לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-07-2009, 17:41
  Avinoam666 Avinoam666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.11.05
עזרה בהדרכה על ירי בM16

למנהלים : אני מאוד מצטער שהשאלה שלי לא נראית לכם רלוונטית. אין בכוונתי ללמוד איך לירות "בהתכתבות" כי זה יהיה מסוכן מאוד טיפשי ולא חוקי כמובן. ברצוני לקרוא חומר כתוב ממומחים בנושא ירי כי הרבה יותר קל לי להבין ולהפנים את ההדרכות שאני מקבל במטווח כשאני קורא אותם לפני זה וכך אני יכול להגיע מוכן מבחינה אקדמית לפחות למטווח.

אני מאוד אודה לכל מי שיוכל להפנות אותי להדרכות בנושא ירי בM16 כמו תנוחות גוף נכונות לירי, אם יש תמונות של 5 נקודות אחיזה, איך לכוון את כוונות הברזל ולבדוק שהן מכוילות, איך לנשום נכון ומתי בדיוק לירות ביחס לנשימות, סחיטה נכונה של ההדק, באיזה חלקים של הגוף צריך להיות מגע עם הנשק ובאיזו צורה הכי טוב?

אני באמת מבקש בכוונתי רק לתרום לפורום וללמוד מאנשים חכמים ממני, אין לי שום כוונה להציק. אם מישהו יכול לעזור לי אני אודה לו מאוד.

תודה רבה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-07-2009, 18:04
  Avinoam666 Avinoam666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.11.05
מממ
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי YHS שמתחילה ב "אני מציע שלא תתקרב לרובה"

יכול להיות שאתה ו/או המנהלים לא הבנתם נכון את כוונתי.

אין בכוונתי לצאת למטווח ולהתחיל לירות בלי לקבל הדרכה בשטח ממדריך, זה דבר מסוכן ואני מודע לכך ומן הסתם לא אעשה זאת.

בסך הכל מה שאני רוצה זה לקבל ידע תיאורטי בתחום הירי בM16 לפני שאני ניגש למעשי... ואני רוצה לקבל ידע קצת יותר רחב ממטווח מעפאן של שעתיים.

בינתיים מצאתי כבר ספרים בנושא בגוגל.... אם מישהו מכיר משהו מסוים אני אודה לו.

אם המנהלים חושבים שהדיון הזה מיותר אז שינעלו.... פשוט נראה לי שלא הבינו אותי נכון קודם. בכל מקרה יש לי גם הרבה ידע לתרום לפורום ואני יודע שאני אתרום אם ישאלו משהו שאני גם מבין בו.

תודה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:44

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר