לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-04-2005, 18:14
  O.r O.r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל O.r
מה עושים עם בנים?!?!

אני יודעת שזה ישמע ממש מטומטם,אבל מה עושים עם בנים?!
הבנים בטח חושבים אותו דבר רק הפוך,אבל רציני, זה הדבר הכי לא מובן שה' ברא.
מה שבטוח זה שהדבר שהכי פוגע בנו (הבנות) זה הדבר הזה,הלא מובן, שנקרא בנים.
אני פשוט מסתכלת על החברות שלי בזמן הנוכחי (לא נדבר עלי, לא כדאי לאף אחד...)וכל אחת מהן שרויה בדכאונות,בבאסה,במרמור והכול רק בגלל סיבה אחת: בנים....
לפעמים זה נראה כאילו ככול שהם יפגעו בנו יותר, או בדרך יותר מקורית ויוציאו יותר דמעות הם יחשבו ליותר גבר...
אז קלטו את היצירתיות:
*אחת החברות שלי יוצאת עם בחור אחד.היא רצינית בקשר והוא עדיין לא ברור. בזמן שהם יוצאים יש לו מישהי אחרת, והוא כל פעם אומר לחברה שלי שהוא יסיים את הקשר עם השניה. ובנתיים הוא התחיל עם אחת אחרת שהיא ידידה שלנו. לא תגידו שהוא חזיר?
*לחברה אחרת שלי היה משו דומה לא מזמן. הכול נראה בסדר גמור, והיא היתה ממש מאושרת אבל לא היה ברור להן הוא חוטר.מסתבר שבדיוק לכיוון ההופך וברגע הכי לא צפוי הוא פשוט לא היה שם והשאיר אותה חסרת מילים לגמריי.
*5 חודשים אחרי פרידה שני חברים של שתי חברות שלי (ח זה בא בדיוק באותו זמן) החליטו שהם מתגעגעים ושאם הם רק ירימו אצבע החברות שלי יפלו להם על הרגלים, למזלי לחברות שלי היה השכל שלא לעשות את זה....והאקסים שלהן עוד ממש נפגעו (לא חבל עליהם?)
*או נגיד כשאחד האקסים הרגיש שהקשר כבר לא זה ,פשוט התעלם ממנה,לא מכירים,לא הכירו כלום...הוא חשב שככה האשמה תרד ממנו יותר בקלות וזה לא יפגע בה. הוא לא יודע כמה שהוא טעה!!

אני יכולה להמשיך ולספר ולספר ולספראבל נראה לי שכל אחד מכם הבין למה אני מתכוונת.
פשוט ככול שהבת תפגע יותר ותבכה יותר ככה הבן יוצא גבר, מסתבר....
אני רק רוצה שהחברות שלי יצאו מזה..ויש רק דרך אחת לעשות את זה.......

סתם רציתי לשתף...(אם בנים יקראו את זה, נא לא להתנפל עלי....בבקשה.)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-04-2005, 19:28
  DefendeRoE DefendeRoE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.04
שלח הודעה דרך ICQ אל DefendeRoE
חחחחחח את בטוחה שאנחנו ההפוכים?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי O.r שמתחילה ב "מה עושים עם בנים?!?!"

ואני לתומי חשבתי שהבנות הן הלא מובנות... טוב אולי יש איזה בעיה בתקשורת או משהו חחח

בקשר לחברות שלך פשוט נפלו על בחורים מגעילים, לצערי וצערכן יש הרבה כאלה, ומעט בחורים טובים כמוני שימו לב מאורע נדיר אני הולך להשתמש בסמיילי (ובלי שחצנות יש כאלה שיעידו שזה נכון חחחח) אבל באמת גם בנים בוכים פשוט יש על חלק יותר מידי פוזה ולחץ לפעול על פי המוטו של "דפוק וזרוק", אין הרבה בנים רגישים והכל אבל לי בכל אופן גם כואבים הדברים האלה ואני לא מתבייש לבכות נכון אני עושה את זה שאף אחד לא רואה ורק לעיתים נותן שישמעו אבל יש עוד בנים כמוני רגישים מתוקים כאלה אנחנו רק מחכים שימצאו אותנו חחחחח
אל תתני סתם הכללה על כל הבנים תמיד יש יוצאי דופן ולא חסרות בנות ביצ'יות ששברו לבנים את הלב כמו כלום ועוד עשו רוורס ודרסו להם את הרגשות שוב..
צריך לקחת את זה יותר בקלות כמה שזה כואב לכל דבר יש סוף
גם השוקולד הכי מתוק וטעים שיש בעולם נגמר מתישהו - משפט שלי =)

קחו בקלות זה עובד בשני הכיוונים =)

רועי
ישן 04-04-2005, 20:35
צלמית המשתמש של *~crazy girl~*
  *~crazy girl~* *~crazy girl~* אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל *~crazy girl~*
אחרי הכל זה ידוע ששום דבר לא מושלם בחיים...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי DefendeRoE שמתחילה ב "חחחחחח את בטוחה שאנחנו ההפוכים?"

לצערנו כמובן...

אני מסכימה עם כל מה שאמר פה DefendeRoE, אחרי הכל בסופו של דבר כולנו פוגעים במישהו... אם זה בכוונה ואם זה לא...חבל כמובן אבל אין מה לעשות...
אני מסכימה שאלה הם לא רק בנים שפוגעים בבנות אלה גם הפוך...

חברותיך כנראה באמת בחרו בלא נכונים.. אבל בואי נחשוב אופטימי מטעויות לומדים... אולי רע להן עכשיו אבל בעתיד יהיה יותר טוב כי עם הזמן הן ילמדו לבחור או לנהוג אחרת...- הבעיה היא לעבור את הדכאון הזה - אבל גם זה לא נורא... הזמן יעשה את שלו...

יש משפט שאומר שלפני שהמצב ישתפר הוא יהיה יותר גרוע... צודק ת'אמת!!!
יש עוד הרבה אבל נסתפק כרגע באחד

וכמו שאומרים... יהיה בסדר

ישן 04-04-2005, 21:35
  DefendeRoE DefendeRoE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.04
שלח הודעה דרך ICQ אל DefendeRoE
שוב זה לא בדיוק ככה
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי loly:) שמתחילה ב "טוב..אמממ קראתי רק מה ש O.R..."

את פגשת רק בן אחד שלא פגע בך, אני אישית נפגעתי בסופו של דבר מכל קשר של יותר מידידות שהיה לי, והיו גם קשרי ידידות שנפגעתי בסופם, אולי אני בן מיוחד וזה לא סוד שרוב מוחלט של אפילו 95% ויותר מהבנים הם כלבים שחושבים רק עם ה*** סליחה על הביטוי, אבל גם בנים נפגעים ולוקחים דברים מאוד קשה לפעמים. הקטע עם ההומואים לדעתי לא היה קשור, אבל אם כבר נכנסים לזה בכלליות אפשר לנתח אישיות של בנות ושל בנים ריב בין בנים בעיקר בגילים של בצפר בדרך כלל אחרי זמן קצר יגיע למכות שניהם רק יפצעו אחד את השני במקרה הטוב יהיה מי שיפריד במקרה היותר טוב ובמקרים הרעים יותר לא ניגע
בכל אופן אחרי שהבנים הולכים מכות זהו הריב נגמר וזה לא דבר נדיר שהם יהפכו אחר כך להיות החברים הכי טובים, בעיקר בגילים צעירים רואים את זה טוב מאוד, אבל שבנות רבות זה ריב שיכול להמשך גם כל החיים, הן נוטרות טינה וזוכרות את זה למשך המון המון זמן, וממשיכות להתנכל אחת לשניה כל הזמן ככה בגיחות קטנות, אז נכון שבנות בדרך כלל יותר רגישות מבנים עם זה אני לא אתווכח, ונכון שהבנים הם השמוקים ששוכחים לחשוב קצת לפעמים, אבל יש גם בנים שבוכים ויש בנות שיוצאות שמוקיות, העולם מלא באנשים והמקרים האלה הם של איש ללגופו ואת מי האיש הזה פגש, אני מעולם לא פגעתי לפחות לא במתכוון
במישהי שאהבתי ושהיה אכפת לי ממנה, אני לא יכול לסבול את ההרגשה ולחיות עם המצפון שלי, אבל לעומת זאת אני מכיר מישהו שבזמן שהייתה לו חברה שהוא הצהיר על אהבתו הנצחית אלייה הוא בגד בה עם מספר לא קטן של בנות,
ולא חסרים סיפורים על מקרים בצד השני אצל הבנות זה עניין פרטני של כל מקרה לגופו.

רועי
כותב המגילות חחחחח

נערך לאחרונה ע"י DefendeRoE בתאריך 04-04-2005 בשעה 21:40. סיבה: הודיני והמילים הנעלמות
ישן 04-04-2005, 23:01
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
אהלן
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי O.r שמתחילה ב "מה עושים עם בנים?!?!"

מצחיק, אפשר לומר את זה לשני הכיוונים .
לגבי משחקי החיזור - יש לי ידיד שאומר שבכל שלב בין שני המינים (לפני ותוך כדי מערכת יחסים) יש את משחקי החיזור ואת הרדיפה וזה מה שלעיתים מוסיף טעם וכמיהה (בדרך קצת מאזוכיסטית אבל די נכונה) .
בשורה התחתונה הוא אומר שפלפל זה פלפל (ואפשר לסמוך עליו, הייתה לו חברה במשך 8 שנים ברציפות) .
להבדיל ממשחקי חיזור יש את משחקי הכבוד, שזה אופייני לגיל ההתבגרות, יעבור להם...

אני אוהבת קלישאות אז אני אשתמש בהן לשנייה :
כל שברון לב שאנו חווים רק מתווסף לניסיון חיים שלנו, קצת קשה לראות את זה מכאן אבל "מה שרואים משם לא רואים מכאן" .
הכוונה היא שברגע שאנחנו נפגעים הרגש שלנו הוא מה שמעניין אותנו ומעסיק אותנו, אין לנו את היכולת להבחין ולדעת איך הוא ישפיע עלינו בעתיד אבל הוא אכן ישפיע ורצוי שלטובה אך זה תלוי בנו !
"לא תמיד נזכור מה אנשים אמרו או עשו לנו, אבל בחיים לא נשכח מה שהם גרמו לנו להרגיש" .
אני מסתכלת על עצמי היום - בגיל 19 לעומת גיל 15 שהייתי בת טיפשעשרה ממוצעת, כל יומיים הייתי "מאוהבת" במישהו אחר והרבה פעמים זה נגמר בהרבה דמעות על הכרית .
והיום ? אני בכלל לא מבינה איזה טעם על- הפנים היה לי דאז בבנים (בעע..) ואיך נפגעתי בלי סיבה .
אבל היום זה רק מצחיק אותי, כי זו נחלת העבר ועבר זה Past !, נותר רק הניסיון והשימוש בו צריך להיעשות לטובה .

אז קחי בקלות את הבחורים ומקסימום אם הם עושים לך בעיות, תעשי מה שאני עושה לחבר שלי - מרביצה לו !

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 04-04-2005 בשעה 23:07.
ישן 26-04-2005, 03:47
צלמית המשתמש של amiraviv
  amiraviv amiraviv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.05.04
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "אהלן"

"ומקסימום אם הם עושים לך בעיות, תעשי מה שאני עושה לחבר שלי - מרביצה לו ! "

שמעי אפילו בצחוק אסור להגיד את זה אלימות רק הורסת במערכות יחסים ומנסיון המכה שנותנים מעצבים נשארת בלב אוהו את לא יודעת לכמה זמן כמו צלקת גדולה רק שלא רואים אותה...
אמרו לי פעם משפט בחורה שמרימה יד על גבר היא זבל ( ואני לא מדבר עלייך כיא ני יודע שאמרת את זה בצחוק, ובציניות אבל אם כבר הזכרנו) .
כשיש כבוד הדדי שזה אחד הדברים הכי חשובים בקשר, הכל משגשג, צריך לדבר יפה שפה טהורה ולא לקלל אפילו בצחוק, בטחש לא להרים ידיים, ואם מישהו משני הצדדים עושה את זה אפילו בצחוק להעמיד אותו במקום מיד.
וואלה אני לא צדיק ורבתי מכות עם אנשים אבל למדתי מטעויות.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:32

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר