לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-07-2009, 12:22
צלמית המשתמש של GARFILD
  GARFILD GARFILD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.11.06
מידע כנראה ש"ארנבתול" מסתמך על מייל שרשרת שרץ כבר הרבה זמן,והנה הוא:
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי יסעור שמתחילה ב "כמה שזה פתאטי אבל בכל זאת אענה לך"

פרטים מעניינים על נפילתו של הבדואי מהמסוק של 669

מי יודע מה באמת ארע

תזכורת:

כך נראה החילוץ שהסתבך והסתיים במוות:

מסוק של יחידת החילוץ 669 הוזעק הערב (11.03.09 יום ד') לעוד משימה שגרתית של חילוץ פצוע - הפעם משדה מוקשים בעמק בית-שאן.

אלא שהפעם הפצוע נפל מהמסוק, לאחר שככל הנראה הכבל ניתק.

הטרגדיה נקלטה בעדשת המצלמה ושודרה בכל הערוצים

האיש נפל מגובה רב ולאחר שחולץ שוב, נקבע מותו בבית החולים.

בשעות הערב המאוחרות הותר לפרסום כי ההרוג הוא עאלא אגבריה, בן 24 מהכפר מושרייפה שבוואדי ערה.

אז האמת ( מיודעי דבר):

עאלא אגבריה בן ה 24 וחברו אינם מטיילים תמימים, הם כבר מס' שנים עוסקים במציאת מוקשים בשדה מוקשים, ניטרולם ומכירתם, אלא שהפעם הנ"ל נפגע ממוקש וכידוע הוזעקה יחידת 669.

עד כאן הכל בסדר אלא שברגע שעאלא הגיע כמעט למסוק ע"י הכבל, גילו מחלציו כי על בטנו מתחת לחולצתו ישנם מוקשים רבים.

בהחלטה של רגע, מחשש שהמוקשים שעליו יתפוצצו במסוק ויסכנו את חיי המחלצים הם שחררו אותו בחזרה אל שדה המוקשים.

נערך לאחרונה ע"י GARFILD בתאריך 14-07-2009 בשעה 12:29.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-07-2009, 09:14
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
ואם אני אגיד לך....
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי oplo שמתחילה ב "שטויות במיץ"

שמה שחבר שלך אמר זה בדיוק מה אמרו להם לספר !
ודרך אגב - אותו לוחם לא משתתף בפעילות מבצעית לא בגלל שהוא הושעה אלא בגלל מצבו הנפשי מאז אותו יום שהרי המקרה גרם לו לטראומה....

עכשיו לך תוכיח.....

ככה זה עובד אצל כל אותם "קונספירטורים" או לחליפין... בעלי אתרים דוגמת ה"דבקה"...
אתה תציג גרסא כביכל אמינה ורשמית והם מיד יביאו לך טיעון נגד שרק הם יודעים כי יש להם מקור עלום שהם כמובן מנועים מלפרסם כל פרט לגביו עקב החשש שהוא ייפגע בשל כך.....
תבין - הם פשוט חיים את זה !

צריך פשוט לזרום הלאה....

נערך לאחרונה ע"י לבני בתאריך 14-07-2009 בשעה 09:16.
ישן 13-07-2009, 22:18
  אחוול אחוול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.06.08
תחקיר צה"ל: "טעות מקצועית חמורה של המחלץ"
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אחוול שמתחילה ב "תוצאות ועדת החקירה על נפילת המחולץ ממסוק חיל האויר"

מסקנות התחקיר המבצעי בצה"ל הגיעו לידי חדשות 2: טעות מקצועית חמורה של המחלץ וחוסר תיאום בין חיל האוויר ופיקוד הצפון הם שהביאו למותו של אחמד אגבריה, שצנח ממסוק במהלך חילוץ של יחידת 669

ניר דבורי | חדשות 2 | פורסם 13/07/09 19:01
ארבעה חודשים לאחר שצנח אל מותו עלי אגברייה במהלך ניסיון חילוץ של יחידת 669, מסתיים התחקיר המבצעי ובו המסקנות על המחדל החמור.

מממצאי החקירה ביחידת החילוץ וההצלה בהיטס של חיל האוויר (669), עולה כי החילוץ היה כושל החל מהרגע בו הוזנקו הכוחות לזירה. שני המחלצים, בהם איש כוחות ההנדסה, ירדו בכבל אל הפצוע ונתקפו בבהלה לאחר שהטייה של המסוק גרמה להטחתו לכיוון הקרקע.

בהמשך, בעקבות טעות מקצועית חמורה, סבור המחלץ כי לאחר שהצמיד את הרתמה לפצוע הוא גם חיבר אותו באמצעות וו למסוק. התחקיר מעלה כי למעשה היה מדובר בכבל של איש ההנדסה שנמצא בסמוך לו.

חוסר תיאום בין הכוחות

המחלץ אז סימן למכונאי המוטס להתחיל לגולל את הכבל למעלה, כאשר הוא וחברו כלל אינם מודעים לכך שהפצוע איננו קשור כלל. במהרה אזלו כוחותיו, ידיו החליקו והוא צנח אל מותו.

ממצאי התחקיר אף מפנים אצבע מאשימה לגבי חוסר התיאום בין חיל האוויר לפיקוד צפון, שבכלל נערך לבצע חילוץ מהקרקע. לאחר שראה את המסקנות החלקיות של התחקיר, החליט הרמטכ"ל, רא"ל גבי אשכנזי, לערוך ועדת הערכה לאותו מחלץ שנמצא עדיין ביחידה, אך לא מחזיק בכוננות מבצעית. מדובר צה"ל נמסר בתגובה כי "התחקיר טרם סוכם, ולכן לא הוצגו הממצאים לבני משפחתו של ההרוג".

הכתבה המלאה :

http://www.mako.co.il/news-israel/l...99b47221004.htm

Kill Them All, Let God Sort Them Out

ישן 14-07-2009, 14:11
  ש הגדול ש הגדול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.02.07
ידידי האחוול,תרגיע, אתה נסחף.
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי אחוול שמתחילה ב "אני ממש לא חושב שחקירה בעקבות..."

לא מדובר על פה על עבירה משמעתית ,הופעה מרושלת וכו'.
אדם נהרג וצריך לבדוק את כל האפשרויות כולל כוונות פליליות ולכך צריך הרבה יותר ממפקד היחידה.

הסכת ושמע ושימעו גם אתם, כל הציניים המתיפיפים:

אין לי מושג איך ומדוע ה"צדיק" הזה נפל מן המסוק, זה גם לגמרי לא מעניין אותי ולמען הכנות אגיד שגם משמח אותי לא מעט כיוון שהתכשיט הזה עסק באיסוף חומרי נפץ ממוקשים ישנים במטרה למכור אותם לגורמי פח"ע.
המידע הזה נמסר לי על ידי חבלן משטרה, חבר יקר שלי שאין לי כל סיבה שלא להאמין לו.
אותו חבר גם סיפר לי על המטען שהתגלה בקריות לפני כמה וכמה חודשים, רק לידיעה, המטען כולו היה מעשה טלאים של חומר נפץ,נפצים ומאיצים שפורקו ממוקשים ישנים.

לא רוצים להאמין?
בעיה שלכם.
ישן 14-07-2009, 14:23
  אחוול אחוול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.06.08
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי ש הגדול שמתחילה ב "ידידי האחוול,תרגיע, אתה נסחף."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ש הגדול
לא מדובר על פה על עבירה משמעתית ,הופעה מרושלת וכו'.
אדם נהרג וצריך לבדוק את כל האפשרויות כולל כוונות פליליות ולכך צריך הרבה יותר ממפקד היחידה.

הסכת ושמע ושימעו גם אתם, כל הציניים המתיפיפים:

אין לי מושג איך ומדוע ה"צדיק" הזה נפל מן המסוק, זה גם לגמרי לא מעניין אותי ולמען הכנות אגיד שגם משמח אותי לא מעט כיוון שהתכשיט הזה עסק באיסוף חומרי נפץ ממוקשים ישנים במטרה למכור אותם לגורמי פח"ע.
המידע הזה נמסר לי על ידי חבלן משטרה, חבר יקר שלי שאין לי כל סיבה שלא להאמין לו.
אותו חבר גם סיפר לי על המטען שהתגלה בקריות לפני כמה וכמה חודשים, רק לידיעה, המטען כולו היה מעשה טלאים של חומר נפץ,נפצים ומאיצים שפורקו ממוקשים ישנים.

לא רוצים להאמין?
בעיה שלכם.

מי שנסחף פה הוא אתה . מטיל רפש ודופי במי שאינו כבר בין החיים ללא שום הסתמכות על עובדות .
עם או בלי קשר ,קרתה פה פשלה של יחידת החילוץ ועל זה הדיון ולא על מעשיו של האיש ,עברו,מוצאו האתני,דתו וכדומה .

Kill Them All, Let God Sort Them Out

ישן 14-07-2009, 11:58
  אומי 5 אומי 5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.05
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "[QUOTE]שני המחלצים, בהם איש..."

המשפט בהחלט לא מובן , אני לא הבנתי מה הוטח בקרקע , לפי תחביר פשוט זה המסוק , אבל כולנו יודעים שלא כך הדבר.
כנראה הכבל או המחלץ פגעו בקרקע , בשדה של מוקשי נ"א כל מילימטר שלא טיפלת בו יכול להיות מוקש, ומוקש נ"א ניזום בקלות יחסית ( מכה חזקה של כבל נשמעת לי גורם יזימה אפשרי , למרות שאני לא בטוח ).

אני לא יודע באיזה ציוד משתמשים ב669 , גלשתי וטיפסתי בחיי, ונשמע לי מאוד קשה לשחרר אדם באוויר, אבל אפשרי .

בכל מקרה התחקיר של חיל האוויר צריך להתעסק רק במה הטעויות של חיל האווויר , לגבי מה לעזאזל הוא חיפש שם , יש זרועות אחרות במדינת ישראל שאמונות על זה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:58

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר