לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-07-2009, 21:25
  -=Ohad=- -=Ohad=- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.06
חחחח
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי hagar_krispin שמתחילה ב "הצבא אמור לספק לך קרם אם אתה..."

פגיעה ברכוש צה"ל...
תפסיקו להשתמש במשפט המטומטם הזה, מה הוא נחוץ? מה המשמעויות שלו?

א. הצבא צריך לספק לך קרם הגנה
ב. הצבא גם צריך לספק אונדציל ופונגימון
ג. הצבא גם צריך לספק 3 ארוחות ו-3 פריסות ביום
ד. הצבא גם צריך להעמיד תנאים הומינטריים בסיסיים, לדאוג שהאוהלים שלך בחורף לא יעופו באוויר, לדאוג שלא יהיו קיני דבורים וצרעות במקלחות, לוודא שאין נחילי נמלים בחדר אוכל.
ה. כמו שכבר הבנתם, הצבא לא מסוגל לעמוד בהכל
ו. די להיכנס לקטנות, אני מבטיח לך שאף סגן אלוף בלוגיסטיקה לא יזמין אלפי יחידות של קרם הגנה אם תתלונן לחופ"ל שלך.
ז. חשבת על להביא מהבית? לקחת מחברים?
ח. לשים קרם הגנה זה לכוסיות, כי גברים אמיתיים לא מתים מסרטן העור !!1
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-07-2009, 22:11
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
אני מקווה שצחקת
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי -=Ohad=- שמתחילה ב "חחחח"

א. ברוב המקומות הוא באמת מספק את זה, ואם אין, שיחה עם המב"ס תפתור את זה.
ב. כמעט לכל חופ"ל יש את זה.
ג. בהכשרות אכן מספקים את זה. ביחידות המבצעיות- יש 3 ארוחות, 3 הפריסות הן באחריות הרס"פים, ולא תמיד הן מתבצעות.
ד. במקרים כאלה צריך לערב את שירותי הרפואה ואת הקודקודים ביחידה/בסיס. אל תחשוב שדברים ייפתרו מעצמם.
ה. ראה תגובתי בסעיף ד'.
ו. לחופ"ל לא, אבל למב"ס/מג"ד/מח"ט בשיחת חתך, כן.
ז. גם אפשרות.
ח. אני מאוד מקווה שכתבת את זה בצחוק. אם זה נכתב ברצינות, אני מזמין אותך לבקר בביהמ"ש המחוזי בחיפה, בדיון של לוחמי השייטת אשר תובעים את המפעלים אשר זיהמו את הקישון במשך שנים.
מאז הוגשה התביעה לפני כשנתיים, פחות ופחות לוחמים מגיעים לדיונים. הם פשוט מתו.

ישן 14-07-2009, 22:16
  משתמש זכר whoracle whoracle אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.07
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי -=Ohad=- שמתחילה ב "חחחח"

רק בגלל שבעבר לא הייתה מודעות לנזק הבלתי-נתפס שחשיפה לשמש גורמת לעור, לא אומר שהיום מי שדורש ומשתמש בקרם הגנה הוא מפונק ולוחמי העבר הם "גברים אמיתיים."

אני בדעה שהצבא, שכבר משלם לחייליו משכורת מגוכחת, חייב לספק ללוחמיו (וכל חייל אחר שנחשף לשמש עקב תפקידו) קרם הגנה - לדעתי זה בסיסי לא פחות ממים, אוכל או סבון. אין שום סיבה שחייל יבזבז את המעט כסף שנותנים לו על משהו בסיסי כמו קרם - גם ככה התגמול של חייל הוא לא הוגן (בלשון המעטה) יחסית לעבודה.

המצחיק כאן הוא שהצבא חושב שהוא חוסך בתקציב בזה שהוא לא מספק קרם לחייליו ומקפיד על שימושו. עזבו לשניה את הנזק הבריאותי, אפילו אם מסתכלים על זה מנק' מבט כלכלית נטו - הכסף שמשרד הביטחון ישקיע בטיפולים של אותו חולה, או בפיצויים שיידרש לשלם לו, יהיו אסטרונומיים ביחס לעלות של כמה ליטרים קרם הגנה שהיו יכולים למנוע הכל.

דוגמא שקשורה (וגם דג שמן מודע לתופעה הזאת כנראה) - חבר מהתותחנים סיפר שהיה עם הפלוגה שלו בשטח לזמן ממושך, וכשחזרו לבסיס הסתבר שלכולם יש שילשולים, קילקולי קיבה, כאבי בטן וכדומה. הרופא שאבחן לא הבין איך זה יכול להיות שלכולם אותם סימפטומים, עד שהתברר שפשוט לא סיפקו לאותם לוחמים סבון לאורך כל השהייה בשטח.

בין אם הסיבה לכך הייתה רשלנות או חיסכון במשאבים, בסוף יש לך פלוגה שלמה חולה שלא יכולה לעשות כלום לזמן הקרוב, והמערכת מפסידה הרבה יותר מאשר ש"חסכה."

span.jajahWrapper { font-size:1em; color:#B11196; text-decoration:underline; } a.jajahLink { color:#000000; text-decoration:none; } span.jajahInLink:hover { background-color:#B11196; }

נערך לאחרונה ע"י whoracle בתאריך 14-07-2009 בשעה 22:18.
ישן 14-07-2009, 22:45
  -=Ohad=- -=Ohad=- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.06
חחח
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי red-junior שמתחילה ב "תגידו אתם רציניים?הוא היה ציני בסעיף ח..."

או האמת שאני לא מאשים אותם,
עם המלשבים המורעלים המעוורים של היום כבר אי אפשר לדעת,
אז כמובן שהייתי ציני,
בתור אחד שעבר 3 ניתוחונים להסרת נקודות חן (ואני לא אשכנזי) אני ועוד איך מודע לחשיבות של הקרם
הגנה...

מה שכן עידו, אני נואשתי מלקוות שהצבא ייספק לי את הצרכים הבסיסיים ביותר,
ככל שההכשרות והקורסים שאתה עושה יוקרתיים יותר התנאים הבסיסיים נמוכים יותר.
כאילו מישהו שם בצבא אומר: אלה חבר'ה רציניים הם יסתדרו...
כשאתה עובר קורסים ארוכים יותר מקורס מ"כים ביחידה ללוחמה בטרור,
ומספקים לך 2 ארוחות ביום, ופריסה אחת נורמלית בשבוע.
כשאתה עובר קורס שעולה לצבא יותר מקורס קצינים אבל בחדר שלך אין מזגן ויש 40 מעלות חום,
הדבורים עצבניות כי ניתקו את זרם המים בגלל תקלה וכולם נעקצים,
יש קיני צרעות בכל מטר במגורים,
ואתה מתאמן בעומס חום 5 כשאת המים אתה קונה בהזמנה מיוחדת כי בבסיס נגמרו המים,
אז קרם הגנה ואונדציל נראים כמו מותרות של האלפיון העליון...

וב-90% מהמקומות בצבא, השיחות חתך הם כסת"ח אחד גדול...
ככה זה כשהנגדים פתחו מאפיה סיציליאנית בתוך צה"ל
ולכל טבח בתל נוף יש בית מלון קטן במקום מגורים, בזמ9ן שהחבר'ה בשטח 100 ישנים מחוץ לבסיס (כן כן, הם ישנים וסוגרים שבתות באמצע ואדי קטן בגליל) כי האוהלים עפו ברוח והכל מלא בוץ...

הנגדים מחזיקים את הצבא בביצים
ישן 15-07-2009, 17:39
  משתמש זכר Jesus Christ Jesus Christ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Pan1c שמתחילה ב "האם הצבא צריך לדאוג לקרם הגנה לחיילים?"

אני אנסה לתת לך תשובה שתוכל להניח את דעתך.

אכן, צה"ל מספק לחיילים קרם הגנה.
תוכל למצוא 2 סוגים - אחד מסוג SKINGARD של חברת CARELINE הסוג: SPF15.
ניתן למצוא עוד סוג אחד עם מקדם הגנה גבוה יותר, אבל ניתן להשיג אותו רק דרך מרשם של רופא עור.

החלק הבעייתי יותר הוא השגת הקרמים, מכיוון שיש יחידות שיש להן מחסור מסיבות שונות, אבל לא ניכנס לפוליטיקה אלא לפתרונות.

אני יודע שהזמינות הרפואית של רופא בגדודים היא נמוכה, אך אני בטוח שביום אחד תוכל לתפוס את הרופא לבדיקה, ולקבל ממנו מרשם לקרם הגנה. תוכל לבקש מהרופא שירשום כמות נכבדת של קרמים לטובת החבר'ה ביחידה, ואני די סמוך ובטוח שהוא לא יסרב. אפשר גם לנסות לערב את המפקדים.

ועכשיו החלק הטוב והאופטימי:
עם המרשם ניתן לגשת לבית מרקחת אזורי בזמן החופשה שלך לבית מרקחת אזורי כמו חר"פ צריפין, חר"פ דרום או בית מרקחת בקריה. אם גם בבית מרקחת יש חוסר, אתה תוכל לקבל הפניה לבית מרקחת אזרחי כדי לקבל את הקרמים משם.

אני מקווה שהצלחתי לענות על שאלתך
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:40

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר