לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-07-2009, 08:52
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
~~~ מזל טוב לפורום תאוריות קשר וחופש המידע שחוגג שנה להיווסדו!! ~~~

ב 18 ביולי 2008 עלה לאוויר פורום שנחשב בעיני חלק מהנוגעים לדבר כסיכון או הימור,
בעיני אחרים, היה הפורום מיועד להיות מקום לשעשוע ובידור,
אולם אחרי שנה, אני גאה להגיד שאנחנו פורום רציני, מבוסס עד כמה שניתן,
עם סט ערכים וחוקים שמאפשר לנו את הלגיטימיציה להציג את המידע שבפורום כסביר בעליל באמינותו לכל המעט.

אני רוצה לנצל את ההזדמנות הזו להודות למי שנתן ידו בהקמת הפורום, לאתר פרש שנתן לנו במה חשובה כל כך,
אני רוצה להודות לקהילה הקטנה אבל איכותית שלנו, יש לנו לא מעט גולשים שעדיין איתנו מהיום הראשון, וכיף שאתם איתנו ותורמים.
וכמובן תודה לקרדי שהצטרף לניהול הפורום לצידי, ותרם גם הוא לא מעט מעצמו עוד כגולש מן המניין.

בקיצור תודה לכולם על הכל, ובואו נעשה מאמץ שביום ההולדת ה 2 שלנו,
לפורום תהיה מודעות הרבה יותר גדולה בארץ! תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה כדי לחגוג את ציון האירוע, כמו בכל טקס מתבקש, נחלק לכם כוכבים נוצצים שתוכלו לענוד על שמכם תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

הכוכבים יצורפו לגולשים הקבועים והפחות קבועים שלנו עד מוצ"ש בחצות, אז נאסוף אותם ונחזיר למחסן עד שנה הבא.

אז שיהיה לנו יום הולדת שמח ועוד רבים וטובים אחריו! תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 17-07-2009 בשעה 14:49.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-07-2009, 12:02
  someone4007 someone4007 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "~~~ מזל טוב לפורום תאוריות קשר וחופש המידע שחוגג שנה להיווסדו!! ~~~"

מזל טוב!
אני מודה שבהתחלה חששתי להכנס לפורום הזה,לא ידעתי כמה שטויות אני אמצא בו וכמה ינסו להפחיד אותי סתם כי הטענות לא מבוססת.
וברגע שנכנסתי,קראתי הודעה,שתים ופשוט לא יכולתי לצאת.
הטענות מבוססות,לא מנסים להפחיד ואין שטויות כמעט(מה שיש ננעל).
אני פשוט לא יכול להגיד במילים כמה אני מעריך את הפורום הזה.
חבל שאנחנו רואים ש"תאוריות קשר וחופש המידע" הוא באמת "סקופים וחדשות" של מחר.
מי יתן וכל הנושאים בפורום ינעלו ולא יהיו עוד קונספירציות,וכמובן שהסדר העולמי החדש יכשל.

אני בניגוד לשאר-מקווה שהפורום הזה ימות כמה שיותר מהר כי אין מה לכתוב בו.
ישן 17-07-2009, 14:54
  iceman4ever iceman4ever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.08
מה כבר שנה? כ"כ מהר? חחחח
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "~~~ מזל טוב לפורום תאוריות קשר וחופש המידע שחוגג שנה להיווסדו!! ~~~"

אני שמח שהפורום נחל הצלחה ואני גם צופה לו גדולות! מי כמונו יודע שבארץ תחום תאוריות הקשר נקטל כבר על ההתחלה בגלל האטימות של הציבור הישראלי השטוף מוח.
כולם יודעים שהתקשורת היא שקרית אבל מעדיפים להקשיב ולהאמין למה שרואים בחדשות ובעיתונים, אבל כשמישהו מעלה סברה אחרת קוטלים אותו וחבל שזה כך!
אבל לא נורא, תרבות העדר נועדה להתעורר, במוקדם או במאוחר זה יקרה והפורום הזה זה הוכחה לזה שגם בארץ עם העדר הרדום זה יכול לקרות ובכדול! אז שיהיה בהצלחה.

נקווה שיגיע הזמן שלא נצטרך פורומים כאלה ע"ב קבוע, נקווה שכל שיספיק לנו זה רק לעמוד על המשמר כדי לפקוח לאחרים עניים ולהקנות להם חשיבה מכיוון שונה, מה שנקרא
להגן על האנושות מפני עצמה כי היא לא תמיד יודעת אם ההחלטות שהיא רואה בהן כ"טובות" אכן יתממשו כך. לכן כל הכבוד לכל הנפשות הפועלות שמנסות לשמור על אמינות
ודיוק מירבי כדי לתת מידע אמין ולא שקרי, אחרי הכל אנחנו החדשות האמיתיות של מחר (לצערנו).

מזל טוב לפורום!

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:28

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר