לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-07-2009, 22:54
  משתמש זכר steaua rosie steaua rosie אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.07
שאלה שאלה לדיון- האם מישהו מגולשי הפורום לא שבר שמירה אפילו פעם אחת במהלך שירותו

אהלן....שאלה שלא קשורה אליי ספציפית, כי אני טבח , אבל יש לי דיון מעמיק עם כמה חברים לגבי שבירות השמירה בצה"ל. ה"הגדרה" שלי לשבירת שמירה היא מצב שבו חושי הראייה והשמיעה לא עסוקים במתרחש מסביב. למען האמת, סירבתי ללכת להיות מאבטח מתקנים כי ידעתי בוודאות שאני אשבור שמירות ולא רציתי את זה על המצפון שלי, אבל יש לי חבר שהוא מאטבח מתקנים ועוד קרוב משפחה שמשרת במ.צ מעברים, ששניהם לא מסכימים איתי בעניין הזה- הם טוענים שאין בנאדם בצה"ל שלא שובר שמירה כי זה כמעט לא אנושי לשמור כ"כ הרבה זמן ובתנאים מחפירים מבלי לשבור שמירה ולשמור על השפיות....אמרתי להם שאני לא שופט אותם אישית כי לא הייתי במקומם, לכן אני נוטה להסכים איתם שהמערכת אשמה {וגם הם מודים שלשבור שמירה זה בכלל לא לענייין אבל הם אומרים שהמערכת אשמה ואין מה לעשות כי אין סד"כ בצה"ל}, אבל בכל זאת רציתי להראות להם שיש אנשים שלא שברו שמירה, וככה אולי הם יבינו שהם טועים {ואולי לא..הרבה תלוי בתשובה שלכם}.......מה אתם אומרים, יש חיה כזאת?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-07-2009, 07:44
צלמית המשתמש של roli_bark
  roli_bark roli_bark אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.07.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי YHS שמתחילה ב "טייסים הם קצינים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי YHS
וקצינים, כידוע לא שומרים.

"כידוע" - בתור קונצנזוס ? גורף עובדתית ? ידיעה אישית ? על סמך מה אתה קובע ?
"ועוד איך" קצינים שומרים ! - אומנם לא כולם/רובם, ולא גורף, ולא בכל היחידות. אבל קצינים שומרים גם בעיתות שלום ובוודאי שגם בעיתות מלחמה.

בעיתות שלום - מספר לא מבוטל של קצינים ("גובניקים" זוטרים בעיקר, סג"מים וסגנים, בקרייה למשל, ובכמה חילות) יוצאים פעם ברבעון לסבב תורנות שמירה של שבוע ברצף ! - כאחרון החילים, בד"כ בקראוון עלוב ונשכח מהעיין, גזיית קפה, והפק"ל הרגיל.

בעיתות מלחמה - בוודאי ובוודאי, מהמג"ד ועד אחרון הסג"מים. בדוק (וגם מנסיון אישי ב 3 מלחמות !).

נערך לאחרונה ע"י roli_bark בתאריך 09-07-2009 בשעה 07:59.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:00

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר