לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-07-2009, 13:52
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי netaneldj שמתחילה ב "אשכול הפאדיחות שלכם D:"

הייתי עם ידיד בבית קפה ואישה אחת עם תינוק ניגשת אלינו ושואלת אם אנחנו יודעים איך להתחבר לאינטרנט.. לא ידענו אז היא עשתה כמה ניסיונות ובסוף וויתרה ואמרה לנו תודה ושהיא הולכת. אז אני מלאת רצון טוב אומרת לה- תשאלי את בעלך כשתחזרי איך התחבר, בד"כ גברים מבינים בדברים האלו.
היא עונה: אין לי בעל. (בלי למצמץ וממשיכה לארוז)
ואני אוטומטית פולטת: "עוד יותר טוב!" הידיד שאיתי מתחיל לעשות פרצופים של "יעל, תעזבי את זה עכשיו! תעזבי!" ואני לא מבינה מה הבעיה במה שאמרתי.. מנסה להתחיל להסביר את עצמי "מה? למה צריך להנשא? עדיף בלי בעל.. לא צריך לגדל שני ילדים.. בלה בלה בלה בלה" וכך אני פוצחת בשרשרת של קשקושים מובכים, אח"כ מסנ להסביר לידיד שלי שכוונותי היו טובות (בשלב הזה אני כבר סמוקה כולי) בסוף אני משתתקת. האישה גמרה לארוז ופונה לצאת בפנים חתומות ואני כפיוס מאחלת לה בהצלחה.. הפרצוף שלה כשהיא השיבה תודה היה אחד הקטלניים..

זה תמיד קורה לי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-07-2009, 06:27
  אנישונאהבורר אנישונאהבורר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.09

שהייתה לי ידידה שנדלקתי עליה ואני חושב שגם אני מצאתי חן בעיניה לפי מה שאמא שלה אמרה אבל בכל פעם שנפגשנו הייתי אדיש ומופנם עד שנמאס לה והיא ויתרה ורק אז נזכרתי לעשות את הצעד שלי זה נחשב?!1

או שהייתה לי עוד ידידה שהייתה החברה הכי טובה שלי ואחרי נתק של כמה שנים הרמתי אליה טלפון והכל היה טוב ויפה עד שקבענו להיפגש בפורים אבל באותו ערב נאלצתי לנסוע לסבתא שלי ולעזור לה ושכחתי להרים אליה טלפון להודיע לה.

כשהיה לה יום הולדת קניתי לה כרטיס ברכה ואיכשהו המוכר הצליח לשכנע אותי ש"כרטיס ברכה זה לא מספיק" וקניתי גם פרח(פרח, לא זר) שמתי בשקית ותליתי על דלת ביתה ומאז היא ענתה לי פעם אחת ואמרה שהיא יצאה מהמקלחת ושאני אתקשר בעוד רבע שעה ולא ענתה כשהתקשרתי שוב ואני לא בטוח אם זה בגלל שהברזתי לה או בגלל הפרח והכרטיס שזה "יותר מדי, מוקדם מדי".

קיצר, אני פאדיחה מהלכת שבעוד כמה שנים יזמין לעצמו כלה באינטרנט ויסגור עניין.

בוקר טוב.
ישן 24-07-2009, 19:14
צלמית המשתמש של Light Sleeper
  משתמשת נקבה Light Sleeper Light Sleeper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.07

בטיול השנתי בכיתה יא' חליתי ממש. והקאתי כל הזמן. אז נשארתי במחנה (זה היה טיול נודד). וכל בוקר יש כיתה אחרת שנשארת לנקות את המחנה בזמן ששאר הכיתות מתחילות במסלול. אז ישבתי עם החברים שלי מהכיתה שנשארה באותו יום והמדריך התחיל להסביר להם שהם הולכים לנקות את המקום ככה שלא ידעו שהיו שם בני אדם ושהוא רוצה לראות את המקום נקי יותר אפילו ממה שקיבלנו אותו. בזמן שהוא דיבר התחילה לי בחילה נוראית והרגשתי שאני עומדת להקיא, אז קמתי כדי לא להקיא על חברי והתחלתי ללכת, אבל לא הספקתי להתרחק מספיק והגעתי רק עד הנעליים של המדריך שבדיוק הסביר על ניקיון ועל כמה זה חשוב. וכולם ראו אותי מקיאה ממש ליד הרגליים שלו

ישן 26-07-2009, 15:01
צלמית המשתמש של Echob
  Echob Echob אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.08
מבולבל

חחח קרה לי משהו לפני איזה שנתיים הייתי במסגרת הקורס פרחי רפואה , ואחריי שסיימנו את הקורס נתנו לנו להיות חלק מסקרים והיינו צריכים לעמוד בדוכן בסופר פארם למדוד לאנשים לחץ דם היקף גובה ולשאול קצת שאלות... בהתחלה זרם בכיף אחר כך זה כבר מתחיל להיות מעוס היינו עושים את זה בזוגות.... פעם אחת הגיעה בחורה טיפה שמנה ואנטיפתית לדוכן ורצתה לעבור תסקר (נדיר ביותר שאנשים רוצים) ומי שהייתה איתי התחילה למדוד לה לחץ דם אם המכונה האוטומתית (הבעיה הייתה שצריך לשמור על המכונה ולעצור אותה כשזה מגיע ללחץ מסוים עכשיו הייתי אמור ללכת להכין קפה
בזמן שמי שהייתה איתי בדקה אותה כשחזרתי אם הקפה אני מוצא את האישה כמעט בוכה ומסתבר שמי שהייתה איתי יצאה לעשן סיגריה כי היא חשבתי שאני בדיוק חוזר מהר שמתי תכוסות בצד ועצרתי תמכונה לפני שנגרם נזק כלשהו אבל האישה מאוד נלחצה איימה לתבוע את הסופר פארם וחטפתי על הראש שעה.... בעיה אחר כך לקח שעה עד שאנשים הסכימו לחזור להיבדק.....

לא היה נעים

נערך לאחרונה ע"י Echob בתאריך 26-07-2009 בשעה 15:03.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:56

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר