לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-07-2009, 22:48
  רוני רוני רוניי רוני רוני רוניי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.09
התנהלות נתניהו והחלטותיו מול מצע הליכוד והחלטות נתניהו לפני הבחירות!

ציטוט ממצע הליכוד :"מדינת ישראל לא תאפשר הקמת מדינה ערבית פלשתינאית ממערב לירדן. הפלשתינאים יוכלו לנהל באורח חופשי את חייהם במסגרת של ממשל עצמי ולא של מדינה ריבונית ועצמאית"

ההתנהלות בפועל: הכרזה על הקמת מדינה פלשתינאית, ולאחר מכן אימוץ האמרה הבנאלית של "קדימה"
"שתי מדינות לשני עמים"

ציטוט ממצע הליכוד""ההתיישבות היא ביטוי מובהק לזכותו הבלתי מעורערת של עם ישראל לארץ ישראל ומהווה נכס חשוב להגנה על האינטרסים החיוניים של מדינת ישראל. הליכוד יפעל להמשך חיזוקה ופיתוחה. "

ההתנהלות בפועל: הקפאת כל ההתיישבות ביהודה ושומרון.

המסקנה: ראש הממשלה משטה בבוחריו, לא נאמן למצע הליכוד ואף פועל בדרך ההפוכה לדרכה הבראשיתית של הליכוד.
ראש הממשלה מתאפיין במיהמנות נמוכה ביותר מיום כניסתו ב1996 לראשות הממשלה.
חברה הגיע הזמן להמשיך הלאה,הליכוד זקוק למנהיג חדש , המדינה זקוקה למנהיג חדש.
מנהיג שיהיה נאמן לביטחונה של מדינת ישראל כמדינה יהודית, ידאג לכלל אזרחי ישראל
והכי חשוב יהיה עקבי בהתנהלותו!!!

לאמיתו של דבר התנהלותו של נתניהו לא מפתיעה, וכעת הכל מסביר את הצבעתו בעד ההתנתקות.

נערך לאחרונה ע"י רוני רוני רוניי בתאריך 09-07-2009 בשעה 23:00.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-07-2009, 13:19
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי רוני רוני רוניי שמתחילה ב "שמע, כל עוד זה היה בגדר נאום זה היה בסדר"

תשמע, אני באמת מאמין שנתניהו, בינו לבין עצמו, לא רוצה לראות מדינה פלסטינית קמה אבל הוא לא איש ימין קלאסי שמאמין שהאידיאולוגיה או השקפת העולם קודמת לכל. מבחינתו הוא צריך לבחור בין 2 רעות חולות: או שהוא תורם להקמת מדינה פלסטינית או שהוא תורם להיווצרות של סדקים ביחסים המיוחדים שבין ארה"ב-ישראל.

אם אני הייתי חלק ממחנה הימין לא הייתי רואה בנתניהו את המנהיג הטבעי שלי. אני מבין את התסכול שלך, אני רק לא מבין למה מצביעי הימין קנו את הבלוף שנתניהו השתנה עם השנים. הוא נשאר אותו בן אדם שנורא רוצה לשבת על כיסא ראש הממשלה ואין לו מושג מה הוא יעשה כשהוא יגיע לשם. אני מחכה שיגיע היום בו הליכודניקים יפסיקו להמציא עבורו תירוצים. כשבן אדם מקבל, בגלל לחץ, החלטות שהן נוגדות את אמונותיו ואת אמונות בוחריו זה אומר יותר עליו מאשר על זה שלוחץ עליו כי תמיד מופעל עלינו לחץ בחיים. השאלה היא איך אנחנו מתמודדים עם זה.

ישן 11-07-2009, 22:43
  לב כל-רואה לב כל-רואה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.02.08
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי רוני רוני רוניי שמתחילה ב "שמע, כל עוד זה היה בגדר נאום זה היה בסדר"

גם בגדר נאום זה לא בסדר. ממש לא בסדר.

נדמה לכם , שלמילים הנאמרות בנאום אין משמעות מיוחדת,
אך האמת היא שיש והרבה.

מאיפה מגיעה אליכם צורת החשיבה המוזרה הזו שראש ממשלה נחשב לאסטרטג, כשהוא משקר בנאומים שלו, ומנסה להטיל את הלחץ על האויב, במקום להתמודד איתו ?

מה אנחנו, חברה של שקרנים ? לא מסוגלים לומר את האמת ומה שאנחנו באמת רוצים?

למה שלא נעז פעם אחת לומר בגאווה בקול רם שאנחנו לא מוכנים למסור את ארצנו לאף אחד ?
מה יש ? אסור לומר את הדברים האלה ?

מה יקרה אם הערבים כן יסכימו למדינה מפורזת? מה אם מסירת שטחים כן תיצור ביטחון?
מה תעשו אז, הא???

איך בכלל אתם מצפים שתהיה לגיטימציה להתיישב ביהודה ושומרון, אם ראש הממשלה מדבר על למסור אותם לערבים ?

הרי מילים יוצרות לגיטימציה ומעשים.
ומי שהוא באמת נאמן לארץ ישראל, היה אומר לאובמה בפרצוף , שאנחנו נישאר כאן לנצח ויהי מה.

מצוטטת כאן מטרה ב' מפרק המטרות של חוקת הליכוד :

"ב. שמירת זכותו של העם היהודי על ארץ ישראל, כזכות נצחית שאינה ניתנת לערעור, התמדה ביישובם ובפיתוחם של כל חלקי ארץ-ישראל והחלת ריבונות המדינה עליהם. "

איפה המטרה ואיפה הממשלה........

אני כבר מזמן הזהרתי מראש שביבי אינו נאמן לארץ...

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://he.manhigut.org/templates/mlevi/cutimages/top_logo.jpg]

"צדק צדק תרדוף"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:27

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר