לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-07-2009, 12:33
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
זהירות מצלמים! ו.. מצלמים! ו... ...

בתקופה האחרונה לכל אחד יש מצלמה, זה הגיע ללימודים, לבית קפה ואפילו ברחוב.. כל העיניין של הצילום הזה מרגיז כבר! פתאום אני מופיעה בכל מיני אתרים כמו "פייסבוק" ו"מקושרים" ונמצאת לכל מיני אנשים שאני בקושי מכירה במחשב, בד"כ בוחרים לשים את התמונות הכי גרועות ואין עם מי לדבר! בקושי מכירה את האנשים וזה גם לא נעים לבקש כל פעם שיעיפו את התמונות שלי!
אני בטוחה שכולם מכירים את התופעה הזאת, ובטח שצולמו בפוזות מוזרות עם הבעות פנים לא מחמיאות למרות שניסו ללכת רגע הצידה כדי שלא יצלמו אותם.
ממתי יש היתר לכל אחד עם מצלמה לפרסם את התמונות שלי?
איך נלחמים בתופעת הצילום הזאת? אני לא מביישת בעצמי או משהו, זה פשוט מרגיז! כמו פפראצ'י בכל מקום!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-07-2009, 12:56
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "זהירות מצלמים! ו.. מצלמים! ו... ..."

בגדול - אין לך הרבה מה לעשות.
החוק קובע כי מותר לאנשים לצלם במקומות ציבוריים, ובתנאי שהתמונה לא משפילה או מבזה את המצולם (כמו למשל במקרה של צילום שיכור משתין ברחוב).

בתאכלס, התופעה די מטרידה. יצא לי אישית להעיף תיוגים של תמונות שלי מהפייסבוק וגם לדרוש הורדה לחלוטין של התמונות, אבל לא כל התמונות בהן אני מופיע מתוייגות, ואכן הביקורת האמנותית (או החברתית) שעולה בפני הצלמים, טרם מעלים את החומר לרשת, נמוכה למדי, וכמעט כל תמונה שצולמה, תכנס לאתר.

אני חושב שאין לך ברירה, אלא כל הזמן לפנות לאנשים שיפסיקו לשים תמונות שלך, או, אם את עם אנשים שאת מכירה באיזה פארק או משהו, אז פשוט תגידי להם שאת לא רוצה שיצלמו אותך, ואם את נכנסת לאיזו-שהיא תמונה, אז שימחקו אותך לפני שמעלים.
במידה ואנשים ידעו את זה מראש, יהיה לך יותר קל לצמצם את התופעה (אם כי גם אז - לא לחלוטין).

בהצלחה!!!
(ואני מצטער בשם קהילת הצלמים, באשר היא )

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:20

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר