לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-07-2009, 20:23
  משתמשת נקבה צ'יבורשקה צ'יבורשקה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.11.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Mnemosyne שמתחילה ב "לכול אחד יש הרגל מוזר, מה שלך?"

-יש לי הרגל כזה, שאני לא מסוגלת לצאת מהבית בלי רוטינה מסויימת, אם חסר לי משהו אני מבטלת הכל. זה כולל 2 מסטיקים של איירוויבס, פודרה, ואוזניות.
-אני תמיד שוכחת לסגור ארונות במטבח, כבר המון פעמים כמעט קרה שנדפקתי בהם בבוקר למחרת.
-תמידתמידתמיד מסדרת את המיטה ככה, שהשמיכה תהיה הפוכה, ומסובבת עם הכפתורים למטה, אני אשכרה לא יכול ללכת לישון כשזה לא ככה.
-כשאני מכבה את המחשב העכבר חייב להיות במיקום מאוד ספציפי, כי אם לא אני עלולה לחזור.
-כשאני ליד המחשב הפלאפון חייב להיות בזווית מסויימת, במיקום מסויים, אם לא, אני ארגיש שהכל מבולגן.
-במקומות ציבוריים שוטפת ידיים 8-9 פעמים.
-כל בוקר הדבר הראשון שאני עושה אחרי שאני פותחת את העיניים זה לבדוק סמסים, ואז להישקל.
זהו בעיקרון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-07-2009, 22:14
  Benor2005 Benor2005 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.04.05
בתגובה להודעה מספר 67 שנכתבה על ידי צ'יבורשקה שמתחילה ב "-יש לי הרגל כזה, שאני לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'יבורשקה
-יש לי הרגל כזה, שאני לא מסוגלת לצאת מהבית בלי רוטינה מסויימת, אם חסר לי משהו אני מבטלת הכל. זה כולל 2 מסטיקים של איירוויבס, פודרה, ואוזניות.
-אני תמיד שוכחת לסגור ארונות במטבח, כבר המון פעמים כמעט קרה שנדפקתי בהם בבוקר למחרת.
-תמידתמידתמיד מסדרת את המיטה ככה, שהשמיכה תהיה הפוכה, ומסובבת עם הכפתורים למטה, אני אשכרה לא יכול ללכת לישון כשזה לא ככה.
-כשאני מכבה את המחשב העכבר חייב להיות במיקום מאוד ספציפי, כי אם לא אני עלולה לחזור.
-כשאני ליד המחשב הפלאפון חייב להיות בזווית מסויימת, במיקום מסויים, אם לא, אני ארגיש שהכל מבולגן.
-במקומות ציבוריים שוטפת ידיים 8-9 פעמים.
-כל בוקר הדבר הראשון שאני עושה אחרי שאני פותחת את העיניים זה לבדוק סמסים, ואז להישקל.
זהו בעיקרון

את מזכירה לי קצת את הילד "מהמקרה המוזר בשעת לילה"
ישן 16-07-2009, 20:53
  Scattered mind Scattered mind אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.06.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Mnemosyne שמתחילה ב "לכול אחד יש הרגל מוזר, מה שלך?"

וואו... אם אני אתחיל אני לא אסיים
טוב הנה כמה שאני זוכר עכשיו:
-בשולחן המחשב שלי יש סדר מסויים... משמאלו תמיד יש לי את הכסף, המפתחות, ואת הפלאפון שנמצא על הארנק שנמצא על תעודת הזהות.
מימינה יש לי עטים, סוללות מרוקנות לאמפי ודברים לא קשורים אחרים ועל המעמד של המסך יש לי מפרטים וסוללות טעונות לאמפי.

-לפני שאני שולח סמס, או מתקשר למישהו אני בודק 490869056 פעם שלא חייגתי את המספר השגוי

-אני כל היום מעביר את הבגדים מהמיטה לכסא ובחזרה. אבל אני יודע שזה לא רק אני, אפילו יש קבוצה בפייסבוק לאנשים דפוקים כמוני

-תמיד כשאני יוצא לאנשהו, כל הדברים שיש לי בכיסים חייבים להיות באותם הכיסים כל הזמן: האמפי והפלאפון חייבים להיות בכיס הימני, הארנק, הת.ז., המפתחות והכסף בכיס השמאלי.

יש לי תמיד 100 שקל שאני אף פעם לא משתמש בהם קבורים עמוק בארנק למקרה חירום
(נראלי הולכים לכייס אותי פה מכל המידע שאני נותן)

יהיו עוד מלא בהמשך כשאזכר
ישן 16-07-2009, 21:31
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD מנהל ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 89 שנכתבה על ידי Scattered mind שמתחילה ב "וואו... אם אני אתחיל אני לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Scattered mind
-לפני שאני שולח סמס, או מתקשר למישהו אני בודק 490869056 פעם שלא חייגתי את המספר השגוי
כנ"ל

ציטוט:
-תמיד כשאני יוצא לאנשהו, כל הדברים שיש לי בכיסים חייבים להיות באותם הכיסים כל הזמן: האמפי והפלאפון חייבים להיות בכיס הימני, הארנק, הת.ז., המפתחות והכסף בכיס השמאלי.
אצלי הפוך, הסלולר בשמאלי, המפתחות הת.ז והשאר בימני

ציטוט:
יש לי תמיד 100 שקל שאני אף פעם לא משתמש בהם קבורים עמוק בארנק למקרה חירום
אצלי זה "20 לשעת חרום" בת.ז

ישן 16-07-2009, 21:36
צלמית המשתמש של netaneldj
  netaneldj netaneldj אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.05.06
Facebook profile
this thread is just for me

- כשאני רואה סרט בא לי דחף אינסטינקטיבי לאכול משהו, כל דבר, תמיד... ואם אין מה לאכול אני דוחה את הצפייה בסרט עד שיהיה מה לאכול.

- אני לא יכול לקרוא ספר עד שאני לא מוצא את התנוחה האידיאלית שבה אני במצב של חצי שכיבה וחצי ישיבה בזווית הנכונה...

- כשאני מחרבן אני הופך לפילוסוף ומנסה להבין את המשמעות של הקיום ושטויות כאלה

- אני קונה תמיד נעליים גדולות יותר בשלוש מידות, חייב שהאצבעות יהיו משוחררות.

- אחרי שאני מתקלח, אני חייב להתנגב בשתי מגבות - אחת לחלק העליון של הגוף, והשנייה לרגליים.

- מצב הרוח שלי תלוי כמעט לחלוטין במזג האוויר, בד"כ אני שמח יותר בקיץ...

- אני פריק חישובים, כל נתון סטטיסטי שאני רואה, אני מנתח אותו ומחשב כל מיני צדדים שמעניינים אותי (נגיד, "על כל 20 ערבים, לאחד מהם קוראים מחמוד").

- כשאני מחמם משהו במיקרו ואני בדיוק חייב להשתין, אני רץ לשירותים כדי לעשות את זה במהירות לפני שהמיקרוגל יצפצף... הרבה פעמים עצרתי את השעון ב 0:01 והרגשתי כמו ג'ק באוור D:

יש בטח עוד מלא... קצת קשה להיזכר בהכל.

נערך לאחרונה ע"י netaneldj בתאריך 16-07-2009 בשעה 21:39.
ישן 16-07-2009, 23:37
צלמית המשתמש של Blood of Lambs
  משתמש זכר Blood of Lambs Blood of Lambs אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.10.08

- אני מתעב שעונים מדויקים וחייב שהשעונים שאני בודק בהם מה השעה בד"כ יקדימו בלפחות עשר דקות ואסור מספר עגול. השעון בפלאפון שלי מקדים בשעתיים ו-21 דקות בדיוק. רק בשביל לנסות לשקר לעצמי שיש לי זמן

- אני מכוון את השעון המעורר לשעה שהיא לפחות שעתיים לפני הזמן שבו אני צריך/רוצה להתעורר, ואז אני מכוון אותו לעוד חצי מהזמן שנותר לי עד שאני צריך לקום כל פעם - כדי להתעורר בהדרגה. אני פשוט נגעל מעצמי כשאני מתעורר בשעה קריטית ואז אין לי אפשרות לחזור לישון עוד קצת.

- אני שונא משקאות חמים. אני שותה קפה עם קרח (מין ניסיון לאלתר אייס קפה ביתי) וגם תה כשהייתי שותה, זה היה עם קרח.

- אני צובט בקביעות את השפתיים מאז שאני זוכר את עצמי ואני לא יכול להפסיק. הרבה פעמים זה מגיע עד כדי דימום. לפעמים השפה מתחילה לדמם בלי הפסקה כל כך הרבה זמן שזה מתחיל להפחיד. ביום שני השפה התחתונה דיממה כמעט חצי מהתרגול בחדו"א.

ויש עוד, אבל אני לא זוכר כרגע.
ישן 18-07-2009, 14:50
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06

רק אחד?

-אני לא אוהבת לשתות מכוסות מרובעות (כוסות מיץ גבוהות בד"כ מרובעות)
-יש לי קטע כזה לקרוא ספרי טלפונים סתם לכיף ולהסתכל על מספרים של לוחיות רישוי.
-אני לא קלסטרופובית, אבל אני לא מסוגלת שיש מסביבי הרבה חפצים שמסתירים את האופק, זה גורם לי לאי שקט. בארוחות אני תמיד מרחיקה את הסירים או את בקבוקי השתייה מהמקום שלי כי זה מציק לי בעין. ואם יש לי משני הצדדים אנשים, אני מעבירה אחד מהם צד, כי אחרת אני מרגישה חנוקה. (אחת הסיבות למה אני שונאת תורים)
-לא סובלת להתנגב במגבות ידיים. זה תמיד מרגיש לי נורא מלוכלך. סבתא העירה לי פעם שמה שאני עושה לניירות הסופגים זו ממש שואה. מצטערת, אבל אחרת זה פשוט לא נקי.
-לא מסוגלת לסבול את המחשבה שיש לי משהו על הפרצוף, אחרי שאני אוכלת. פעם נכנסתי אפילו להיסטריה קלה כשאח שלי לא הסכים להגיד לי אם התלכלכתי מהגלידה או לא.

וכו' וכו'..

ישן 22-07-2009, 02:24
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל בן אור שלח הודעה דרך MSN אל בן אור Facebook profile Follow me...

הגיע הזמן שאגיב
כאשר בנסיעה אני נוהג לדמיין מישהו רץ וקופץ מעל עמודי החשמל.
כאשר הולך על רצפות אני לא דורך על הפסים בין הרצפות.
כאשר הולך על לבנים ברחוב אני הולך על פי הדוגמא שלהן.
כאשר אני רואה מספר רכב בסגנון 000 111 222 ... אני חייב להתיחס לזה.
אני חייב לעבור על כל הערוצים המועדפים שלי גם אם מצאתי משהו טוב לראות
אני אוהב לחפור על שטויות (במיוחד כשמעמם לי וחברים סיפרו שזה קורה גם כשאני שיכור (אבל לא חפרתי על דברים מביכים )).
אם אני שם סוגריים ובתוכם עוד סוגריים בתוך משפט אני חייב לסגור את שניהם
אני חייב להיות מוכן כאשר מונית לשדה התעופה מגיעה, אז ביי

עריכה:
אני לא מסוגל לזכור שעות אז אין לי מושג למתי אני צריך להיות מוכן

נערך לאחרונה ע"י בן אור בתאריך 22-07-2009 בשעה 02:28.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:58

הדף נוצר ב 0.19 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר