לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-07-2009, 03:48
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי Pan1c שמתחילה ב "אם יופי לא כ"כ חשוב לך אז..."

אני מניח שיופי הוא מונח סובייקטיבי, אבל כצלם (שעד לפני שנתיים התעסק בצילומי אופנה) יצא לי להכיר לא מעט בחורות חמודות מאוד ויפהפיות אמיתיות - דרך האינטרנט.
אני השתמשתי בכלי הזה בעיקר בשביל הצילומים, אבל להגיד שבאינטרנט גולשות רק מכוערות (או לכל הפחות 'לא יפות') זו קלישאה נוראית.
אם אתה רוצה, אשלח לך קישורים לתמונות של יפהפיות אמיתיות שלומדות משפטים / רפואה ואפילו הנדסת תוכנה, והן גולשות באינטרנט, פייסבוק וחלק מצומצם מאוד - אפילו בפרש

אני אישית מסודר, תודה רבה על ההתעניינות כך שאני כבר לא מחפש בחורות, אבל דע לך שכל חברי מחוברים בסופו של דבר לאינטרנט. האנשים היותר פשוטים (מבחינה מחשבית) סוגרים את הפינה בפייסבוק, והמעט יותר 'מבינים' מעזים להרשם לפורומים כמו פרש, אבל בסופו של דבר, כולן גולשות באינטרנט.

חלק מידידותי הטובות (שהן מציאות שחבל על הזמן) אפילו נרשמו לאתרי הכרויות בשלב כלשהו בחייהן.
אני מכיר בעצמי זוגות שכיום נשואים - שהכירו באינטרנט.
נואשים? מסכנים? ממש, אבל ממש לא... אנשים מקסימים, מבריקים - ואפילו עושים הרבה כסף בעבודה שלהם
קיצר, אל תתן לסטיגמות להפחיד אותך... לך על זה. במקרה הכי גרוע, תקבל סירוב ווירטואלי מ 20 בחורות, ו"כן" ווירטואלי מחמש... עם החמש האלה תתקדם! זה בטח שיותר טוב מלקבל סירוב אחד או אפילו שניים בפאב, מבלי להתקדם לשום מקום

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-07-2009, 12:48
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי Pan1c שמתחילה ב "מדובר על סטטיסטיקה. מתוך 20..."

אתה מלמד צלם איך אפשר לטפל בתמונה שתראה מחמיא?
אני אגיד לך שאני יכול בעזרת המצלמה בלבד, לבחור את הפוזות היפות יותר של הבחורה ולהראות אותה יפה כפי שהיא באמת, מבלי שתהיה דוגמנית, וגם אם בד"כ היא יוצאת נורא בצילומים.

הטענה שלך היא שאפשר שבחורה מכוערת תראה יפה בתמונות, בזמן שאני טוען שיש בחורות יפות באינטרנט.
למעשה, הטענה המקורית שלך היתה שבאינטרנט יש רק מכוערות. אני סתרתי טענה זו שלך, ועכשיו אתה טוען טענה חדשה, בה המכוערות עלולות להראות טוב בתמונות.

ידידי, כדי שנפסיק ללכת סביב הזנב של עצמנו... בוא נסכים שיש בחורות יפהפיות באינטרנט (שהן גם יפהפיות במציאות), בסדר?
אם יופי חיצוני כל כך חשוב לך, אני בטוח שתשפוט את יופיה של המועמדת עפ"י מספר תמונות ולא רק תמונה אחת (כמו בתמונה הכל כך מפורסמת שצרפת, שאגב קיימת שנים לפני שחשבו על פייסבוק).

ישן 18-07-2009, 13:00
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי Pan1c שמתחילה ב "אתה אומר שאני טוען: הטענה..."

אפשר להבין מדבריך שבאינטרנט אין יפות, כיוון שאם יופי, לא כל כך חשוב - אז אינטרנט זה אחלה מקום.
אבל למה רק עבור אלו שיופי לא כל כך חשוב להם?
זה הקטע שאני לא מבין בתגובה שלך... יתכן ובאינטרנט יהיו בחורות המדהימות ביופן, ויהיו הרבה תמונות שיחזקו את העניין הזה.
למעשה, לא פעם ולא פעמיים, הגיעו אלי בנות יפות כדי שאצלם אותן בצורה מקצועית (אתה יודע, לוקיישנים מובחרים וצילומי סטודיו) כדי שיהיו להן תמונות יפות של עצמן, כי חשוב להן להראות את היופי האמיתי שלהן (כנראה שהתמונות שהחברה' מצלמים, יוצאות מעאפן [ראה אשכול של הולי בראש הפורום]).

זאת אומרת, שבאינטרנט יש בחורות יפות, ויש להן תמונות יפות שאכן משקפות את חיצוניותן, ולכן זו סיבה מספיק טובה כן להמליץ על האינטרנט...
אגדיל ואומר שכשאתה יושב בפאב, עם החצי (ליטר) השני שלך, כל בחורה שיושבת בשולחן ליד, תראה לך מושכת... האם זה פתרון יותר טוב?

ישן 18-07-2009, 16:33
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי Pan1c שמתחילה ב "נו בטח, כי בתמונה היא עם ים..."

מאיפה אתה מביא את הטענות האלה?!
לך שניה לפייסבוק... הכנס לאחד הפרופילים של ידידה שלך ותסתכל בכל התמונות שלה, שיש לה שם מטיולים, ממפגשים של החברה' וכו'... האם הכל פוטושופ ואיפור?
מאיפה אתה מביא את זה?
זה ממש לא נכון.
ובנוגע לפאב, אתה רואה אותה AS IS... זו טענה מעניינת כיוון שבד"כ אתה תראה אותך כפי שאתה רוצה לראות אותה. זאת אומרת שברוב המקרים, בתאורה העמומה של הפאב אתה כנראה תרצה לראות אותה יותר מושכת משהיא באמת (והאלכוהול לא באמת מוסיף לשיפוט הדעת).
אם אתה שואל אותי, אני יכול לדעת איך בחורה נראית מהסתכלות ב 20-30 תמונות בצורה הרבה יותר טובה, מאשר איך היא נראתה באותו פאב בתאורה חשוכה, תוך שהיא ללא ספק מאופרת (אפרופו) וגם זה אחרי שאתה שתוי + יש לך גג 30-45 דקות להינות מהנוף עד שהוא נעלם.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:02

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר