לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-07-2009, 00:10
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
פיגוע חברת נביעות החלה להחדיר פלואור למים המינרליים שלה

רק אני שמתי לב לזה?? איך אף אחד לא מדבר על זה??

אסביר:

מאז גיוסי (יותר משנה וחצי) אני תמיד אבל תמיד קניתי בבא"ח שאני משרת אך ורק מים מינרליים של חברת "נביעות" .

ואני זוכר ודי בטוח שברשימת הרכיבים לא היה רשום את הרכיב המסוכן : "פלואור"

בפרשת המים המינרליים כשהייתה במרץ השנה -
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3691095,00.html

שבו התגלו כביכול במים חיידקים צואתיים שגרמו להפסקת ההספקה וסגירתן הזמנית של

החברות "נביעות" ו"מי עדן" .

כשהחברות חזרו לייצר והכל כביכול "תוקן" נוכחתי להפתעתי לראות שבמים המינרליים שאני תמיד קונה

שהחל מתאריך הייצור של אחרי הפרשה הזאת הוסיפו לרכיבים את הרכיב המסוכן "פלואור"

כך שבעצם המפלט האחרון שעוד היה לנו (שתיית מים מנירליים) מההרעלה המכוונת הזאת של הממשלה נגוזה ואינה עוד...

מישהו מריח קונספירציה ממשלתית? : )

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 10-07-2009 בשעה 00:37.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-07-2009, 00:18

חיובי!!
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "רגע רגע רגע... על איזה חברה..."

נביעות . אני אומר לך לאנס - אני בטוח במאות אחוזים שלא היה את הרכיב הזה לפני הפרשה על גב הבקבוק.

אני די חושש מפלואור כך שתמיד הקפדתי לבדוק ת'עניין הזה בבקבוקים שקניתי.

בימים הראשונים במרץ שהם חזרו לפס הייצור כבר ראיתי את הרכיב מוסף לגב הבקבוק שלהם מה שלא היה בעבר.

חח ואני יגיד לך למה ישר הסתכלתי על הבקבוקים שקניתי אחרי הפרשה - כי זכרתי שדובר פה בפורום שאולי כל

הפסקת הייצור היא כוונה של הממשלה להכניס לנו את הפלואור . אני זוכר שהגבתי לכך בגיחוך ואמרתי לעצמי

בזלזול " סבבה נבדוק" וולהפתעתי הרבה התוודעתי שצדקתם..

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 10-07-2009 בשעה 00:23.
ישן 10-07-2009, 00:23
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "חיובי!!"

כן כן הרגע בדקתי לאשר את זה. אלוהים שישמור...

מתוך האתר של נביעות:
ציטוט:
המים של נביעות מכילים פלואוריד
פלואוריד נחשב למינרל חיוני בגלל תפקודו במניעה של עששת השיניים. עם זאת, בכמויות גבוהות הוא עלול להזיק.
המים המינרליים של נביעות מכילים, באופן טבעי, כמות קטנה של פלואוריד ( 0.2 מ"ג /ליטר) אשר מספקת את הצרכים של תינוקך בששת חודשי חייו הראשונים. המעבר לאכילה של מזונות מוצקים ( ובייחוד מזונות מבושלים, פירות וירקות ), וכן הקפדה על צחצוח שיניים במשחה המכילה פלואוריד, משלימים את כמות הפלואוריד הנחוצה לבריאות השיניים של ילדך אחרי ששת החודשים הראשונים.

בנתיים נראה שנביעות לבד במערכה, ושמי עדן לא הצטרפו לגל הטירוף,

מתוך אתר מי עדן:
ציטוט:
איזה מים מכילים בפלואוריד בישראל?
 פלואוריד מוסף לכ- 65% ממי הברז בישראל בצורה מלאכותית.
 מרבית המסננים , לרבות תמי 4, אינם מסננים את הפלואוריד והוא נמצא גם במים שיוצאים מהמסנן.
 מי ברז מבוקבקים דוגמת "אקווה נובה" מכילים פלואוריד המתווסף להם באופן מלאכותי.

איזה מים מומלצים לתינוקות?
 מי עדן אינם מכילים פלואוריד ומומלצים להכנת תחליפי חלב לתינוקות וכך ההורים יכולים להיות שקטים ולמנוע עודף פלואור לתינוקם .

יפה מאוד צחי, סחטיין על העירנות!
ישן 10-07-2009, 00:56

אני לא מבין דבר אחד
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "חברת נביעות החלה להחדיר פלואור למים המינרליים שלה"

אם באמת כל החדרת הפלואור הוא חלק מקונספריציה של הממשלה ושל NWO לצמצם את האוכלסייה בעולם

ולפגוע בנו. אז מה הקטע של הפלואור? הרי הם גם פוגעים בעצמם..

אסביר:

גם אם החמדנים העשירים האלה חיים על מים מנירליים טהורים ונטולים פלואור כל ימי חייהן. הרי הם עדיין

מתקלחים עם פלואור , אוכלים בשר וירקות עם פלואור, קונים שתייה קלה ואלכוהול ששנעשו ממים עם "פלואור"

אז מה הם עשו בזה אם הם גם פוגעים בעצמם? :\

אין דרך בעצם לברוח מזה:

ברגע שהחדרת פלואור למים הוא מגיע לכל מקום. מהמים שאתה שותה , ולמים שאיתם התקלחת ועד לפרה שאתה

מתענג על הסטייק העסיסי שצא ממנה. שבמקרה גם אותו סטייק ספוג בפלואור שאותה פרה ז"ל

נהגה לשתות מהם. ואם זה הירקות והפירות שאנחנו אוכלים לשובעה ולבריאות שגם הושקו במים עם פלואור.

או אפילו הדאורדורנט והסבון שאתם מטפחים את עצמכם איתם שגם אותם הכינו במים עם פלואור.

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 10-07-2009 בשעה 00:59.
ישן 10-07-2009, 01:08
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "אני לא מבין דבר אחד"

קודם כל זה לא בהכרח נכון, למי שיש כסף, יש בהחלט פתרונות לסינון מים לכל הבית גם למקלחת.
עכשיו בוא נעשה את ההפרדה בין האנשים הזוטרים (ראשי מדינות ואנשי שררה) לבין הבוסים האמיתים,
בד"כ משפחות אריסטוקרטיה שבאות משושלות דם מסועפות שהולכות מאות ואלפי שנים אחורה,
אלה אנשים שאוכלים אוכל שמגודל עבורם, שותים מים ששיכים להם, ולדעתי לא נוגעים בבשר כמעט..

קשה מאוד לדמיין אנשים כאלה, כי הם עושים עבודה טובה בלהשאר בצללים,
האנשים שאנחנו מכירים הם הנשיאים האמריקאים, ראשי הממשלה הישראליים,
אלה הם תאמין או לא, חיילי הרגלים, אז תחשוב לרגע, עם "הכח" והמעמד שלהם כחיילי רגלים, מי הם אלופי המטכ"ל...

בגדול, זה לא צריך לעניין אותנו כרגע, כי זה גם קטע שיכול להבריח אנשים שלא בקיאים בתחום,
לא צריך להתמקד על ה "למה" אלא על ה"מה", ו"מה" שקורה, זה שרעלן מסוכן מוחדר למים מינרליים
שנמכרים לאנשים שמחפשים מים נקיים ממזיקים, ומקבלים את אותם מזיקים במקום בחינם, עוד בתשלום, שזה שיא הציניות...
ישן 10-07-2009, 01:18

מפחיד ומדאיג
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "קודם כל זה לא בהכרח נכון, למי..."

ונוסיף ונאמר שהקונספט של מים מינרליים הינו " מים טבעיים מהטבע ללא מגע אדם."

הריי עם הקונספט הזה חברות המים המנרליות תמיד הלכו! אז איך החצופים האלה מעיזים ללכת נגד עצמם?!

יש לי הרגשה שהממשלה תחת פיקודם של אותם אנשי הצללים שעליהם אתה מדבר איימו על מנהלי "נביעות" שיוסיפו "פלואור" למים וניצלו את

המשבר כדי לסחוט אותם. למעשה זאת הסיבה שלדעתי הוחדרו (כן הוחדרו) חיידקים צועתיים למים שגרמו למשבר.

חרטה ברטה כן? החיידקים שמיידקים האלה . הסיבה האמיתית ל"משבר" המים (אלקק) במרץ השנה זה הוספת הפלואור מתחת לאף שלכם.

כנראה ששאר החברות המינרליות ( מי עדן , עין גדי) היו חזקים דיו לעמוד נגד דרישותיהם של אנשי הצללים , בינתיים..

עבדו על כולנו..

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 10-07-2009 בשעה 01:24.
ישן 10-07-2009, 03:09
  iceman4ever iceman4ever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.08
אלוהים ישמור! כמה שאני שונא לחשוב על משהו ולהיות בו צודק!!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "חברת נביעות החלה להחדיר פלואור למים המינרליים שלה"

לפעמים אני חושב שבדברים מסויימים (לצערי הדברים השליליים) שאני חושב עלייהם על כל מה שקשור לקונספירציות, ממשלה עולמית וכל התוכנית והאג'נדה האפלה שלהם (אם אכן יש כזו) נהפכים לאט לאט ליותר מדי מציואתיים.
מה שגורם לי לחשוב שאולי נפלה טעות בחיקי כשחשבתי שהסרט "הסוד" זה בלוף שנועד לטמטם כמה אנשים וכל מיני רודפי "ניו אייג'" שכאלו? כי לא יודע איך להסביר את מה שאמרתי באשכול ההוא:
ציטוט:
iceman4ever
תגידו אתם חושבים שיש קשר בין מה שקורה לאחרונה עם "מי עדן" ו-"נביעות" ועם נושא ההפלרה שפורסם במעריב (כמו שמוצג בתגובה 9# באשכול הזה) , מה אתם אומרים, מכינים את הקרקע לתרץ הוספת פלואור גם למים המינרלים?

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3672620,00.html

ציטוט:
Lance
נשמע בהחלט כמו פרי-טקסט או הכנה מתוכננת לטענה העתידית ש"חייבים להוסיף כלור ופלואר למים המינרליים".

דיי אני מתחיל לשנוא את זה שאני חושב דברים שאחרי זה באמת מתרחשים! אולי אני צריך להקדיש את כל זה לחשיבה חיובית באמת? אבל איך לעזאזל אפשר לחשוב חיובי כשכל מה שקורה סביבנו זה מזימות ותככים של אנשי הסדרה עולמי החדש??????

פלואור, אספרטם, הורמונים, ויטמינים, מצלמות פיקוח, ביומטריה, חוק נתוני תקשורת, ניטור, האזנה, GPS , RFID, צ'יפים, לויינים, האח הגדול, סירוס וסינון האינטרנט, פגיעה בחופש הביטוי, פגיעה בחופש וחירותנו, פגיעה בזכות שלנו לעסוק במה שנרצה, פגיעה בבריאותנו, במוחנו, במורלנו, במוטיבציה שלנו, ביכולת התפקודית שלנו במישור הפסיכולוגי והפיזי, פגיעה בדרכי החשיבה, הסתרת מידע עצום מאיתנו, שליטה ושיעבוד שלנו, שטיפת מוח סיסטמטית והפיכת האינדיבידואל לקולקטיב שבעדר, דיכוי, הפחדה, רמיסת זכויות, איבוד צלם אנוש, חיסונים, מלחמות, שערוריות, משברים, נשק להשמדה המונית...

מה עוד שכחתי? בטח עוד מלא דברים אבל דיי אי אפשר עם זה יותר, חבל שאין לנו אלטרנטיבה לכל מה שקורה בכדור הארץ, לא היה מזיק לנו איזה אי סודי ונסתר שגם הלויין לא יכול לראות, או מושבה על הירח או על המאדים, איזה כלי טיס מתקדם שישמש לנו כאוטובוס לברוח מכאן ולחזור מדי פעם.. בחיאת די כבר אי אפשר עם זה כמה רוע לב יש לאנשים האלו, לא נשים, לא ילדים ולא טף? שום דבר לא אכפת להם? איפה האנושיות והמצפון?

טוב סליחה, הייתי חייב לפרוק את זה, זה באמת מפחיד שחזיתי את זה חחחח

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 10-07-2009, 06:36
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי iceman4ever שמתחילה ב "אלוהים ישמור! כמה שאני שונא לחשוב על משהו ולהיות בו צודק!!!"

זה לא היה כל כך קשה לחזות, הכל כבר הוחלט לפני עשורים, כמו גם המשטר העולמי הביומטרי, וכו' וכו'...

אני מתאר לעצמי שלא ראית את הסדרה בת 3 הפרקים של דיסקברי: "2057", בכלל היית נכנס לדיכאון
אני לא יכול לצרף לינקים מסיבות ברורות, אבל אם תרשום בגוגל 2057 תוכל למצוא אותם...
בעקרון הסדרה שמורכבת מ 3 פרקים

The Body
The City
The world

מנסה לחזות עפ"י נתונים של היום, איך יראה העולם בעוד 50 שנה,
ואחרי שראיתי את כל 3 הפרקים, שכמובן מקוריינים בחדווה ועליצות כשמדברים על חברה ללא סודות ופרטיות,
די נכנסתי לשביזות, לא בגללי, אלא בגלל הדורות הבאים, שלא ידעו חירות ופרטיות מה היא,
כל מה שנשאר כנראה זה לייחל לנס שיציל את אוכלוסיית ההמונים המטומטמת הזו מעצמה...
ישן 10-07-2009, 12:37
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי double_o שמתחילה ב "מה לעזאזל הקשר בין מה שאני..."

הקשר הוא לתגובה המתנשאת והלא משכילה שלך:
ציטוט:
אז צאו מההיסטריה.

אף אחד לא בהיסטריה, זה מחויבות להתריע כשיש פלוראיד במי שתיה,
הפלוראיד או הפלואור, הוא חומר מסוכן, גם במינונים קטנים בין אם מוסף למי שתיה או קיים באופן טבעי.
והזלזול שלך בדאגה האמיתית כאילו שמשרד הבריאות לא מעודד שתית מים מופלארים מהברז,
וכאילו שמשרד הבריאות לא שוקל ברצינות להפליר (באופן יזום) את המים המבוקבקים בישראל, היא העילה לתגובה.

אתה טוען שהפלואור בנביעות תמיד היה שם ולא מוסף ידנית? יש לך על מה לבסס את זה?
לי אין בעיה שאני או מישהו אחר יבדוק את הנושא ביום ראשון כדי לוודא את הנושא,
ואם היתה טעות בהבנת הדברים, נודה בה כמו גדולים, ואני ראשון. זה עדיין לא משנה ולו בקצת את הסכנות של צריכת פלוראיד,
או את ההחלטה הבזויה להפליר את מי הברז בישראל, ועוד לשקר לציבור במצח נחושה שזה בריא.
ערנות בריאה במקרים כאלה היא מבורכת וראויה, וטמינת ראש בחול כמו שלך ואדישות יתר,
היא עצם החולי של החברה המשותקת של ימינו, אז לפני שתחבר אותנו למציאות - אולי כדאי שתגלה אותה קודם.
ישן 10-07-2009, 14:29
  double_o double_o אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.07
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "הקשר הוא לתגובה המתנשאת והלא..."

ביסוס? בוודאי.
מתוך האתר של נביעות אותו הבאת גם אתה בתגובה מס'4:
ציטוט:
המים המינרליים של נביעות מכילים, באופן טבעי, כמות קטנה של פלואוריד ( 0.2 מ"ג /ליטר)

http://www.neviot.co.il/beta/minerals.html

ובנוסף דו"ח של נביעות לרשות לניירות ערך, שם לב להערה 2 בעמוד מס'4:
ציטוט:
המים המינרלים של החברה מכילים כמות משמעותית של סידן, כ 70- מ"ג סידן לליטר, עד פי 3 יותר מאשר במים מינרלים אחרים המיוצרים בישראל, ובנוסף מכילים פלואוריד ודלים בנתרן.

http://www.magna.isa.gov.il/Pages/...._2007_isa.p df

ה"אדישות" שלי כביכול נובעת מכך שמדובר בריכוז נמוך מאוד של פלואוריד שהוא הרבה מתחת לריכוזים המותרים ברחבי העולם גם במדינות שמפלירות באופן מלאכותי וגם בכאלה שלא.
ישן 12-07-2009, 07:41
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile

סיכום עניין:

כנראה שמיהרנו להסיק מסקנות בנושא ההפלרה בנביעות.
מבדיקה שערכתי הבוקר כדי למצות את הנושא לטובת הפורום,
התברר שאכן הפלואור במים של נביעות מגיע מהמים עצמם ללא התערבות של החברה,
הוא תמיד היה שם כך מסתבר, אלא שבאופן תמוה (אם זה אכן הדבר)
היה אמור להופיע הפלוראיד גם במי ה"טעמים" של נביעות, דבר שלא מופיע שם (אולי גם זה שווה בדיקה).

ולמרות זאת, לדעתי מגיע כל הכבוד לצחי על העירונות, עירנות וספקנות הן תמיד תכונות בריאות בעולם חולה,
ותמיד חשוב שנמשיך לעקוב אחרי נושאים כאלה ואחרים ולא לתת לאדישות להשתלט.

בכל אופן כדי לסכם את הנושא, בניגוד למה שנכתב כאן, נביעות לא החלה להפליר את המים באופן מלאכותי,
המים שלה מופלרים באופן טבעי מאז ומתמיד, מה שהופך את הדיון הזה ללא רלוונטי, ולכן הוא ננעל.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:58

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר