לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-07-2009, 19:16
  -Magic- -Magic- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.07
אחת ולתמיד אני רוצה להבין, ר''מ 2 וכל מה שמתקשר

שלום, אני חייבת להבין משהו ושמישהו יסביר לי בהכי פירוט שאפשר בבקשה..

חליתי במחלת הנשיקה לפני כמה זמן (היא הייתה אצלי הרבה זמן וגילו לי אותה לפני חודש), קיבלתי מהרופא בהתחלה 2 גימלים, והוא אמר לי ללכת למיון כשהם יסתיימו במידה והמצב מחמיר, המצב עוד החמיר כשבאתי לצאת מהבסיס כשהוא שיחרר אותי, והלכתי למיון ישר, קיבלתי שם 7 גימלים, נסעתי לבסיס לאשר אותם, הרופא אישר..
השאלה שלי היא כזו - מי מחליט אם החייל מסופח לר''מ 2 או לא? כשאני שאלתי אותם הם אמרו שמי שמסתפח אליהם זה רק חיילים שמאושפזים בגלל ניתוח כלשהו או בגלל מחלה כלשהי שהסתבכה, אני לא קשורה אליהם, אבל כן יש צורך לאשר מעל 7 גימלים. מישהו יכול להסביר לי את הסוגייה?

ועוד שאלה - אני חייבת לנסוע עד הבסיס לאשר אותם כל הזמן? אני בקושי הלכתי באותו יום וניראה לי שהקצינת רפואה גם אמרה לי שאפשר לפקסס אותם, מה אתם אומרים? באמת דורשים מכל חייל לאשר? ואם החייל חולה מת במיטה (מה שהמצב שלי בדיוק) ולא מסוגל בקושי ללכת? (ובקושי להקליד גם את ההודעה הזו..שעה לקח לי)

המון תודה על התשובות..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-07-2009, 19:52
  am07 am07 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.12.07
Zed3,אתה טועה,הסבר מפורט-
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -Magic- שמתחילה ב "אחת ולתמיד אני רוצה להבין, ר''מ 2 וכל מה שמתקשר"

פעם,אם קיבלת מעל 7 גימלים,אוטומטית החייל היה מסופח לר"מ 2 להמשך טיפול ובירור.
לאחר "מהפכה" בנושא הרפואה,הוחלט לתת לרופא היחידה יותר סמכויות ועל ידי כך להפחית את העומס הקיים על ר"מ2.

היום,כאשר אתה הולך למיון,ומקבל מעל 7 גימלים,צריך ללכת אליהם בשביל לאשר את הגימלים מבחינת הצבא.
בזמן אותם גימלים,הרופא הצבאי של אותו מתקן,מחליט אם יש לספח את החייל,אם מחליט,אז החייל יסופח,אם לא החייל יחזור לרופא היחידה להמשך טיפול,כיום ישנה אפשרות שרופא היחידה יתן יותר מ7 גימלים ללא סיפוח לר"מ 2,הגימלים יכולים להיות בין 7 ומעל 21 ימי מחלה.

כיום בר"מ2 ממה שאני ראיתי ויודע מספחים חיילים שיש להם בעיות כמו שברים ברגלים,קרעים וכ'ו,לאחר ניתוח,מחלות אשר תקופת המחלה שלהם תיהיה ארוכה..
יש אנשים שחושבים שהיום אם יש להם שבר ביד הם יכולים להסתפח לשם אז לא,בסופו של דבר הרופא של המתקן מחליט ויש אפשרות גדולה שהוא יחזיר את אותו חייל לטיפול רופא היחידה(הפניות אסמכתות וכ'ו)..

תראי,אם את בגימלים,והמפקדים שלך לוחצים עליך לבוא לאשר,שיחפשו אותך,גימלים הגדרה שלהם היא שהחייל\ת חייב להישאר בבית ואסור עליו לבוא לצבא בשל המחלה.
אם יש אפשרות לפקסס,יותר טוב,אם אין,מבחינה שלישותית,רושמים שאת בגימלים,שאת בריאה וחוזרת ליחידה,תראי את הגימלים לשליש ונגמר הסיפור.
אם המפקדים מחייבים אותך לבוא לבסיס,תרימי טלפון לקצינת פניות הציבור,הם כבר יגידו למפקדים שלך שאסור להם לחייב אותך לבוא כאשר יש לך גימלים..

הבהרה-כרגע אני מסופח לרמ 2 ואני מכיר את הנושא מקרוב וכמו כן גם את הסיפור של אישור הגימלים ביחידה.
ישן 26-07-2009, 14:05
  The Rotter The Rotter אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל The Rotter
הייתי מסופח פעמיים
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי -Magic- שמתחילה ב "סיפחו אותך כי היית מאושפז? או..."

פעם ראשונה סיפחו אותי כי הייתי אישפזו אותי.
בסוף האישפוז ותקופת גימלים החזירו אותי לבסיס,
כי הרופא לא כתב שאני צריך להמשיך גימלים.
אחרי פחות משבוע שהייתה לי שוב בדיקה בב"יח,
רופא אחר, החליט שאני צריך לחזור לר"מ 2.
(יותר נכון שאל איפה אני מעדיף להיות בתקופת הגימלים,
עד שתיקבע לי ועדה רפואית)
אז הוא כתב מכתב לר"מ 2 שביקש לספח אותי חזרה לשם.

ברגע שיש לך המלצה מרופא, ר"מ 2 לא יעשו בכלל בעיות.
לפחות כך היה איתי.

בקשר לביקור רופא, אין לי מושג. הייתי מטופל עד עכשיו בבי"ח
כך שאין לי מושג, אבל אתה יכול לנסות לבקש מהרופא בביקור
רופא שיכתוב לך המלצה לסיפוח לר"מ 2.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://gyous.djsgoa.co.il/forum/sign/gal.php?start_date=02%2F12%2F2007&end_date=02%2F12%2F2010&-=.jpg]

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:14

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר