לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-07-2009, 20:38
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "אמרנו קונספירציה? מהוליווד עשו מזה סרט - 2012 עכשיו הסרט."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי -TsAcHi -

הסרט נראה ממש מרשים עם הרבה אפקטים שישיאירו אותנו פעורי פה שנראה אותם על המסך הגדול בקולנוע.

לא יודע מה איתכם - שהוא ייצא אני יהייה בקולנוע לראות אותו.

אני מתלהב במיוחד לאור העובדה שיוצר הסרט הוא הבמאי של "היום השלישי" שיצא ב96' . סרט שהיה עתיר

אפקטים ושובר קופות בזמנו. מאז חיכיתי שהבמאי ירים שוב את הכפפה ויעשה את מה שהוא יודע לעשות הכי

טוב - סרט יום הדין. והיום הזה סוף סוף הגיע

לראות תטריילר המלצה שלי - רק בHD ותגדילו על כל המסך.

נ.ב

WTF יש לי מומחה? פשש תודה לאנס

וואו לכולם יש פה מומחה? אהה יומהולדת טוב.. אז מזל טוב!!!

ברשותכם:

משפט אחד (מעולה) שמסכם את כל שעתיד לבוא:

"The end is just the beginning"

בסוף 2012 לא יתרסקו מטאורים על כדוה"א, וגם לא יהיו גלי צונאמי, אבל אנחנו כן נספוג קרינה קוסמית מכל היקום, קרינה אשר "תקפיץ" את האנושות צעד אחד קדימה, 2012 הוא סוף של עידן אחד, ותחילתו של עידן אחר, וסופו של העולם אשר ידוע לנו, והיוולדותו של אחד חדש.

כמובן שמילארדים ימותו, אבל זהו המחיר.
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-07-2009, 21:05

מיליארדים הולכים למות מהסיבה הפשוטה:
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "[QUOTE=AtlantisNumenor] כמובן..."

הם לא מפותחים מספיק (רוחנית), על מנת להתמודד עם השינוי הקיצוני, אני לא רוצה להכנס יותר מדיי למיסטיקה (כי לאנס עלול להתעצבן), אבל אתם צריכים להבין שלכולנו (ואני מתכוון לכל המין האנושי), יש קשר מיסטי, לכולנו יש נשמות, ובני האדם (בהסבר פשוט), מחולקים לרמות שונות, כל אדם מפותח ברמה אחרת.

לNWO יש אינטרס מובהק, להשתלט על העולם ביום שאחרי...

מבחינתם מרבית אוכלוסיית העולם בדרך להשמדה בטוחה, ומבחינתם מה שהכי חשוב, זה "לשריין" לעצמם את המקומות הבטוחים, ולדאוג שהתכונית תתבצע כמו שצריך.

בטריילר רואים בצורה נחמדה, איך נראת פאניקה אנושית (עשרות אלפי בני אדם דופקים על שערי הבסיסים התת קרקעים), אציין רק, שמרבית הבסיסים מרוכזים במרכז ארה"ב, ולא בערים המרכזיות (כמו שרואים בסרט), ככה שלצערי, גם אלה שישרדו את התופת, או יינסו להינצל מהתופת, לא ממש יימצאו מקום מחסור.
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

ישן 20-07-2009, 01:22
  iceman4ever iceman4ever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.08
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי AtlantisNumenor שמתחילה ב "מיליארדים הולכים למות מהסיבה הפשוטה:"

הייתי שואל אותך אז איפה אתה ממליץ להתחבא בשביל לשרוד כבן אנוש אבל אני מניח שגם אתה לא יודע..
בכל מקרה אז אתה אומר שכל מי שמתחבר לצד המיסטי של היקום ומוכן לקבל את מה שמעבר למה שאנחנו רואים אז הוא ישרוד והקרינה הקוסמית לא תשפיע עליו?
או שהיא תשפיע רק על הגוף הפיזי שלו אבל הנפש תשרוד? כי וואלה פעם לא האמנתי במיסטיקה אבל מאז שהתחלתי להתעניין בתאוריות קשר נפתח לי הראש לגמרי, גם מבחינת מיסטיקה..
למרות שאני מאוד סקפטי ומאוד מחושב ולא מוכן להשיב לכל דבר.
ד"א ראיתי קימטיקה ועוד כמה סרטים בנושא ומאוד אהבתי, ברמת ההסבר שלהם לגבי התת מודע והמודע שלנו כבני אדם הם די קולעים, כי זה גם מה שהפסיכולוגיה בגדול אומרת.
אני מאמין שיש קשר בין הדברים, אבל עדיין לא הייתי מתנגד למצוא איזה מחסה לי ולאנשים שאכפת לי מהם לכל מקרה, קרינה קוסמית זה דבר בלתי ניתן לתיאור.. גם לא בטוח שהNWO הנבלות ישרדו את זה.
ולגבי המימד הרביעי שהזכרת , מימד רביעי לפי המדע זה זמן, מה זה במיסטיקה? כי במדע ובפיזיקת הקוונטים יש כ10 מימדים שכנראה קיימים.

אבל אם נעזוב רגע את המיסטיקה ואת המדע, לדעתי מה שיקרה ב2012 אם אכן יקרה זה כבר פעולה יזומה של הNWO! או זיוף פלישה חייזרית, או איזה מלחמת עולם שלישית או שימוש באיזה נשק חדיש( HAARP אולי? ) או שפשוט מחלות ובקצב מסחרר..

אבל אם משהו באמת יקרה ב2012 ומשהו אמור לקרות והNWO מודעים ומאמינים לזה, אז למה הם עושים בכלל מאמצים לדלל את האוכלוסיה, להרוג ולשלוט בנו? שיחכו ל2012 מה כ"כ קשה? כולה 4 שנים..

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 20-07-2009, 05:23
  mi luni um mi luni um אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.01.09
אין מי מה לפחד ... צאו מהפחד
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי AtlantisNumenor שמתחילה ב "מיליארדים הולכים למות מהסיבה הפשוטה:"

מסכים איתך בהחלט אטלנטיס נומנור
לצערי אנשים מעדיפים לחשוב על איפה להתחבא במקום לנסות גם לחקור את הצד השני של המאמינים ב 2012 שמאמינים בצד המיסטי שבאירוע הזה שבעצם מדבר על כל המעבר והקפיצה למימד הרביעי ואחר כך לחמישי....
אבל זה בסדר כי כמו שאמרת יש כמה רבדים בהיתפתחות של המין האנושי וחלק כבר התעוררו וחלק מתעוררים עכשיו ואני מקווה שהרוב הגדול של הישנים היתעורר בקרוב ויהיה מוכן לסטארגייט שיגיע אלינו .
ועוד דבר אחד שאני חייב להוסיף וזו דעתי האישית
בקשר לכל מי שמפחד מהNWO וכדומה .... הכל זה חלק מתהליך של היקום , האנשים האלה ששולטים בעולם הוצבו פה על ידי האאנונקי כדי לשמור על היין והיאן שזה סמל השיוויון .... חייב להיות רוע בעולם הזה/מימד 3 כי זו הדרך היחידה של האנשים להתעורר ולהתנק מהפחד ולהתחבר לאהבה ובעצם להיות מוכנים לסטרגייט הקרב ובא אלינו .
בכל אופן אני לא בא להיכנס פה ליותר מדי פרטים כי אני יודע שלאנס לא כל כך אוהב את זה אבל אני רק יגיד שאני חושב שבתור אנשים שמחפשים את האמת אז צריך לחקור את כל המקורות והכיוונים למשל את כל העניין של הניו אייג שקשור לכל הדברים שקורים כיום וגם את ההיסטוריה שלנו ורמזים שנשארו למשל הלוחות אבן של הסומרים שמדברים על דברים מעניינים שאני לא מבין איך אפשר להתעלם מהם .ברגע שמקבלים אותו מידע משתי מקורות שונים ולא קשורים אז זה אמור להדליק לנו נורה
שתיהיה לכולנו התעוררות נעימה
LOVE@LIGHT
ישן 21-07-2009, 00:48
צלמית המשתמש של קרמריקה
  קרמריקה קרמריקה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.05

עד כמה אתה בטוח שהדברים הללו יקרו ב2012?

בוא נגיד, האם אתה מוכן להתערבות בסגנון של אני אתן לך 10,000 ש"ח עכשיו. אם קורה מה שקורה, זכית להנות מהם במשך שלוש שנים. אם שום דבר לא קורה, אתה נותן לי 300,000 ש"ח ב-01.01.2013?

אם אתה מספיק בטוח בעצמך, זאת נראית לי אחלה התערבות. היית מסכים לכזה דבר?
יתרה מכך, האם בשבוע שלפני התאריך המדובר תבזבז את כל כספך ותחייה כאילו זה השבוע האחרון לחייך?
האם עכשיו אתה לומד או עובד בשביל העתיד שלך? אם כן, אז למה? הרי לדבריך אין עתיד כזה. למה להתאמץ?

או שהאם אתה מוכן להודות שיש סיכוי, אפילו קטן, שכל הדיבורים הללו הם לא יותר מקשקוש אחד גדול, ולכן בכל זאת אתה לא מתנהג כאילו נותרו לעולם שלוש שנים להתקיים.

ישן 22-07-2009, 14:19
  mi luni um mi luni um אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.01.09
נו מה אתה רציני?!
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי קרמריקה שמתחילה ב "עד כמה אתה בטוח שהדברים הללו..."

נו באמת ירון מה אתה רציני ?! אתה באמת חושב שאני אתערב איתך על דבר כזה
אני לא בא לשכנע אותך במה להאמין ובמה לא ....
אני מביע את דעתי האישית בהיתייחס לכל המקורות שמהם קיבלתי את המידע
וכן ... יכול להיות שלא יקרה גם כלום ... אני ורוב האנשים שכן מאמינים בארוע מיסטי כלשהו ב 2012
לא באיזה כת כלשהי שהולכת עם הראש בקיר כמו עדר של כבשים.... הכל יכול להיות אני לא פוסל שום דבר ... ודיברת על שינוי בעקבות האמונה הזו ... אז כן שיניתי את החיים שלי הרבה בגלל מה שלמדתי בקשר לארוע שהולך להיות למשל להיות בן אדם יותר טוב ולהתחבר לאהבה ולא לפחד .
לעשות מה שעושה לי באמת טוב ומרגיש לי נכון ,להיות עם ראש יותר פתוח לדברים....והכי חשוב וזה חלק מהעניין של להיות בן אדם יותר טוב , זה לשמור על קארמה טובה ... ועוד ועוד
אני לא רואה שום דבר רע בדברים שציינתי ואני חושב שזה אפילו עדיף ולא משנה אם יקרה משהו או לא ... אז אני מעדיף את זה מאשר לחיות בפחד כל הזמן ולהתעסק בנבואות זעם על העולם מדילול אוכלסיה עד למישטר עולמי חדש , ואני לא אומר שהדברים האלה לא נכונים כי הם ממש נכונים אבל עדין אני לא רואה סיבה מספיק טובה למה אני צריך לחיות בפחד כלשהו מכל הנבואות זעם האלה ולא לחיות בלי הפחד הזה
LOVE&LIGHT
ישן 24-07-2009, 17:29
  NWORESISTER NWORESISTER אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.09
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי mi luni um שמתחילה ב "נו מה אתה רציני?!"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי mi luni um
נו באמת ירון מה אתה רציני ?! אתה באמת חושב שאני אתערב איתך על דבר כזה
אני לא בא לשכנע אותך במה להאמין ובמה לא ....
אני מביע את דעתי האישית בהיתייחס לכל המקורות שמהם קיבלתי את המידע
וכן ... יכול להיות שלא יקרה גם כלום ... אני ורוב האנשים שכן מאמינים בארוע מיסטי כלשהו ב 2012
לא באיזה כת כלשהי שהולכת עם הראש בקיר כמו עדר של כבשים.... הכל יכול להיות אני לא פוסל שום דבר ... ודיברת על שינוי בעקבות האמונה הזו ... אז כן שיניתי את החיים שלי הרבה בגלל מה שלמדתי בקשר לארוע שהולך להיות למשל להיות בן אדם יותר טוב ולהתחבר לאהבה ולא לפחד .
לעשות מה שעושה לי באמת טוב ומרגיש לי נכון ,להיות עם ראש יותר פתוח לדברים....והכי חשוב וזה חלק מהעניין של להיות בן אדם יותר טוב , זה לשמור על קארמה טובה ... ועוד ועוד
אני לא רואה שום דבר רע בדברים שציינתי ואני חושב שזה אפילו עדיף ולא משנה אם יקרה משהו או לא ... אז אני מעדיף את זה מאשר לחיות בפחד כל הזמן ולהתעסק בנבואות זעם על העולם מדילול אוכלסיה עד למישטר עולמי חדש , ואני לא אומר שהדברים האלה לא נכונים כי הם ממש נכונים אבל עדין אני לא רואה סיבה מספיק טובה למה אני צריך לחיות בפחד כלשהו מכל הנבואות זעם האלה ולא לחיות בלי הפחד הזה
LOVE&LIGHT

NWO הם לא נבואות זעם. להרבה מהדברים יש הוכחות מוצקות. כמו הפרסומת של IBM שמוכיחה את מה שהארון רוסו אמר על הצ'יפ ואיך הוא ישמש כסוג של כרטיס אשראי במקום כסף רגיל. בפרסומת רואים בנאדם לוקח מצרכים בסופר יוצא מהסורק במהירות מסתכל לכל הכיוונים. כמובן יש עליו מצלמות מסתכלים עליו כולם. הוא עובר דרך הסורק בא המאבטח ואומר לו ''סליחה אדוני. שכחת את הקבלה'' ואז הלוגו של IBM עם הדוברת שאומרת ''העתיד של העסק''

ועם זה לא משכנע אותך אתה מוזמן לראות בעצמך איך מתחילים את תהליך השיווק של אותו צ'יפ בערוצי החדשות בארה''ב. ומנסים לשכנע אנשים שזה טוב לילדים כדי שימצאו אותם עם יחטפו אותם וכאלו דברים. או את הדיון של הקונגרס האמריקני בנושא שבו אומרים בוודאות זה יקרה. ובכלל הNWO זה כבר לא קונספירציה זו עובדה. אובמה מודה בזה,גורדון בראון אמר את זה. בעצם כולם אומרים את זה ומודים בזה בקול שבקרוב אנחנו עתידים להיכנס לסדר עולמי חדש. האמרו, והאיחוד הצפון אמריקאי זו גם עובדה כבר. הפרסומת שלהם זה עתה פורסמה ביחד עם חוקי הביומטרי שגם אצלהם יחולו בקרוב. זאת אומרת שכבר חצי מדברים של הארון רוסו התבררו כנכונים כעובדות ידועות בעצם. על כל זה הוא דיבר בראיון שנעשה איתו לפני כמה שנים. ועכשיו זה קורה אחד אחרי השני.

מי ששמע אותו ואת אלכס ג'ונס ואת כל שאר האנשים שאוהבים לכנות אותם בתקשורת המרכזית ''שקרנים'' ו''ממציאי קונספירציות מטורפים'' בעצם ידע כל הזמן על החוק הביומטרי ולא הופתע בכלל שראה שמעבירים אותו עכשיו. והנה התקשורת מסתירה הכל כמובן כצפוי,החוק עובר במהירות הבזק מבלי שאנשים בכלל שמים לב, עוד שבוע למעשה החוק נחקק סופית. בהצבעה של 1 נגד 0. יום החוק מאיר שטרית.

אז תאמין לי. הסדר העולמי החדש הוא ''קצת'' יותר מנבואות זעם.
ישן 23-07-2009, 12:55

לא ממש הבנתי...
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי קרמריקה שמתחילה ב "עד כמה אתה בטוח שהדברים הללו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קרמריקה
עד כמה אתה בטוח שהדברים הללו יקרו ב2012?

בוא נגיד, האם אתה מוכן להתערבות בסגנון של אני אתן לך 10,000 ש"ח עכשיו. אם קורה מה שקורה, זכית להנות מהם במשך שלוש שנים. אם שום דבר לא קורה, אתה נותן לי 300,000 ש"ח ב-01.01.2013?

אם אתה מספיק בטוח בעצמך, זאת נראית לי אחלה התערבות. היית מסכים לכזה דבר?
יתרה מכך, האם בשבוע שלפני התאריך המדובר תבזבז את כל כספך ותחייה כאילו זה השבוע האחרון לחייך?
האם עכשיו אתה לומד או עובד בשביל העתיד שלך? אם כן, אז למה? הרי לדבריך אין עתיד כזה. למה להתאמץ?

או שהאם אתה מוכן להודות שיש סיכוי, אפילו קטן, שכל הדיבורים הללו הם לא יותר מקשקוש אחד גדול, ולכן בכל זאת אתה לא מתנהג כאילו נותרו לעולם שלוש שנים להתקיים.

את השינויים לקראת 2012 אתה תרגיש לבד (כבר שנה-שנתיים לפניי), בסוף 2012 יגיע השיא, ואז יתחיל העידן חדש.

ישן 19-07-2009, 21:21
צלמית המשתמש של המממ
  המממ המממ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.01
Follow me...
2021 או 1954 ?
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי AtlantisNumenor שמתחילה ב "[QUOTE=-TsAcHi..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי AtlantisNumenor
ברשותכם:

משפט אחד (מעולה) שמסכם את כל שעתיד לבוא:

"The end is just the beginning"

בסוף 2012 לא יתרסקו מטאורים על כדוה"א, וגם לא יהיו גלי צונאמי, אבל אנחנו כן נספוג קרינה קוסמית מכל היקום, קרינה אשר "תקפיץ" את האנושות צעד אחד קדימה, 2012 הוא סוף של עידן אחד, ותחילתו של עידן אחר, וסופו של העולם אשר ידוע לנו, והיוולדותו של אחד חדש.

כמובן שמילארדים ימותו, אבל זהו המחיר.

סיפור על גל הקרינה הקוסמית שישטוף את כדור הארץ ויקפיץ האינטיליגנציה האנושית
כבר נכתב ב1954 על ידי סופר המד"ב פול אנדרסון בספרו "גל מוח" (תורגם לעברית על ידי אלכס המל בהוצאת זמורה ביתן מודן ב-‏1980)
זהירות - ספויילר!

ואפשר לקרוא עוד על הספר גם כאן: http://en.wikipedia.org/wiki/Brain_Wave
תראו, אפילו החייזר נהיה ירוק מזה

ישן 19-07-2009, 21:42

נחמד :)
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי המממ שמתחילה ב "2021 או 1954 ?"

לא שמעתי על הספר, אבל אני בהחלט הולך עכשיו לקרוא אותו!

בכל מקרה, "הדיבורים" ברשת (מתוך כל האלפי מאמרים שרצים להם שם), מדברים על "שדרוג" המין האנושי ועלייה ל"מימד הרביעי".

ישן 21-07-2009, 19:47

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "אמרנו קונספירציה? מהוליווד עשו מזה סרט - 2012 עכשיו הסרט."

זה נראה די מטומטם. אחלה אפקטים. אבל אין הרבה הגיון בסרט הזה. משהו סגנון של ארמגדון. דברים נופלים מהשמיים. כל העולם נהרס בלה בלה בלה. תחזיות של מאיה בלה בלה בלה. שום שמץ ושום נגיעה בכלל של מה שהולך באמת לקרות פה. מה שנקרא מדע בדיוני מוגזם.

לעומת זאת.

מה שיקרה פה לא יהיו שום מטאורים שיעופו מהשמיים ושום התפוצצות מוגזמת של ערים. מה שנבנה היום הוא סוג חדש של דיקטטורה. דיקטטורה שתיגרם על ידי האזרחים. לא עוד כפייה כמו בעבר אלה הכנסת החוקים כמו השבבים תוך כדי שטיפת מוח לאנשים שכבר התחילה בתקשורת האמריקנית (מי שרוצה הוכחות אני יתן לו כתבות שכבר עשו בערוצי התקשורת המושחטים של אמריקה)

שטיפת מוח. המצאת בעיות כדי ליצור פאניקה והבאת פתרונות דיקטטוריים שיתקבלו לגמרי על ידי הציבור שלא יתלונן ממש על שדידת הזכויות שלו. יתמרנו את הציבור לרצות את זה בעצמם.

והריגת האוכלוסייה תתבצע בהדרגה וכבר מתבצעת בהדרגה על ידי וירוסים מהונדסים גנטית ורעל בהסוואה של חיסונים.

מה שישלוט בעולם יהיה דיקטטורה שיודעת לשטוף לציבור את המוח שהיא בעצם דמוקרטיה ולגרום להם לרצות אותה.בעצם לא צריך להגיד ''ישלוט'' הרי המשטר הזה כבר שולט בעולם כבר יותר מ100 שנה
ישן 21-07-2009, 22:06

אחי פיספסת את האשכול שפתחנו כאן לא מזמן על התחממות גלובלית?
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Pilon שמתחילה ב "כדור הארץ מתחמם, זאת עובדה...."

התחממות גלובלית זו תרמית של המאה ה21 שאותם הגופים מקדמים אותה.
מעבר לזה שאל גור קיבל על זה אוסקר או מה שזה לא יהיה, אה ומעבר לזה ש99% מהציבור חושב שיש דבר כזה, זה ממש לא ככה!
מאז ומעולם היו התחממויות גלובליות וגם התקררויות, כדור הארץ שרד את זה וישרוד את זה עוד ועוד בעתיד.
כדור הארץ לא יכחד בגלל התחממות גלובלית!

זו תרמית וכיום יש כבר מספיק עדויות, מספיק מדענים שחוקרים ומנסים להפריח את מה שהרגילו אותנו לחשוב! רק מה לעשות שהNWO חזקים יותר מכל שאר המדענים והאינדיבידואלים.
בכל מקרה היה אשכול מעניין בנושא רצוי שתקרא

וזה שאנשים אומרים שזה יום הדין או שניברו מגיע או כל מיני תסריטים, אולי כן ואולי לא, אין מה לפחד מזה כי מה שלא ניתן למניעה אין מה לעשות.. מה שכן ניתן ואנחנו יכולים אז חייבים לנסות (מאגר ביומטרי לדוגמא? חחחחח).
לגבי תאוריות סוף העולם, זה תמיד היה ותמיד יהיה! אנשים אוהבים להמציא דברים ואחים אוהבים להאמין, אבל זה דברים שגדולים עלינו ככה שאין טעם להיות מוטרדים מזה יותר מדי..
זו דעתי לפחות, למרות שאני לא שולל כלום, אפילו לא את הצד המיסטי שבעיניין, זה מרתק יש לציין

ישן 21-07-2009, 22:24

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Pilon שמתחילה ב "כדור הארץ מתחמם, זאת עובדה...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Pilon
כדור הארץ מתחמם, זאת עובדה. ולא חשוב כרגע אם מדובר במעשה בני אדם או תהליך טבעי. להתחממות יש השפעות מרחיקות כפי שהזכרנו כאן בעבר. ב 2012 תתרחש ההתיישרות הגלקטית, דבר שקורה במחזוריות של 26000 שנה. אף אחד לא יודע באמת מה תהיה ההשפעה של זה. יש סימנים להתהפכות הקטבים והחלשותם, כמו האנומליה הדרום אטלנטית. תהליך שישאיר את כל החי והצומח חשופים לקרינה קטלנית. אלה כאמור רק חלק מהתרחישים לקראת 2012 שאגב מנובאים גם בתנ"ך, בברית החדשה, נוסטראדמוס ועוד.
כמו שאמרתי, זה רחוק מאוד מלהיות מדע בדיוני.

או בבקשה אל תגיד לי שנפלת בתרמית ה''התחממות גלובלית'' שהפיץ המטומטם אל גור בשביל לקצור קצת רווח ופרסום. 30,00 מדענים עכשיו תובעים את הבן אדם הזה שהפחיד אנשים בתיאוריות מופרחות על הצפת ניו יורק והעולם בתוך שנים בודדות.ואחר כך יצא איזה סרט מופרח בשם העולם שאחרי מחר שהראה שהעולם נכנס לעידן קרח חדש בגלל התחממות גלובלית וכל הערים מוצפות.ואסונות הכל על בסיס הסרט הדוקומנטרי הטיפשי המופרח והחסר הוכחות של אל גור. ובקיצור טוטאל בולשיט שנועד להפחיד את הציבור. זאת היתה תרמית. אל גור שולט ב59% מחברה שגובה מיסים על פחמן ויש לו גם אינטרס להפיץ כל השטות הזה וכמובן גם אינטרס פרסומי אחרי שהפסיד בבחירות.

האמת היא שמדענים בדקו את הדברים ומצאו שגם על פלוטו נמסו קרחונים וזאת מכיוון שהשמש פשוט התחממה בכמה שנים האחרונות. וזה עניין שגרתי לגמרי שהשמש לעיתים מתחממת. לעיתים היא פחות חמה. זה חלק מהשגרה של כדור הארץ שתמיד היתה.בכלל מצאו שלפני 30 שנה בכלל דיברו על התקררות גלובלית. היום מדברים על התחממות גלובלית. זאת פשוט חלק מרוטינת האקלים ואנשים לא מבינים את זה. קרחנים נמסים. ואז הם נוצרים שוב. סרטו של אל גור הראה תרחיש מפחיד ולא הגיוני שבו כדור הארץ ממש ירתח בשנים הבאות כמו איזה מיקרוגל שימס את כל הקרחונים ויציף את העולם בתוך זמן קצר וזה בולשיט.

כן יש בעיות של איכות סביבה בעולם. ולא הם לא יביאו לקץ של העולם. הבעיה האמיתית היא זיהום האוויר הנוצר בידי ריבוי תחבורה ומפעלים. ונגד זה לא מבוצע בת'כלס שום דבר. רק עניין של דיבורים.

ועכשיו בקשר לתנ''ך. תראה לי איפה כתוב שב2012 יהרס העולם. כתוב בכלל משהו על סימן החיה שיסומן על ידם של התושבים ואנשים בכלל מקשרים את זה לNEW WORLD ORDER אבל אין באמת קשר. הNEW WORLD ORDER לא מופעל על ידי לוציפר. הוא מופעל בידי אנשים מושחטים מניאקים. אנשים לא מבינים שדת זו אחד השיטות הכי חזקות של ממשלים להרוס את העולם הזה לאורך כל שנות קיומו. וליצור פחד ופילוג בין האנשים. הכל בעולם הזה מופעל בידי האנשים שבו. הם אלו שמחליטים עם זה עולם מניאק כמו שיש לנו או עולם טוב וזה הכל.
ישן 21-07-2009, 23:07
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי NWORESISTER שמתחילה ב "[QUOTE=Lance]ליתר דיוק הוחלט..."

אין "הוא", אין קלינטון, אין בוש אין אובמה, אלה בובות,
הן עושות מה שאומרים להן, אומרות מה שאומרים להן להגיד,
ואם הם יגידו לאובמה, לבעוט לסגן שלו בביצים באמצע SNL, הוא יעשה גם את זה.

יש כמובן אמביציה אישית בלרצות את הבוסים האמיתיים של העולם,
אבל כמעט ואין יוזמה אישית, או רעיונאות כלשהיא - בד"כ מדיניות גלובאלית מוכתבת מלמעלה.
לכן שטרית הדמוני הזה אובססיבי כל כך עם החרא הביומטרי הזה, הוא יודע שזה מה שהגדולים למעלה מצפים שיקרה פה,
שישראל תיישר קו עם לונדון וארה"ב (רק שלהן אין פאקינג מאגר למיטב ידיעתי), אז ככה זה בעולמנו,
שטרית כבר לא שר, והנה באובססיביות של רוטווילר מוכה כלבת, הוא לא מרפה מהנושא הביומטרי,
מזמן אחרי המחטף הלא חוקי שעשה כשר תחבורה בהחלת צילומים ביומטרים כתנאי לחידוש רשיון הנהיגה.
אין ספק שהוא שם את עינו גבוה גבוה, ויש מישהו שמצפה ממנו לתוצאות - והוא יביא אותם ויהי מה...

ובמאמר מוסגר, ככה קצת לסבר את האוזן - שגריר ארה"ב לוחץ על ישראל לזרז את המשטר הביומטרי:

ציטוט:
לאחרונה העביר שגריר ארה"ב בישראל, ריצ'ארד ג'ונס, מכתב תלונה לאולמרט בעניין.
"אני מודע למאמצים המשמעותיים ולהשקעות בסך מיליוני דולרים שביצעה HP בניסיון לזכות במכרז,
ולכן הצטערתי לשמוע על החלטת משרד הפנים לפסול את הצעתה של HP ולבטל את המכרז פעם נוספת.
אני מבין שהמשרד קיבל החלטה זו משום שהצעת המחיר של HP הייתה גבוהה מהערכותיה של ועדת המכרז
בנוגע לפרויקט. מאז ביטולו, ביקשה החברה זמן ואת כל המסמכים הרלוונטיים למכרז
(כולל הערכת המחיר של ועדת המכרז ופירוט חישוביה), על מנת שתוכל להציג את עמדתה
בשימוע שייערך בפני הוועדה.אני מאמין שבקשותיה של HP הן סבירות, בהתחשב במאמציה הכנים
וההוצאות הניכרות שהשקיעה במטרה להציג הצעה מקצועית...", ציין ג'ונס במכתבו.

http://209.85.135.132/search?q=cach...4&hl=en&ct=clnk

זה אגב:
http://it.themarker.com/article/2419
היה הלינק המקורי והלא מוטמן של הכתבה, שנכון לעכשיו התפוגג או לא עובד משום מה...

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 21-07-2009 בשעה 23:10.
ישן 21-07-2009, 23:11

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי NWORESISTER שמתחילה ב "[QUOTE=Lance]ליתר דיוק הוחלט..."

חחחחחח זה הקטע, שכשיש להם אינטרסים אישיים הם מקדמים ועושים הכל כדי לקדם עוד ועוד.
ועכשיו "בזכות" הטיפוסים האלו יש לנו דת חדשה, הידד.. קבלו בברכה את הדת החדשה והפגאניזם לטבע..
מיסוי ירוק גלובלי, אנחנו נדאג שגם על החרא שלך תשלם מיסים, גם על האוויר, גם על אור השמש, גם על המוסיקה שאתה שומע!
כי כשאתה שומע מוסיקה אתה יוצר תנודות וויבורציות שמפרעיות לצמחים, לדשא, לטבע! והגענו למסקנה שאתה
האדם נחות יותר מהטבע ואתה מסכן אותו, אז מהיום אסור לשמוע מוסיקה! יהיייייייי.. איזה כיף, מעניין מי יהיה
הכוהן הגדול? חחחחח כמה שזה עגום. צריך לעשות משהו כדי לגאול את החולרות האלה מהייסורים שלהם
בעקבות הכסף שלהם והזמן הפנוי והשיעמום שהורג אותם.. שמישהו ימציא כבר חוק שאוסר על זקנים עשירים
להתערב או לבוא במגע עם ממשלות, בנקים, פוליטיקה, ייעוץ בטחוני, צבאי וכל זה.. אחרת אלה עם הזמן הפנוי שלהם
והתחביב החדש שלהם עוד יהרגו את כולנו..

ישן 22-07-2009, 09:43
צלמית המשתמש של Pilon
  Pilon Pilon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.06
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי iceman4ever שמתחילה ב "חחחחחח זה הקטע, שכשיש להם..."

חבר'ה, אתם ממהרים יותר מדי עם המקלדת שלכם. כתבתי שכדור הארץ מתחמם, ולא משנה כרגע אם זה מעשה ידי אדם או תהליך טבעי. כנראה גם יתר כוכבי הלכת בתהליך התחממות, אבל זה לא אומר שאנחנו לא נמצאים לפני קטסטרופה עולמית.
מי שחושב שלא תהיה הכחדות לפחות חלקית במצב של עידן קרח חדש למשל, ללא חשמל, מזון, מקורות מים נקיים, מנהל שלטוני תקין, ועוד כהנה וכהנה, פשוט לא יודע על מה הוא מדבר. מי שחושב שלא תהיה השפעה על כל החי והצומח בכדור הארץ, במקרה של החלשות השדה המגנטי או התגברות קרינה קוסמית, פשוט לא מכיר את החומר. ואלה רק שניים מהתסריטים האפשריים.

לא ברור לי למה אתם קופצים כשכותבים כאן על אסונות גלובליים אפשריים. אני מתחיל לחזור על זה כמו תקליט שחוק. זה קרה בעבר, ותרצו או לא זה גם יקרה בעתיד. לא יודע אם ב 2012 או 2057 או מה שתרצו. זה הטבע וכך הוא פועל, כשבעידן המודרני גם לאדם יש השפעה עליו.

אני מציע לכם לקרוא קצת חומר למשל על 3 המגה סכרים שנבנו לאחרונה בסין, ואיזה השפעות גלובליות יכולות להגרם מהם. זה לא מדע בדיוני רבותי.

ישן 22-07-2009, 18:09

בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי Pilon שמתחילה ב "חבר'ה, אתם ממהרים יותר מדי עם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Pilon
חבר'ה, אתם ממהרים יותר מדי עם המקלדת שלכם. כתבתי שכדור הארץ מתחמם, ולא משנה כרגע אם זה מעשה ידי אדם או תהליך טבעי. כנראה גם יתר כוכבי הלכת בתהליך התחממות, אבל זה לא אומר שאנחנו לא נמצאים לפני קטסטרופה עולמית.
מי שחושב שלא תהיה הכחדות לפחות חלקית במצב של עידן קרח חדש למשל, ללא חשמל, מזון, מקורות מים נקיים, מנהל שלטוני תקין, ועוד כהנה וכהנה, פשוט לא יודע על מה הוא מדבר. מי שחושב שלא תהיה השפעה על כל החי והצומח בכדור הארץ, במקרה של החלשות השדה המגנטי או התגברות קרינה קוסמית, פשוט לא מכיר את החומר. ואלה רק שניים מהתסריטים האפשריים.

לא ברור לי למה אתם קופצים כשכותבים כאן על אסונות גלובליים אפשריים. אני מתחיל לחזור על זה כמו תקליט שחוק. זה קרה בעבר, ותרצו או לא זה גם יקרה בעתיד. לא יודע אם ב 2012 או 2057 או מה שתרצו. זה הטבע וכך הוא פועל, כשבעידן המודרני גם לאדם יש השפעה עליו.

אני מציע לכם לקרוא קצת חומר למשל על 3 המגה סכרים שנבנו לאחרונה בסין, ואיזה השפעות גלובליות יכולות להגרם מהם. זה לא מדע בדיוני רבותי.

המטאור האחרון שנחת פה וגרם לעידן קרח היה לפני בערך מיליארד שנה אז מאיפה פתאום בא לך הרעיון שדווקא במאה הזאת זה יקרה שוב. ההפחדות האלה של סוף העולם שאתה רואה בכל מקום בתקשורת מפחידות אותך לגמרי וגורמות לך לחשוב שטויות. אין שום קרן קוסמית שתהרוס את כולנו ושום דבר כזה ושום דבר לא יקרה ב2057.דווקא עכשיו שוב יפול פה משהו והעולם יהיה ב''קטסטרופה''?. הסברתי לך יפה מאוד. לכדור הארץ יש אקלים משתנה. לפעמים חם ולפעמים קר יותר. אבל הוא לא מיקרוגל שמתחמם בלי הפסקה עד שכולנו נישרף והכל ינמס פה. והוא לא פריזר שהמעלות ירדו פה וניכנס לעידן קרח. אין שום דבר שונה באקלים של כדור הארץ מלפני מאות שנים. בשביל להיכנס לעידן קרח אתה צריך ממש מגה אסון ולא איזה סכר שיפרץ.

הסוף היחיד שיהיה פה זה סוף הדמוקרטיה. כרגע מתחילים כבר ה''קיצוצים'' בחוקים הדמוקרטיים. והאיום הגדול פה זה האנשים האלה שמנהלים את העולם ולא מטאורים מזוייפים ונבואות מטומטמות. לדעתי בכלל מפחידים אנשים איתם כדי להסיח את דעתם ממה שיקרה פה באמת. הדיקטטורה החדשית היא דיקטטורה שהאנשים יסכימו אליה אחרי שישתפו להם את המוח ויכניסו אותם לפאניקה. המטרה היא להפוך את האדם למטומטם,חלש,ובלי כוח רצון. וזה עובד להם בינתיים מצויין.

בכל מאה אנשים חשבו על סוף העולם. אנשים סתם מפחדים מהטבע. הם צריכים לפחד מאנשים אחרים.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:13

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר