לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-07-2009, 20:20
  lion892 lion892 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.05.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי eden6600 שמתחילה ב "היו דיבורים על כך שיציאה עם..."

טוב אז ככה...
אני הייתי מפקד בצמ"פ במחזור האחרון, והחיילים שלי לא יצאו עם נשק הבייתה, למעט מקרים שהם היו עם הנשק מחוץ לבסיס ויצאו הבייתה מבלי לחזור לבסיס (לדוגמא שבוע סד"ח בלטרון שבו נמצאים עם הנשקים אז בסופו יוצאים עם הנשק הבייתה)
אני משרת ב188, לא מכיר את המרכבה 2 יותר מידי, אבל אני יודע שמי שהוא לא תותחן או מפקד לא יוצא לו להתעסק יותר מידי עם הטכנולוגיה וגם זה לא מעבר להפעלה, ז"א שהמערכות הן די פשוטות להפעלה( אבל אני מעדיף שמישהו מ7 יענה לך על זה).

בנוגע לאפטרים, אין משהו קבוע, אצלנו בפלוגה רק צוותים מצטיינים זכו לאפטרים חד פעמיים בתור תמריץ למצויינות (בעיקר תלוי במ"פ שלך)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-07-2009, 08:36
  metooshelah metooshelah אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.03
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי eden6600 שמתחילה ב "היו דיבורים על כך שיציאה עם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי eden6600
היו דיבורים על כך שיציאה עם הנשק הבייתה היא רק לאחר המסלול, אחר כך אמרו שבמחזורים האחרונים ההגבלה ירדה לסוף שלב המקצועות... האם אתה יודע מה הנוהל כרגע לגבי יציאה עם נשק?

למיטב ידיעתי הוא לא השתנה.
ובאיזו חטיבה אתה משרת? כי אני די נעול על חטיבה 7 אבל בתור אחד שחובב טכנולוגיה מזה הרבה זמן אני חושש שבמהלך השירות אני לא יהיה שלם עם ההחלטה של בחירת חטיבה בעלת טנק די מיושן יחסית.
אתה חושב שהחשש הזה מוצדק? כי הרי אני יודע שהמרכבה 2 עברה שיפורים במהלך השנים אבל עדיין יש טנקים חדישים יותר (כמובן שאני לא מצפה לקבל תשובה שחורגת מבחינת בטחון מידע)
בסופו של יום, כן, הטנק הזה ישן יותר מהאחרים. האם הוא נופל מהם במערכותיו? לא תמיד. גם שם תמצא את המשיכה הטכנולוגית שאתה מחפש.
ושאלה אחרונה, מקבלים פה ושם אפטרים לאילת במהלך המסלול?
לא. רק אנשי סגל.

תודה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:39

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר