לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-07-2009, 21:06
  roko_man roko_man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.08
מגעיל קצין מיון קד"צ בנים

אז ככה הסיפור שלי מתחיל עוד לפני משהו כמו חצי שנה כשקיבלתי זימון למיון תעסוקתי התקשרתי למדור קד"ץ ואיזה פקידה דיברה איתי לא מי יודע מה יפה ואמרה לי שאין לי מה לדואג ושזה לא פוגע ברצון שלי להות קרבי ובכך שאני אתגייס להיות קרבי כמו כן היא טענה שהמיון תעסוקתי הוא חובה בדיוק כמו הצו ראשון ושאני חייב להתייצצב שם! אז בקיצור הלכתי לשם החתימו אותנו שם בכניסה שאם אתה לא חותם אתה לא נכנס לא אמרו לי כלום במיון אם זה יכול לפגוע בי או בתאריך גיוס שלי לאחר מכן יצאתי לגיבוש צנחנים ולא עברתי אותו כמה שבעות לאחר שסיימתי את הגיבוש הגיעה לי תאריך חדש של 11.8.09 אז בקיצור לא ממש חשדתי עד ליום בו החברים שלי קיבלו את התאריכי גיוס שלהם ואני (כמו כן הייתי בכנס הנדסה קרביית וחתמתי שם" ואז התחלתי לצלצל למיטב ואמרו לי שאני משובץ לקד"ץ לאחד התפקידים שקיבלתי במיון תעסוקתי (מ.צ מאבטח מתקנים שב"ס ועוד מלא דברים לא איכותיים נאומר כך) אז בקיצור עם מלחמת פאקסים גדולה ועזרה מחיל הנדסה הצלחתי לקבל את התאריך שהייתי צריך לקבל 3.8 L
ועכשיו בדואר הגיעה לי זימון לקצין מיון קד"ץ בנים התקשרתי שוב למיטב משקית אחת אומרת לי שאני צריך לפקסס את התאריך החדש שלי בפאקס אחרת אומרת שאני לא חייב להתייצב אצלו ושזה לא יפגע בי בקיצור השאלה שלי האם זה יפגע בי אם אני לא אלך לקצין מיון הזה? אני מאוד פוחד שזה ידפוק אותי שוב פעם והקצין מיון שיראה שלא באתי יגיד "אה וואלה סבבה אז מאבטח מתקנים" או משהו כזה תנו לי עצה בבקשה!!!

תודה מראש לכל עונה מצטער על החפירה איגור
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:03

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר