לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עדיין לא בטוח לגבי הראשון." -- אלברט איינשטיין ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > מדע, טכנולוגיה וטבע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-07-2009, 08:54
  SadChild SadChild אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.09
על בני אדם והמין החדש שהתפתח מהם/מאת ילד עצוב

על בני אדם והמין החדש שהתפתח מהם/מאת ילד עצוב

מחקרים חדשים מגלים שבשעת סכנה הגוף מגיב בכך שריכוז האדרנלין בדם עולה משמעותית. קולטנים מיוחדים בתאי הכבד והשריר שקולטים את האדרנלין, מעוררים תדר תוך תאי שגורם לשימוש במאגרי אנרגיה. המאגרים האלו עוזרים לנו להגיב לסכנה בכוחות חזקים בהרבה מהכוחות שאנחנו מודעים אליהם בחיי היום יום שלנו.

עד כאן דיברנו על ביולוגיה של גוף האדם, מערכות פשוטות שקיימות בכל ייצור אנושי על פני האדמה.

כל ישראלי במאה העשרים ואחת יודע שהעולם הולך להיחרב, שיהיה שיטפון ענק שישטוף הערים של בני האדם ואולי אפילו יגרום להם להיכחד, וכל זה בגלל שאנחנו מזהמים את הסביבה, כורתים עצים ללא הפסקה ומיצרים טונות של זבל לא מתפרק שאותו אנו עורמים להרים גבוהים ומסריחים

כל ישראלי יודע שהחשמל שהוא כל כך אוהב, מיוצר במפעל שמרעיל את האוויר. ושהפלסטיק שקיים כמעט בכל דבר בו הוא נוגע, מיוצר במפעלים שמזרימים גזים רעילים ונותנים להם לפעפע באטמוספרה. וכמובן שאף ישראלי במאה העשרים ואחת לא השקיע יותר משתי שניות כדי להגיע למסקנה שהוא מעדיף לחיות עם הפלסטיק והחשמל הכל כך יקרים ואהובים שלו מאשר לדאוג לאיזה תערובת של גזים בלתי נראים ובלתי מורגשים שנכנסים ויוצאים מאפו בכל רגע נתון.

הישראלי כמובן שמע על החננות האלה שתמיד מפחידים אותו בסיפורים על הסכנה המאיימת על חיי כולנו, ואם תשאל אותו על כך הוא יגיד שהוא תמיד דואג לכדור הארץ ולאיכות הסביבה.

במציאות הוא לא עושה עם זה כלום

על פי המידע המובא להלן הגענו למסקנה שהישראלי הוא מין נפרד שלא קשור לשאר בני האדם האנושיים בעולם ולא מגיב כראוי לסכנות המעיבות על חייו

ולפי תיאוריית הברירה הטבעית אותו מין יכחד מהר מאוד מהעולם ואולי אף יגרום תוך כדי כך להכחדה של מינים אחרים בסביבתו

עצוב, באמת עצוב
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-07-2009, 09:26
  Dark Knight Dark Knight אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Dark Knight
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SadChild שמתחילה ב "על בני אדם והמין החדש שהתפתח מהם/מאת ילד עצוב"

איזו ערמה של שטויות ב'מאמר' כ"כ קצר...

"כל ישראלי במאה העשרים ואחת יודע שהעולם הולך להיחרב, שיהיה שיטפון ענק שישטוף הערים של בני האדם ואולי אפילו יגרום להם להיכחד" - אני ישראלי ועם כל הכבוד, הנתון הזה חדש לי... את תיאורית המבול השארנו כ-3000 שנה מאחורינו כשסיפורי נוח הפכו ללא יותר מעוד כמה פרקים בספר בראשית. אני אישית לא קונה את כל הבולשיט הזה של ההתחממות הגלובאלית שכן ישנן עדויות מדעיות שישנן תקופות שונות של התחממות והתקררות כדור הארץ לאורך ההסטוריה הרבה מאות ואלפי שנים לפני העידן התעשייתי... ולא נראה לי שזה נבע מעודף גזי חממה שנפלטו מאחוריהן של כבשים בניוזילנד.

"ל פי המידע המובא להלן הגענו למסקנה שהישראלי הוא מין נפרד שלא קשור לשאר בני האדם האנושיים בעולם ולא מגיב כראוי לסכנות המעיבות על חייו" - וזה בשונה מהאירופאים האסייתים האפריקנים והאמריקנים שכ"כ דואגים לסביבה שלהם שלא עוברת שעה בחיים שלהם בלי איזו הפגנת מחאה ירוקה... נכון... הרי בכל העולם הציבור על הרגליים 24/7 כדי למחות על זיהום הסביבה היקרה שלהם, ורק בישראל יש ציבור עצלן שלא אכפת לו.
אגב, גם אם כל עם ישראל יקום כאחד ויחסל את כל התעשיה המזהמת, ישראל היא הרי לא יותר מנקודה על הגלובוס, כ"כ קטנה שאי אפשר לראות אותה בעין בלתי מזוינת אז מה זה יעזור אם ארה"ב וסין ימשיכו לזהם באותו הקצב? תרומת הזיהום של ישראל ל'התחממות הגלובאלית' היא עשיריות האחוז במקרה הטוב...

"כל ישראלי יודע שהחשמל שהוא כל כך אוהב, מיוצר במפעל שמרעיל את האוויר. ושהפלסטיק שקיים כמעט בכל דבר בו הוא נוגע, מיוצר במפעלים שמזרימים גזים רעילים ונותנים להם לפעפע באטמוספרה. וכמובן שאף ישראלי במאה העשרים ואחת לא השקיע יותר משתי שניות כדי להגיע למסקנה שהוא מעדיף לחיות עם הפלסטיק והחשמל הכל כך יקרים ואהובים שלו מאשר לדאוג לאיזה תערובת של גזים בלתי נראים ובלתי מורגשים שנכנסים ויוצאים מאפו בכל רגע נתון." - ומה בדיוק הפתרון שאתה מציע? לזרוק לפח את כל התעשייה ולחזור לגור במערות ולצוד אנטילופות בשמורות הטבע? בכדור הארץ אוכלוסית בני האדם הגיעה למאסה של מעבר ל-6 מיליארד פרטים - זו חתיכת אוכלוסיה להאכיל. בלי הטכנולוגיה ממנה אתה כ"כ סולד - הפלסיק, החשמל ושאר תוצרי הנפט - אין תחבורה, אין מחשבים, אין אינטרנט, אין זמינות מידע, אין שירותי רפואה מתקדמים ואין תקשורת. אז נכון, אנחנו לא נמות מחומרים מסרטנים באוויר, אנחנו סתם נתחיל למות כמו זבובים מתנאי תברואה ירודים וממחלות קלות כמו שפעת. תעיף מבט על המצב באפריקה, רק תכפיל את זה בריכוז האוכלוסיה הגבוה עשרות מונים של ישראל והעולם ותגיע לכך שמכל 10 אנשים ישרדו אולי 4 או 5. אני מעדיף חומרים מסרטנים באוויר ורפואה שיודעת להתמודד, ואילו חלקית, עם האיום מאשר מוות בטוח ברעב צמא ומחלות שהרפואה המודרנית יודעת להלחם בהם ביעילות גבוה.

נערך לאחרונה ע"י Dark Knight בתאריך 22-07-2009 בשעה 09:31.
ישן 22-07-2009, 13:05
  דדון מוש דדון מוש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.11.04
למה בפורום הזה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SadChild שמתחילה ב "על בני אדם והמין החדש שהתפתח מהם/מאת ילד עצוב"

זה לא מדע ולא נעליים למרות הפתיח עם האדרנלין והסיומת עם האבולוציה ד'לה שמעטה. שלא לדבר על זה דהישראלים לא שונים בתחום הזה מאזרחי מדינות אחרות.

אתה חיי בעולם מתקדם בזכות התעשייה, שרדת את הלידה בזכות הקדמה, תחייה עשרות שנים יותר ממה שחיו אותם בני אדם קדמונים שלא זיהמו ובתנאים טובים פי מליון.
אבל אני מניח שאתה לא משתמש בחשמל המרושע והמזהם הזה (אז איך אתה שולח את ההודעה?!) ולא נושם כדי לא לפלוט CO2. ולא מתרחק מהמערה שלך יותר ממה שאפשר ברגל, הרי כלי רכב גם מזהמים.

באמת עצוב שאתה מאמין בכזו ערמה של שטויות.

ישן 23-07-2009, 02:57
  משתמש זכר עו"ד אחד עו"ד אחד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.12.08
מבזק חדשות:
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי דג שמן שמתחילה ב "להעביר לפורום מדע בדיוני"

1. הקרחונים לא ימסו - ואם כן, יימצא פתרון.
2. אני לא בקיא בנתונים אבל אני מעריך שאם הוא לא פחת, זיהום האוויר לפחות נעצר או שקצב הגדילה שלו הואט משמעותית בגלל פעילות ירוקה של מדינות ופרטים, מעבר לרכבים היברידיים, בניינים ירוקים, טכנולוגיות חסכוניות וכו'...
3. משבר המים במדינה הוא משבר מדומה ויזום - ולא זה לא שייך לפורום מד"ב או קונספירציות. כל ילד יודע שאם הייתה מצוקה אמיתית של מים, המדינה שמספקת טכנולוגיות התפלה לכל העולם הייתה דואגת גם לעצמה.
4. הקדמה מביאה איתה פתרונות ותרופות גם לצרות שהיא יוצרת בעצמה.
5. הנה דוגמא קטנה לבעיה שבשנות ה 80 הייתה מוצבת בראש טבלת האיומים האופנתיים הפוטנציאלים להכחדת האנושות. להזכירך, עד לפני כמה שנים אף אחד לא ידע מה המשמעות של השלכת סוללות, מוצרי פלסטיק וזכוכית לפח אשפה רגיל. היום בכל חור יש מתקני מיחזור לאיסוף בקבוקים וסוללות. גם הפקדון על בקבוקים ופחיות הסתבר כאפקטיבי מאוד ויש עוד הרבה מאוד שדברים שקרו וקורים... אולי כרגע זה לא מספיק אבל המגמה חיובית. יש הרבה תהליכים שקורים בלי שנשים לב ונתפשים כמובנים מאליהם. דוגמא לא קשורה לעניין אבל יכולה להמחיש יפה: אני לא יודע בן כמה אתה, אבל בצעירותי (ואני לא מבוגר), רק טבעי היה שבטיסה לאיטליה או באוטובוס של אגד אחד הנוסעים ישלוף סיגריה וידליק. אפילו מאפרות היו באוטובוסים. גם בבנקים ובכל משרדי הממשלה העישון היה מותר. היום, ספק אם מישהו מתייחס בתדהמה לעובדה שהמקומו האלה נקיים מעישון. להיפך. אם מישהו ידליק סיגריה בטיסה / באוטובוס כולם מסביב ירימו גבה...
5. המין האנושי כאן כדי להישאר. אם הוא יעלם, זה יהיה בשלב שבו אתה, כל מי שאתה מכיר וגם אני, נהיה בעלי וותק רציני בעולם האמת.
6. מה שכן עלול להרוג אותך מוקדם זה דאגת יתר, דכאון, עצב, כעס, עצבים. אז קח בכיף ואל תהיה עצוב (-;
ישן 24-07-2009, 14:51
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
מזל שיש אנשים כמוך, אחרת היה משעמם...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי SadChild שמתחילה ב "לדדון ממוש: "זה לא מדע ולא..."

כמה שטויות שאתה כותב בכזה מאמר קצר... רמת הטיעונים שלך מזכירה את הבריאתנים.

1. אני הכי אוהב את הטיעונים שמתחילים במילים "כל אחד יודע...". זה שאמרת את זה לא הופך את הטיעון שלך ליותר נכון.
2. הידע שלך בביולגיה, וההבנה שלך את תורת האבולוציה לוקים מאוד בחסר. אם אתה לא יודע אל תכתוב.
3. מה הקשר לישראלים?! אולי תצא נגד ארה"ב שמסרבת לחתום על אמנת קיוטו (אני מקווה שאתה יודע מה זה)?
4. דווקא החשמל והפלסטיק זה מה שמפריע לך? מה לגבי הביוב? השפכים ממפעלי תעשייה? הנסיעה ברכבים מזהמים?
5. איך אתה אומר למישהו אחר להגדיר 'אנושי' כשאתה הראשון שהשתמש במילה הזאת פה ולא טרח להגדיר אותה?
6. אם אתה רוצה להטיף, אתה מוזמן, אבל בוא תציע פיתרון הגיוני. לא כזה שיחזיר את האנושות 10,000 שנה אחורה.

בקיצור חביבי, אתה מביך את עצמך.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:00

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר