לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-07-2009, 22:18
  צ'ומפי צ'ומפי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.07
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי סירפד שמתחילה ב "אז זהו, שלא"

סירפד - אני חייב לבקש ממך לשקול את החסימה שנית, שנובעת מהתלהמות מה של tal53.

גילגמש לא טען כי יש ליישם את "חוק דרומי" רק על ערבים. טל טען שזה מה שגילגמש חושב. יש הבדל בין השניים. יתכן וגילגמש אכן חושב זאת - אבל הוא לא כתב את זה!!!

הסברה כי הפלסטינים (והעולם הערבי, באמצעות החרם) מנהלים נגדינו טרור כלכלי היא סברה ידועה וגילגמש לא המציא אותה. (זה אף עלה לאחרונה בהצעה לסדר שעלתה בכנסת על ידי ח"כ דנינו שטען כי האסירים הביטחונים משאירים את הברזים שלהם פתוחים ונותנים למים לזרום בשביל לפגוע בנו כלכלית ואקולוגית (אין לי מושג אם זה נכון)).
מכל מקום, למיטב זכרוני, קיימים מחקרים המראים כי עבירות הרכוש, כגון התפרצויות וגניבת כלי רכב, נמוכות יותר במגזר הערבי מהמיגזר היהודי בעוד שרוב העבריינים המבצעים את עבירות הרכוש הם ערבים (בודאי לפי חלקם באוכלוסיה).
ניתן בהחלט לסבור כי עבריינות הרכוש שמקורה במגזר הערבי, נושאת אלמנטים מסויימים של אידאולוגיה אנטי יהודית/ישראלית.
אין בסברה הזו כל גזענות. לכל היותר מדובר בהבעת עמדה. ולכך כיוון גילגמש.
לטעמי חסימה שאינה מוצדקת.
בעליל. :-)

נערך לאחרונה ע"י צ'ומפי בתאריך 15-07-2009 בשעה 22:23.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-07-2009, 15:29
  צ'ומפי צ'ומפי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.07
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי סירפד שמתחילה ב "תגובתי לצ'ומפי ולך"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי סירפד
אין לנו סבלנות למשחקים. נקודה.

הפורום מתעסק בבטחון, לא בפוליטיקה ולא ביחסי יהודים-ערבים. חלקכם אולי יחשבו שאנחנו חוטאים בפשטנות או תמימות - אנחנו לא, ולראיה בשבע שנות קיומו של הפורום (יותר מכל פורום מקביל) הוא ממשיך לפעול בהצלחה הרבה בזכות העובדה הזו.

ובזה נסגר הסיפור.

לא הצלחתי להבין - גילגמש נחסם ל-30 יום (!) בגלל שהוא כתב על נושאים שאינם קשורים לצו"ב או בגלל שהוא גזען? בתחילה אישרת את הנחתו של טל כי הוא גזען ואין מקום לסובלנות כלפיו ולכן נחסם. מאחר ואין בדבריו של גיגמש גזענות, עכשיו אתה טוען כי הוא גלש לפוליטיקה. כדאי להחליט...
מכל מקום, לטעמי האצבע היתה קצת קלה על ההדק. 30 יום? קצת מוגזם בשביל ניחוחות פוליטיים (לכאורה...) אבל.. אתה המנהל. כרצונך.

שבת שלום.
ישן 15-07-2009, 16:41
צלמית המשתמש של סמוראי
  סמוראי סמוראי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ilanb שמתחילה ב "שי דרומי זוכה מרוב האישומים"

אני אנסה לכוון את הנושא הזה למשהו שכן קשור לפורום, ודיי לא ברור לי.

במקריאה סלקטיבית בפסק הדין, בעיקר את העדויות והראיות, פחות את ההתפלפלויות המשפטיות, הבנתי היא שגירסתו של דרומי היא כזאת:
הוא זיהה ארבעה גברים מתקרבים לכיוונו, בגלל החושך הוא לא הצליח לזהות אם הם מחזיקים נשק בידיהם, אם כי כתוב שהוא זיהה שהם מחזיקים מספרי תיל. הוא צעק לעברם וניסה לירות יריה אחת לאוויר, אך לא הצליח בגלל מעצור בנשק. הוא ניסה לתפעל את המעצור כשהנשק מכוון לאדמה, כשצרור של 6 כדורים נפלטו. הכדור הראשון פגע באדמה, וחמשת הכדורים הנותרים פגעו בשניים מהגנבים.

כמה שאלות שלא ברורות לי:
-איך נשק חצי אוטומטי (רובה מסוג רמינגטון לפי פסק הדין) יורה בצורה אוטומטית? מומחה מטעם המשטרה העיד שהוא לא פוסל אפשרות כזאת אם הנשק לא תקין, ואם זאת בחלק אחר של הפסק דין יש עדות של נשק שקיבל לידו את הנשק כשהוא מפורק וקבע שהוא תקין למעט חוסר בידית דריכה (את הרובה דרך דרומי עם מברג כמה שעות לפני הארוע). אם קיים פגם בנשק שיגרום לו לירות צרורות, הוא לא צריך להתגלות בבדיקת הנשק?
-אם מדובר בצרור שנפלט בצורה לא רצונית, כיצד 5 קליעים מתוכו פגעו פגיעות מדוייקות בשניים מהגנבים? וזאת בתנאים של ראות לא טובה, ותחת תנאי לחץ קיצוני (כפי שמתואר בפסק הדין)?
-דרומי טוען שלפני היריה הראשונה, הגנבים נעו בכיוונו. אם כך איך הפגיעות נמצאו בחלק האחורי של הנפגעים? המומחה מטעם המשטרה העריך את משך יריית הצרור התיאורטי ב1.5 שניות, מה שאומר שעברה רבע שניה מהכדור הראשון שפגע בקרקע ועד הכדור שפגע בגנבים, כיצד הם הספיקו לעשות סיבוב מלא בזמן זה, כלומר למה הפגיעות לא היו בחלק הקדמי של גופם או לפחות בצד הגוף?

נערך לאחרונה ע"י סמוראי בתאריך 15-07-2009 בשעה 16:44.
ישן 15-07-2009, 16:51
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי סמוראי שמתחילה ב "אני אנסה לכוון את הנושא הזה..."

הוא לא אמר שנורה צרור, השופטים העלו את האפשרות הטכנית ולא טענו שזה מה שקרה - אולי כעוד ספק בספק סביר לשם זיכוי. הערכת הזמן לא קשורה לצרור בהכרח, אלא לזמן המהיר ביותר שלוקח לירות את המטח הזה בצורה נשלטת, הטכנאי ירה ב1.38.

אני לא חושב שזה אפשרי לחקור בפורום טוב יותר ממה שעשתה המשטרה והוצג בעדויות רק על סמך ההכרעה (וגם זה לא בהכרח המציאות). היו 4 אנשים - אולי רק חלק הסתובבו והאחרים שראה עדיין kא, אולי כולם הסתובבו - אז מה? ממרחק, בחושך ובלחץ שאדם נתון בו, מרגע שהתחלת לירות אתה לא מפסיק עד שהוסר האיום או גמר התחמושת.

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

נערך לאחרונה ע"י GrimReaper בתאריך 15-07-2009 בשעה 16:55.
ישן 15-07-2009, 23:16
  jsphs7 jsphs7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.08
בעיני השאלה היא משנית
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי סמוראי שמתחילה ב "אני אנסה לכוון את הנושא הזה..."

השאלה היותר מעניינת היא שאלת השכל הישר.

הבנאדם מחזיק בחווה באזור בו אין הגנת משטרה - בשעת לילה מגיעים 4 והורגים את הכלב.

אני רוצה שכל אחד מאתנו ינסה להכנס לנעליו, זו לא הפעם הראשונה שהוא סובל מהתנכלות.

מה היה עושה כל אחד אחד מאתנו? אתם לבד, 4 נושאי מספרי תייל (נשק קר) מולכם באמצע הלילה?

מה היה שם? לא יודע - אני מעריך שכמעט כל אחד מאתנו היה נחרד מאזור שומם שסבל מהתנכלויות בעבר שזוכה לבקור לילי. איך ירה? האם ירה? האם מי מהם הסתובב? אף אחד לא יודע מה היה שם (להערכתי אפילו לא דרומי עצמו).

להערכתי בישראל יש עודף משפטיזציה ופחות מדי שכל ישר.

העובדות הן שאין הגנת משטרה, יש צורך במשטרות עירוניות כי מה שהמשטרה מספקת מאוד לא מספק וזה באזורים עירוניים. קל וחומר מה שעוברים הבודדים שמחזיקים בחוות בגליל או בנגב.
כשזה המצב אני הייתי מאפשר את מינימום ההגנה העצמית על החיים, הכבוד והרכוש.
ישן 17-07-2009, 16:17
צלמית המשתמש של סמוראי
  סמוראי סמוראי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.05
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי hagarblu שמתחילה ב "מה שאולי רלוונטי לפורום"

הבעיה שאליה אתה מתייחס, אוזלת היד של רשויות החוק קיימת גם בערים, במושבים ובכל חלקי הארץ. אני חושב שההפרדה של חוות בודדים ומגדלי בקר "אסטרטגיים" משאר האזרחים בארץ שסובלים מפשיעה היא מלאכותית ולא מוצדקת. כולנו נמצאים באותה הסירה.

אתה צודק שהבעיה הזאת היא הרבה יותר גדולה משי דרומי וממה שקרה או לא קרה שם באותו הלילה. השאלה היא האם הדרך לפתרון של בעיה זאת היא בהפניה של תקציבים, הגדלת כ"א וניעור כללי של משטרת ישראל, או שהפתרון נמצא בקידום חוקים פופוליסטיים שבמקרה הטוב מספקים פיתרון נקודתי ובמקרה הרע גורמים יותר נזק מתועלת. אולי היה כדאי שח"כ כץ היה פועל להעברת תקציבים נחוצים למשטרה, במקום לרדוף אחרי מצלמות הטלויזיה וכותרות העיתונים עם חוק "שי דרומי".

אני באופן אישי מתנגד לפתרונות "פלסטר", לא רק בגלל שהם לא מספקים את הסחורה, אלא בעיקר בגלל שהם באים על חשבון תיקון יסודי ובריא. יש אנשים, גם בפורום הזה, שחושבים שאם רק "ינתנו להם האמצעים להגן על עצמם" אז הכל יבוא לפתרון, אני חושב שמהלכים בכיוון הזה הם קבלה של אוזלת היד של רשויות החוק, ווויתור על כל כוונה לצאת מהמערב הפרוע.

נ.ב.
צר לי מאוד לשמוע על סגירת העסק שלך, אני מאחל לך הצלחה בכל מה שתבחר לעשות בהמשך.

ישן 17-07-2009, 21:14
  אחוול אחוול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.06.08
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי hagarblu שמתחילה ב "מה שאולי רלוונטי לפורום"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hagarblu
הוא הסכנה שקרובי הגנב ההרוג יישמו את החוק על חיילי צהל המנווטים באיזור מגוריהם, כנקמת דם.הגולשים הוותיקים אולי זוכרים כי אני מגדל בקר במרעה בגליל התחתון. ובכן, לא עוד. לפני כשבועיים סגרתי את הבסטה. 20 שנה של חוסר שינה וחוסר תכלית , עשו את שלהן. אפשר להתפלפל מכאן ועד חורה על כן צודק, לא צודק. התכלס, אנחנו מאבדים את המולדת. וסליחה על הגלישה לפוליטיקה. זה לא יחזור....

ממש לא נראה לי מהסיבה הבאה :
החוק נועד לאפשר הדיפת מי שפרץ לשטח הפרטי מתוך כוונה לבצע עבירה .
מכיוון שחיילי צה"ל שמנווטים ונכנסים בטעות ולא לשם ביצוע עבירה יהיה קשה לאדם שיפעיל כח נגד חייל שכזה להגן על עצמו בבית המשפט תחת התיקון המדובר לחוק העונשין .

Kill Them All, Let God Sort Them Out

ישן 17-07-2009, 16:44
צלמית המשתמש של hagarblu
  hagarblu hagarblu אינו מחובר  
ארל'ה בלומברג ז"ל, מנהל פורום הסטוריה וידיעת א"י

חבר מתאריך: 14.06.07
המשטרה.
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי צ'ומפי שמתחילה ב "מסכים בהחלט. כמוה המחשבה..."

ברוב המקרים אינה ערוכה לטיפול בגניבות חקלאיות. עושה זאת מגב, במסגרת השיטור הכפרי, ויחידות מיוחדות כגון יחידת ארז.כגימלאי של מגב: שרתתי 17 שנה כרבש, אני לא אחדש לאיש, שהרמה שם נמוכה. הצוות יעדיף שלא להסתבך עם גנבים, כי איזה בונוס מחכה לו?, לעומת הסכנה בהסתבכות עם מחש, או גרוע מכך,עם העבריינים ובני משפחתם.אני עדיין מבצע בהתנדבות סיורי מתמיד, והתמונה שם דומה. אין שום תמריץ רציני על סיכול עבירה,ועל כן הצוותים מתרכזים בסטיסטיקה: כך וכך רכבים נבדקו, כך וכך רפתות ניסרקו וכדומה. הפיתרון,לבעייה החקלאית, שהינה בעייה לאומית,כי עם סגירת העסק שלי ומכירת הפרות, נינטשו עוד 1000 דונם של קרקע המדינה, הינו חקיקה בלתי מתפשרת כנגד השודדים, כפי שקורה כעת עם אירגוני הפשע, כולל חילוט רכוש, מתן תמריץ חומרי לגופי אכיפת החוק על סיכול עבירות, ו...עירוב השבכ בחקירות של פשע חקלאי, וזאת בשל ההיבט הלאומני שלו.
ישן 17-07-2009, 23:47
  jsphs7 jsphs7 אינו מחובר  

תשובה ללאור והגר הכחולה
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי hagarblu שמתחילה ב "המשטרה."

לא טענתי שמשטרה עירונית היא הפתרון - כתבתי שיותר ויותר ראשי ערים (לא בספר ואזורים בטוחים יחסית) מוכנים לממן משטרה עירונית בתחומם פשוט כי הגיעו מים עד נפש. הם מבינים שהמשטרה לא מספקת את הסחורה.

כפי שהגר הכחולה אמר אם מה שקורה בערים הגדולות מתגמד ביחס למה שקורה בספר.

במהלך שנות ה-90 עם רבוי עו"ד, הכרעה שפוטית בכל דבר ועניין, ענויי דין אנחנו מאבדים את המדינה.

מה שקרה במקרה שי דרומי והתהודה שהנושא קיבל היא עדות לטמטום של המערכת.
שי דרומי נעצר מייד לאחר שהגן על עדרו אל מול 4 חמושים, כלבו הושמד (כלב שמירה הוא כלי נשק במקום העבודה). מייד המערכת שלחה אנשים להשימו במעצר - איפה הם היו כשמשך שנים הוא סבל מהתנכלויות? ואני שואל איפה השכל הישר? מה היה קורה אם המערכת היתה מודיעה: המשטרה חוקרת בעניין ותגיש את מסקנותיה בהמשך.

הגר הכחולה ציין את מח"ש - לא חשוב כמה שוטרים יהיו לנו, כל עוד המדיניות של המערכת היא מדיניות של ידיים בכיסים שום דבר לא ישתנה.

כהצעת יעול, הייתי מוריד את כל אנשי המשרדים הצדקניים (במיוחד עו"ד למינהם) ל-6 חודשי שטח תחת מרותם של אנשים כמו הגר הכחולה. לאחר שיבינו מי נגד מי אני מקווה שהיד תהיה הרבה פחות קלה על הדק המעצר ובזוי הפומבי של השוטרים הרגילים.

ארה"ב הדמוקרטית הפעילה כלים של המערב הפרוע במערב הפרוע. במדינת ישראל במיוחד מחוץ למדינת ת"א קיים מערב פרוע רק שהוא מאורגן. בכלים שמשתמשים היום לא ירחק היום ונמצא את עצמינו במדינת ת"א המורחת ונאבד את כל השאר. מי שלא מבין שזו שאלת המפתח ביחס לבטחון המדינה היהודית ביחס לעוד 5 מטוסי F35 להבנתי מאבד את הצפון (בין בתרתי משמע בוין אם לאו).

ההסטוריה נעה במעגלים ולהבנתי אנחנו שוב ב- 1936 ביחס הישוב (הכוונה לישוב היהודי של טרום הקמת מדינת ישראל) אל מול גלי הפרעות. אך כעת יש לנו יותר כלים - זה ההבדל היחיד. אם המערכת המשפטית תמשיך בכוונה הנוכחי להערכתי במהלך ימי חיי אנחנו נראה את סופה של המדינה היהודית.
ישן 18-07-2009, 13:13
  jsphs7 jsphs7 אינו מחובר  

לא לנווט כיחידים, להגיב אפילו באש ארטלרית אם חייל מותקף
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי hagarblu שמתחילה ב "טוב זו לא חכמה גדולה."

ראשית אני לא מסכים עם הטענה של ברבור יחידים. בעיני מסוכן מדי. שינווטו בשלשות לא בשל סכנת הבדואים אלא מחשש שמי מהם יחטוף מכת חום וימות בצמא לבד.

אפשר שיהיה נווט עם מש"ק שלא יעזור אלא ילך בעקבות המנווט.

לגוף העניין, אם חייל נושא מדים מותקף ע"י בדואים או אפילו כנופיית פשע מאורגן באותו הרגע יש לראות כי צבא ההגנה לישראל הותקף ואם לסיוע ישיבו באש ארטלרית לחלוץ מבחינתי זה בסדר.

אני מעריך שאם צה"ל\משטרת ישראל לא תעבור לסדר היום על פגיעה אפילו בכבוד של מי שלובש את מדיה כל השאר יבינו את המסר.

יצא לי לראות איך קצין מצרי מדבר לבדואים בסיני וכנראה שהמצרים מבינים למה.

עזוב בדואים, ראה את הספור של השוטרים מנהריה שהמערכת אפשרה (לכאורה ע"פ האמור בתקשורת) לפגוע בהם ובמשפחותיהם. מח"ש להבנתי לא קולט שהוא מוביל אותנו למדיניות של ידיים בכיסים. כל לובש מדים חייב בגבוי.

את מח"ש יש לשמור לכל לוקחי השוחד\טובת הנאה שכנראה וקיימים במערכת המשטרתית.
ישן 18-07-2009, 13:33
  אחוול אחוול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.06.08
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי jsphs7 שמתחילה ב "לא לנווט כיחידים, להגיב אפילו באש ארטלרית אם חייל מותקף"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי jsphs7
ראשית אני לא מסכים עם הטענה של ברבור יחידים. בעיני מסוכן מדי. שינווטו בשלשות לא בשל סכנת הבדואים אלא מחשש שמי מהם יחטוף מכת חום וימות בצמא לבד.

אפשר שיהיה נווט עם מש"ק שלא יעזור אלא ילך בעקבות המנווט.

לגוף העניין, אם חייל נושא מדים מותקף ע"י בדואים או אפילו כנופיית פשע מאורגן באותו הרגע יש לראות כי צבא ההגנה לישראל הותקף ואם לסיוע ישיבו באש ארטלרית לחלוץ מבחינתי זה בסדר.

אני מעריך שאם צה"ל\משטרת ישראל לא תעבור לסדר היום על פגיעה אפילו בכבוד של מי שלובש את מדיה כל השאר יבינו את המסר.

יצא לי לראות איך קצין מצרי מדבר לבדואים בסיני וכנראה שהמצרים מבינים למה.

עזוב בדואים, ראה את הספור של השוטרים מנהריה שהמערכת אפשרה (לכאורה ע"פ האמור בתקשורת) לפגוע בהם ובמשפחותיהם. מח"ש להבנתי לא קולט שהוא מוביל אותנו למדיניות של ידיים בכיסים. כל לובש מדים חייב בגבוי.

את מח"ש יש לשמור לכל לוקחי השוחד\טובת הנאה שכנראה וקיימים במערכת המשטרתית.

אתה גולש לגזענות בלי קשר לנושא המדובר .
וטוב עשתה מח"ש שחקרה והעמידה לדין את אנשי החוק שחשבו שהם מעל לחוק והטמינו מטעני חבלה בביתם של חשודים במטרה לפגוע בהם .
אם לא הייתה מח"ש פועלת אז הדבר הוא תקין אלו האמונים על שמירת החוק ואכיפתו יוכלו להפר אותו כראות עיניהם ?
שתי רעות לא הופכות לטובה אחת והעובדה שמשטרת ישראל התרשלה בטיפול וגיבוי שוטריה לא יכולה לאפשר לקיחת החוק לידיים .
במדינה דמוקרטית איש אינו מעל לחוק .

Kill Them All, Let God Sort Them Out

ישן 18-07-2009, 14:34
  jsphs7 jsphs7 אינו מחובר  

הסבר, הדגם ונמק
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי אחוול שמתחילה ב "[QUOTE=jsphs7]ראשית אני לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי אחוול
אתה גולש לגזענות בלי קשר לנושא המדובר -מה הנושא לדיון? בעיני הנושא הוא לא דרומי האיש אלא העדר שלטון החוק בתחומי מדינת ישראל.
וטוב עשתה מח"ש שחקרה והעמידה לדין את אנשי החוק שחשבו שהם מעל לחוק והטמינו מטעני חבלה בביתם של חשודים במטרה לפגוע בהם .
לא כתבתי שמעשיהם ראויים דברתי על מה שהוביל אותם לכזו פעולה. אם מלכתחילה אותו מאיים (כמובן לכאורה) היה זוכה לבקור לילי (ושים לב אני מדבר על יהודי - כך שהאשמה שלך בגזענות אינה מבוססת) של לא אכפת לי מי - הוא היה מוצא מביתו בתחתונים, ראשו היה מכוסה בבד חום. היה מושם בחדש מחניק ולאחר 24 שעות היו מבהירים לו שאם עוד פעם יזרוק רימונים על בתי משפחת שוטרים הוא ימצא עצמו צף בביצה. אם זה היה נעשה אתה חושב שהיה צורך לקחת את החוק לידיים?
אתה יודע מה, עזוב, בוא נניח שהיה נזרק רימון לבית משפחת שופט\ת מחוזי ששפט עבריין ל- 10 שנות מאסר. שנפנים, מדובר בתקיפת שופט רק רקע עבודתו כשופט (שלגוף העניין יכול להיות חלאת המין האנושי). אתה מאמין שהמערכת היתה מפקירה אותו\ה?
אינני נגד להעניש אותם (אגב, אני הייתי דורש ממפקדם הישיר להענישם בלי מח"ש ובלי כחש, ואפילו מפחית בדרגה).

אתה יודע מה קורה במדינות דוגמאת מקסיקו? האם אתה יודע כמה מאות ואלפים של שוטרים מוצאים להורג ע"י הפשע המאורגן? אתה יודע כמה ראשם נערף בפומבי?

אם יש עבודה למח"ש זה לאסור את השוטרים שמדליפים על פשיטות ומוסרים מידע תמורת טובות הנאה.

הידעת שלא אחת הכנופיות במקסיקו מצוידות בנשק אוטומטי טוב יותר ממה שיש למשטרה? והללו אינן נמנעות מלהתשמש בו לתקיפת כל מי שלא נראה להן?

אם אינך מבין שיש פה קשר ישיר לבטחון המדינה אין לי דרך להסביר לך.
תבוא ותגיד לי ואם אתה הבא בתור, אז תשובתי כדרך הדוגמא. כשהייתי בתיכון סיפר המורה להסטוריה (וזה היה עוד לפני עידן ההכל שפיט והכל בג"יץ) כי התנפלו עליו שוטרים ושמו אקדח טעון בפיו. הואיל ודמה למשהו שהם חפשו. לאחר שעמדו על טעותם הם התנצלו בפניו ואף כבדוהו בקפה.

המשטרה יכולה לטעות, אבל באבוד שלטון כמו שקורה בישראל עדיף חזוק יכולת האכיפה על חשבון זכויותיו של מאן דהוא. - זו דעתי ואתה רשאי לחלוק על דברי.

אם לא הייתה מח"ש פועלת אז הדבר הוא תקין אלו האמונים על שמירת החוק ואכיפתו יוכלו להפר אותו כראות עיניהם ?
שתי רעות לא הופכות לטובה אחת והעובדה שמשטרת ישראל התרשלה בטיפול וגיבוי שוטריה לא יכולה לאפשר לקיחת החוק לידיים .
במדינה דמוקרטית איש אינו מעל לחוק .
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:30

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר