לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-07-2009, 10:34
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי --qwerty-- שמתחילה ב "אתם לא מאמינים שנחתו על הירח?"

תשמע, אני אישית לא ממש בטוח. אחרי כל מה שאני יודע על ארה"ב היום,
אני מאמין בכל ליבי שהיא מסוגלת להכל, גם לביים נחיתה על הירח מתוך פאניקה.

צריך לזכור את התקופה, שנות ה 60, התחייבות נשיאותית לשים אדם על הירח לפני תום העשור,
כשמירוץ החלל מול הרוסים מביך את ארה"ב פעם אחרי פעם...

1969, רגע לפני שתם העשור, האמריקאים בצרות, אין להם עדיין את הטכנולוגיה לקיים את ההתחייבות ההיא,
הרוסים לעומת זאת קרובים לזה יותר מתמיד, זה הצעד שיקבע מי היא באמת המעצמה העולמית, ארה"ב הקפטיליסטית או בריה"מ הקומוניסטית,
צעד שיכול בקלות להסט את העולם לקפיטליזם או קומוניזם - תחת לחץ בלתי אפשרי כזה, לא בלתי סביר להסיק
שארה"ב החליטה שעדיף לביים נחיתה על הירח, מאשר לאבד את המעמד של מעצמה עולמית לטובת הקומוניזם הרוסי.

מתוכנית שראיתי פעם בנושא, בה דיברו מומחים על חוסר מוכנותה של ארה"ב מבחינה טכנולוגית
לשים אדם בירח ב 1969, אני די השתכנעתי שזו אופציה לא מופרכת לגמרי, שהכל יכל להיות תרמית אחת גדולה,
הרי זה ידוע שככל שהשקר יותר גדול ככה הוא יותר אמין, לא נראה לי שבאותו רגע היה להם מה להפסיד.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-07-2009, 19:04
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "מתוכנית שראיתי בערוץ..."

את האמת, יש הרבה מאוד תאוריות שניתן להתוכח האם הממצאים מדוייקים או לא - במקרה הזה התאוריה הקיימת מופרחת לחלוטין (ברמות של ידע בסיסי, ולא בהכרח צריך להיות מומחה כדי להבין את הדברים)

מה שיפה שעל התאוריה עצמה ניתן ללמוד מהאתר של וואלה:
http://yes.walla.co.il/?w=2/7829/1522363

יש אתרים שלמים שמפריחים כל טענה וטענה בסרט, תוך מתן הסברים פשוטים ותמונות שמוכיחות ש"תופעות שלא יכולות לקרות" יכולות לקרות בקלות - גם בתנאים של כדור הארץ.
בנוסף העריכה המאוד מגמתית של הסרט בולטת ישר לעין.

יש מספר הוכחות שסותרות בקלות את התאוריה:
א. ישנו צילום לוויון של מה שנשאר מאפולו 11 ואם אני לא טועה גם מאפולו 15 ואפילו סימני הליכה בין אחד לשני.
ב. ישנם רפלקטורים שכל מצפה בעל אמצעים בעולם יכול לשלוח קרני לייזר ולקבלם חזרה - והדבר בוצע מאז החזרה מהירח
ג. יש מאות קילוגרמים של אבנים מהירח - להשיג אבנים מהירח בלי להיות עליו זה לא קשה במיוחד, אך להשיג מאות קילגרומים זה כבר סיפור אחר לגמרי, הרוסים הצליחו להשיג רק כמות מועטה של כמה גרמים.
ד. חלק מהתאוריות דווקא מחזקות את עצם העובדה שהנחיתה התקיימה - טענת "הדגל המתנופף" לא רק הופרחה, אלא גם ניתן היה לראות שבין שני פריימים האסטרונאוט זז אבל הדגל נשאר בידיוק באותו מצב - דבר שלא יכול לקרות בשום אופן באטמוספירה שלנו וטענה נוספת על "הרצת הקלטת במהירות גבוה" חושפת שתנועת האבק לא יכולה להיראות כפי שהיא ניראת אם זה היה מצולם פה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:15

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר