לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-07-2009, 23:15
צלמית המשתמש של fcf
  משתמש זכר fcf fcf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.09.05
שלח הודעה דרך ICQ אל fcf שלח הודעה דרך MSN אל fcf Facebook profile
מיני נייד MSI WIND

איך המחשב MSI WIND U100 ?
אני רוצה לקנות אותו בעיקר ללימודים וכל מיני.
העבודה שלי (גם במחשב בבית) היא בעיקר לעריכת מסמכים, גלישה בדפדפן, מסנג'ר והרצת קומפיילרים (VS ו ECLIPS)

המעבד בכל הנטבוקים חלש יחסית. אבל הבנתי שהוא יכול בלי בעייה להריץ דברים כאלה.
סרטים הוא יכול להראות? כי שמעתי שיש בעייה עם HD...

יש למישהו את המחשב הזה ויש בעייה מיוחדת שאין בשאר הנטבוקים ?
אני רוצה לשדרג לסוללה 6 תאים כי יש תגובות שסוללה 3 תאים זה גרוע (פחות משעתיים עבודה).
וזיכרון של 2048 מגה.

אני ממש לא אוהב שהמחשב מגיב לאט (שאני לוחץ על תקייה והיא נפתחת אחרי 7 שניות - מה שקורה במחשבים הישנים. בסופו של דבר אני לוחץ עליה הרבה ואז נפתחות 200 תקיות - אתם בטח מכירים את זה), יכול להיות שזה קורה במחשבים האלו בגלל המעבד החלש?

יש עליו כתבה בנענע: http://net.nana10.co.il/Article/?ArticleID=580918

תודה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-07-2009, 23:28
צלמית המשתמש של fcf
  משתמש זכר fcf fcf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.09.05
שלח הודעה דרך ICQ אל fcf שלח הודעה דרך MSN אל fcf Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Rationalist שמתחילה ב "ראשית, Eclipse ולא..."

אפשר להבין מדוע התגובה שלך כלכך שלילית ?
אני קונה בIVORY כבר הרבה שנים ומעולם לא הייתה לי בעייה. הם החליפו לי כבר עשרות פעמים (בלי שום שאלות מיותרות) מחשבים שהתקלקלו.
ולגבי המוצר. מה "פקאצי" בו ? העובדה שהוא קטן ?
יש עליו סיקורים מצויים בנענע ובYNET.
אחרי הכול זה מחשב לכל דבר, אולי הביצועים שלו הם לא כמו של נייד רגיל, בכל זאת יש לו מעבד ATOM. אבל המטרה העיקרית של מחשב נייד הוא שהוא יהיה נייד. ואם אני צריך לקחת תיק גדול יותר ולסחוב כמה קילו יותר על הגב לכל מקום שאני הולך , אז זה כבר לא נחשב מחשב נייד.
הוא זול יותר ממחשבים אחרים (גם זה ייתרון) והוא קטן יותר.

נערך לאחרונה ע"י fcf בתאריך 08-07-2009 בשעה 23:53.
ישן 09-07-2009, 00:01
  Rationalist Rationalist אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי fcf שמתחילה ב "הם לא אשמים שהמחשב התקלקל. יש..."

הבן - מה שעמיתיי בפורום ואני מנסים לעשות זה לתת לך עצה זולה (את המחיר שילמו אחרים ושילמנו גם אנחנו). אם אתה מעדיף את העצות שלך יקרות, אין דרך טובה יותר מאשר לקנות מהם.

המשפט "הם החליפו לי כבר עשרות פעמים (בלי שום שאלות מיותרות) מחשב שהתקלקל" ייכנס לפנתיאון של הפורום, אין ספק, אבל אני מעדיף דווקא להתייחס למשהו אחר שכתבת, לגבי נענע ו-YNET: אם תקרא בפורום רכב מקצועי שמישהו שואל עצה לגבי פורד אסקורט שנת 88 (אני לא באמת יודע אם ייצרו אז את הדגם הזה...), ומבקש חיזוקים חיוביים לכך שזה רכב מצוין, שייעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר ושבוודאי יחזיק מעמד בדומה לרכב חדש, קשה לי להאמין שתחשוב שעמדתו מוצדקת אם ייענו לו שמדובר בגרוטאה והוא יביא כמקור את מגזין הרכב של ידיעות אחרונות, מעריב וכו'.

שאלת שאלה, קיבלת תשובה. התשובה פשוטה - הנ"ל לא מתאים בעצם לצרכים אמיתיים. בכדי לעשות בו שימוש שנחשב סביר יש לשדרג אותו אנושות (ואז הוא גם לא שווה כלום וגם לא משתלם). השירות (לפני, תוך כדי ואחרי) והאחריות (אחרי) הקנייה שווים קליפה של שום בשלג דאשתקד. גם אם יש לך חיבה אישית לרשת שאסור להזכיר את שמה, עלייך להבין שיש סיבה טובה מאוד לכך שהם היבואן הבלעדי (או לפחות כך נדמה לי) של מוצר הנפל הזה.

לאמור - אם פנית באמת בכדי לקבל עצה, קבל אותה בדיוק כפי שהיא מוצעת לך: התרחק.
ישן 09-07-2009, 00:10
צלמית המשתמש של Zed3
  Zed3 Zed3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.11.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי fcf שמתחילה ב "הם לא אשמים שהמחשב התקלקל. יש..."

נתחיל, כהרגלנו, בציטטות נבחרות מבית היוצר של NANA
ציטוט:
, תוך דקותיים התאספו סביבינו בחורות שהתלהבו מהלפטופ, ובקריאות אימהיות ביקשו לנסות להרים אותו ולשחק עימו. לדעתנו, הדבר מהווה יתרון רציני עבור המחשב!

אין כמו סקירה מקצועית.

נמשיך, שכן לדבריך קראת את הסקירה, איך פספסת את השורה הבאה:
ציטוט:
במידה שאתם גרפיקאים, מתכנתים, גיימרים או חובבי סרטים – חפשו לכם מחשב גדול יותר, יקר יותר ומגושם יותר.

ובעברית, אם אתה רוצה מחשב, קנה מחשב

נמשיך ל-YNET

ציטוט:
הרי שאתם צריכים לשקול ברצינות לרכוש לעצמכם אחד שכזה, מה גם שמחירם הוא כחצי מזה של מחשב נייד מקטגוריה זולה, וכשני שליש ממחירו של מחשב נייד זול במיוחד (למשל, מותג קומפאק המחודש של HP).

ובכן, לפי טיעון זה, עליך לקנות אפרסק כיוון שמחירו הרבה יותר נמוך ממחצית של נייד זול במיוחד.
אמור לי, אם מחירו של דבר מה הוא מחצית של מחשב זול במיוחד, מה תקבל בתמורה?

נערך לאחרונה ע"י Zed3 בתאריך 09-07-2009 בשעה 00:13.
ישן 09-07-2009, 08:47
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 09.10.04
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Rationalist שמתחילה ב "ראשית, Eclipse ולא..."

אני מסכים עם הדעה לגבי יבואנית MSI, אבל לא הייתי פוסל קטגורית את הנטבוקים למיניהם.
נכון שלשימושים של תכנות הם לא פיתרון אמיתי, אבל עבור גלישה באינטרנט וקצת אופיס הם פיתרון מצויין.
לאשתי יש את ה ASUS 1000HA, מבחינתה הוא מתאים בדיוק לדרישות שלה מהמחשב, ואני משתמש בו מדי פעם לשיטוט באינטרנט מהסלון במקום להפעיל את המחשב הנייח. נכון שזמן התגובה שלו לא שקול לזה של מחשב מודרני, אבל עם FF3.5 הוא פותח אתרים בזמן סביר.
הבעיה העיקרית שלהם בארץ היא התמחור, בחו"ל מחיריהם נמצאים סביב ה 400$, מה שמעמיד אותם בנישה של מחשב נייד בסיסי מאוד במחיר של חצי ממחשב נייד מודרני.
בארץ, הודות ליבואנים ככל הנראה, מחירו של נטבוק קרוב מאוד לזה של מחשב נייד מודרני מה שהופך אותו להרבה פחות משתלם כלכלית.

ישן 09-07-2009, 10:16

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי rlsf שמתחילה ב "אני מסכים עם הדעה לגבי..."

לא פסלתי קטגורית.

אני מסכים עם כל מה שכתבת - אם אתה מסתפק בגלישה ובעריכת מסמכים, אתה יכול לשקול את הנ"ל. אני מכיר כמה סטודנטים שהוציאו 3,000 ש"ח (בממוצע) ונתקעו, בעצם, עם מחשב שלא יכול להריץ משחקים וסרטים (כפי שהם רצו שיעשה).

ניסיתי להסביר לחבר - ללא הצלחה - שהדרישות שלו הן קצת מעבר למינימום (בכל זאת, הוא רוצה להריץ Eclispe, להכפיל את כמות הזיכרון ולהחליף את הסוללה), ואין אפשרות לקבל את מה שהוא רוצה, במחיר שהוא רוצה. הבעיה היא שאנשים מתעקשים לקבל תשובה שתתאים למה שהם מבקשים, וכשמנסים להסביר להם שהם לא מציאותיים הם מתעצבנים. אני בטוח שהוא יוכל למצוא במקומות אחרים אנשים שישמחו להסביר לו למה הוא יוכל למצוא את מבוקשו ב-2,000 ש"ח, ועוד מהרשת ההיא.
ישן 09-07-2009, 14:30

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי קרמריקה שמתחילה ב "[QUOTE=rlsf] הבעיה העיקרית..."

אני מאוד מחבב את Asus (כיצרן של לוחות אם ולאחרונה גם כיצרן - אם כי יוקרתי מדי - של ניידים).

אבל, יש לי הרגשה עמומה שמה שעולה 1,900 ש"ח לא יחזיק מעמד שלוש שנים, ושבסה"כ מדובר באופנה חולפת שתפקידה להכניס כסף ליצרניות הניידים בין דור X לדור Y של מוצרים. כרגע, בעיקר בגלל המחיר, אין ממש הבדל בין "נייד", "מיני נייד", "נייד קומפקטי" או כל שם אחר עליו הוחלט. עד שהגבול יילך ויתחדד, אני מעדיף שלא לרכוש מוצרים כאלה.

אני מאמין (ונראה אם אני צודק עוד שנתיים-שלוש), שנשמע על גל של תלונות בנוגע לניידים הזולים הללו. אני כבר לא מדבר על שירות ואחריות מצד היצרן ו/או היבואן (או אפילו של הרשת/החנות), אלא דווקא על עייפות החומר ואיכות הגימור - תוך שלוש שנים הדברים הללו יהפכו לגרוטאות. אני מהמר על כך.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:33

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר