטין. לא יכול להיות שאנשי החמאס לא ישלמו מחיר.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י צ'נדלר בינג בתאריך 05-07-2009 בשעה 10:24. סיבה: הוספת תמונה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-07-2009, 11:35
  moozes moozes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.09.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "חוק גלעד שליט: לא יקודם ?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'נדלר בינג
ב YNET מדווח כי חוק שליט (החוק שנועד למנוע ביקורי משפחות של אסירי חמאס) נתקע כי גורמי ביטחון לא גיבשו דעה סופית.

מהכתבה:
"על פי ההצעה, אסיר שהשתייך לארגון טרור שמחזיק באזרח או בתושב ישראלי בתנאי כליאה ומונע מאותו אזרח מבקרים - לא יהיה זכאי לקבל מבקרים. יחד עם זאת, נציגי הצלב האדום יוכלו לבקר את האסיר אחת לשלושה חודשים".

אני לא מבין איך זה יכול להיות שדווקא "גורמי ביטחון" מפריעים ליוזמה שמטרתה להפעיל לחץ על חמאס בהקשר של גלעד שליט. הייתי מבין את זה עם מישהו שממוקם במפה הפוליטית שמאלה ממפלגת העבודה היה מחפש לשים מקלות בגלגלים אבל גורמי ביטחון ??

אני שלחתי לח"כ דני דנון (ליכוד), מיוזמי החוק, מכתב בו אני מעודד אותו להמשיך לפעול לקידום החקיקה וכדאי שתעשו כמוני. זה דורש ממכם 5 דקות של מאמץ שאולי יעזרו להפעיל מספיק לחץ כדי שהנושא לא יתפוגג. החייל שלנו מוחזק כמו חיה איפושהו ואנחנו נוהגים באסירים שלהם באנושיות מוגזמת.

אני חושב שכש"הפטריוט" מדבר פה בפורום על ה"נאורות" שמרגיזה אותו הוא כולל בתוך אותה "נאורות" גם את האנושיות המוגזמת שלנו בעניין הזה ובנקודה הזאת אני מסכים לחלוטין. לא יכול להיות שאנשי החמאס לא ישלמו מחיר.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

"גורמי ביטחון" ?

נו, ומי הוא סר הביטחון ?

האם במקרה משתייך אותו "גורם ביטחון" לצד השמאלני ?

תמיד תמצא את הקשר לשמאלניות במקרים של תקיעת מקל לגלגלי המדינה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:24

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר